Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość misiek4544
Ja też zaczynam prace w OVB i nadal nie rozumiem jak ma się np. umowa o superfundusz do mojej wypłaty. Mógłby ktoś mi to obliżyć? Dla równego rachunku składka regularna 1000zł. Jak sie będzie kształtować moja wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naibyt w butelke
Kolesie z OVB polecają mi na 10 lat superfundusz compensy. Moja składka wynosiłaby 200zł miesięcznie przez ten okres. Mam więc do Was pytanie czy przy tak wysokich kosztach zakładnie compensy na 10 lat jest opłacalne? Czy może lepiej zastanowić się nad innym rozwiążaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naibyt w butelke
aha do emerytury pozostaje mi własnie 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem, że moje wcześniejsze słowa: \"proszę zauważyć, że samych klientów wypowiada się tutaj mało a wśród ich wypowiedzi pojawia się sporo pozytywnych opinii.\" nie obejdą się bez echa. Ukochany forumowicz bardzo szybko się uaktywnił - oczywiście jako klient, który jeszcze z niczego nie skorzystał, a już został \"naibyt w butelkę\" :) Zresztą nie potrafiłeś nawet dobrać odpowiedniego słownictwa - bo czlowiek 55-letni prezentuje nieco inny poziom (no i przede wszystkim domniemam, że jest na tyle doświadczony, że nie musi pisać na takim forum). Ale nieco Ci odpowiem... wysokie koszty ? Znajdź dla 55 latka umowę z niższymi kosztami. Powodzenia w szukaniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naibyt w butelke
Niektórzy "staruszkowie" przyzwyczajają się do slangu młodzieży :) A nick jak nick mogę dać sobie jaki chce... czyli polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest! Pod warunkiem, ze za 10 lat przechodzisz na emeryturę na normalnych zasadach. Czyli dzisiaj masz 55 lat. Wtedy opłaty trwają nie 20, ale 10 lat (zgodnie z OWU). Po 200zł miesięcznie kokosów nie uzbierasz przez 10 lat, ale można tu zastosować pewien trik. Po 10 roku, kiedy przejdziesz na emeryturę (właściwie juz trochę wcześniej), nalezy większą część pieniędzy przenieść na jeden z bezpiecznych funduszy i przejść w opcje bezskładkową. I nie wyciągać całości, ale korzystać małymi transzami (to już zależy od Ciebie można i całość). Czyli jeśli jednego miesiąca wystarczy Ci to co masz z ZUSu i OFE, jeśli masz OFE (bo możesz nie mieć), nie wypłacasz nic. A jeśli potrzebujesz, to wyciągasz dowolną kwotę. Możesz tez podzielić na kilkadziesiąt równych wypłat- to juz by zależało od Ciebie, jak sie żywnie podoba. Inna sprawa, ze w takim wypadku, pracownik OVB myśli przede wszystkim o Tobie. Jeśli założy SF, który będzie trwał 10 lat- dostanie dużo mniejszą prowizję i mniej JP, niż jakby założył inny program. Dlatego naprawdę nie sądzę, zeby ktokolwiek Cię nabijał w butelkę. misiek4544- zapytaj kierownika. Od tego są rozmowy, od tego są szkolenia. Po pierwsze za 1000zł miesięcznie jest nie SF, ale SF+. To jest 430 JP, a na rękę z RI dostałbyś ok 2700, jeśli masz DG (przy prawie 1000 za dwa lata) lub 2200 przy założeniu, że jesteś studentem (i ok. 800 za dwa lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cubix
MIERNE UMYSŁY POTĘPIAJĄ WSZYSTKO CO JE PRZERASTA. Dziękuję.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Cytat z Roberta Kroola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s8m
ORB RIII powaga? buaahahahah jakis ty oczytany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem na szkoleniu
i będę dyrektorem krajowym , zawezme się i dojde na szczyt we firmie, ktura jest moim powołaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Proszę przestać robić sobie podśmiehujków z naszej firmy. Jak coś się komuś nie podoba to proszę iść na piwo , bo już piątek i świętowania czas nadszedł. Tak jak jutro nadejdzie i nie będzie was stać na emeryturze nawet na małe piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
"Proszę przestać robić sobie podśmiech*jków z naszej firmy. Jak coś się komuś nie podoba to proszę iść na piwo , bo już piątek i świętowania czas nadszedł. Tak jak jutro nadejdzie i nie będzie was stać na emeryturze nawet na małe piwko." to nie ja pisałem... ktoś się pode mnie podszył. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livel
