Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość odjazdP
batosai zniwu zaczynasz sie kompromitowac? pytasz jak to jest ze z nim ludzie nie podpisuja umow a ztoba podpisuja? byhahhaaha chlopie wez sie zastanow co piszesz... a ja zadam ci pytanie,jesli jestes taki swietny i ludzie z toba podpisuja umowy to dlaczego od 2 lat jestes na jakzr marnym stanowisku? i nie oisz znowu ze ci sie struktura posypala.... cienki bolek jestes i nie zgrywaj kozaczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
To mnie rozbroiło porównanie OVB do Expandera :) dwie firmy które działają zupełnie inaczej i zupełnie coś innego sprzedają :) chociaż prawdą jest to że obie się szczycą "doradcy finansowi". Aktualnie w POlsce jest chyba około 300 osób które mogą o sobie powiedziec licencjonowany doradca finansowy, jedną z nich znam. A co do niezależności ktoś wcześniej napisał nawet mądrze że jakby płacił on doradcy to wtedy było by bardziej niezależnie. Ale ilu ludzi na to stać?? I do ilu ludzi to dojdzie?? a Inaczej jeśli nazywam się Jasiu Kowalski słyszłem w wiadomościach że musze oszczędzac na swoją przyszłość i chce na to przeznaczyć 100 zł to co mam zrobić?? Lepiej posłuchac kogoś z OVB kto ma naprawdę duży wybór co do produktów i firm. Zle mówię?? a co ma zrobić, idzie do jednej firmy i okazuje się że minimalnie musi mieć 200zł miesięcznie i rezygnuje z oszczędzania. Boli wielu to że zmuszamy ludzi troszkę do myslenia o swojej przyszłości?? a Jak was Pesymiści wy sobie zbieracie kapitał zabezpieczenie rodziny jak zabezpieczyliści swoją przyszłość emerytalną?? O to nie pytam ja jako OVB tylko powtarzam to co mówią nawet osttanio w wiadomościach jakaś kobieta z ZUSu?? Wiadomo że jak np stopy % ida w dół to Obligacje zarabiają, proste ale większość osób tego nie wie bo ich to nie dotyczy, mam klientów których obracam dużymi pieniążkami, oni mi ufaja nie dlatego że "ściemniam" tylko dlatego że już dla nich zarobiłem i zarabiam cały czas. PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB-nie
OVB... Firma ta dla Mnie budzi wiele kontrowersji... Niby taka super extra, ale... Zastanawiał się ktoś z Was dlaczego przyjmują do pracy ludzi w przedziale wiekowym do 25 lat... ? A no dlatego, że do 25 roku zycia pracownika OVB nie płaci do ZUS-u kilkuset złoty, tylko marne grosze (1zł). Dlatego jest to dla nich oplacalne bo znajdujesz im klientow, Zbierasz smieszne punkciki, i dostajesz smieszna pensyjke :) OVB niszczy ludzi młodych... Nie jestes normalnie zarejestrowany... A po przekroczonej granicy wieku (25 lat)... Usłyszysz: DOWIDZENIA ! I na tym konczy się Praca z OVB... Gdyby działali na normalnych zasad, stwarzali dogodną pozycją dla swoich pracowników to ta firma współpracowała by innaczej... Jest to czysta pogon z Punktami, gdzie podwładny mówi: - Jeśli bedziesz, miał 1200 pkt i zbierzesz 4-5 osob, które będą dla Ciebie pracowac, byc moze dostaniesz tytuł kierownika... Jak pisałem... Jestes młody, czytasz moj post, szukasz pracy na stałe na przyszłosc i na utrzymanie rodziny... Omijaj szerokim łukiem OVB... Dlaczego tak napisałem, a no dlatego, że miałem okazję tam kilka lat pracowac i wszystko co napisalem zdazyło się i mnie i moim kolegom:) Także rozwagi w szukaniu pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co właśnie pisze
