Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość wow......gsjj
casio---a coz Ci wiecej pozostalo niz taki dziadek po 60,nie oszukujmy sie ,ale mlody to juz na Ciebie nie poleci:D mozesz oczywiscie pocieszac sie i wmawiac nam jaki jurny jest Twoj podstarzaly partner,bo coz innego pozostalo...ja na szczescie jestem mloda i na takiego starego bym nie spojrzala...na szczescie intelektu i urody mi nie brakuje,a przede wszystkim mlodosci,tak szczerze to opedzic sie nie moge od starszych,ale bez urazy...nie gustuje w antykach...zdecydowanie wole mlode cialko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminwas
Mój facet ma dzisiaj urodziny, 64 urodziny , a wczoraj mieliśmy taki cyber seks , że wam sie nawet nie śniło.Wiem, że nic do was nie dotarło z tego wcześniej pisałam ,sama też kiedyś byłam młoda i myślałam podobnie , ale dojrzałam i zmieniłam zdanie .Życie nauczyło mnie tolerancji dla cudzych wyborów i zawsze szanuję zdanie innych co nie znaczy, że się z tym zdaniem zgadzam.Jednak nigdy nie staram sie nikogo obrażać ,ani ubliżać nikomu , co dla niektórych osób z tego topiku jest chyba normą postępowania .Możecie sobie kpić , drwić do woli , a ja i tak wiem że nie zamieniłabym mojego faceta na żadnego innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaxxx
mininwas--pytanie czy inny by Cie chcial?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminwas
pomarańcza , ubawiłaś mnie setnie , nie będę się chwalić , bo nie widzę powodu ,ale uwierz mi na słowo że na powodzenie nigdy nie narzekałam.Czyżbyś zaczęła mi zazdrościć ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaxxx
wiesz...szczerze mowiac spotykalam sie z kilkoma facetami w swoim zyciu po 40 (sama jestem duzo mlodsza:P ) ale bez urazy nie zwiazalaby sie z nimi na stale,romansik,skok w bok owszem,ale to wszystko... a tak na marginesie..nie zazdroszcze nikomu urody,bo nie brak mi jej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casio
wow....gsjj-----------no, cóż, sama sobie wystawiasz negatywną wizytówkę - swoje trzy grosze uważasz za najlepszą monetę- gdybyś przeczytała i ZROZUMIAŁA! o czym ja napisałam, to mogłybyśmy podyskutować, lecz "rozmowy" rodem z magla to nie mój poziom. Dlatego napiszę jeszcze raz: Używaj jak najmniej określeń wartościujących i oceniających o negatywnym zabarwieniu. Tak w ogóle, w każdej sprawie, nie tylko w tym temacie. maminwas------sama widzisz,że młodzież musi jeszcze rozwinąć się:D aby naprawdę wiedzieć co znaczy uroda życia. Trudno, my już wiemy,że to jest proces i musi potrwać. Taki pejzaż:D Dla Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminwas
Dziękuję - Casio- tobie również 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow......gsjj
coz mozecie sie pocieszac staruszkami,bo nikt inny na was juz nie spojrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna196
wow cos tam - jeżeli sprawia ci to taką przyjemność mogę ci napisac \" pies z kulawą noga na mnie nie spojrzy\"...;) zadowolona? to teraz spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadziecie o 11 latach
roznicy ona 31 lat on- 42 . czy warto wiklac sie w taki zwiazek . dodam ze facet bardzo mlodo wyglada i nie jeden moj rowiesnik wyglada starzej od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminwas
Odpowiem ci tak ; nie zależnie od różnicy wieku ,albo jest chemia między dwojgiem ludzi albo jej nie ma i sądzę, że to jest wyznacznikiem każdego udanego związku.Jeśli nie ma chemii a tylko ci się podoba to chyba trochę za mało, żeby budować trwały związek ,ale wiesz od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow......gsjj
