Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość do prośba
wpierw spójrz na wpis kilka linijek wyżej jak to napisał "do pracowników ovb" i powiedz czy nie miałeś przekrętów z egzaminem. Po drugie spójrz na wpis od "temat rozdmuchany" i powiedz czy rzeczywiście nie masz w grafiku wejdź na kafeterię i napisz pozytywny koment. Patrząc na liczbę komentarzy co do waszej firmy to stwierdzam, że rzeczywiście sami nadmuchujecie ten temat. Wygląda to tak: 1)wpis od człowieka 2)wpis ovb 3)wpis od człowieka 4) wpis od ovb .... itd. Przestańcie odpowiadać na negatywne wpisy innych one wam i tak nie zaszkodzą. i temat się skończy. Będziecie dalej kwiczeć, że OVB jest super to będziecie mieli gehennnę na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoo
Dramat nie macie o czym pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Czy wy OVB'owcy nigdy nie zrozumiecie?! Każda firma MLM daje wam takie same możliwości! Macie sprzedawać tylko inny produkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lesley
OWU Bolero to już nawet w archiwum compensy nie ma:( Stary produkcik, nie na bieząco cos. Pozdro do Dyrektora D który poruszył forum wypowiedziami. Chlop osiągnął cos w tej firmie. Zarabia wiecej od 99 % osób wypowiadających sie na tym forum, nie przemecza sie , zobaczyl sporo swiata. Powiedział prawde o tym kto sie nie nadaje do ovb, PRAWDA W OCZY KOLE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MLMowiec
Ta zgadzam sie , mam do wyboru perfumy za prowizje 1 PLN od sztuki. Lub produkty finansowe u konkurenycjnych mlm z prowizja srednio o 20 mniejsza zgadnij co wybiore??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb= uparty jak osioł
Mam apel do ludzi Skończmy ten temat bo pobije popularnością wszystkie fora na całym internetowym świecie. Najlepiej nie odpisywać na słowa prac. ovb, którzy napiszą jacy to nie są cacy. Niech jakiś dyrektor OVB zakończy ten temat w swoim stylu, np. zarabiam 2 razy więcej niż wy, a pracuję 2 razy mniej niż wy. Później niech nastąpi cisza. To mój taki apel , bo nie ma o co się spierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu OVB to durnie i kłamcy
Zaraz powiem na przykładzie [ do Lesley """OWU Bolero to już nawet w archiwum compensy nie ma Stary produkcik, nie na bieząco cos"""" jest to typowy matoł , bo Bolero weszło do OVB ok.2003 roku , a jest to produkt na min. 20-25 lat i cymbał mówiący , że to stary produkt wystawia firmie OVB najgorsze z możliwych świadect nie tylko niekompetencji , ale powiem Łajdactwa i zakłamania wobec klientów i ideałów firmy OVB !!!! Słynne wasze hasło : A - analiza D - doradztwo S - serwis Wygłąda na to , że macie to w d_upie !!! Przecież ktoś , komu to doradziliście / sprzedaliście/ zacznie dopiero zarabiać na tym produkcie , a ten matoł mówi , że to stare i nawet w archiwum nie ma !!!! Panie Dyrektorze , czemu nie grzmisz , a przecież SERWIS macie w logo nna czołowym miejscu . Podsumowuę : Sprzedaż , sprzedaż i ............ jak nie chce klient już kupić , to niech spier.........la To jest obraz firmy , wycieczki , rekrutacja ............. i skoro Dyrektor Samozwaniec wie , kto się nie nadaje , to po jakiego Ch.......a rekrutuje ? odpowiem od razu : bo nikt mądry nie wierzy w kłamstwa rekrutacyjne Panów Dyrektorów z czerwonymi ryjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Tylkowski
Bardzo prosze wszystkich o opinie wylacznie z podpisem imieniem i nazwiskiem. Wtedy to ma sens i jest wiarygodne. Miejcie odwage !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Tylkowski
Bardzo prosze wszystkich o opinie wylacznie z podpisem imieniem i nazwiskiem. Wtedy to ma sens i jest wiarygodne. Miejcie odwage !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Lewicki
