Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Karinaaaaa
OVB - dla intrygantów, ludzi bez sumienia:)Którzy kiedys nie będa niestety potrafili spojrzec sobie w oczy:)bo takie szachrajstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aldo
Aldo, podałeś wersję marketingową "definicji" storna :-) W istocie jest to bat na firmy pośrednictwa, by nie "dmuchały" produkcji. Zakład ubezpieczeń umieszcza takie zapisy w umowach np. z OVB czy inszym FMG, a te z kolei przerzucają odpowiedzialność dalej na swoich wspólpracowników :-) I tak np. w umowie zakładu ubezpieczeń z OVB może być odpowiedzialność za storno na poziomie 15-20%, a OVB "wpuszcza" w sieć odpowiedzialność z "zakładką" tj. np. 25% :-) To się nazywa "wiara zarządu OVB w jakość pracy swoich współpracowników" :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldo
Zmęczony - nie podpisywałeś nic, to nic nie tracisz - to fakt. Odnosnie strorna - odnośnie produktów, na których storno jest naliczane w OVB, taka sama sytuacja jest bezpośrednio w firmach dystrybujących dany produkt. Nie jest to wymuszony narzut na firmach pośrednictwa, a zależy jedynie od rodzaju produktu. także generalnie, drogi przedmówco... FAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprzy głupoty
"Storno = odłożenie w czasie 25% zarobionej kasy z umów długookresowych. Rezygnujesz z pracy, nie odzyskasz tego i po to to jest, żeby ludzie nie traktowali tej pracy na zasadzie: przyjdę i w 2 miesiące pozaliczam wszystkich znajomych itp a potem mam to wszystko gdzieś i nie poczuwam odpowiedzialności za to, co zrobiłem. Wówczas te storno takim osobom przepada, a osoby, które przejmą serwisowanie takich klientów tą kasę mogą dostać." Czytałeś umowę agencyjną z OVB? Znajdź cytat potwierdzający to co mówisz i go tu podaj. Np. ja jestem w stanie znaleźć taki, który mówi dokładnie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aldo
Aldo, skoryguję Twą błędną wypowiedź :-) Zapis o stornie nie zależy od rodzaju produktu, a sposobu wypłaty prowizji - "poducha" na storno pojawia się przy umowach agencyjnych z prowizją urocznioną (płatną od 12mcznej składki). Fakt, że "poducha" występuje i w sieci wyłącznej zakładu ubezpieczeń i w umowach z multiagencjami nie znaczy, że to jest ten sam zapis :-) Może występować różna wysokość "poduchy" oraz inne zapisy o odpowiedzialności za storno. "Też" nie znaczy "to samo" - zapisy mogą się różnić nawet w przypadku tego samego zakładu ubezpieczeń i umów z poszczególnymi partnerami (dużo zależy od zdolności negocjacyjnych danej agencji) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Wątrobowski
Witam. W OVB jestem już 11 lat i nie powiem złego słowa. Mam w tej chwili 2.400 netto, a do tego dodatek dyrektorski w wysokości 6 X podstawa brutto , płatne raz na kwartał. Pozdrawiam Marian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euro Finanz Serwice to jest to
Zapraszam spróbować sił u Nas , jesteśmy fenomenalną kadrą wyłonioną z samego złotego narybku firmy OVB , odeszliśmy , aby rozwnąć skrzydła, bo OVB tłamsiło nasz e zdolności. Celestyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feler
Witam. Mam pytanie. Czy jeżeli dostałem wypowiedzenie w firmie OVB, mam szanse do niej wrócić po jakimś czasie? dostałem je miesiąc temu ponieważ nie robiłem produkcji osobistej. Ale mam zamiar wrócić ale już nie do tej struktury w której byłem. Czekam na odpowiedź. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FMG
Są też inne firmy tego typu działające w Polsce od 1994r. Sprawdź warunki współpracy w FMG. Lub napisz do mnie, jestem z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraczkowy rozgrywacz finansowy
