Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość jbiuibi
jesli ktos chce inwestowac to inwestuje, polise moze miec ochronna na zycie. iwestycja to inwestycja a nie wplacasz skladke i wszystko idzie na utrzymanie polisy i zarzadzanie koszt wykupu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
Widać nie słyszał pan o czymś takim jak inwestycje regularne w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Wiadomo inwestując samodzielnie w fundusze inwestycyjne można więcej zarobić - pod jednym warunkiem, zna się na tym. Natomiast dla osób, które chcę powiększać swój kapitał osiągając zyski powyżej inflacji, gromadzić pieniądze długoterminowo to polisa jest dobrym i prostym rozwiązaniem. A jeśli chodzi o koszty... proszę poczytać sobie OWU, przy minimalnej sumie ubezpieczenia są one niewielkie. Wysokie koszty utrzymania polisy, które "zjadały" nasze oszczędności występowały np w produktach Comercial Union, które łączyły wysokie ubezpieczenie na życie z inwestycją co było błędnym założeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm znawca
jestescie zwykłymi akwizytorami, tylko zamiast garów wciskacie polisy. Żadnej różnicy nie widze. Szkolenia, pranie mózgu i do klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
Mam do pana pytanie, czy uważa pan, że każda osoba zajmująca się sprzedażą bezpośrednią ma wyprany mózg? Jeżeli mogę prosić, to proszę też napisać jak pan charakteryzuje pranie mózgu, czym się objawia? Po za tym jeszcze jedna sprawa, tak naprawdę każdy produkt/usługę trzeba sprzedać, krytykuje pan wszystkich, którzy zajmują się marketingiem i sprzedażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiuibi
czy moze mi Szanowny Pan Praconik OVB powiedziec po jakim czasie zwroci mi sie wplacana skladka? ja mowiac o inwestycjah nie mam na mysli wcale polis :) inwestuje bezposrednio w otwarty fundusz inwestycyjny franklina templentona. A ominiecie posrednika takiego jak bank czy towarzystwo to wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiuibi
ubezpieczenie to polisa na zycie powinna byc ochronna i tylko wylacznie inwestujac jaki jest sens w zakladaniu polisy skoro sie placi i to wielkie pieniadze za utzymanie jej i za sume ubezpieczenia bez wzgledu na to jak wysoka ona jest placi sie bo to polisa a od zyskow trzeba odliczy belke i inlacje :) wiec ile zostaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiuibi
Pan mlm znawca brak mi slow nie ma Pan o niczym pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
Witam Postaram się przedstawić panu różnice między polisą, a samodzielnym inwestowaniem w fundusze. Na początek przyznam panu racje, że ubezpieczenia mają głównie funkcję ochronną. Warto jednak zwrócić uwagę na grupę 3 działu pierwszego czyli ubezpieczenia z funduszem kapitałowym tzw. inwestycyjne. W tym ubezpieczeniu (oczywiście jeśli agent/doradca jest kompetentny) powinna być minimalna suma ubezpieczenia, żeby ograniczyć koszty takiej polisy. Jest jednak prawdą to, że na pewno koszty w przypadku polisy są wyższe niż przy bezpośrednim inwestowaniu w TFI. Polisa ma też jednak swoje zalety. Po pierwsze nie trzeba mieć kapitału żeby zacząć inwestycje ( już od 100 zł miesięcznie) można odkładać pierwsze pieniądze. Kolejna zaleta to odroczony podatek belki, nie płacimy go sprzedając jednostki, zmieniając alokacje itp. tylko dopiero na koniec inwestycji, więc przy każdej zmianie zaoszczędzamy te 19%. Kolejna zaleta to portfele modelowe i duży pakiet funduszy, w które można inwestować, można dowolnie dywersyfikować portfel ( np miesięcznie na dany fundusz można przeznaczyć 10 zł), gdzie normalnie nie zakupimy w ten sposób jednostek uczestnictwa. Podsumowując, TFI jest na pewno tańsze i można osiągnąć większe zyski. Polisa jest natomiast narzędziem bardziej amatorskim, osiąga się tam zyski większe niż na lokacie ( licząc już po odjęciu kosztów), więc jest dobrym sposobem na długoterminowe oszczędzanie niewielkich kwot. Można powiedzieć, że to też jedna z zasad OVB - zachęcanie do regularnego oszczędzania. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiuibi
