Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość ta_zza_rogu
Ja mam prawie pod domem Modę angielską i powiem, że czasami ładne rzeczy wychaczę. Jak koleżanki sie pytają i chwalą moje ubrania, to mówię im, że upolowałam. ;D Lubię patrzeć ciuszki i dopasowuję je do różnych rzeczy np. markowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tez od niedawna robie zakupy w SH. Od października studiuje i mieszkam w Poznaniu także jestem dopiero na etapie odkrywania najfajniejszych lumpeksów w tym mieście. Póki co osobiście mogę polecić ten na Słowiańskiej (obok tesco) Zawsze znajde tam cos dla siebie :) Nabyłam już tam śliczną spódniczkę Marks & Spencer oraz sweter Atmosphere :) Wczoraj też udało mi się "złowić' w SH połozonym niedaleko Półwiejskiej (dokładnie nie wiem jaka to ulica) jeansy Lee za 17 zł, w świetnym stanie :D Są tu może też jakieś poznanianki? Możecie mi polecić jakieś SH w Pozku, w któeych znajdę takie firmy jak D&G, Dior, Armanii, Prada, Versace, gucci, chanel? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4443333345
internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4443333345
internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka już od złotówki www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielsko-biała ...09
A ja dzis w sklepie komoda na komorowicj=kiej upolowałam nowe dzisnsy rurki z River island z metkami za 25 zł...no po prostu cudo. Kieszenie fajnie wyciete zmniejszaja moja "pupe"-super ciemny garnat. Serdecznie polecam tam gdzie maan....byłam tam kilka razy fakt moze nie za tanio ale da sie cos wybac i maja ładne sukienki na sylwestra studniowki ceny od 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caterinaS
a ja polecam lumpeks w Lublinie na Fabrycznej - w tym pasażu naprzeciwko Gali - sklep jest obok Warty. Świetne ciuszki, modne i w małych rozmiarach:) Warto tam wstąpić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez się pochwale :) Upolowałam dziś bluzkę koszulową Next za 15 zl :) Dopasowana, w biało różowe paski :) Cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam moje pytanie. Czy są w Pozku lumpeksy w których znajdę takie firmy jak D&G, Dior, Armanii, Prada, Versace, gucci, chanel? Z góry dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchland
witam serdecznie zapraszamy do ciuchlandu na warszawskiej pradze w starym pasazu wilenskim ul.targowa 66 paw 26 odbedzie sie od poniedzialku totalna wyprzedaz ubrania juz od 1zł do 5 zł warto nie przgapcie takiej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam taki wełniany kremowy gruby swetr z kapturem na zimę:D za 7 zł:P bo niestety w normalnych sklepach to swetry tego typu cena z rzedu 90-150 zl;/ ale jestem zadowolona z niego tym bardziej ze zima i wogole:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co i jak
www.na-wieszaku.pl warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna- love sh
a ja kochane moje na popowickiej we wrocławiu- np tydzien temu zakupiłam za 200 zł nowiutką torebeczkę Miu MIu oryginalną- polecam ten lumpeks mam go pod domem i juz bardzo dużo fajnych rzeczy upolowałam. Super- ale czasami- na braniborskiej obok Askota- wt -70 %. Powiem szczrze, że juz jestem wybredna i nie kupuję za drigich rzeczy. Dzisiaj kupiłam dwie kolorowe fajne bluzy za 9 zl razem- a potrzebne mi na piatek na wyjazd na snowboard. Dziewczyny cierpliwości i miłości do lumpeksów a wtedy one odpłacą się ślicznymi cudownymi strasznie tanimi skarbami. nie będę wymieniała wszystkiego co kupiłam ale moje koleżanki już mnie nie nawidzą- ah jeszcze tydzien temu szalik burberry za 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam ostatnio w fajnym nowym sklepie na ulicy lwowskiej. Znajduje się pod biedronką czy tam pod pizzerią bo koło niej jest wejście i nazywa się chyba Euphoria second hand. Zaskoczył mnie wystrój lokalu. Kanapa z gazetkami oraz kącik dla dzieciaków. No i ubrania przede wszystkim fajne. Dostawa jest w czwartek z tego co przeczytałam. Prowadzą go młode dziewczyny. Życzę im sukcesów i polecam Wam ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