Od dłuższego czasu piszę negatywne teksty o zasadach rekrutacji, pewnych falandyzacjach językowych przy zatrudnianiu nowych współpracowników i dużo do Pana Batosai. Ale powiem jedno: poprzedni wpis OVB-nie napisał KRETYN. KRETYN który całe życie chce być niewolnikiem etatu !!!!! Może być, ale niech nie namawia do bycia niewolnikiem innych !!!! Albo niech przeczyta umowę współpracy , a potem zwroty, które nie rozumie niech mu ktoś wytłumaczy. Wątpię czy coś zrozumie. Ja pracowałem 4 lata na etacie, a teraz 11 lat mam firmę i nigdy nie wrócę na etat. Nawet super płatny. A OVB-nie jest IDIOTĄ i wierzy, że praca na etacie zapewni mu utrzymanie rodziny. Ale w tym miejscu może OVB-owcu zrozumieją , jaką głópotę robią pisząc ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników, napiszcie od razu o współpracy, może nie będziecie posąsdzani na tym forum o kłanstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmut k
Batosai, Ni miłość boską zlituj się. Ciebie kiedyś zlinczują w tym Twoim OVB!!! Wiesz co robi młody człowieczek werbowany przez Was w pierwszym kroku??? Google + OVB. I co widzi w pierwszej kolejności? Ten wątek. Wątek, który Ty od iluś miesięcy podbijasz walcząc z byłymi ludzmi OVB (Ty ich nazywasz zfrustrowanyi, że nie wyszło) - dla przeciętnego internauty to jednak byli współpracownicy... Czy zdajesz sobie sprawę, że gdyby nie Ty ten wątek dawno temu by umarł, a co zatym idzie nie straszył by waszych nowych rekrutów??? Czy zdajesz sobie sprawę, że na wielu stronach można się z Ciebie uśmiać jak łatwo dajesz się prowokować ? (hit - opowieść o starej Toyocie oraz teamt z garami sprzedawanymi przez OVB)? Stary opanuj się. Generalnie ludzie wszędzie jadą w internecie (jaskini anonimowości) na (z pełnym szacunkamiem do OVB) zdecydowanie powazniejsze firmy ubezpieczeniowe. Ale nigdzie nie ma tak zagorzałego kamikadze jak TY, który ostatnią kroplę krwi przeleje z OVB. Troszki to śmieszne. Opanuj się. Robisz wioskę i złą robotę swojej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmut k
I tylko dodam: NIe masz pojęcia o analizie potrzeb Klienta - parenaście podstron temu stwierdzasz, że pytania o wzrost, choroby (w tym kobiece), genetyczne itd to analiza potrzeb. Nie! to są pytania we wniosku służące ocenie ryzyka, a to spora różnica. Choć pare stron pózniej na krótki opis sytuacyjny niejakiego "Klienta" ayutorytatywnie stwierdzasz że został niezle ubezpieczony (na szybko sprawdziłeś jak wyglądają u niego choroby kobiece?) NIe pisz proszę o bogatych emerytowanych NIemcach dzięki fantastycznym programom ubezpieczeniowym. Doczytaj o różnicach socjalnych w naszych krajach i jeszcze kilku różnicach... NIe klep dennych formułek ze szkoleń, uruchm własny zwój czasem... NIe masz pojęcia o serwise: wg tego co zrozumiałem, to Ty chodzisz do Kleintów aby doradzać co w jakie fundusze powinni teraz inwestować. Dżisus chłopie skąd Ty to wiesz... I z pełnym szacunkiem Bonzai, torszkę masz wyprany mózg. Tekst co jakiś czas o wielkości Twojego dyrektora oraz cytowanie artykułów swojego prezesa, są na serio troszkę śmieszne... Ale nie kaali Wam się uczyć ich na pamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gitem