oczywiście że warto pracować!!!, Nierozumiem tych tekstów typu : beznadzieja",to jest świetna droga do tego żeby wziąść łopate przeczytać jej instrukcje obsługi i zatrudnić sie w robotach drogowych. Nie trzeba sie wysilać fizycznie żeby zarobić naprawde dobre pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajmy się nomenklatury
Nie mogłam przejść obojętnie obok ... "I to jest dowód wyższości tej firmy nad innymi, ponieważ nie ma firmy w tej branży SERWISUJĄCEJ swoich klientów. Proszę zwrócić uwagę na PROFESJONALIZM PRACY dyrektorów tej firmy. Oni są prawdziwymi doradcami finansowymi z krwi i kości. " ja znam co najmniej dwie firmy w tej branży serwisujące klientów. IDF i PDF. A dyrektorzy? To kpina, doradcami finansowymi z krwi i kości są ludzie wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem, inwestycje weń, wspomagający pozyskiwanie kapitału drogą emisji p.w., zarządzający funduszami inwestycyjnymi. Skończcie mylić pojęcia, bo doradcy finansowi z Was i Waszych dyrektorków żadni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy RIII
batosai - dlaczego na 1000 zł Superfundusz +, a nie OVB Future Invest? Future ma bodajze koszty wykupu po wczesniejszym czasie? I jeszcze jedno:czym się rózni SF+ od SF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don pełkos
walczcie uczciwie, to jest specyfika finansów aaaacha panie od szkolenia który to przez o z kreską GORĄCE POZDROWIENIA OD EFS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Ciekawy RIII nie rób bydła i nie klep mary firmie. SF+ to dyslokacja subsydiualna w okresie przejściowym , SF? to kasa , która zostaje dodana do multi funduszu skondensowanych akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedon
Powiem szcerze, że Te całe OVB to totalna ściema. Przestrzegam wszystkich studentów szukających pracy na wakacje. Szkoda waszego czasu nawet na rozmowe kwalifikacyjną. Na pierwszym szkoleniu macie umówić się z trzema osobami. Chodzi jedynie o wyciągnięcie waszych kontaktów i wykozystanie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy R III
OVB RIII co ty pieprzysz? pytam sie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy RIII- właściwie odsyłam do OWU. Pytanie było o prowizję jaka by przyszła nie z OVB Future Invest, ale własnie z SF. Miesięczna składka w pytaniu to 1000zł. Nie ma możliwości założenia SF na 1000zł. Od składki 500zł miesięcznie i więcej jest inny program i nazywa sie SF+. I dlatego SF+, nie Future- pytanie nie dotyczyło Future. Poza tym... Gadasz bzdury. Po jakim czasie można dokonać wykupu we Future, a po jakim w obu SF+? I jakie sa koszty wykupu w jednym i drugim programie po 10 latach (preferowany czas dla tych inwestycji)? hedon- dobrze gadasz! Ja również przestrzegam wszystkich studentów, którzy szukaja pracy na wakacje przed OVB. OVB TO NIE PRACA NA WAKACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Proszę o zachowanie licujące z powagą pracy w zacnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzek
To czemu rekrutujecie studentów którzy wyraźnie mówią że szukają pracy na wakacje?? Tego nie rozumiem. Oszczędźcie czasu sobie i tym studentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rat Race Challenger
Praca w OVB--Czy warto?! Zachęcam do przeczytanie całości artykułu, pomimo że jest dość długi pozwoli nie jednej osobie przybliżyć temat. Wiele opinii przeczytałem na tym, że forum lecz zadowalającej odpowiedzi nie uzyskałem. Więc postanowiłem opisać moje przemyślenia aby przybliżyć ten temat innym. Mianowicie, aby móc odpowiedzieć na w/w pytanie trzeba by sięgnąć znacznie głębiej, aniżeli szukać odpowiedzi od pracowników firmy( zadowolonych ze współpracy czy też nie). Po pierwsze postarajmy się odpowiedzieć na pytanie w jakim systemie egzystuje firma OVB? A no wydaje mi się, że jest oparty na Marketingu Sieciowym(wielopoziomowym, MLM) . Z doświadczenia wie, że nazwy te dla osób nigdy mających styczności z tą nazwą brzmi ona odziwo złowieszczo, groźnie i nie zrozumiale. Wyjaśniając jest nic innego jak sprzedaż usług produktów poprzez sieć ( dystrybutorów - lokalnych, globalnych). Typowym i jednym zarazem z najstarszych ojców założycieli tego typu biznesu był MCdonald, a raczej jego właściciel Pan Krooc, który