Kto czyta fora nie ma własnego zdania! Bardzo opiniotwórcze. Obojętnie czy to OVB czy nie. Kto nie sprawdzi na własnej skórze nie ma prawa się wypowiadac. Niestety my Polacy mam mentalnośc ludzi znajdujących same problemy i zazdrościmy innym sukcesu a nawet telewizora! Szkoda słów. Nie jestem za i przeciw. Spróbuj a zobaczysz Ci pasuje. P.S. Krytycy- nauczcie się języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu OVB to durnie i kłamcy
Panie Bartoszu. Moja propozycja , zacznij Pan od siebie uczyć się języka polskiego , szczególnie stylistyki i interpunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssss
Gość sposób jakiego nie było
siema! wpisałem na google:"metoda na oszukanie ruletki" wyświetliła się strona z systemem. Myślicie, że to działa? zarejestrowałem się w kasynie i na razie wchodzi, ale gram na nieprawdziwą kasę. chyba wpłacę. Spróbujcie i Wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
2 posty nade mną, to idioci. Do Pana który kwestionuje wysokie zarobki w kosmetykch MLM. Wcale nie zarabia sie 1zł na produkcie tylko więcej.. około 30% wartosci kosmetyku. Przy duzym obrocie to juz dobra kasa. Nie wspomne jak stworzymy grupe - wtedy zaczynają się naprawde wysokie zarobki. Ale Oriflame, AVON i FM Group mają jesną zasadniczą przewagę nad OVB: ONI NIE OSZUKUJĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Bolero Compensy jest już przestarzałym produktem....niedość że to coś nie miało jasno określonego OWU na papierze, dzięki czemu akwizytorzy z OVB mogli rozwodzić się nad jego zaletami wg własnej fantazji i pomysłowości w celu "wciśnij ten produkt komu się da", to jeszcze teraz produkt ten przestał istnieć....a miał być na 20 lat czy więcej...choć jak twierdzili "doradcy " z OVB to i po 2 latach miał dać świetne zyski :P Ciekawe ilu "doradców" OVB poinformowało o tym swoich klientów? ilu z nich co sprzedało to gówno spotkało się jeszcze osobiście ze swoimi klientami? Jak czytam tych dyrektorów i kierowników tutaj jaka to wyjątkowa praca jest i że w ogóle jest ich pasją, to nie nie sposób zapytać, czy naprawdę szukanie i rekrutowanie debili może dawać aż taka satysfakcję żeby nazywać to pasją?:) Jak niski poziom prezentuje sobą menegment tej firmy, nawet jeśli zarabia świetnie....dlatego firma budzi tyle kontrowersji co np: prostytucja, bo coś wspólnego tu jest: kasa, oszustwo i kiepska reputacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Lesley, najgorsze jest to, że oni myślą że są elitą. Jak byłem jednym z nich to wciskali mi kit ze inni doradcy są gorsi bo nie są obiektywni. A że OVB jest nejlepsze bo ma największy wybór i nie jest zobowiązane do sprzedawania danego produktu, dziwne tylko ze kazali nam na początek sprzedawac tylko produkt Compensy a później Generali. To jest NIEZALEŻNE doradztwo finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCR is BACK
Wy wszyscy jesteście pojebani! To nie firmy oszukują tylko ludzie, którzy tam pracują! To kwestia osobowości, która stoi na górze danej firmy. Zdarza się, że w jednej firmie na 10 zarządzających 6 robi dobrą robotę a 4 po prostu ją jebie. To twoja sprawa czy masz na tyle jaj i w głowie jasny cel i nastawienie jak chcesz żeby wyglądała twoja firma. I skończcie to biadolenie czy OVB jest super czy chujowe! Dla jednego będzie chujowe dla drugiego zajebiste! Jednemu podobają się grube śmierdzące Panny a drugiemu podobają się chude wypachnione Lachony. I znowu one miedzy sobą się też kłucą - gruba mówi o tej ładnej, że to Dykta, pusta,itp. a Ładna - powie, że grubą można jebać w pępek albo łatwiej ją przeskoczyć niż obejść. Pozwólcie akwizytorom być tym kim są a etatowcom mieć o sobie takie a nie inne