Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość do krystyny-krysi
Krystyna krysia bo w warszawie wszedzie jest bardzo drogo ja kiedys zaglądałam do Lumpeksu ma ul.płockiej ale ostatnio jak tam wchodze to nie dosc ze drogo 79 zl za kg to jeszcze jakies same szmaty wiszą chyba w ogole przestane chodzic po tego typu sklepach ..moja kolezanka kupila sobie np. cudne nowe spodnie w sklepie Marks & spencer i to za 26 zl w promocji wczesniej były za 170 zl .. nie wiem czy jest sens w ogole chodzic po lumpeksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja przewaznie zaglądam do różnych second handów, co prawda ostatnimi czasy troche przyszalalam z zakupami na wyprzedazach w sklepach ale zawsze lubilam lumpexy ;) Fajne perełki mozna tam znależć. Zastanawiam się też nad przyłączeniem do klubu Stilago bo mają tam porządne rzeczy podobno w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojmodnyciuszek
Drodzy Rodzice, Chrzestni, Rodzeństwo, Ciocie, Wujkowie, ... Serdecznie zapraszamy Was do sklepu: http://www.facebook.com/twojmodnyciuszek Znajdziecie u nas nowe i używane ciuszki znanych marek takich jak: Marks&Spencer, Next, Babaluno, Minoti, H&M, Mother Care, Cherokee i wiele wiele innych. Super ciuszki dla dzieci i Pań:) Co tydzień coś nowego jest w czym wybiera!! Już wkrtóce otwarcie sklepu internetowego!!! Znajdziesz nas również na allegro. Na wszystkie pytania odpowiemy pod adresem: twojmodnyciuszek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojmodnyciuszek
Drodzy Rodzice, Chrzestni, Rodzeństwo, Ciocie, Wujkowie, ... Serdecznie zapraszamy Was do sklepu: http://www.facebook.com/twojmodnyciuszek Znajdziecie u nas nowe i używane ciuszki znanych marek takich jak: Marks&Spencer, Next, Babaluno, Minoti, H&M, Mother Care, Cherokee i wiele wiele innych. Super ciuszki dla dzieci i Pań:) Co tydzień coś nowego jest w czym wybiera!! Już wkrtóce otwarcie sklepu internetowego!!! Znajdziesz nas również na allegro. Na wszystkie pytania odpowiemy pod adresem: twojmodnyciuszek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu już nie było ;) hehe wczoraj odwiedziłam dwa lumpki w moim mieście ;) straciłam pół dnia ale ... udało mi się kupić kilka rzeczy z wyceny :D w sumie za wszystko dałam ok 50 zł ale taka zadowolona jestem :D bo kupiłam to , na co poluje od dłuższego czasu : -mała pikowana torebka chanelka atmosphere w kolorze ciemnego granatu na złotym łańcuszku -czarna elastyczna bandażowa spódnica mini top shop -czarna kamizelka cheerokee -bezrękawniczek sweterkowy w romby h&m -szeroki pasek do spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź pan w ch....
