Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

tak byc z facetem w wieku mojego ojca, taaa marzenie:D hah. Dla mnie bardziej zboczenie. I niedowartościowanie tez waszych starych partnerów ze spijaja z was młodosć swoimi podstarzałymi ciałami. pewnei sie chwalom kolegom jakie mają młode dupcie. POrażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
o sobie pod nickiem: Kilka słów o sobie: arogancka,chamska,zła to prawda. Gratuluję-rzadko można przeczytać tak trafne samooceny. Jeszscze raz- gratulacje. Zwłaszcza to "chamska" pauje jak ulał. ps Mam nadzieję, że nie zmienisz teraz opisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwtwtwt
w wieku 40 lat kochana to bede sie ogladala za 40 latkami a nie za podstarzalymi lowelasami,wtedy facet po 50 to juz bedzie dla mnie za stary a co dopiero gdybym teraz miala wiazac sie z takim ..no komments:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
ale przecież 40latek to podstarzały lowelas, czyż nie? ;) oj glupiaś ty głupia:D BTW No Comments ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwtwtwt
klania sie czytanie ze zrozumieniem...mam wrazenie ze jestes jakims moherem albo stara panna ktora tak zawziecie broni swego pokolenia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru zmieniac opisu;) on jest metaforą na to jak ludzie reagują na prawde o sobie na forum. :P a co do podstarzałych facetów co biorą sobie młodki - wiedzą jak sie ustawić, epwnie mają grube portfele, bo na nic inneog nie mozna w ich wieku liczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
hmmm...czyżby jakieś pokolenia było atakowane? Naprawdę?? A od jakiego wieku zaczyna się podstarzały lowelas???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
JAPONKO - widzę, że sporo wiesz o możliwościach starszych mężczyzn Nie spytam się skąd ;) i sprawdź znaczenie słowa metafora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki, który wiaże sie z kobietą 10, kilkanascie lat młodszą od siebie. znaczy to ze ma ze sobą problemy. Ta młoda ma byc przedłuzeniem jego uciekającej juz daleko młodosci. To nie jest normalne. a jak jeszcze jest dziecko to myśli sobie, wow, ale ze mnie supersamiec, mam kobiete naście lad młodsza i dziecko, kiedy moi kumple sa dziadkami, alez oni mi zazdroszczą! ps.nie cierpie takich dziadów, nie raz sie do mnie starsi przystawiali, wysyłałam ich na drzewo:O seks z kolesiem w wieku mojego ojca.......... szok bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
ale temat cię zaintrygował i nie możesz się od niego oderwać hmmm...jakieś niespełnione marzenia?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
Z "wyżej" nie wynika nic:D To tylko opis twoich upodobań, ale nie wiadomo skąd czerpiesz swoję wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat raz na jakis czas obserwuję z ciekawosci. Ale nie, nie nie, nic mnie nie ciagnie do STARSZYCH PANÓW:D Wolę rowieśników, lub takich max 5 lat starszych. moze byc i rok młodszy. Nie ma to jak młode ciało i jędrna pupcia i pełna erekcja bez viagry. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
nara, dziecko ze wsi i to chyba nie japonskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
To jeszcze nie poszłaś????:D Witamy , witamy ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonko to co sama napisałać
Jednak ten tamat Ciebie kręci...hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko tereso
Facet 40 lat to podstarzały lowelas, o matko tereso mam faceta mającego 44 lata wygląda jak młody bóg dba o siebie, ćwiczy, ma piękne zadbane ciało, niejedne moj 30 letni kolega nie wygląda nawet w połowie tak jak on, załamałam siedziewczyny tymco piszecie...jak z nimwychodze to ja sie czuje głupawo bo ja mam 30 lat i ....no coz chyba musze troche pocwiczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko tereso
chcialam dodac jeszcze...ze wyglad to pikus.....on nie tylko wyglada jak mlody bóg:-) on sie też rżnie jak młody bóg....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie tutaj wypowiadałam
O tak,racja,taki 40 latek jest boski w łozku,owszem,nie kazdy,ale moj były kochas był super i jest super dalej,Przystojniak,w łozku jurny jak młodzieniec ,ale coz,ma juz 59 lat a ja 42 ,wiec wolę swojego meza ,starszego tylko o 5 lat i skoki w bok z o wiele młodszymi od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie tutaj wypowiadałam
Zycie to nei film a takze nasze normalne zycie to nie zycie ananych ludzi.My "szaraczki"zyjemy troche innaczej od tych aktorow,milionerów.Tacy bardzo bogaci moga pozwolic sobie na stałe zwiazki z młodszą/dszym,bo mają kasę ,czas aby zadbać o swoją kondycję,poprawić chirurgicznie to i owo.A zwykły człowiek,nawet dosc bogaty starzejac sie i majac u boku kogos młodszego musi naprawde na wysokich obrotach zyc,bo przeciez taki pan 50letni,majacy u boku 20,30 latkę nie może wyhodowac brzuszka,musi zbac o kondycje etc.I czy myślicie,ze ten pan robi to az z taka ochota..nie jednen z takich mezczyzn przyszedł do domu po ciezkiej pracy ,założył kapcie i połozył sie na łozku obok tej swojej młodej kobietki..oczyywiscie,połozy sie ,ale po jakims czasie musi dalej zyc na wysokich obrotach,bo przeceiz nie mzoe sie normalnie ztarzec,bo ma kobiete młodą.Ktoś napisze,ze takie postepowanie nie jest złe,bo wtedy mezczyzna dba os iebie,o swoje zdrowie,ale pytam,jakim kosztem,kosztem ciągłej adrealiny,ciagłego stresu,ze jak przestanie o siebie dbac to zostanie porzucony przz młodsza.To samo dotyczy sie kobiet ktore maja zwiazki z młodszymi mezczyznami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavavavavava
