Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

Gość gość
http://perfectbust.com.pl/ - chociaż możesz sobie jeszcze sprawdzić jako to cenowo wygląda w innych sklepach ( szukaj całych zestawów bo dodają do nich czesto krem w prezencie za free).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam tabletki Breastfem zastanawiam się czy to naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkat
zgadzam się z opinią, że nie ma sensu kupować takich specyfików na allegro, lepiej na stronach specjalnie do tego dedykowanych. Ja zastosowałam ProBreast Plus z firmy NUTRIPROFITS http://nplink.net/XxOzwsiI i widzę efekty w postaci napiętego jędrnego biustu który wypełnia miseczkę C (wcześniej czułam lekki dyskomfort) Myślę, że warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stanach te Breastfem są bardzo popularne więc muszą działać. Czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii na Yahoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie kuracji tabletkami bresfem o jak narazie nie wiedzę zmian a kończę juz jedno opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche tych specyfików jest. Chociaż powiem Wam,że u mnie tabletki nie dzialały a przetestowała dwa rodzaje. Za to bardzo dobre działanie mialo serum do biustu Frashe :) Zdecydowanie wyższa pólka niż kremy drogeryjne ale: ma ładny zapach błyskawicznie sie wchłania ujędrnia nawilża i przy regularnym stosowaniu rzeczywiście widzę jakiś rozmiar więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji. Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany. http://nplink.net/KspQn4CS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tutaj kochana , że jest to wyższa pólka. Ile w takim razie musiałas za nie zapłącić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 150 zł za opakowanie: https://frashe.pl/ . Ale jest bardzo wydajne ponieważ wystarczyło nałożyc cienka warstwę. na stronie jest napisane,że jedno opakowanie jest kuracją na miesiąc, ale sama stosowałam je na dłuzej Mi tam wystarczylo na 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem na powiększanie piersi? a jak długo się utrzymuje efekt? bo jakoś nie chce mi się wierzyć w te cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak długo będzie się utrzymywał po odstawieniu kremu Ale teraz się utrzymuje ( używam kremu raz dziennie wieczorkiem). Ogólnie nie ma tutaj jakiegoś duzego powiekszenia. NIe masz co oczeiwać po zwykłym serum powiekszenia. Ale ujędrnienie sprawia,że biust wydaje się autentycznie wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jedyna kuracja, która jednocześnie ma kapsułki i krem na powiększenie piersi, to ProBreast Plus. Sama stosuję i widzę różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 miesiącach stosowania zero efektu. O zwrot pieniędzy trudno ponieważ nie odpisuja na maile a telefonu nikt nie odbiera tylko włącza się automatyczna sekretarka. Kasa wyrzucona w błoto. Jakieś 400 zł. Także przemyslcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAna
Ja brałam przez kilka miesiecy tabletki bustup duo.Totalna sciema nic nie pomogly ale to kompletnie nic, wiec juz nie uwieze w zadne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale ten Breastfem naprawdę powiększył mi biust. Nie jest to jakiś spektakularny efekt bo tylko około 25% ale biorąc pod uwagę mój rozmiar AA to jestem cholernie zadowolona, miałam straszne kompleksy z tego powodu a boję się operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może mi ktoś powiedzieć czy po odstawieniu tabletek biust wraca do poprzedniego rozmiaru? Czy ma ktoś jakieś skutki uboczne po tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem przeciwna ingerowaniu w ciało kobiety mechanicznie, ulepszaniu poprawianiu sylwetki skalpelem. takim kobietą jak ja w sukurs przychodzi medycyna farmakologiczna . W USA jest to poważny przemysł a poważny dlatego że skuteczny. Byłam tam na stypendium i stwierdziłam że Europa w tej dziedzinie jest daleko za Ameryką. Presja kariery i dużych piersi pchnęła mnie w kierunku jednego z tych leków. Breastfem wytwarzają za oceanem ale spzdają też w Europie i Polsce przez własne filie. Odczułam na sobie że jest to jeden 4 najmocniejszych i z najszybszymi efektami wytwarzany w Ameryce lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jeśli chodzi o Breastfem efekt jest trwały - ja stosowałam ponad rok temu i nadal są powiększone. Żadnych ubocznych nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma pracuje w labolatorium z ciekawosci zaniosłam jej dwie tabletki do badań i co się okazało? Ze one nie mają żadnych wartości, to sam wypełniacz. U mnie po wyczerpaniu kuracji nie było żadnych efektów a jedyne co się dowiedziałam to to żeby zwiększyć dawke i ponownie kupić tabletki, nabijanie w butelke. Nie ma żadnych tabletek ani masci na piersi bo jeśli by były to były by dostępne normalnie w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytałam znajomą która mieszka w USA o te tabletki i dowiedziałam się że one nie są z USA tylko z Chin i nikt w USA o nich nie słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny :) Mam 19 lat. Moje piersi są bardzo małe (noszę miseczkę A). Czuję się przez to bardzo nieatrakcyjnie. Szukam sposobów na ich powiększenie. Pomyślałam sobie, że kremy są świetnym pomysłem. Co możecie mi polecić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Niestety żadnych kremów Ci nie doradzę, to zwykły pic na wodę i stracisz jedynie pieniądze. Jeżeli zależy Ci na trwałym efekcie to postaw na operację plastyczną. Wiem, że cięzko się zdecydować ale jak już trafisz na specjalistę, który zna się na rzeczy twoje podejście szybko się zmieni. Taką osobą jest dr. Chomicka, która przyjmuje w Warszawskim Lux Medzie na Puławskiej. Placówka jak i Pani doktor to najwyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargolkaMar
Matko co za problemy. Małe piersi są piękne i nie kłopotliwe. Ja bym na miejscu małocyckowych zamiast nad powiększaniem zastanowiła się nad zdrowiem piersi. Nad samobadaniem, palpacyjnie czy brasterem, usg, mammografia to są ważne rzeczy. Jak nie będą zdrowe piersi to po co mają być ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale niektóre z nas po porstu chcą to dla siebie zrobić i mieć piersi ładne dla siebie. np dla mnie brak biustu był problemem....no i wiem że na swiecie sa większe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro te tabletki breastfem są takie popularne w USA to dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć żadnego wspisu na ich temat na stronach amerykańskich? Czy one naprawdę na was dziewczyny działają? Po jakim czasie widać efekty? Ile tabletek na dzień? Proszę o jakiś informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych dziewczyn mały biust jest powodem do wielkich kompleksów ... niestety. :( Sama mam mały biust, więc wiem, co takie dziewczyny czują. :( Jeśli chodzi o krem, stosuję Frashe, ale on mi je bardziej ujędrnił i podniósł niż powiększył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×