A jak nie!!!! Jak nie znasz artykułu Helmuta na pamięć to nie możesz przystąpić do egzaminu na licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Gsiek co pisał- no moim zdaniem to Ty nie do końca rozumiesz treści zawartych w moich postach. Ale to tak możemy sobie skakać do oczu, ze ja nie rozumiem Ciebie, a Ty mnie. Tylko, że to dotyczy kwestii związanych nie z OVB, ale z innymi firmami, z innych branży. Nie ważne, czy było to szkolenie, Herbialife, czy przedstawienie firmy Tytana, czy chęć zakupu garnków w Zepterze, czy cokolwiek innego związanego z jakąkolwiek inną firmą. Nie było to OVB. A o OVB na tym forum, de facto o OVB, nie napisałeś NIC. OVB-nie, jeszcze powinieneś dodać "wiem" w swoim nicku. Byłoby wtedy "OVB- nie wiem". Nie masz zielonego pojecia nt. firmy i form zatrudnienia w niej. Nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd, bo to co napisałeś o wieku i o tym, zę po 25 roku ludzie są zwalniani, to zwykła bzdura. Chcesz powiedzieć, że pracowałeś kilka lat w OVB i jak skończyłeś 25 to z tej okazji Cie zwolnili? Kto? Gdzie? I KIEDY? helmut k- jakoś beze mnie ten wątek trwał i to przez parę lat. Dlatego nie sądzę, żeby ucichł beze mnie. Robię złą robotę mojej firmie? Czym? Tym, ze napiszę troche prawdy na jej temat? Że zaneguje jakieś bzdury na jej temat? To teraz coś złego? Kto ma rozum, ten zobaczy, że to ja mam rację w wiekszosci spraw, że ja mówie prawdę. A kto wierzy w bzdury pisane tutaj, czy ze mna, czy beze mnie pracy się nie podejmą. I tyle. I nie dodawaj przykładów wyjętych z kontekstu! Czemu nie powiesz, że te paręnaście stron temu kobieta wprost powiedziała "doradźcie mi jakieś dobre nnw". Natomiast "Klient" miał juz gotowy produkt, podpisany i chciał sie wycofać. Z początku nie napisał jednej waznej rzeczy- że praca jaką posiada nie jest na stałe. Gdyby nie ten fakt, w dalszym ciągu uważam, ze miał dobry produkt. Poza tym jakbyś był bystry, zauważyłbyś, że przy każdym poście znajdziesz mojego maila. Nie wpadłeś na to, że "Klient" mógł do mnie napisać (nie mówię, ze tak było, ale też nie mówię, ze tak nie było)? "NIe pisz proszę o bogatych emerytowanych NIemcach dzięki fantastycznym programom ubezpieczeniowym. Doczytaj o różnicach socjalnych w naszych krajach i jeszcze kilku różnicach..." Siądźmy więc, przyjmijmy do wiadomości, ze tam jest inna sytuacja i absolutnie nic z tym nie róbmy. Nie wzorujmy się na innych, którzy wiedzą i robią lepiej. Absolutnie nie myślmy nawet o tym, by zmienić tę sytuację. Cytowanie prezesa- zrobiłem to, bo ktoś inny zacytował prezesa, ale z dwóch stron wypowiedź była tak okrojona, by tylko pokazać fragment wyrwany z kontekstu. Ja opisałem w jakich okolicznościach to było powiedziane i wkleiłem całość wypowiedzi. Tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batosai to chodzący FENOMEN
Tak , batosai masz tację , ja od dzisiejszego dnia będę składał tobie hołd , ilekroć wypowiesz się to będę czołem bił o posadzkę betonową i być może po latach będę miał tak samo mózg wybity jak waszmość Batosai I wielki książe lenny , Hrabie i Hetman Koronny OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja13
Batosai, pan doktor kazał przytakiwac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
