Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

CZEŚĆ MUSZE WAM NAPISAĆ BO JESTEM POD WRAŻENIEM.... MOJE NOWE ODKRYCIE SUPER SECOND HAND... KOMODA NA ULICY SĘDZIOWSKIEJ ZARAZ PRZY ALEI NIEPODLEGŁOŚCI ( NAWET MAJA SWOJA STRONĘ ALE NIE PAMIĘTAM ADRESU.... COŚ Z KOMODA MODĄ CHYBA) DZIAŁA OD BARDZO NIEDAWNA,ALE SUPER CIUCHY FAJNE CENY ATMOSFERA NIESAMOWITA I WNĘTRZE..... ALE LUBIE TAM PRZYCHODZIĆ, ZE BLISKO PRACY TO JESTEM CODZIENNIE A ZE DOSTAŁAM KARTĘ STAŁEGO KLIENTA TO TYM BARDZIEJ.... POLECAM GORĄCO!!!! A MÓJ DRUGI TYP TO MIEJSCE NA PŁOCKIEJ W BRAMIE TEZ NOWY , CIUCHY FAJNE ALE NIE MA TAKIEGO KLIMATU JAK TEN NA SĘDZIOWSKIEJ/FILTROWEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję w ciucholandach i jestem zadowolona choć wolałabym mieć więcej pieniędzy. Znam second hand gdzie są czasami lepsze rzeczy niż w sklepach. fajne rzeczy kosztują w poniedziałek od 5 do 40 zł i co tydzień jest nowa dostawa i cena w dniach tygodnia spadają o kilka %. w piatek ubrania są o 50% tańsze niż w poniedziałek, a w sobotę wszystkie rzeczy są za 5zł!!! bardzo się opłaca. ja kupuję w lumpeksach m.in dlatego bo lubię szyć ubrania a tam są tańsze materiały. sklep znajduje się w poznaniu............w poznaniu jest bardzo dużo sklepów z używaną odzieżą tylko trzeba trafić na Wildzie jest ich dużo.......................................jak będziesz chciała więcej informacji to napisz/odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia7777
ja sie domyslilam bo tez jestem z warszawy a kiedy otworzyli ten lumpek na płockiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X.X
Polecam ciucholand na kunickiego takie różowo-czarne szyldy i tam zawsze manekiny ładnie ubrane stoją na dworze... To taki second hand dla wymagających z biżuterią itp... Ja tam chodzę dosyć często z koleżankami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczkowice
Heja! ostatnio odkryłam świetny second hand!!! niewiarygodne, że w małej miejscowości może istnieć sklep z takim TOWAREM! Next, Gucci, Billabong, Zara, CK, Prada, AX, Roxy, Maxmara itp.itd. SZOK! Mają podział na rzeczy nowe i używane, atrakcyjne ceny... Przyciągają nazwą : Tani armanii.... Sklep w Buczkowicach (115 km od Bielska-Białej w stronę Szczyrku) na rondzie, koło pizzeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłąm świetną bawełnianą tunikę i drugą z lnu świetny zakup,za 20 zł do tego wystarczy ubrać jeansy i fajną biżuterię www.cudowny-kuferek.pl oryginalna,pojedyncze wzory i świetnie wyglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amingoraaaaaaa
polecam "kopalnie ciuchów"na Działdowskiej(róg Górczewskiej) nie znam nazwy,ale kolejny sklep miesci się na Płockiej tuż przy Górczewskiej. sieć sklepów "szmizjerka" równiez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anders
Witajcie dziewczyny (i nie tylko)! Możecie polecić mi jakiś dobry SH we Wrocławiu z dużym wyborem ciuchów dla mężczyzn? Mam zamiar dopiero zacząć przygodę z tymi sklepami, a z tego co czytałem to większość swoją ofertę kieruje właśnie do płci pięknej. Trochę tego jest, a zwiedzanie wszystkich po kolei jakoś średnio mi się widzi.. Z góry dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno mnie tu nie było - myślałam, że topik usunięty... Co do mojej lumpkowej kariery :) - ciągle na najwyższych obrotach! Na topie wciąż mam seki na Targowej, Ząbkowskiej i Grochowskiej ( bo pod nosem). Ale odkąd Junior jest większy i cierpliwszy, robimy też dalsze wypady :) Podajcie jeszcze parę adresów w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
NOWE, super ubranka dla maluszków od 0 do 5 lat. Bielizna bezpośrednio od polskich producentów. Niespotykanie niskie ceny - już od 2,49 zł/szt.!! Serdecznie zapraszam do sklepu: ---------------------------- http://bobohit.na.allegro.pl ---------------------------- Znajdziecie tam Państwo: > bieliznę (body z długim i krótkim rękawkiem, półśpioszki, pajace, podkoszulki, kaftaniki, itp.), > wyprawki dla niemowlaczków, > piżamki dla królewny i dla zucha, > bluzeczki, koszulki, naramki na wiosnę i lato, > rajstopki z mikrofibry, żakardowe na komunie, bawełniane, skarpetki, itp., > buciki ze skóry na wiosnę i lato, sandałki bawełniane, itp. Jednym słowem SUPER CIUSZKI NA MALUSZKI w rozm. od 56 do 134. Łącznie ok. 130 pozycji asortymentowych! Serdecznie zapraszam. Naprawdę będą Państwo bardzo mile zaskoczeni! http://bobohit.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skneruś