Zuzanno,skad te nerwy?czyzby prawda tak na Ciebie zadzialala? nie oszukujcie sie kobietki,po 50 to juz jestescie antykami,mozecie byc zadbane,owszem,ale majac do wyboru mloda ,zgrabna 20 latke a zadbana 50 latke to chyba wiadomo co facet wybierze?mozecie sie pocieszac ze Wasi 60 latkowie sa tacy jurni i niezastapieni,bo nic innego Wam nie pozostalo niestety...mlodzi to juz na Was nie spojrza...przykre ale prawdziwe...badz co badz zycze powodzenia z Waszymi podstarzalymi dziadkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna196
wow.. - ale ja już się zgodziłam ...nikt mnie nie chce tylko staruchy z salmonellą Do czego mnie jeszcze przekonujesz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminwas
Do wow---- naprawdę zawołałam wow, kiedy przeczytałam twoje słowa,zastanawiam się czy jest to możliwe ,żeby ktoś był tak bardzo krótkowzroczny ,a może to dziecięca naiwność . Ale cóż ,żyj sobie w błogim spokoju i przekonaniu, że tylko ty jesteś piękna i powabna a reszta świata to same poczwary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casio
wow....gsjj --------Ty dziewczyno naprawdę jesteś WIELKA!!! - w tępocie rozumienia:D!!! Od tej chwili - totalny ignor dla Ciebie Panienko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWind
Witajcie po dlugiej przerwie. jak zdrowko? jak związki ze staruszkami? moj znow w morzu..ale wroci przed porodem.. pozdrawiam anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow......gsjj
casio---masz cos na sumieniu ze tak sie denerwujesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna196
wow ...czy masz jeszcze coś do powiedzenia, czego jeszcze nie powiedziałaś? Na razie się powtarzasz. Poza tym ...tutaj nie musisz tego pisac...zastanów się sama dla siebie....dlaczego taką przyjemnośc sprawaia ci agresja i obrażanie ludzi. Nie czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casio
wow...gsjj patrz jak wyżej - IGNOR!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie tutaj wypowiadałam
Ale Wy baby jestescie głupie :-) odpisujecie na zaczepki :-) zamiast ignorowac,widocznei nie za bardzo czujecie sie w swoim wieku,ze razi Was takie pisanie :-). Ja tam moge byc stara prawie 42 letnia poczwarą :-) Kobiety chyba Wam przy Tych starszych facetach humoru brakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie tutaj wypowiadałam
wow......gsjj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna196
tak jestem też głupia , nie mam poczucia humoru i związek szwankuje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow......gsjj
ja juz sie tutaj wypowiadalam---mam wrazenie czytajac Twoje wpisy,ze jestes tu jedyna osoba szczesliwa,zadowolona z zycia,pelna optymizmu i poczucia humoru:) Zuzia i Casio czy jak jej tam---one za wszelka cene staraja sie udowodnic jak taki staruszek moze byc "mlodym bogiem":D widocznie nie sa szczesliwe w zwiazku,wystarczy poczytac miedzy wierszami...ale nie kazda moze miec mlodszego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna196
No to juz mamy tutaj dwie zadowolone osoby ;) ps. Swoją drogą bardzo ciekawe objawy bycia zadowolonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...zzzxxxzzz
starucha to moze miez kazda..takie kobitki po 40 mysla ze jak maja 60 latka to jakby zlapaly Pana Boga za nogi...:D tyle ze taki 60 latek jakby mogl to by polecial na pierwsza lepsza 20 latke,sama jak ide ulica to widze te spojrzenia staruchow..nawet jak ida z zona:O a fuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna196
Widzę , że coraz więcej szczęśliwych osób tutaj. Radosny to widok ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne że faceci
w każdym wieku, nawet jak idą z żonami , gapią się na panny, które wyglądają na łatwe i tanie Nie ma czym sią podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak przyciągają te co wydają sie łatwe i tanie. Ciekawe dlaczego:P pewnie dlatego ze nie wygladają jak mohery po 30tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×