zdanie. Jeden woli Audi drugi BMW a trzeci Mercedesa - teraz przekonaj tego z Audi żeby jeździł Mercedesem.... usłyszysz tosamo co dzieję się na tym forum na 195 stronach. Pogadajmy o kościele katolickim w Polsce albo na Świecie...... ta instytucja liczy sobie 2000 lat ma swoich miłośników i sceptyków. Ludzie wystaje Wam wszystkim słoma z buta i gęś z torby! A na pewno to chciałem z tego miejsca pogratulować "ZJEBOM" którzy czytają to forum i nie przychodzą na rozmowę kwalifikacyjną bo słuchają tego syfu zamiast samemu się przekonać. To znowu tak jakby zaproponować Wam szampana z kawiorem a Wy powiedzielibyście " O fuuuuuuuu- jakąś ikrę mam popijać gazowanym winem... Ja nie lubie!" To ja podziękuję nie lubię kawioru i szampana- - A jadłeś CHUJU jebany kiedyś kawior!? - No nie jadłem! - To najpierw zjedz, spróbuj a potem mów czy dobre czy chujowe! "Byłeś kiedyś w Stanach!? -No nie! A ja............. znam kogoś kto był" Kurwa to takie proste!!!!!! Dobrze, że nie przyszliście na rozmowy bo nie macie własnego zdania a szkoda naszego czasu, żeby masować kogokolwiek z Was do tego żeby robił OVB. Mistrz Ciętej Riposty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa a nie Mistrz
jesteś internetowym hajterem i tyle ;) idź wciskaj najdroższą polise na rynku jako najtańszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była współpracownica OVB
Witam, poczytałam trochę postów od początku od str.1 do 5 i te końcowe i widzę że są wypowiedzi bardzo różne na temat firmy OVB. Jeśli chodzi o mnie: 2 lata współpracowałam z tą firmą, byłam nawet na szkoleniu GST w Warszawie. Podobało mi się to szkolenie i nie tylko to,nawet mi dobrze na początku szło, z reprezentanta I po chyba 2 miesiącach skoczyłam na reprezentanta III. Tyle,że chodziłam do znajomych (więc znajomi mnie znali i przyjmowali raczej bez mrugnięcia okiem), a gdy potem musiałam się umawiać z obcymi (tj.osobamni poleconymi mi przez znajomych i dalszych..to już bvyło gorzej. Wówczas to zaczęłam się źle czuć w tej pracy. Denerwowało mnie to że któś przyjmuje mnie od niechcenia lub z litości..potem coraz mniej umawiałam się i coraz mniej jeździłam do klientów.A trzeba mieć ich spory zasób żeby mieć do kogo dzwonić. W moim przypadku znajomi się skończyli bo już do wszystkich dzwoniłam i umawiałam się lub nie, kontakty się pokończyły i to tak...nie zostało mi nic innego tylko zrezygnować z pracy w OVB. Jednak firmy nie będę oczerniać tylko za to,że mi się nie powiodło,raczej w takiej sytuacji trzeba się zastanowić nad sobą i nad swoimi błędami. Najlepiej każdemu wychodzi zwalanie winy na innych i na firmę a to trzeba zacząć od siebie, czasem warto przystanąć na chwilę i zastanowić się w czym jestem dobry i co chcę w życiu osiągnąć-odpowiadając na to pytanie, podejmuję konkretne decyzje- jeśli nie chcę już pracować w OVB, szukam pracy na etat. Toteż tak uczyniłam,mimo iż ukończyłam studia to ostatnio zrobiłam kurs "Samodzielny księgowy" i w tej chwili pracuję w PNiG, z czego jestem zadowolona.Sama wiem jak jest obecnie ciężko z pracą; za granicą też pracowałam i wiem jak to jest za granicą pracować-harowałam w hotelu jak wół. Nie żałuję jednak niczego. Czasem człowiek musi wiele spróbować w życiu...żeby potem móc się obiektywnie wypowiedzieć na ten czy inny temat. Znam ludzi którzy długo szukają swojego miejsca w życiu, i...znajdują. Obecnie jestem klientem OVB- z tym że od 2 lat nikt się mną nie zainteresował (mam na myśli mojego kierownika i jego strukturę..) Mam pytanie: czy ktoś z pracowników OVB powie mi czy produkt- Super Fundusz w Compensa jest pewny co do zysku? mam zamiar co najmniej 10 lat go mieć, w tym roku będę wpłacać już trzecią składkę roczną i sama nie wiem czy te pieniądze kiedyś odzyskam? przepraszam za moje obawy ale mam wątpliwości. Mam ten Fundusz w 3 funduszach akcyjnych, niech mi ktoś z pracowników OVB powie kiedy trzeba zmienić je na inne fundusze np. gwarantowany czy zrównoważony? pytam bo nie orientuję się już teraz co się dzieje na rynku (indeksy giełdowe, fundusze itp. itd.). I czy znacie kogoś kto po X latach weźmy te przykładowo 10 lat wybrał uzbierane środki w Compensa w Super Funduszu i jest zadowolony??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była pracownica OVB