EFS narybek najlepszy z OVB !!!! HAHAHHAHAHA :-))) Odeszliśmy bo OVB Nas tłamsiło! PRAWDA!! Zostaliście wywaleni na zbity ryj za 60% Storna z pompowanej produkcji Andrzeja Radka i przyzwolenia Prezesa Christofa" Johnnego Walkera"Klimka na to by wypompować kaskę bokiem z firmy dla siebie! Więc nie pierdolcie bzdetów o swej Nieskazitelności. Pamiętajcie, że Oryginał jest tylko jeden = OVB..... a kopia zawsze będzie kopią: EFS, FMG,AWD, DSA, MLP, HMI, FINAMO -Dynamo, EX PAN DER, OPEN FINANCE - Ołpen Fajans FMG od 1994 roku z Prezesem Szrencerem na czele, który dobrze obstawił strategicznego :Partnera na wyłączność AIG Amplico Life!!! Dziś AIG się zwija a Prezes dopuścił dyrektorów do udziału w zyskach firmy i też go kiwnęli. Bo poszło o kasę. Pozdrowienia od Gienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB oryginał phi
Tylko niektóre kopie wyprzedziły dawno oryginał i nie są tak prymitywne w działaniu jak OVB - mam na myśli wymienione przez Ciebie dwie ostatnie ... nie spotkałam jeszcze takich badań rynkowych, ale stawiam na 80% próby, która wybierze takie uznane i pewne marki jak Expander czy Open Finance a nie ciułaczy, lizusów i przede wszystkim AKWIZYTORÓW z OVB. Wielcy profesjonaliści się znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosterka
hej a ja mam takie pytanie. pracowalam tzn podpisalam umowe w ovb a pozniej zachorowalam i nie bylo mnie w firmie. dostalam dzisiaj smsa o tresci: ilosc osiagnietych jednostek dla 325682 wynosi 597.94. twoja pozycja na liscie rankongowej 19 z 881 w grupie. I o co w tym chodzi? to jest suma pkt uzyskanych w calej grupie czy moich czy jak ? Czy ja cos z tego mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest Twój wynik, wtedy kiedy pracowałeś. Twoje jednostki pracy. Oczywiście masz coś z tego, bo to jest Twoja praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosterka
dzięki za odpowiedz, tylko zastanawiam się jak to mozliwe ze to są moje jednostki. Ja zadnej umowy z zadnym klientem nie podpisalam bo zaraz po podpisaniu umowy z firmą sie rozchorowalam i lezalam w szpitalu. To jak to jest z tymi jednostkami? Te 500 cośjednostek to moje ? za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feler
Prawdopodobnie jesteś kierowniczką i to jest produkcja twojej grupy:) Dowiem się jak wygląda z sprawa z tym wypowiedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toserka
no ale to niemozliwe. tak jak mowilam podpisalam umowe z firma i juz tam nie bylam bo zachorowalam. i zadnej umowy z zadnym klientem nie podpisalam. wiec prosze, dowiedzcie sie dokladnie o co chodzi z tym sms-em i tymi jednostkami co mi w smsie przyslali. bo mi wydaje sie ze to sa jednostki jakie caly nasz oddzial (biuro) zdobylo w lipcu ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB to geniusze HAAAHAAAHAAA
Zarombiaści z was geniusze , nie wiecie więcej niż kalosz z lewej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest raczej nie możliwe. Widocznie ktoś u Ciebie w biurze zamienił nr telefonu i ktoś z przełożonych podał Twój numer jako nr innego pracownika, bo innego wytłumaczenia nie widzę na ten moment. Generalnie smsy przychodzą jako potwierdzenie Twojej produkcji w poprzednim miesiącu. Albo ktoś jest dla Ciebie tak dobry, że pracuje na Twoje konto :P Zadzwoń do przełożonego/przełożonej na pewno dojdziecie jak to jest możliwe :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feler
Nie no totalana zlewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keysej
Witam mój klient chce się dowiedzieć nt. swoich finansów- ja juz nie pracuję, do kogo ma sie zgłosić -Warszawa. Proszę o odpowiedz na email!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB - CHAMSTWO I PROSTACTWO