Więc na moje posty nikt nic nie odpowiedział?? Spoko dobrze. NIe ma konkretów, mam prośbe do wszytskich zwłaszcza z OVB, nie piszmy już nic bo niektórzy tak jak napisał ktoś wyżej naprawde dają się prowokowac i wciągać w jakieś chore akcje. Że w OVB wyrzucaja jak ktoś osiągnie 25 lat HAHAHAHAHAHAHAHA dobra kpina :) i następna prowokacja, to Ciekawe jakim cudem tutaj pracują ludzie starsi?? no Cud :) hiehie :) nie będe się wypowiadał na tym forum już ale naprawde jesteście troszkę śmieszni, podsumowanie OVB jest to biznes a nie praca, nie dla wszytskich bo trudny, ale próba jeśli ktoś ma szanse, nie kosztuje zbyt wiele więc warto sprawdzić OVB samemu. POZDROWIENIA Ja bym zakończył ten POST bo takie bzdury jak tutaj sa wypisywane naprawde będą szkodzić firmie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
Aha a co do tych 'Niemców" to tak nic nie róbmy nie słuchajmy ludzi w TV specjalistów, najlepiej siedzieć i narzekać, wszytsko jest złeeee bleeee Państwo mnie okradło bleeee hehehe dobre macie podejscie niektórzy :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB jest ZŁE
A ja dalej twierdzę, że OFAŁBE jest ZŁE :-) W OVB, ale również w wielu innych firmach tego typu, mamy do czynienia z ewidentną psychomanipulacją, rodem z sekt. Kiedy mamy do czynienia z technikami manipulacyjnymi? Ano wtedy, gdy naruszamy zasadę NIE CZYN DRUGIEMU, CO TOBIE NIEMIŁE. Ciekaw jestem, czy gdyby do "doradców" OVB przyszli "doradcy" np. sieci komórkowych, firm AGD itd. ... i zastosowali na nich te same techniki i triki, które przedstawiciele OVB stosują na swoich współpracownikach i klientach, to czy "ofałbowcy" nie okrzyknęliby ich manipulantami? :-) Wystarczy poczytać posty przedstawicieli, zeby zobaczyć, iż "ważna jest jedna prawda... moja (OVB) prawda" :-)))) Każdy kij ma dwa końce... :-) OVB jest ZŁE... bo tu aż roi się od manipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dzisiaj Kaca
Byłem na szkoleniu OVB i po szkoleniu tak się narąbaliśmy , że dziś mnie jeszcze głowa boli. Piliśmy tanie wina, bo tak nam polecił dyrektor, że sa tanie a dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszaaaa
"OVB jest to biznes a nie praca, nie dla wszytskich bo trudny, ale próba jeśli ktoś ma szanse, nie kosztuje zbyt wiele więc warto sprawdzić OVB samemu." Dla niektórych to wiele wydać w pierwszym miesiącu ze 150zł na hotel, 50zł świadectwo niekaralności, przy założeniu że na początku i tak nic nie zarobią. Ktoś kiedyś napisał jaki koszt muszą ponosić kierownicy żeby pracować w ovb. Słusznie ktoś tu kiedyś stwierdził że czasami muszą dokładać do interesu. "tak jak napisał ktoś wyżej naprawde dają się prowokowac i wciągać w jakieś chore akcje. Że w OVB wyrzucaja jak ktoś osiągnie 25 lat HAHAHAHAHAHAHAHA dobra kpina i następna prowokacja, to Ciekawe jakim cudem tutaj pracują ludzie starsi?? " Panie Kierowniku Okregu, nie słyszałam żeby w ovb wyrzucali ludzi po skończeniu 25 lat, niektórzy sami wtedy odchodzą bo często już nie są studentami a jak nie są studentami to muszą założyć DG, i to ich odstrasza. Wiem natomiast że jak ktoś ma więcej niż 25 lat to raczej ciężko mu zacząć w ovb. Po pierwsze nie ma na tyle głupich ludzi którzy założyliby sobie DG tylko dlatego że jakiś kierownik z ovb powie im że to się opłaca. Chyba każdy przyzna że forma zatrudnienia w OVB jest sto lat za murzynami. Niby taka porządna firma a proponuje swoim pracownikom umowy agencyjne które nawet nie są umowami o prace. Mało tego... u mnie w grupie przy rekrutacji pracowników priorytetem było żeby pracownicy byli studentami(obojętnie jakiego kierunku), najlepiej jeszcze zaocznymi (żeby mieli dużo czasu) Tacy pracownicy bowiem są dla ovb najwygodniejsi. Po pierwsze nie musza zakładać DG, po drugie mają młode mózgi więc można je łatwo wyprać, po