jak mam czas to zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-aska
Super lumpeks w Bydzi w Fordonie sie otworzyl kolo rynku, bylam dzisiaj i znalazlam ekstra sweterek za 21zl. Malo tego jest na wage wiec zaczyne od teraz szukac okazji !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ciuszki wszelakie
ja zaglądam ;) warto naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam dzisiaj dwa wrzosy
bluzka mexx-szara za tyłek-5,60.płasczyk trencz hm -36 zł-beżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniqKrk
musiałam się kilka lat temu przełamać, bo na początku się wstydziłam szperać, ale teraz? nie kupuję żadnych markowych ciuchów, bo szkoda mi kasy. no i druga sprawa taka, że nie mam zamiaru nosić czegoś, co ma kilkanaście innych osób. w ciucholandach szperam przy każdej możliwej okazji, za różnymi koszulkami. nie zwracam uwagi, jakiej są marki. grunt, że kolorystycznie mi odpowiadają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniqKrk
i niezmiernie cieszy mnie fakt, gdy trafię na coś kosztującego poniżej 5 zł, bo, trzeba przyznać, wycwanili się sprzedawcy a 15 zł za używaną, zwykłą koszulkę to przesada. udało mi się kupić (akurat w Skawinie) 3 koszulki, w tym jedna z długim rękawem za sumę 9.50 zł, na krakowskim Kazimierzu bluzę polarową podszytą kożuszkiem za 3 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie polecić jakiś naprawdę dobry second hand w Łodzi? nie chcę się znowu zrazić do tego typu sklepów, co już raz miało miejsce... zależy mi na w miarę tanich, firmowych ciuszkach, najlepiej z metkami, ale mogą być też bez. Pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuch-ciuch.pl
Witam wszystkie miłośniczki lumpeksowych perełek! Chciałabym Was zaprosić do nowego SecondHandu online, który za 2-3 dni (12-13 czerwca 2013) będzie miał wielkie otwarcie, a z tej okazji promocję - do końca czerwca wysyłka GRATIS! Zapraszam serdecznie na stronę www.ciuch-ciuch.pl CIUCH-CIUCH Perełki Na Wyciągnięcie Ręki to internetowy SecondHand z wyselekcjonowaną odzieżą, w którym znajdziesz wyjątkowe perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Markowe ubrania i to tanio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odzież na wagę na Kabatach bazarek Wąwozowa 36 pawilon 3 - mały ale czysty i bez tłumów, można w spokoju wybrać sporo fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze ten topik jest znalazlam nawet swoje dawne wpisy chyba sprzed 7 miu lat :-)))) nawet nie pamietam juz tych ciuchow ktore wtedy kupilam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala567
Ja byłam dzisiaj na Hrubieszowskiej obok Biedronki w Zamościu, ale się obkupiłam min upolowałam prawie nówki Converse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.szafiarenka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kopalnie taniej odziezy w Radzionkowie, szczegolnie w pt i pn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafiarenka
www.szafiarenka.com trzecia rzecz zawsze jest za darmo ! nowa dostawa już dziś po 15 ! warto obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapraszam wszystkich do swojego sklepu w Piasecznie na ulice szkolna 13c pawilon 9a. Super ciuchy w niskich cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam pytanie dziewczyny jak wygląda praca w Szmizjerce , jaka atmosfera i zarobki ? czy jest tu ktoś kto pracuje lub pracował w tym sklepie ? piszcie i dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lumpeksach ubieram cala rodzinę. Jestem z Leszna i odkryłam nowy Second hand K&A niedaleko rynku a tam prawdziwa kopalnia fajnych ubrań, kupiłam córce super sukieneczki. W takich sklepach naprawdę można się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lublinie niedaleko mojego osiedla (jak ktoś zna miasto mieszkam przy Bursztynowej) otworzył się niedawno bardzo sympatyczny ciuch przy Szmaragdowej. Rzeczy mają na prawdę porządne niezniszczone widać że mało używane i nie ma tego takiego charakterystycznego zapachu jak w innych lumpkach (dezynfekcja?) Odwiedzam ich regularnie jest w czym przebierać. Jest od niedawna nie ma jeszcze bardzo dużego ruchu (chociaż ostatnio musiałam troche powalczyć o sukienkę:)) i można wyłowić coś fajnego i markowego ;) Jestem fanka lumpeksow mam klika obstawionych w Lublinie ale ten jest jakis inny taki oryginalny. I mają nad lada taką dyskotekową kule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam lowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrawhy
Fajny topik ale szkoda, że tyle reklam tu zamiast realnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafiarenka .com i na allegro - agulaaaaaaa (7a ) i janexnet te 3 moje ulubione internetowe, w innych sklepach internetowych to nie moge znaleźć nic na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×