zresztą był pochodzenia POLSKIEGO! :) Jak działa MCdonald wzyscy wiemy-jest największym potentatem nieruchomości na świecie, a hamburgery sprzedają ludzie tacy jak my ktorzy wykupili licencje na sprzedaż. Marketing sieciowy zatem powstał w USA kilkadziesiąt lat temu i cały czas jest dostosowywany do zmieniających się warunków ekonomicznych na świecie. Do polski dotarł bardzo późno w latach 90', dlatego tak mała wiedza o nim. W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z całkiem inną formą o czym później. W tej chwili chciałbym rozważyć, że nie jest to rozwiązanie dla każdego, nie każdy się odnajdzie w strukturach firmy działającej w systemie MLM, uważam, że szansę na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie mają ludzie którzy posiadają podstawową wiedzę na ten temat, szereg doświadczeń życiowych, chęć drastycznej zmiany w życiu na lepsze. Według mnie Marketing sieciowy( MLM) , na który opiera sie OVB oraz wiele innych firm na polskim rynku oferując produkty typu zdrowa żywność, odżywki, kosmetyki, napoje itd. jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla ludzi którzy pragnął osiągnąć w życiu coś więcej niż praca na etacie do końca życia i emerytura. Jest to Szkoła Biznesu, która nauczy nas jak być znakomitymi sprzedawcami, liderami, nauczycielami, możemy dzięki szkoleniom oraz praktyce wyksztłcić w sobie takie cechy jak Przywództwo, przedsiębiorczość, kontrola nad emocjami. Z założenia MLM jest SZKOŁĄ BIZNESU dla ludzi chcących pomagać stać się szczęśliwymi i zarazem bogatymi innym ludziom przytym stając się samemu bogatymi i szczęśliwymi. Firmy MLM funkcjonują na zasadzie piramidy finansowej, lecz działają całkowicie legalnie, podstawową różnicą jest to że organizacje nielegalny czerpią zyski z pozyskiwania nowych członków i ich wpisowego, natomiast w MLM zawsze oferowany jest produkt lub usługa. Zaletą tego systemu są nieograniczone zyski oraz tzw PRZYCHÓD PASYWNY z naszych aktywów, którymi w tym przypadku są ludzie. Funkcjonuje tu zasada czwórkowa, werbujesz 4 osoby które następnie werbują 4 osoby każda następnie tamte osoby....itd bez końca twój zysk powiększa się bez limitu bez końca nawet jeśli sam przestaniesz aktywnie w nim działać, gdyż otzrymujesz prowizję. Według mnie zyski doraźne jakie możemy osiągnąć poprzez pracę w takim systemie są atrakcyjne lecz są niczym w stosunku co możemy osiągnąć jeżeli przestaniemy mysleć w kategorii ile zarobie za miesiąc lecz zaczniemy myśleć jak duży będzie moj biznes za 10 lat, i ze osiągniemy finansową wolność, przestaniemy martwić się o pieniądze i zaczniemy spełniać nasze marzenia. Najważniejszy jest czas i zaangażowanie jakie musimy poświęcic przez pierwsze lata w MLM, ale potem mozliwosci sa nie ograniczone, jezeli nie bedziemy wydawac wszystkim pieniedzy na Mercedesy, wille, drogie wycieczki i zaczniemy madrze je inwestowac np w nieruchomosci pap.wartosciowe mozemy naprawde stac sie bogaci. A więc nie faworyzując tu żadnej z firm chcąc być obiektywnym aby móc odpowiedzieć samemu sobie na zadane na początku pytanie nalezy wziąść pod uwagę następujące fakty: - czy firma OVB oferuję system edukacyjny, który nie tylko nauczy nas jak byc znakomitymi sprzedawcami ale przede wszystkim JAK NAUCZAĆ INNYCH ABY INNI NAUCZALI INNYCH JAK BYĆ ZNAKOMITYMI NAUCZYCIELAMI W SPRZEDAŻY!! - jeżeli spodoba ci się to co usłyszysz na pierwszych spotkaniach spotkaj się z ludźmi którzy prowadzą szkolenia - Badź uważny ponieważ wiele firm tylko twierdz za ma wspaniałe palny edukacyjne - w niektórych firmach można się spotkać gdzie jedynymi szkoleniami jakimi dysponowano to listy zalecanych książek. Następnie zaś ich uwaga szkoleniowa koncentruje się na tym abyś wprowadzał do biznesu soją rodzine i znajomych A więc zalecam rozwagę, nalezy przyglądać sie uważnie firmą działającym na zasadzie MLM( piramidy itp) , gdyż w marketingu sieciowym istnieje wiele firm posiadających wspaniałe plany edukacyjne i szkoleniowe. Moim zdaniem to są najlepsze szkolenia w biznesie jakie kiedykolwiek można uzyskać , gdyż odzwierciedlają rzeczywistość. Oto niektóre z najistotniejszych temtów rzeczywistego biznesu które powinna poruszać Firma OVB dziłająca w sys. MLM -skupienie się na odniesieniu