jesli jest Pan laskaw prosze podac emaila przedstawie Panu produkty po ktorych zmieni Pan zdanie o polisach i zobaczy jakie sa rozwiazania dla ludzi chcacych zainwestowac z prawdziwym zyskiem. jestem multiagentem mam stycznosc z wieloma firmami i prosze mi uwierzyc ciezko bylo zmienic sposob myslenia jesli uczylo sie ze polisa jest najlepsza na swiecie bo w Polsce nie bylo innych mozliwosci niestety swiat sie zmienia i naprawde sa rozwiazania ktore umozliwia klientom realny zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
finanseovb26@gmail.com Czekam na maila, z chęcią przeanalizuję pana produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz.pl
a powiedz, na ile procentach klientowi pokazujesz prognozowaną stopę zwrotu;> to do pracownikaOVB4 lata ( choc tyle nie pracuje na bank)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
Jeśli chodzi o prognozowaną stopę zwrotu, to zależy jaki poziom ryzyka akceptuje klient, w jakie instrumenty chce inwestować, na jak długi okres będzie inwestycja i wielu innych czynników, więc nie jestem w stanie teraz podać panu przybliżonej stopy zwrotu, ponieważ jest ona uzależniona od potrzeb klienta. No ale panu pewnie chodzi o konkrety, więc powiedzmy, że będzie to 6 - 8% zysku. Mam pytanie, dlaczego uważa pan, że nie pracuję tyle w OVB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz.pl
jestem pewien że nie praujesz tyle, każdy kto na OVB zarabia przez 4 lata staje się takim rekinem i hamem, że mądrego zdania by nie skleił. Tobie to nawet wychodzi choć jest to tak przesłodzone że oczy bolą. Wyobraź sobie, (sory że tak cały czas na Ty ale myślę że się nie obrazisz). W wiec wyobraz sobie, że teraz młode erki czytają ten temat i myślą sobie: Skąd do hvja on wział 6-8% jak na doradztwach zawsze leci 12-13%. No a juz tekst że 100% wzrostu w 10 lat to 10% rocznie powala na cyce, ale to wyliczenie panuje w OVB od 99 roku i nawet pamiętam kto (najprawdopodobniej) je pierwszy palnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
Nie ma problemu, ja też będę mówił na Ty. Dzięki za komplement, widocznie da się być dłużej w OVB i nie być chamem. Ja przy moich inwestycjach mówię klientom o niższych zyskach, wolę żeby byli pozytywnie zaskoczeni. Podobnie działa to w mojej strukturze, nie wiem jak jest w innych - za nie nie odpowiadam. Aczkolwiek zyski rzędu 10 - 12% w długoterminowych inwestycjach są jak najbardziej realne. Zależy to jednak od profilu inwestora, zarządzania portfelem i wielu innych czynników. Zresztą wielu profesorów potwierdza to co mówi OVB - że długoterminowo inwestując w akcje ponosi się stosunkowo niewielkie ryzyko przy wyższych zyskach. Przytoczę tu wywiad ze światowej sławy profesorem Krzysztofem Jajugą: http://www.onet.tv/inwestowanie-na-emeryture-a-demografia,5886469,11,klip.html#m=5886469,c=11 Warto też zwrócić uwagę, że to co opowiada o demografii, systemie emerytalnym, możliwościach zabezpieczenia się przed utratą dochodów na emeryturze pokrywa się z tym co doradcy OVB mówią na doradztwach. Z tą różnicą, że my jesteśmy za to krytykowani - na tym forum i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz.pl
A czy twoje realne zarobki są tajemnicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
Moje realne miesięczne zarobki przeważnie mieszczą się w przedziale 5 - 10 tys. zł Wiadomo czasami zdarzy się słabszy miesiąc, czasami jest wypłata z OFE gdzie zarobię więcej, ale licząc na podstawie ostatnich dwóch lat taką średnią można przyjąć. A co do produktów jbiuibi - to wstępnie je przeanalizowałem i są naprawdę dobre, ale dla klientów znających się na inwestowaniu ( takim też zamiast polisy oferuję TFI). Pozostanę przy swojej opinii, że dla klientów amatorów na rynku finansowym będę polecał UFK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiuibi
dlatego tez klienci maja nas :) osoby ktore im pomoga w jak najlepszym inwestowaniu ich pieniedzy :) a produkty jesli zadowalaja zapraszam do wspolpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek23
