Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość latam po szmatexach
witam latam po tych szmatexach ale wszedzie jak nie cena ponad 40 zl za kilo to wymiana co 2 tygodnie dzis postanowilam polazic glebiej i polazlo mi sie do trgo ciuchlandu niby z dusza co jest w tym pasazu a tam mila niespodzianka cena za sztuke krutki rekaw 3 zł max cena chyba 10 czy jakos tak z tego co sie dowiedzialam od milego pana z broda to dowieszka codziennie a w każdy poniedzialek 90% ubran wymienionych np garsonka 3 czesci żakiet spodnie spodnica max 18 zł polecam fajne rodzynki tam maja najlepiej pytac poszukaja jak nie ma na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babiszka
drogo! gdzie ty mieszkasz? u mnie to jest cena od 5 do 20zł za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latam po szmatexach
na warszawskiej pradze i niestety takie maja ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szperacz w ciuchach
Dzisiaj odwiedziłam ciuchland z duszą w starym pasażu wileńskim i jestem mile zaskoczona, naprawdę mają niskie ceny kupiłam: 3 topy po 3 zł za sztukę sweterek za 5 zł (lacosta) ekstra płaszczyk skórzany za 10 zł i jeansy za 9 zł, które kobietka tam sprzedająca od ręki mi skróciła.Skrócenie spodni kosztowało mnie 6 zł. A do tego wybrałam sobie super naszyjnik z kamieni półszlechetnych za 40 zł Stale latam po ciuchlandach ale tak miłej obsługi i tak niskich cen (no chyba że na wyprzedaży) nie spotkałam nigdzie indziej. Prawie zapomniałam że nabyłam jeszcze ręcznie robionego misia dla swojej córy za 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucholandia
ja śmigam w niedzielę - bo mają najtaniej, ciekawe co upoluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
spodenki rivier island dla 16 latka-1 zł.top czarny zamszowy -next-3 zł dla mnie,dla malucha biała bawełniana podkoszulka z robotem -1,50 zł,jeansy czarne rurki dla mnie -4 zł,niech będą błogosławione ciucholandy,juz nie kupie spodni za 150 zł jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb ieracz
levis 501 9 zł dla mojej pani spodnie jeans repley 9 zł bluza dresowa 4 zł :) plaszcz skura 8 zł he udane zakupy wiwat szmateksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik :)
Hej dziewczyny :) proszę pomóżcie , chciałam wybrać się do sh ale jestem początkująca więc szukam tych aktualnie najciekwaszych we WROCLAWIU, bardzo proszę o wskazanie adresów gdzie można coś fajnego upolować. dzięki wielkie . Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduu
Chciałabym założyć ciuchland w Lublinie :) Dordzcie mi gdzie? Gdzie brakuje ciuchlandu a jest sporo młodych ludzi ;) Albo jak u mnie na osiedlu są dwa obok siebie i trzeci też się utrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaa125
witajcie! ja jestem z CH0JNIC na pomorzu, al tez zagladam tu do lumpeksow, ale tylko czasami.moj najlepszy nabytek to czarna dzinsowa marynarka w stylu militarnym. poza tym mam peeeeelno ciuchow z lumpka, ale nie biore zawsze wszystkiego jak leci tylko rzeczy naprawde warte kupna. czekajcie gdzies mialam linki do zdj .. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4bdc144a b5ec24e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edd8abcc4 cebdb6a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de4c53fe9 e37602e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/490f116af 4d5219e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a42550b9e e4384fe.html ZDJ M.IN TEJ EXTRA MARYNARKI, DALEJ CZARNA SZMIZJERKA, KOSZULA W KRATE Z ESPRIT, SZARY SWETEREK BOLERKO, SPODENKI Z PODWYZSZONYM STANEM DOROTHY. PIERWSZE LEPSZE RZECZY Z SZAFY, WIECEJ NIE CHCE MI SIE JUZ WGRYWAC, MOZE KIEDY INDZIEJ :] AAA, WG MNIE NA TYCH ZDJ TE CIUCHY WYGLADAJA MARNIE, WIADOMO JAK TO NA WIESZAKU I POZA TYM SLABA JAKOSC ZDJEC, ALE JAK JE UBIERAM, OHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaa125
Gość Mrówek
"kupanna http://www.iwoman.pl/kuba/galeria-wakacyjna/p okaz-zdjecie/9385/ chciałam się wam pochwalić jaką bluzkę kupiłam w krakowie! Kocham ją nad życie. Podoba się wam? Kupiłam ją na teatralnym w robanie, jest OGROMNY" Roban na teatralnym wymiata :) spędzam tam min 2 h przy wymianie (8 zł kg) bo normalnie ciuchy za kiepskie jak na cenę (od 55 do 27 zł kg) chociaż trafiają sę perełki (ciuszki trekingowe) za które warto dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy tam jest
a kiedy w robanie na teatralnym jest wymiana? jak sie ksztaltuja ceny w ciagu tygodnia? duzo maja dodatkow (torebki, buty) ? z gory dzieki za odpowiedz. pozdrawiam P.S. mozesz jeszcze polecic jakies fajne lumpeksy w krakowie (chodzi mi glownie o pradnik czerony, bialy, olsze i hute)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjdorofofh
ja w krakowie moge polecić te na długiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh secondhand
