Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość machomo
Fajne ciucholandy są na mazurach w Mragowie.Polecam: www.domrogowa.home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machomo
Mazury - Mrągowo. tu naprawdę jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mieszkam w Skawinie (koło Krakowa) -zapraszam na zakupy wszystkie miłośniczki ciuchlandów- miasto małe a ciuchlandów chyba ze 30:) Można prawdziwe perełki wygrzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulala
ja poluje w dąbrowie górniczej :P bylam kilka razy i zawsze cos kupie :D jedna dwie trzy rzeczy :) najcześciej kupuje w srode albo czwqrtek bo i tak jest duzo towaru a wtedy mam po 2 zl i 1 zl za sztukę i takim sposobem wzbogacilam szafę o: -czarne spodnie z pimkiego 2 zl -czarna asymetryczna bluzeczka elegancka bez rekawow 2 zl -brązowa bokserka tally weilly 2 zl -bialy sweterek zara 1 zl -golfik zara 1 zl -azurowy sweterek h&m 1 zl -biala elegancka koszulka pimkie z dlugim rekawem 1 zl -spodnie jeansowe tom jones 2 zl -pasek do spodni 1 zl mam nadzieje ze nic nie pominelam:P chyba się uzaleznilam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulala
a na alejach jak jest cmentarz niedaleko starego reala :) a dokladnie pod biedronką tam obok jest zakład kamieniarski czy cuś tam :) są schodki w dól i tam jest zaklad szewski w tym samym pomieszczeniu :) a na zewnatrz jest wywieszona informacja wielkimi literami "cena dnia" i "1000 ciuchów" :) pozdrawiam i mam nadzieje że pomoglam :) i jak co udanych łowów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś też byłam w moim ulubionym ciuszku:) niby poszłam z zamiarem kupienia koszuli z krótkim rękawem ale nie było takiej która mi pasuje:( kupiłam za to lekko łososiowy sweterek z h&m i śliczny sweterek w kolorze oberżyny z szlufkami na paseczek w talii :) i czarny cieniutki paseczek który będzie do niego pasował :) całość-8 zł :D szkoda że nie miałam z dychy więcej bo z bólem serca później musiałam zadecydować które rzeczy odłożyć :( moje dzisiejsze zdobycze już się piorą i już nie mogę się doczekać aż je na siebie założę :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fernanda
Czesc dziewczyny mieszkam za granica polski i tu nie ma lumpeksow a jak sa to nikt do nich nie chodzi,i nawet moj maz powiedzial ze to nie tak jak w polsce czy w londynie charity shop,i tu sie nie chodzi bo nie wiadomo skad sa te ciuchy.....Tesknie za lumpeksami!!!! Pozdrawiam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przechodziłam koło lumpka, który od dziś miał być otwarty. Zobaczyłam na wystawie kilka fajnych rzeczy... myślę sobie - rano wyrwę się z robotki i coś upoluję.... :( byłam tam o 9.30.... i niczego z tych rzeczy już nie było.... nie ma to jak refleks i brak pracy... można od rana siedzieć pod sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) Zakręcona
Cześć dziewczyny :) Jestem również zwoleniczką ciuchlandów . Swoją przygodę z buszowaniem po ciuchlandach rozpoczęłam ok. roku temu. Wcześniej nie miałam chęci tam chodzić, jednak gdy poznalam i zagłębilam się w to , to często tam bywam ;) W naszej miejscowości jest parę ciuchlandów. Jednak chodze jedynie do jednego ;) O 9.00 w czwartek trzeba iść , bo potem już nie będzie. Rzeczy można znaleźć cudowne. ; ) Takie tanie i piękne. Cudeńka :D Zadowolona jestem , że udaje mi się odnaleźć tak interesujące ciuszki ;) Narazie nie miałam czasu pójść do ciuchlandu, jednak po maturkach wybiorę się i na pewno spędzę tak 3 godzinki ;) Warto , warto. Zauważam, że coraz więcej osób odwiedza tego typu sklepy. Fajnie posiadać rzeczy , które są oryginalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ja tydzien temu bylam w ciuchlandzie:D i kupilam "małą czarną" za cale 5 zł :P a jest prześliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewarsiawianka
Ja wczoraj w swoim ulubionym lumpku kupilam swietne spodnie z H&M i sliczna azurowa kamizelke zapłaciłam za dwie rzeczy 45 zł ale oi tak niedrogo bo rzeczy sa nowe nieużywane A poza tym to warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayceryta
Witam podajcie adresy fajnych S>H> w Łodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresy w rzeszowie fajnych
lumpków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ugryzł mnie kot ;)
ja jak najbardziej za bym była ;) no chociażby żeby były jakies fajne połowy dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm również popieram porzedniczkę:D zawsze mozna wypatrzeć coś zaraz po dostawie przed wszystkimi ;p bo przecież ktos musi porozwieszać :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruby Rose