sex z takim staruchem toz to porazka,jasne Japonko nie ma to jak mlode cialka,a faceci bioracy sobie mlode dziewczyny maja problemy z soba i erekcja,jasne..'Mlody Bog' po 40":D alez sie usmialam,taki po 40 to juz wysluzony kapec:D masz kobieto problem z soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska 232
o matko tereso----piszesz bzdury,taki 44 latek nawet jakby nie wiem jak bardzo dbal o siebie to nigdy nie dorowna takiemu 20 czy 30 latkowi,to juz nie te cialko i wiadomo erekcja tez nie ta...ale coz starzy faceci sa jak dojrzale jablka..slodkie wieczorem,rano juz czuc nadpsucie:D wspolczuje wam dziewczyny,nawet nie wiecie co tracicie poswiecajac swa mlodosc dla takich staruchow...kiedys to zrozumiecie ale bedzie za pozno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jak ja lubię takie uogólnienia... facet jest jak jabłko... hehehe... uśmiałam się... a poza tym 40 latek to nie staruch (no chyba że sama masz15) i nie rozumiem czemu to 40 latek ma \"dorównywać\" 20 latkowi... co za bzdura - przecież za to kochamy 40 latków że nie są dziecinnymi 20-latkami... simple as that

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminwas
Przyznaję ,że kiedy byłam w waszym wieku , myślałam podobnie ,ale wierzcie mi - punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia.Zrozumiecie to dopiero wtedy, gdy naprawdę dojrzejecie .Dziś nie wiecie nawet co to znaczy ,ale i w waszym życiu nadejdzie czas pełnej dojrzałości i wtedy będziecie się się śmiać same z siebie ,jakie byłyście głupiutkie i naiwne.Nie ma sensu was przekonywać , bo to jest tylko bicie piany ,mnie wtedy też nikt nie potrafił przekonać , że mężczyzna dojrzały jest lepszym kochankiem od 20 , czy 30 latka, który szybko sie spala i nie jest w stanie w pełni zaspokoić kobiety.Teraz wiem , że tylko dojrzały mężczyzna ,w pełni potrafiący panować nad ciałem ,mający doświadczenie jest w stanie dać maksimum rozkoszy kobiecie.Miałam w życiu wiele szczęścia ,spotkałam mężczyznę ,którego mogłam pokochać całą sobą , ufać mu jak nikomu na świecie i w dodatku , mimo tak dużej różnicy wieku seks z nim mam tak nieziemski, że nie da się opisać .Dla was oczywiście to będą głupoty pisane przez starą babę ,ale powiem wam jedno ,ja uwielbiam seks i nie byłoby dla mnie większego problemu znaleźć sobie młodszego faceta,tylko po co skoro ten jest najlepszy na świecie.Trzeba czasu by to do was dotarło.Powodzenia życzę , cierpliwości i więcej wyrozumiałości dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem mimiwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem mimiwas
Ty jesteś dojrzałą kobietą , koło 40 ki Twój partner jest duż starszy czyli 55-60 lat. Macie nieziemski seks i to was łaczy. Zadaj sobie pytanie jak długo tak będzie ? Fizjologi nie przeskoczysz, facetom testosteron spada po 40 ce. Po 50 często jest już na tyle niski, że gość potrzebuje dopalacza w postaci nowej często znacznie młodszej dupci. To załatwia temat, ale na krótko. Pożniej faceci zaczynają zajadać syntetyczny testosteron, a dalej sytuację ratuje już tylko wiagra pod warunkiem, że koleś ma zdrowe serce i to serce nie stanie po wiagrze zamiast..... Ciekawe na jak długo Ci to wystarczy bo piszesz, że kochasz seks. Obawiam się, że to sie skończy wcześniej niż myślis i co dalej??????????? Ja też jestem po 40 ce i dla mnie facet po 50ce to juz zdecydowanie stary koleś i nie wyobrażam sobie seksu z takim gościem. A różnica wieku rzędu pokolenia to już naprawdę przegięcie. Jak można iść do łóżka i kochać się z kimś w wieku własnego ojca???? Obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka555111
nie rozumiem mininwas---zgadzam sie,facetom po 40 spada testosteron,kiedys bylam z takim kolesiem ale krotko,bo owszem sex byl super ale ile musial sie nameczyc by dojsc....nie wspomne o takich po 50..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie tutaj wypowiadałam
O NIE KOBIETKI.MYLICIE SIĘ!!!40 latek w łóżku moze byc super i facet po 50 także moze byc super i to bez"dopalaczy"To zalezy od męczyzny,od jego organizmu.NIe gloryfikujcie młodosci az tak bardzo bo znam z autopsji i młodziencow i starszych. Związek starszego z młodsza jest jak najbardziej mozliwy(ja sama byłam tego przykładem)ale jednak kiedys kobieta spoglada krytycznie na swojego starszego mezczyzne.Mało jest kobiet ktore wytrzymuja ze starszymi mezczyznami do konca swoich dni,Wiekszosc 40 latek majac 60 latkow po prostu albo ich zostawia,albo skacze na boki.A te co niby mowia,ze tak bardzo kochaja,to tylko sobie tak wmawiaja,albo po prostu tak jak ktos napisał ,sa niedowartosciowane i trzymaja sie kurczowo tego jednego.To samo dotyczy mezczyzn młodszych od swojej kochanki,partnerki.Związek jest dobry do jakiegosc czasu ,a potem...jednak zauwaza sie roznice wieku i to bez wzgl.czy sie kochało,kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
nic dodać nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×