Do Sraczkowego ....... Podajesz nazwisko Andrzeja R. , a zapominasz iż główny inicjator ""pompowanej produkcji "" niejaki Stanisław P. został za tą produkcję odznaczony awansem na Dyrektora Krajowego !!!!! W miejsce Radka !!! A panowie Andrzej L. i Mirosław L. to pies ???? Oni pobili chyba rekord , ponad 100.000 storna i co ???? i nic . Wiec nie piepsz głupot. I jeszcze jedno, gdzie są wyśśmienici obrońcy dobrych manier, Sraczkowy Debil publicznie obraża firmy konkurencyjne , a wy milczycie ???? Czyli tak : J.E.B.A.Ć. to my was tak, ale nas to za żaden C.H.U.J. nie wolno. Cześć oryginały/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVV+
A jak to jest z zerwaniem umowy, gdy się ja podpisało, ale przełożony olewa? Czy grozi za to jakaś kara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ WĘGORZ
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333322222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555599999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDZĘ ŻE KTOŚ SIĘ NUDZI
Po co ta maskarada, lepiej kupić sobie jabola i sie napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVV+
Czy dostanę odpowiedz na moje wcześniejsze pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keysejwp.pl
ja rowniez bym prosil o odpowiedz- nikt z moich kierownikow nie odbiera telefonu z Martinem wlacznie czy ktos z pracujacych moglby odrobine sie spiac i mi podeslac nr telefonu lub tez adres email do osoby odpowiedzialnej za serwis ( chodzi o Warszawe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 2 3
wakacje, wakacje, wakacje.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GÓWNO A NIE WAKACJE
Mają was głęboko w d.u.p.i.e i nie interesuje ich , co się z wami dzieje , bo nie przynosicie im kochanych jednostek. Celestyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli anda
Hej, Pracowałem w tej firmie przez ponad rok wiec troszke wiem co i jak. Po pierwsze żeby pracować w tej firmie trzeba mieć baaardzo silna motywacje bo rodzina i znajomi się kiedyś skończą i wtedy u "obcych" tak naprawdę człowiek widzi czy się do tego nadaje czy nie a ludzie są różni. Po drugie opinia o OVB jest bardzo różna ta negatywna moim zdaniem wynika stąd, że osoby początkujące zrobiły(same bądź z pomocą kierownika, dyrektora etc.) jakieś umowy a potem zrezygnowały z pracy i klient zostaje pozostawiony sam sobie z tą umową nie wie co sie dzieje z jego pieniędzmi miały być serwisy a tu nie ma, tel nie odpowiada wiec się wkurza, a nie daj Boże żeby mu początkująca osoba nagadała głupot o umowie. Po trzecie w OVB może pracować każdy kto widzi, słyszy,mówi jest niekarany i ma wykształcenie min średnie (niestety), szkolenia oczywiście są, ale nie oszukujmy się, że ktoś kto skończył technikum budowlane po jednym czy nawet i pięciu szkoleniach będzie doradcą finansowym. Klient taką osobę może zagiąć jednym prostym pytaniem i dlatego na pierwsze spotkania zawsze jest z osobą początkującą ktoś doświadczony. Co do wynagrodzenia to jest prowizyjne czyli jeśli coś zrobisz masz za to pieniądze oczywiście jest to struktura więc za umowę którą Ty zrobisz pieniądze dostają też wszyscy nad Tobą więc dlatego tak niedojrzali kierownicy "gonią ludzi do pracy" często sami nic nie robiąc i zatrudniając kogo popadnie- jeśli jesteś w takiej strukturze to uciekaj czym prędzej. Wynagrodzenie dla dyrektorów jest już całkiem znośne sięga 30- 80 tys na miesiąc czasami nawet więcej ale to wciąż Ty na nich pracujesz a jeśli nie masz od nich pomocy to uciekaj. Ale za to imprezy są super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVV+
Wszystko rozumiem, ale czy powie mi ktoś coś o konsekwencjach zerwania umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×