Gorąco polecam nowy sklep we Wrocławiu POSH Stylowy Second Hand przy ul. Dubois 19. Odzież bardzo stylowa i markowa z Anglii. Wszystko wycenione indywidualnie. Zapraszam serdecznie. PN- PT 10-18 , SB 10-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam na łowach:) kupiłam sobie takie krótkie siwe spodenki w krateczkę bardziej eleganckie z looka :D już przymierzałam i są idealne do ciemnych grubszych rajstop :D ach ... dałam za nie 10 zł :D a nowiusie z metką ! i teraz spojrzałam na cenę i cena 22 euro! czujecie... uwielbiam lumpki :) tym bardziej że od jakiegoś roku odmienił mi się gust na elegancki :) a że dość krucho u mnie z kasą(biedna studentka) a nie lubię wyglądać jak wszyscy a jednocześnie nie lubię się wyróżniać z tłumu ciucholandy są idealne ;) :) a jak czasem mówię dziewczynom gdzie,co kupiłam i za ile to nie mogą uwierzyć :) wrzuciłabym kilka moich cudeniek żeby się pochwalić ale możecie mi powiedzieć jak to zrobić ??? z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beataaaa125 żakiecik i spodenki na samym dole świetne :D :) oczywiście reszta też śliczna ale te dwie rzeczy najbardziej mi sie podobaja:) już zaraz wrzucę swoje bo właśnie założyłam konto na fotosiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu5
kiedys chodzilam troche po lumpeksach teraz stwierdzilam ze po prostu nie warto zauwazylam ze bardzo szybko ląduja one po prostu w koszu na smieci , a nie lepiej pojsc do galerii handlowej i po przecenie cos fajnego upolowac? ostatnio w camaieu kupilam sliczna bluzeczke nowiutka pachnaca za 30 zl. , napweno tam nie ebde zagladac ani kupowac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orginały
Mieszkam w małym miasteczku koło Wrocławia tam w lumpeksach można trafić perełki. Trafiłam nowy sweter GAP za złotówkę, dwa śliczne nowe Pringles, kupiłam 3 nowe płaszczyki. Do biednych nie należę,a takie szperanie i wyszukiwanie bardziej mie cieszy niż chodzenie po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję czasem - zdarzają się cudności, ostatnio za kilkanaście złotych kupiłam wełniany płaszczyk bombkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa-szafka
odświezam temat i prosze podajcie adresy warszawskich sh z fajnymi i ciekawymi ciuszkami, dobrych marek , itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka-lublin
Ja dzisiaj wysylajac paczki odkryłam fajny mały ciuszek zaraz koło poczty na osiedlu nałkowskich. upolowałam mega sexowne ciuszki :D Spodenki wranglera nowe z metka, szpilki zary na platformie oraz kilka topow i pasków :D Nie lubie lumpexow ale tam sa tez nowe rzeczy z metkami za 1/3 ceny sklepowej takze osobiscie polecam. W przyszłym tygodniu znów sie tam wybiore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepelia 999
a na śląsku jakies dobre sh znacie??? np w pszczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucholandia
ostatnio czasu nie miałam by zajrzeć do second handu...a dziś, taka śliczna pogoda i oczywiście upolowałam za całe 10 zł: sweter z fajnym kołnierzem - angora z wełną , długi, 3 x bluzka z długim rękawem, do tego ołówkowa spódnica w pepitkę :) w sumie: 5 rzeczy za 10 zł, chyba nieźle, co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowek
Razem z koleżanką odwiedzamy Robany zwłasza jak jest 8 zł za kg ale teraz zaczełam tez inne droższ, czasem naprawdę się trafi perełka np dzis super mini gruba na zimę granatowa w kratę za 7,5 zł, Topshop. My to taktujemy jako sport chciciaż nam wogóle cichów niepotrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja muszę przyznać jestem stałą bywalczynią ciucholandów :) i jakoś nie widzę w odwiedzaniu ich czegoś złego. Uważam, że kupowanie w s.h. nie świadczy o braku kasy czy klasy czy też, że dana osoba robi sobie obciach. Owszem słyszałam takie opinie, ale dla mnie to żaden wstyd. NIe wydaje dużo pieniędzy a mam lepsze ubrania niż nie jedne kupione w firmowym polskim sklepie. Co lepiej w mojej szafie są firmowe zagraniczne marki, które dużo się nie różnią od naszych. Często spotykałam się, że kupilam cos w s.h i zdązyłam to juz zciorac i porzucic a dopiero po jakims miesiącu identyczne ubrania widzialam w sklepach typu h&m czy new yorker. Ja to określam wyprzedzaniem mody. Prosty przykład spodnie rurki z wszytą gumą w pasie. Kupione gdzieś na początku roku w s.h za jakies 20 zl teraz są w sklepach za o wiele więcej. I muszę dodac, że zakochalam sie w takich spodniach. Moja przygoda z tego typu sklepami zaczęla sie jakies 2,5 roku temu i nie wyobrazam sobie, że tak jak dawniej wydaje jakas sume za jedną rzecz a w s.h moge miec za to wiecej ubran i o wiele ladniejszych. Owszem wszystkiego nie kupie tam, ale przynajmniej nikt nie ma tego co ja :) Co do upolowanych rzeczy.. Moge powiedzieć, ze "ciuchy" to moje uzaleznienie :) No wiec spodnie o ktorzch wspominalam, torebka atmosphere (uwielbiam ta firme), portfel f&f, tona sweterków i bluzek :). Chodzę głównie do tzw. Skandynawskiej Odzieży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×