sukcesu -umiejętności przywódcze -umiejętność komunikowania się -Pokonywanie osobistych lęków, obaw , braku pewności siebie -pokonywanie lęku przed odmową -umiejętność zarządzania pieniędzmi -umiejętość inwestowania -bycia odpowiedzialnym -zarządzania czasem -ustanawiania celów Jedną z najważniejszych rzeczą w tym biznesie abyś mógł odnieść sukces jest WSPARCIE osób bliskich, należy unikać ludzi którzy nas przygnębiaja i zabijają nasze marzenia, tyczy się to bardzo naszych przyjaciół , rodziny , ludzi z którymi na co dzień przebywamy. Mam na dzieję, że przybliżyłem troszeczkę temat i dałem pole do polemiki dla innych, niestety zabrakło by mi czasu jakbym chciał opisać wszystkie aspekty MLM, w miarę możiwości postaram się odpowiadać na nurtujące was pytania. Kilka słów o sobie: Jestem osobą przed 30 tką, posiadam duży bagaż doświadczeń, nie jestem jak do tej pory nie byłem pracownikiem żadnej struktury MLM W chwili obecnej na bezrobociu zarejestrowany w Urzędzie pracy ;p Ostatnie miesiące studiuję marketing sieciowy, głownie z książek. Wiem, że niedługo będę chciał się przyłączyć do MLM, lecz według mnie aby to zrobić potrzebna jest chociażby podstawowa wiedza na czym to polega, ja drążę temat głęboko bo chce wiedzieć wszystko zanim poświęcę kilka lat moje życia na pracę i budowanie biznesu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Firmy MLM funkcjonują na zasadzie piramidy finansowej\" Ja bym to ujął raczej, że: \"piramidy finansowe działają na podobnej zasadzie co MLM\". Różnica subtelna, ale teraz żaden oszołom nie wymyśli, ze OVB to piramida finansowa (a takie głosy nie są tu rzadkie). Ogólnie bardzo fajna wypowiedź. Dodam tylko od siebie, że w Polsce systemy MLM są dość często dyskryminowane. Niekiedy nawet skazane na porażkę (patrz Amway). Ale są też takie, które odnoszą spore sukcesy- jak Oriflame, Zepter, czy właśnie OVB. Niestety wynika to przede wszystkim z mentalności Polaków. W tym kraju każdy kto mysli i robi trochę inaczej jest głupi i śmieszny. Pamiętajmy jednak, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To działa
ZARÓB 15,000 ZŁ W JEDEN MIESIĄC! Ta strona zarobi dla Ciebie 15,000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15,000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Naprawdę warto! Jedyne, co musisz zainwestować to 5 zł i 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 23914 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godziny a nie 30 minut! Opłacało się). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz adres tej strony i wróć do niej kiedy będziesz miał czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy? To zależy tylko od Ciebie! Ja wahałem się bardzo długo, ale w końcu się zdecydowałem. Przecież 5 zł to niewielkie pieniądze, nawet jak je stracę to tego nie odczuję. I wiesz, co? Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie, to zostanę milionerem! Czy jest to możliwe?! To smutne, że tyle osób musi ciężko pracować aby utrzymać dom i rodzinę, lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Jestem bardzo wdzięczny temu, kto przedstawił mi ten pomysł, i cieszę się, że zdecydowałem się spróbować i zainwestować pieniądze po to by same pracowały na mnie. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie musisz niczego sprzedawać! Nie musisz konsultować tego z przyjaciółmi, rodziną czy kimkolwiek (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie będziesz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. Ok., więc. ZACZYNAMY! NIE ważne ile masz lat. NIE potrzebujesz specjalnej wiedzy lub talentu. NIE musisz przeglądać stron internetowych, NIE musisz nigdzie dzwonić czy klikać w bandery, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko, czego potrzebujesz to: - Konto w banku ( Internetowe, lub nie ) - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz minimum 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz To wejdź nawww.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne, prawdziwe konto w banku. A oto moje instrukcje: KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby coś otrzymać musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz – nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać! Tak, więc: 1. Przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe tytułem: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć .• Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 48 1140 2004 0000 3502 4690 7322 2. Nr konta: 22 1140 2004 0000 3102 4776 5175 mbank 3. Nr konta: 97 1140 2004 0000 3702 5056 9547 4. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1143 4990 0016 5. Nr konta: 95 2490 0005 0000 4000 0017 1088 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr 1. i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 2. Gdy już przelałeś 5zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy, następna rzecz, jaką musisz zrobić to skopiować tekst z tej strony, następnie konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA POZYCJĘ NR 1, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ! ZAPEWNIAM CIĘ! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z książki mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW – tak jak ja to zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się), ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały tylko 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać, 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl też mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!" Tomasz, Warszawa "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? - DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO - wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!" Justyna, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!" Ryszard, Gdańsk "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!" Marcin, Białystok Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A wystarczy troszkę matematyki: Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wówczas będzie już o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200= 25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000= 125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000= 625), więc kolejne 25000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! I teraz, z 25000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000= 3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia! Proszę, nawet, jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś(aś), nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł to nie dużo. Tu nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie < WYSOKICH ZAROBKÓW ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s8m
chlopie skad tys sie urwal? takie posty powinny byc tutaj od razu usuwane zeby zaden gamon juz bzdur nie wypisywal. dobrze by bylo zeby to forum mialo jakiegos admina mysle ze kolega batosai sprawdzil by sie w tej roli. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miron kaczmarczyk
Jeśli ten kretyn od łańcuszka zadomowi się tu , to lepiej cały temat od razu usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Ciekawy RIII nie rób bydła i nie klep mary firmie. SF+ to dyslokacja subsydiualna w okresie przejściowym , SF? to kasa , która zostaje dodana do multi funduszu skondensowanych akcji. Proszę o zachowanie licujące z powagą pracy w zacnej firmie. To nie ja pisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gharas
Rat Race Challenger- Bardzo dobra wypowiedź ;) Nie wiedziałem, że McDonald to również MLM ;P Jeszcze raz chciałbym podkreślić jedną rzecz, często powtarzaną przez Batosai i innych OVBowców: OVB to nie praca dla osób na wakacje! Przez pierwsze 3 miesiące nie warto liczyć na większe zarobki niż 1tys/msc. Oczywiście- jest to możliwe- ale znając nastawienie osób zaczynających pracę - nie uda się. Nawiązując do Rat Race Challengera i pytania tytułowego w temacie: praca w OVB- warto, ale tylko dla osób, które chcą pracować dłużej niż 6 miesięcy. Jeśli ktoś chce pracę sezonową, to na OVB się przejedzie, bo nie jest to lekki zawód. Najpierw naprawdę trzeba odbyć serię podstawowych szkoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaa
ja wybieram sie jutro na rozmowe kwalifikacyjna... i zastanawiam sie, jak wygladaja poczatki pracy w ovb. Czy jest to praca akwizycyjna czy pracuje sie w konkretnej placowce? Jak wyglada zdobywanie pierwszych klientow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×