Bardzo podobały mi się wypowiedzi rebel80, chętnie bym z tym panem/panią porozmawiała. Pozdrawiam przy okazji oddział w Krośnie, gdzie współpracowałam z OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Lesley: Bolero nie przestało istnieć, tyle że nie są zawierane już nowe umowy, przynajmniej w OVB. @MLMowiec: doradztwo finansowe polega na oferowaniu klientowi najlepszego produktu danego rodzaju na rynku, a nie dawanie mu wyboru spośród 20, bo i tak klient zapyta - A który pan poleca? Znam się na finansach i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Superfundusz jest najlepszy, a co do Generali, to OFE może być w jednym roku najlepszy, a w drugim najgorszy, nie ma żadnej reguły. @Była współpracownica OVB: Miałaś do d**y kierownika, skoro Ci tego nie wytłumaczył, ja ujmę tak: - pewności nie ma, średni zysk roczny można liczyć 8-10%, ale i tak wszystko zależy od kursu jednostki, gdy będziesz wypłacać, - na gwarantowany lub zrównoważony opłaca się przejść dopiero krótko przed wypłatą środków, ewentualnie w wypadku jakiegoś dużego krachu na giełdzie, - nie wystarczy Ci spojrzeć w kalkulator Compensy? Pokazuje on kwoty, jakie będziesz miała już po potrąceniu opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
morwain nie mialem na mysli wyłożyć klientowi 20 produktów i niech wybiera. Tylko kazdy ma inną sytuację finansową, kazdy ma inne potrzeby itd. Ciężko więc operowac jednym czy 2 produktami. O to mi chodzi. Badasz potrzeby i Ty jako doradca dobierasz produkt, ale musisz mieć z czego. Bo jak nie to nie jesteś niezależnym doradcą. Jak można być niezależnym doradcą sprzedając tylko superfundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chInYa
moim zdaniem jest OK OVb to ludzie a ludzie są rózni- dobry kierownik i wszystko jest ok. SF najlepiej 20 lat pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była współpracownica OVB
Dziękuję Morwain za wyjaśnienia. Moim kierownikiem była młoda osoba, żeby nie powiedziec bardzo młoda i nie wszystko mi do końca widocznie wyjaśniła. Gadane to rzeczywiście miała, ale teraz nie ma czasu dla mnie od 2 lat, żeby się chociaż zainteresowac i pewne sprawy ze mną załawic..Co najmniej raz do roku pracownik OVB spotyka się z każdym swoim klientem. Do mnie już teraz nikt nie dzwoni i nikt się ze mną nie spotyka, szkoda, że tak szybko zapomnieli..Oby chociaż o moich klientach (byłych klientach, a moich znajomych) pamiętali, by obietnic o których mowa jest w analizie finansowej dotrzymac. Inaczej to wyjdą na wariatów a ja się tylko będę wstydzic..A wszelkie sprawy dotyczące prowizji - z wypłatą którą mi zalegają- załatwiam sama, niestety! Wcześniej interweniowałam kilka razy żeby mi moja pani kierownik pomogła załatwic tę sprawę ale za każdym razem mnie zbywała aż w końcu powiedziała że to skomplikowana sprawa i na tym się skończyło. Mam w du..e takie szefostwo co się nie interesuje swoimi współpracownikami,!!!Dotyczy to przede wszystkim mojej bezpośredniej pani kierownik.Ja jestem była ich wspólpracow.ale nadal jestem ich klientem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w OVB młody wiek nie jest dowodem niedoświadczenia - większość dyrektorów