Hmm... Nigdy się nad tym nie zastanawiałam... Nie kupuję w second handach, tak szczerze to trochę się boję :) Mam takie lęki przed bakteriami itp. Ostatnio nawet chodzę z żelem dezynfekującym xD Ale skoro tak często tam chodzicie i żyjecie ^^ Może... Chociaż w sumie można oryginalnie się ubrać nie kupując używanych rzeczy (nie chcę nikogo potępiać, czy coś :)). Na przykład stosunkowo mało osób ubiera się w sklepach typu levis, wrangler, lee... Wszyscy (ja też :/) chodzą do: h&m, reserved, new yorker i wielu innych sklepów... Dlaczego? Bo nie są drogie, bo inni też tam kupują... heh :) Ja mam to szczęście, że czasem za bezcen (oczywiście nieporównywalny z tym z lumpeksów) mam rzeczy właśnie z Lee, czy Wranglera (i mniej znanych- bo drogich- firm), więc na przykład zamiast 300 zł płacę 200, a czasem ( tu w końcu będzie o wspomnianej oryginalności) są pojedyncze, bądź występujące jedynie w kilku egzemplarzach rzeczy tzw wzory, które są naprawdę boskie! I ta świadomość, że tak mało osób je ma... :) Co niezwykłego w rzeczach markowych z zeszłej kolekcji? Wszyscy je nosili, ale wcześniej... Choć może to też ma swój urok ^^ Wyszperać coś... :) Może spróbuję ;P Ps.: Te ubrania naprawdę są tak tanie? Supcio ^^ Tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruby Rose
Skoro wszystkie tak piszecie, że nie jest źle (i uzależnia :P)... Może się wybiorę... Jestem coraz bardziej ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODNA TANIA ODZIEŻ
MODNA TANIA ODZIEŻ przy ul. Fabrycznej 5A/4 w LUBLINIE naprzeciwko Gali przy przystanku. Serdecznie zapraszamy na WIELKIE OTWARCIE w dniu 1 lipca o godz. 8.00. Odzież markowa dobrej jakości sortowana według najnowszych trendów mody w atrakcyjnych cenach. Szeroki asortyment odzież damska i męska. U nas znajdziesz swój styl i ubierzesz się modnie i niedrogo. Zapraszamy Pn. Pt. 8.00 17.00 Sob. 9.00 14.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucholandia ŁÓDŹ
Poszukuję strony internetowej ciucholandu (Łódź) Pietryna okolice numeru 121! Bardzo proszę o info. Zaoszczędzi to mój czas i co dzienne sprawdzanie po ile jest za KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haruka x P
Do niedawna nigdy bym nie pomyslala że wejde wogole do lumpexu poprostu takie sklepy źle mi sie kojarzyły na poczatku wakacji mama WRĘCZ MNIE TAM ZACIAGNEŁA BO MIAŁA DOSC ZE TAK DUŻO WYDAJE na markowe ubrania z których tak czy owak wyrastam lub przestaja mi sie podobac. No i musiałam jakos to przebrnąc znalazłam kilka ciekawych ubrań w dodatku zupełnych marek znane i wgl Atmosphere Denim_co Papaya New Look a nawet orgilałek diora na ubraniach znam sie tak dobrze jak mało kto i odrazu wiem czy to naprawde dana markaczy przypadkiem nie wszyta fałszywa metka no i teraz mniej wydaje na ciuch choc nadal kupuje w Centrach Handlowych to mniej i teraz nie uważam tego z wstyd cjoć pewnie koleżankom sie nie przyznam ale widza że mam oruginałki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem ja
Witam Was serdecznie... Postanowiałam opisać moją "przygodę" z takimi sklepami. Kiedyś nie byłam szczególnie zainteresowana zakupami tam, jednak zmieniło się to, gdy pierwszy raz tam poszłam. Jestem szczęsliwa, bo mam oko do szukania... a w tych sklepach to spory atut ;) Od razu mówię, że kupuję tam bluzki i bluzy... bo jednak uważam, że rzeczy typu bielizna lepiej mieć nowe. Moja przygoda z sh zaczęła się w te wakacje, a już upolowałam super ubranka... Cóż, nie mogę się powstrzymać i pochwalę się :) - bluzka: Armani - bluzka: Chanel - bluzka: D&G - bluza: Nike - kilka bluzek H&M oraz Vero Moda Wiadomo, że materiał trwały i na lata, a nie, że włożę kilka razy i nadaje się do śmietnika.. A ile pieniędzy zaoszczędzonych! :) No super po prostu! Oczywiście dokładnie piorę, następnie płukam w pachnącym płynie do płukania tkanin i ciuszki są czyściutkie i pachnące... Ach, nie mogę się doczekać bo jutro też idę na małe łowy :) Pozdrawiam baaardzo serdecznie i życzę udanych łowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka z groszkiem:)
W Poznaniu polecam sklepik z rzeczami używanymi na Ul.Grochowskiej przyy chacie polskiej,świetne markowe rzeczy,ostatnio znalazłam oryginalną kosmetyczke multicolore Louis Vuitton za 4 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem ja
No dziś trochę mniej upolowałam bo nie trafiłam na dostawy, więc mniejszy wybór, poza tym nie mogłam dziś iść do takiego dużego sh, i byłam w jednym mniejszym... Trafiłam na bluzkę D&G jednak to nie był mój kolor więc nie wzięłam. Trafiłam również na bluzeczkę Puma, jednak wyglądała już na chodzoną przez dłuższy czas i też została odwieszona. Miałam też wziąć bluzę Puma jednak doszłam do wniosku że mam już kilka podobnych bardzo bluz i zrezygnowałam. Co więc kupiłam? Otóż: - bluzkę H&M - taką koszulę z krótkim rękawem, satynową w kolorze czarnym, nie wiem co to za firma, ale wpadła mi w oko. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam do was
znacie jakieś ciuchlandy z odzieżą z najwyższej półki ? chodzi mi o Rzeszów np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia8886
ja lubie sh kupuje tam apaszki i sukienki bo sa inne i orginalne lubie tez szukac torebek szczeolnie tych malutkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×