Mam pytanie do osób, które są przeciw OVB!!! Czy wogule ktoś z was ma jakąś wiedzę (i doświadczenie) na tematy o których mówi Pan z OVB?? Pytam ponieważ wykupiłem polisę na NNW i po małym wypadku nie miałem zadnych problemów z wypłatą odszkodowania, Mam polisę pod emeryturę od roku i jakoś wyrobiła mi około 9% zysku. Co jest nie tak z tą firmą. skąd taka opinia o niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szymka numer 23
9 % to masz , ale w jabczance , a w polisie to masz wirtualne 9 % po roku. Napisz zapytanie , jaka jest realna wartość wykupu po I roku , a o zysku to napisz za 20 , czy 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek23
Wykup dopiero po 10 latach,bo są opłaty. A masz coś lepszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSPÓŁPRACA Kredyty
Witam, widzialem że kilka osób prowadzi tutaj swoje już firmy, poza OVB. Chętnie nawiąże z kimś współpracę jeśli chodzi o sprzedaż kredytów i pożyczek. Kontakt: kowal.katowice@wp.pl Mimo poziomu na tym forum, mój wpis jest jak najbardziej poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiuibi
tak sie sklada ze posiadam wiedze i doswiadczenie Nie krytykuje OVB chociazby z kwesti wychowania Po roku to wogole nie ma mowy o zykach wszystko idzie na oplaty do 10lat nie ma tez mozliwosci wykupu tego co sie wplacilo Dlatego ja proponuje klientom inwestowanie a nie kupowanie polis polisa powinna byc ochronna na zycie nie nalezy tego laczyc Co do kredytow to przykro mi juz posiadam tez takie mozliwosci jednak kiepsko to wyglada brak zdolnosci klientow przede wszystkim i za duze rygory bankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jbiuibi
a Ty czym się zajmujesz??? uważasz, że OVB nie zna sie na inwestycjach tylko na ubezp tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jbiuibi
a Ty czym się zajmujesz??? uważasz, że OVB nie zna sie na inwestycjach tylko na ubezp tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
Jakby ktoś nie wiedział, to OVB nie zajmuje się tylko ubezpieczeniami ;) Jeżeli są klienci zainteresowani profesjonalnym inwestowaniem, a nie tylko oszczędzaniem to też proponujemy Fundusze Inwestycyjne. To klient decyduje czy woli TFI czy UFK, my tylko doradzamy i pomagamy dobrać produkt, ale decyzję podejmuje klient. A wybór zależy do tego jaki jest cel klienta, termin realizacji, możliwości finansowe, akceptowalny poziom ryzyka, wiedza na temat rynków finansowych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
Do Szymek23 Z firma jest wszystko ok to nic szalonego ze masz 9% to jest norma wszystkich ktorzy pisza ze firma jest zla ze klamie firma nie klamie widocznie trafili na ludzi ktorzy byli nie etyczni i na pewno juz tu nie pracuja. takie bajki ze po 10 latach mozna wybrac pieniadze to bzdura zalezy od programu jak kogos stac to uruchomi konto dodatkowe i z tamtad bedzie wybieral kase jelsi nie to mozna z regularnego wybrac czesc sa oplaty to fakt trudno cos za cos ale te pieniadze nigdy nie sa zamrozone a jesli ktos wplacac 150-200 zl na m/c i liczy na kokosy to przykro mi ale to nie dziala tak jak polacy chca szybko tania (najlepiej za darmo) i bardzo duzo poza tym jak sie buduje kapital obojetnie na cel to sie go buduje do konca a nie ze po 4 roku wybiera sie pieniadze bo sie polamalo i trzeba rechabilitacje od tego sa ubezpieczenia ktorych nie powinno sie laczyc z budowaniem kapitalu wiekszosc ludzi ktorzy sie tu wypowaidaja nie maja zielonego pojecia o czym pisza byle by obsmarowac firme z nia jest wszystko ok to sieroty ktore sobie nie poradzily z klientem (to z nimi jest nie tak ) poza tym zakujcie sobie raz na zawsze OVB to broker a nie TU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do specjalisty ds finansów
do PANA wyżej Broker działa na rzecz klienta, agent na rzeczy towarzystwa wiec nie nazywaj siebie/ovb brokerem jak nim nie jest. to jest wlasnie wiedza ofałbeków nawet nie wiedzą gdzie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
czlowieku ile razy musisz to przeczytac ovb to nie TU zrozum to cepie albo sie nie wypowiadaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Broker moze to Ci pysk tumanie zatka a jesli nie to koledzy dajcie mu kondony niech sie ch.j nie rozmnaza bo za glupi do egzystowania jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×