krajowych i regionalnych to ludzie w wieku 30-40 lat, a zdarzają się i przed trzydziestką. Fakt jednak, że niektórych wypowiadających się tu byłych pracowników mogli zrazić ich kierownicy nastawieni na kasę, a nie szkolenie i zadowolenie klienta. @MLMowiec: Zasadniczo zgadzam się z Tobą, ale: - spora część doradców dopiero zaczyna pracę i dobre pojęcie mają jedynie właśnie o superfunduszu i OFE, - natomiast doświadczony doradca na podstawie analizy finansowej dobierze klientowi także najlepiej odpowiadający mu wariant ubezpieczenia zdrowotnego, OC w życiu prywatnym, ochrony prawnej itd. Zresztą sam Superfundusz jest bardzo elastyczny i klient w zależności od swoich potrzeb może całość składki inwestować w funduszach, podwyższyć sumę ubezpieczenia na życie, doubezpieczyć się od NNW, wpłacać dodatkowe kwoty na subkonta, z których może je w każdej chwili wypłacić itp. Możliwości jest multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była współpracownica OVB
W związku z tematem funduszów inwestycyjnych i innych programów kapitałowych...nie wiem co mam doradzić znajomemu, który odłożył-zaoszczędził nieco pieniędzy za granicą pracując. Chce włożyć je na jakieś konto, żeby mu to zaprocentowało, jednak nie chce żeby go to kosztowało...Ja mu nie chcę doradzać żeby potem nie miał do mnie pretensji ale stwierdziłam, że nie ma takiego rozwiązania żeby mu nic nie pobierali (żadnej prowizji), a na koncie rosł by mu %. Jednak z tego co wiem to bardziej mu chodzi o bezpieczeństwo tych środków, bo w domu trzymać w kopercie to strach!! Najważniejszego się nie spytałam go: na jak długi czas chce te pieniądze ulokować. Zaproponujcie jakieś korzystne rozwiązania dla niego, a ja się w międzyczasie spytam na jaki czas ma zamiar je trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była współpracownica OVB
acha, jeszcze jedno, ten znajomy ma te środki w funtach brytyjskich, dosyć sporą gotówkę, więc najprawdop. będzie chciał w tej walucie na konto wrzucić...i jest w przedziale wiekowym 25-30 lat. Coś mówił mi o studiach uzupełniających że będzie chciał robić jak tylko wróci zza granicy a ma w tym roku wrócić. No zobaczymy jak to będzie bo w tamtym roku miał zjeżdżać a nie zjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SukcesIkariera
Ja bym mu zrobił OFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Wy krytycy na to?
pierwszy raz jestem na tym forum i widzę jak wiele jest ataków na nas, to oznacza, że konkurencja nas nie lubi ale nie ma się co dziwić. Powiem tylko tyle, spotkajcie się z innymi firmami i zobaczcie co oni Wam zaproponują a później porównajcie to do nas i naszych produktów! O produktach się nie będę wypowiadał ponieważ moi klienci sami dobrze wiedzą, że produkty które posiadają wyrabiają fajne zyski, mają coraz więcej pomimo tego, że w pierwszych latach są największe opłaty lecz i tak mniejsze niż w Avivie czy ING. A co powiecie drodzy krytycy na nowy produkt Compensy, który ratuje tyłek pracodawcom gdy umrze im pracownik a oni nie muszą wypłacić im pośmiertnego a kosztuje ich to tylko 5 miesięcznie za pracownika. Pracodawca unika dzięki temu kosztów od kilku do kilkunastu tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
@morwain zgadzam sie ze mozna elastycznym produktem zadowolić większość klinetów. Tylko chodzi mi o fakt, że nazywają się niezależnymi. Do klienta mówią że mają całą gamę produktów, że są lepsi od przedstawiciela danej firmy bo tamten moze sprzedawac produkty tylko firmy, w której pracuje. Natomiast mówiąc to wiedzą, ze wcisną produkt Compensy. Więc w tym momencie są jak przedstawiciel Compensy, którego przed chwilą obsmarowali do klienta. Oszystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×