trzecie nie mają wiedzy i doświadczenia więc raczej nie ma możliwośći żeby byli mądrzejsi od kierownika, choć czasem takie przypadki się tez zdarzają. Nie ukrywam że w mojej strukturze podczas rekrutacji, cv sprawdzało się głównie pod takim kątem: czy jest studentem, czy studiuje zaocznie, ile ma lat. Ktoś nie był studentem to nawet się do niego nie dzwoniło. Kierownik mój miał 22 lat i jak widział na cv że ktoś jest od niego starszy to też nie dzwonił. Śmieszne nie?????? Wiem że jest tak w wielu miejscach w Polsce "A Myślisz żeDyrektor Biedronki nie smieje sie ze wsojej kasjerki??" Kierowniku Okręgu... To zdanie mnie rozbroiło. To porównujesz swoja firmę do biedronki?? Dlaczego nie porównasz do jakiejś dużej międzynarodowej firmy. Tam kadra raczej nie śmieje się ze swoich pracowników, bo często są to inteligentni ludzie i wiedzą że żeby śmiać się ze swoich pracowników to najpierw musieli by śmiać się sami z siebie. Mówicie że ovb jest europejską dużą firmą a sami porównujecie ją do osiedlowych sklepików typu Biedronka. Kierowniku też masz sprany mózg. Mylisz że jak ktoś nie chce pracować w ovb to od razu mu się nie udało??? A może ludzie maja trochę większe ambicje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
powiedzcie mi moi drodzy co to jest za firma w ktorej odpytuja przedstawienia firmy? buahhaah toz to zenada na maksa:P ostanio moja kuzynke zaatakowal naganiacz z ovb z analiza finansowa oczywiscie:P w tej ankiecie jest podobno(tak mi mowila kyzynka) jakas tabelka co klienta ma a czego nie ma, doszli do podpuknktu OC w zyciu prywatnym i co??? doradzca finansowy najwiekszej europejskiej firmy nie potrafil jej wytrlumczyc coz to jest to OC w zyciu prywatnym:) hehehe jak to skomentujecie? zamiast prac mozgi i wciskac nowym kit powinnicscie im chociaz przyblizyc co macie w tej swoje analizie naganiacze.... co batosai znowu mi napiszesz ze sciemniam bo napewbno tak nie bylo? czy moze nie przedstawilem ci konkretnego argumentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batosai zawsze ma rację
Nie kłam wieśniaku jeden , bo Batosai ti chodzący Fenomen i On zawsze ma rację. Ja biję codziennie czołem o betonową podłogę w hołdzie Wielkiemu Batosai I , Jedynemu sprawiedliwemu w OVB Allfinans. Chwała i Cześć Wielkiemu Mistrzowi OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniony sukcesu
Czy ktoś wie może jak można dostać się do grupy Batosaiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
wieśniak to cie spłodzil kolego buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
Ty bezczelny Gamoniu odjazdP nie kpij z Batosajego , ani z jego czcicieli !!! Ciebie nawet wieśniak nie spłodził, bo ty jesteś z probówki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
hehe widze ze poziom prezentujecie godny podziwu ovbowscy naganiacze:P lepiej zrobcie przedstawiene firmy:P buahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
Nie żartuj z firmy i jej kilkudziesięcioletniej tradycji. Ty możesz pracować w Biedronce albo w Tesco, a my OVB-owcy jeździmy po świecie w nagrodę za naszą pracę i zarabiamy pieniądze , o których ty możesz pomażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
lol:) buahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
tak jak juz pisalem:P zrob przedstawienie firmy:P buahhaahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
