Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość habriska

Po 30-tce z mlodszym

Polecane posty

Wolność człowieka polega na prawie wyboru. Moim wyborem stało się to, że pragnę poznać kobietę, która jest starsza ode mnie. Być może Ty chcesz poznać mężczyznę młodszego od siebie. Nie ma w tym nic niestosownego. Przynajmniej ja tak uważam. Nie rozumiem, dlaczego mam się tłumaczyć z tego, że wolę zadawać się z kobietą starszą ode mnie, niż taką w moim wieku. Kto dał prawo ludziom osądzać kobietę, która chce być z młodszym od siebie mężczyzną? Skoro dwoje ludzi pasuje do siebie duchowo, to dlaczego mają się wstydzić roku własnego urodzenia? Jestem Michał mam 25 lat w tym roku, chętnie poznam miłą Kobietę. Moj nr gg 4171741 często jetem niewidoczny prosze pisać zawsze odpowiem:) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie_poznan
a skad jesteś kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akris123
Witam mam 22 lata i chetnie poznam starsza pania moj mail akris123@interia.pl slask i okolice buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge was pocieszyc drogie panie.Poznalam mojego partnera ponad szesc lat temu,oczywiscie mieszkamy razem,wychowujemy mojego 11-letniego syna i naprawde jestesmy szczesliwi.Roznica wieku jest rowniez spora ,bo 17-lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
starsza pani, jak to brzmi... cholera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestotrzyletnia
enigma-x: w jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore
ja uwazam, ze takie zwiazki sa chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore
co ma do zaoferowania mlody chlopak takiej starej babie, tak, starej babie, oprocz seksu. ktos juz wczesniej wspomnial, ze tacy mezczyzni sa zazwyczaj niedojrzali, i szukaja tylko drugiej mamusi. nie popieram tez zwiazkow gdzie kobieta jest znacznie mlodfsza od mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestotrzyletnia
Młody chłopak wnosi do związku wigor, energię, zwiększa w kobiecie poczucie wartości. Poza tym młodszemu zazwyczaj bardziej zależy niż starszemu. A w łóżku z takim jest bosko, młode ciało i dużo wigoru... A co do dojrzałości, to wiem z własnego doświadczenia, że przy starszej partnerce chłopak szybko dojrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawsioolsionaskaonmzbv
czterdziestotrzyletnia .......jestes stara i głupia. Widocznie ty czuąłs sie niedowartosciowana jezeli piszesz,ze młody chłopak zwieksza poczucie wartosci. Kobieto,wiekszosc pan po 40 majace jakichs młodych facetow nie sa pieknosciami i ci panowie młodzi tez ani uroda nie grzesza,ani inteligencja.Załoze sie,ze ty tez do tej wiekszosci pan nalezysz i twoj mloody ogier tez nalezy do tych niezbyt atrakcyjnych wizualnie i intelektualnie. W łzoku moze byc bosko z facetem w kazdym wieku jezeli facet chce cos dac z siebie.A poza tym młodzi tez cierpia na rozne seksual;ne niedomagania,nie tylko starsi,a starsi sa czesto nawet lepsi e te klocki i maja niezłe ciała. Kazdy wiek ma swoje prawa i nie jest dobre gdy młody chłopak szybko dojrzewa.On ma przechodzic etapy swojego zycia jak powinien,a nei w przyspieszonym tempie. Jezeli starsza partnerka czuje sie wywyzszona młodym facetem,to ten młody powinien byc smutny,bo za stara sie wział.A jescze bardziej bedzie zdołowany gdy ta starsza bedzie szybko sie starzec mimo usilnej walki o zachowanie młodosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestotrzyletnia
NIGDY nie czułam się niedowartościowana i ZAWSZE wolałam młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore
mlodszy chlopak jest zazwyczaj na innym etapie zycia, nie ma np. studiow, a prace byle jaka, a taka kobieta zawsze bedzie dojrzalsza, bedzie miala lepiej ugruntowana pozycje w pracy, a ty jak chcesz komus matkowac to prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore
po prostu palam obrzydzeniem do takich kobiet/mezczyzn, ktorzy wiaza sie z mlodszymi, duzo mlodszymi, partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore
jest to dla mnie zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestotrzyletnia
chore: a co w tym złego według Ciebie? Mam 43 lata, mój chłopak 20 i kochamy się. Co w tym złego według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukmyuk
czterdziestotrzyletnia stara idiotko,20 latek ciebie nie kocha,tylko z toba uprawia seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem sie jako matka
Jestem w szoku po przeczytaniu kilku postów dot. matek młodych facetów. CO WAS TO GŁUPIE BABY OBCHODZI Z KIM ZWIĄŻĘ SIE WASZ SYN ??!! Dlaczego 25 latka ma byc lepsza niż 35 latka? To wasi synowie wybieraja partnerki i to oni będą z nimi zyc a nie wy! Najbardziej zbulwersowała mnie wypowiedź 44 latki która romansuje z 20 latkami (chore) ale swojemu synowi związku to by zabroniła. Jeszcze nazywa kobiety czyli samą siebie stara babą - chyba to jakas małolata się podszyła bo nie wierzę że 44 letnia normalna kobieta mogłaby tak postepować. Sama mam syna 23 lata a męża 31 i bardzo bym sie cieszyła gdyby miał starsza partnerkę, bo te młode to dzisiaj bardziej puszczalskie i zajechane niz dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore
nie wiem czemu moje zdanie powinno cie obchodzic, jesli tak bardzo sie kochacie to nie powinnas szukac akceptacji i upewneinia dla swoich slow, przekonan na internecie. Jest to moje osobiste zdanie, nie popieram zwiazkow, gdzie jest roznica wieku. 20latka czeka piekny okres w zyciu, ty sie juz wyszalalas, mysle, ze starsi partnerzy maja juz wieksze doswiadczenie zawodowe, ugruntowana pozycje zawodowa, a mlodszy partner nie, wiec nie wiem, dokad zmierza taki zwiazek, mysle, ze to patologia, mlodszy partner potrzebuje kogos do kontroli i opieki nad nim, a starszy potrzebuje poczuc sie mlodziej bo wczesniej nie mial takiej okazji, w tej chwili mam 25 lat, chce spotkac kogos w moim wieku, dopuszczam 1 rok roznicy, nie wiecej, mysle, ze w takich zwiazkach kazde z partnerow leczy swoje kompleksy, ja przy mlodszym czulabym sie staro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ukmyk...
Nikt nie ma prawa ingerować w zycie człowieka. Matka też nie. Dorosły człowiek sam może kierowac swoim zycie. Tylko zgnusniałe kwoki matki Polki zaniedbane sfrustrowane nie pozwalają dorosnąc własnym dzieciom i chca do końca zycia kontrolowac co one robią. A twój poziom sam pokazałes tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ukmyk i chore...
zazdrośc i zawiśc to bije od wiekszości postów. brak tolerancji we wszystkim niestety taka jest katolicka polska chore faktycznie jestes chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore
jesli jestem jak to \okreslilas, chora, to czemu komentujesz moje zdanie, jednak musialo cie troche dotknac. nie bije ze mnie ani zazdrosc, an zawisc - mlodszy/starszy partner to nie powod do zazdrosci, bo w niczym nie przewyzsza rownolatka. Takie zwiazki to leczenie kompleksow obu partnerow, czego wydajesz sie przykladem, mierzac mnie swoja miarka i zakladajac, ze ja koniecznie musze ci zazdroscic, bo wyrwalas mlodego chlopa, a ja nie i od razu musze ci zazdrosic, a wyraznie napisalam, ze wole rownolatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestotrzyletnia
19:20 [zgłoś do usunięcia] ukmyuk czterdziestotrzyletnia stara idiotko,20 latek ciebie nie kocha,tylko z toba uprawia seks Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik___:)
Ja mam 28 i moje 2 poprzednie kobiety byly po 30-tce. Dogadywalismy się świetnie we wszystkich aspektach :) Wg mnie z powodu dłuższej średniej życia kobiet oraz rozwoju seksualnego takie związki są najbardziej doipasowane ze wszystkich. PS: Aktualnie jestem wolny, jakby jakaś mióła pani chciała popisać to zapraszam na maila : facecik27@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody 22latek
Witam. Ja mam dopiero 22 lata i uprawiałem seks z 55 letnia zadbana kobieta która ma piękne piersi i cudowną pochwe . Chciałbym powiedzieć że dała mi niezwykle rozkosz . Sam oddałem siebie dając jej dużą ilość silnych orgazmów . Kochaliśmy się całą noc w prze różnych pozycjach i było cudownie . Seks z nią nauczył mnie jak dać przyjemność kobiecie i zarazem ja celebrowac podczas seksu. Pozdrawiam wszystkie panie i seks z straszą jest rewelacyjny i bardzo podniecajacy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznica okolo 5 lat to zadna
roznica i z wiekiem wieksza roznica jest niewidoczna, wszystko zalezy od dopasowania dwoch osob:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupiuiuiuiuiuiuiu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestotrzyletnia
mlody 22latek Witam. Ja mam dopiero 22 lata i uprawiałem seks z 55 letnia zadbana kobieta która ma piękne piersi i cudowną pochwe . Chciałbym powiedzieć że dała mi niezwykle rozkosz . Sam oddałem siebie dając jej dużą ilość silnych orgazmów . Kochaliśmy się całą noc w prze różnych pozycjach i było cudownie . Seks z nią nauczył mnie jak dać przyjemność kobiecie i zarazem ja celebrowac podczas seksu. Pozdrawiam wszystkie panie i seks z straszą jest rewelacyjny i bardzo podniecajacy ! Bardzo duża różnica wieku, ale fajnie że było Wam dobrze :) Chcesz dalej kontynuować tę znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁEKITNA.
Boże---czytając to co tu piszecie łzy same kapały mi z oczu,czemu myślicie że starsza kobieta nie rozkocha swoim sercem tylko wyglądem.Mam 40 lat,pokochal mnie prawdziwa miłościa wspaniały facet,ma 27 lat--ma dom pracę nie są mu potrzebne moje pieniądze bo ich nie mam.TU nie chodzi o zakochanie ale o prawdziwą miłość z głebi serca,o czyny ,o okazywanie tego że nie jest szczeniakiem bo wiek nie swiadczy o mądrości--tylko rozwaga w danym wieku.Jest moim przyjacielem i najwspanialsza miłośćia w życiu---ale boje sie przez takich jak wy.TO ŻE WAM NIE WYSZŁO NIE ZNACZY ZE ŻYCIE NIE NIESIE NAM NIESPODZIANEK---NIE BĄDZMY ZAZDROŚNI ŻE INNI MAJĄ TO CZEGO MY SKRYCIE PRAGNIEMY---NIE DAJMY RAD CO DANY CZŁOWIEK MA ZROBIĆ---TYLKO POWIEDZMY MU---ŻYJ TAK ABY NIKT PRZEZ CIEBIE NIE PŁAKAŁ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×