ustalający ceny w second handach pogłupieli chyba, ceny za kg są już takie,że nie opłaca się tam kupować ciuchów. Przerzuciłam się na TK maxa, emocje te same, a dużo taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uinnmnmnmnm
zgadzam sie z toba w tk maxie mozna upolowac po atrakcyjnej cenie fajny ciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania dobrarada
Generalnie zastanawiam się po co chodzic po lumpeksach, skoro w dobrej cenie można zakupić już markowe ciuchy? http://www.sarafis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleczka 666666
arurat co co rjklamujesz nie jest dla kazdego / sarafis/ ja nie nosze sportowych rzeczy :-)))) zyjemy w wolnym kraju kazdy kupuje gdzie chce i za ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara strefa
polecam nowy ciucholand na ulicy Nowolipki róg Karmelickiej przy pizzy. naprawde jest w czym wybierac i ciuszki super! i jak nowe. duzo firmowek. dla kobiet, dzieciakow i dla facetow. cena stała 49 zl/kg. sprzedawczyni mowi ze dostawa jest codzienie to znaczy wieszak jak jest zdany to zaklada sie na niego nowy ciuch. ja osobiscie uwazam ten ciucholand za najlepszy w warszawie! serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniona17
jestem weteranem w tych sprawach ;) uwielbiam tam chodzic bo za grosze zawsze upoluje cos świetnego z czego często jestem dumna co wiecej bez skrupułów przerabiam niektore rzeczy na maszynie. tylko z przymusu kupuję coś w sklepach badz butikach ( zreszta zrezygnowalam z drugiej opcji poniewaz koszulki z butiku po kilku praniach nadają sie na szmaty do podlogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę neeeeeeeeeee
w Rzeszowie jest fajny sklep z markowymi ciuchami w przystępnych cenach , sklep mieści się koło rynku, obok ratusza , takie rózowe ściany ma ten sklep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuskaaaaaaaaaaaa
Ja ostatnio upolowalam zarąbistą marynarke Per Una Marks& spencer jest lniana rekaw boska , Nowiuśka całe lato mam w czym chodzic ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleczka44444
ostatnio zakupilam sliczna fioletowa bluzeczke z modnymi rękawkami za 13 zl. Oczywiście nówka sztuka Uwielbiam mój lumpek-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamyszy
Jestem stałą bywalczynią :). W "normalnych" sklepach bardzo rzadko trafia się coś w moim ulubionym stylu, a nie mam pod ręką India Shopu. A propos, czy na forum są gdańszczanki? Od lat nie byłam w Gdańsku, a ciekawi mnie, czy istnieje jeszcze sklep indyjski w Wielkim Młynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie moj lumpek
ja ostatnio na wyprzedazy kupilam spodnie nie zaplacilam duzo bo 60 zl. ale nie do konca jestem z nich zadowolona chyba je sprzedam na allegro.... za to pare dni temu upolowalam nowki lniane z CA za 15 zl i sa duzo lepsze od tych ze sklepu ... bardzolubie moj lumpek bo jest sporo fajnych rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwstrzalka
Szukam second handu z duzym wyborem dziecinnych rzeczy w Warszawie , oprócz Szmizjerki . Będę wdzięczna za kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tru$ka
Znacie jakieś adresy lumpów w policach albo w starych policach? Bo ogółem mam pieniądze i markowe żeczy jak np adidas czy nike ale ciągnie mnie do ciuchlandów i zawsze coś fajnego tam znajdę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kogos zainteresuje, nowy ciucholand otwarto na wspolnej 67, kuferek, jeszcze nie przebrane ciuchy czesto dostawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna-krysia
kto zna jakiś fajny second hand w warszawie? bo tAM GDZIE JA CHODZE TO JEST STRASZNIE DROGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tani ciuszek
tani ciuszek ZAMOŚĆ KILIŃSKIEGO 32 FAJNE CIUSZKI DLA MALUSZKA MAMY TATY IBRACISZKA CZY SIOSTRY PONIEDZIAŁKI SOBOTY 50% TANIEJ WTORKI DOSTAWY TRAFIAJĄ SIĘ TAM FAJNE CIUSZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklepowisko Emmaus
Sklepowisko Emmaus - Twoje źródło inspiracji 2012-01-11 14.30 Jesteśmy stowarzyszeniem prowadzącym sklep charytatywny. Często trafiają do nas rzeczy oryginalne, niebanalne i pomysłowe. Wśród nich ubrania: sukienki, bluzki, płaszcze, paski, buty o wielu ciekawych wzorach i kolorach; pochodzące z różnych dekad. Wszystkie te rzeczy mogą stanowić niewyczerpalne źródło inspiracji w tworzeniu różnorodnych stylizacji, bądź też stać się częścią kostiumów teatralnych. Wszystko w atrakcyjnych cenach! > Zapraszamy ! > > Tęczowa 79/81 > Wrocław Leśnica ul. Rubczaka 17/17A > pn.-pt. 9-17 > sb. 9-13 > > Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×