ktoś się podemnie podłożył?? i pisze w moim imieniu?? coąś jest chyba nie tak?? Katiusza szanuje to co napisałas bo chociaż konkretnie i masz swoje zdanie, to dobrze. Co do biedronki nie do konca zrozumiałas co do DG, masz racje, jesli ktoś pracuje w OVB i boi się kiedyś otworzyć DG to niech od razu odejdzie i zacznie robić coś co bardziej mu odpowiada. Bo OVB to biznes, i nawet jak ktoś ma zapłacić 100zł za hotel i 50 za niekaralnośc mimo że o tym nie wie jeszcze na tym etapie to jest jego pierwszy wkład w ten Biznes. Co do sposobu rekrutacji z jakim miałaś do czynienia, współczuje bo faktycznie żenada ;/ ale jeśli robić to jakiś kierownik OVB nikt z was nie ma prawa mówić że robią tak wszyscy z OVB. Mam współpracownika który ma 52 lata i radzi sobie bardzo dobrze. Jeśli ktoś nie chce pracować w OVb to znaczy że mu się nie udało robić TEGO biznesu, że po prostu do OVB sie nienadaje. to chyba logiczne. a Skoro wszyscy negatywni chcą mieć większe ambicje więc proszę wszystkich którzy rzucają mięsem żeby napisali gdzie pracują?? Ja pracuje w OVB i jest mi dobrze a wy macie odwagę jadąc wybory innych pokazać swój wybór?? Ktoś wyżej sie podpisał tak jak ja i napisał jakieś bzdury. Chyba nie macie już argumentów niektórzy skoro podszywają się pod OVB i przeklinają na forum to było żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
odjazd masz chyba jakieś kompleksy ale to dlatego że nie wiesz jak działa OVB, jasne że mogło tak być że jakaś laska nie znała materiału Analizy Finansowej jest to wina kierownika jednego jej kierownika który współpracuje z OVB a nie firmy OVB. pranie mózgu?? myślicie że brak nam wiedzy fachowej heheh spoko już kilku próbowało mnie sprawdzić :) wracam do pracy bo mnie troszkę rozbawił odjazd i jego pytanie "no co nie podoałem Ci konkretnych powodów" podałeś że jakaś laska analizy nie znała :) przynajmniej cos ze swoim życiem robi i uczy się rozmowy z innymi z klientami a to jest na poczatku najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
a wszyscy na nie nie nie i tak wczesniej czy później skorzystają jak nie z produktów oferowanych przez ovb to z produktów bardzo podobnych, bo musza bo to nie jest coś extra że trzeba oszczędzac na swoją przyszłość pozdrowienia i powodzenia to był mój ostatni post na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka co lubi anala
Ja tą analizę spiepszyłam bo myślałam już o analu, a nie o analizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
ja jestem mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
to jakim prawem wysylacie ludzi do klientow jesli oni nei maja zielonego pojecia o jakiejs glupiej analizie? chlopie zastanwo sie co piszesz.. ja bym sie wstydzil na twoim miejscu za kogos takie bo takie osoby tworza obraz waszej firmy.. a ty jeszcze piszesz swoje ovboswkie slogany ze ze robi cos ze swoim zyciem.. jaki bys sie czul jakby ktos przyszedl do ciebie i niemial zielonego pojecia o czyms co niby chce ci doradzic? jestescie zalosni.. nigdy nue mowilem ze ovb to sekta ale coraz czesciej zaczynam tak myslec o tej waszej pseudo firmie doradzajacej.... i powtarzam:P zrob przedstawienie firmy.... nawet w takiej firmie jak biedronka mysle ze od swoich pracownikow wymaga sie wiecej niz u was z tym przedstawieniem:) a poziom twoich wypowiedzi(albo piszesz ze ktos sie podszywa) jest zenujacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×