Drodzy Rodzice, Chrzestni, Rodzeństwo, Ciocie, Wujkowie, ... Serdecznie zapraszam Was do sklepu: http://bobohit.na.allegro.pl Znajdziecie tam bajeczne ubranka, przebojowe wdzianka, czyli wszystko co najlepsze dla Waszych pociech. Super ciuszki na maluszki tylko od polskich producentów w WYJĄTKOWO ATRAKCYJNYCH CENACH - już od 6,99 zł za nowe super ciuszki! Wyłącznie nowy towar, m.in.: wyprawki dla niemowlaczków, bielizna (BODY, ŚPIOSZKI, PAJACE, KAFTANIKI, itp.), koszulki, rajstopki, skarpetki, obuwie i wiele innych słodkich i modnych ciuszków w rozmiarach od 56 do 104 (0+ do 3 lat). Łącznie blisko 100 rodzajów ubranek! Serdecznie zapraszam. W razie pytań proszę pisać na adres: bobohit@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata12345
czy kto moze mi polecic fajne lumpeksy w gdansku?? najlepiej na przymorzu, wrzeszcz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
99% mojej garderoby to ciuchy z lumpeksu, w mojej miejscowości jest taki baardzo duży sklep, gdy jest nowy towar każdy ciuch kosztuje 6zł, później stopniowo 3zł i 1zł i od nowa;)) Ciuchy są genialne wszystkie markowe i nie ważne czy to szalik czy kurtka skórzana-> 6 zeta!!!!! Kocham tam chodzić jak tylko mam wolny czas, rzadko też robię zakupy w normalnych sklepach chyba , że szukam czegoś konkretnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinanowacka
jakby ktos chcial cos za darmo dostać przez internet to zapraszam do odwiedzenia: http://free.amciu.com/news.php na pewno znajdziecie coś dla siebie zupełnie za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróby
"Ponawiam moje pytanie. Czy są w Pozku lumpeksy w których znajdę takie firmy jak D&G, Dior, Armanii, Prada, Versace, gucci, chanel? Z góry dziekuje za pomoc " musisz zdać sobie z tego sprawę, że marki te pojawiające sie w lumpach są to chińskie podróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SH-Warszawa
Hej, właśnie przyjechałam do Warszawy. Moglibyście mi polecić najlepszy SH? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaden obciach :) ja zawsze kupowałam w lumpexach , nawet jak miałam kase ,teraz akurat u mnie ruina więc i koniecznosc . Co wygrzebałam ? oj dużo ,pościel Bracelona fan klub ideał dla synka po 2,5 zł , rewelacyjną skórzaną torebkę ,buty zamszowe ala oficerki na zime za 5 zł , przed koncem roku była ogromna wyprz ,wszystko z wieszaków po 1-2 zł ,a wiem ze wczesniej te ciuszki kosztowały po 10-20 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię tego rodzaju sklepu. Jestem po prostu poszukiwaczem wyprzedaży, promocji i przecen. Często odwiedzam takie stronki, jak www.gratyzchaty.pl czy moją szafę. Bardzo wiele ciekawych ofert znajduję na stronce: http://www.kupujemy.pl/odziez-galanteria-moda--sixD-porownanie-cen.html Bardzo niskie są tam ceny butów i kurtek. Strona informuje nas, gdzie możemy znaleźć konkretny model odzieży, jaki nas interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja nie mogę się pochwalić żadnymi spektakularnymi zdobyczami w tego rodzaju miejscach. Nie wiem jak to się dzieje, że moim koleżanką zawsze udaje się wypatrzeć coś ciekawego a ja nigdy nic nie mogę znaleźć. Nie wiem kompletnie czemu tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adikal0000011
jesli chcecie kupic fajne ciuszki i markowe to warto by było iśc w warszawie na ul. żelaznej bramy 2 - hala gwardi na antresoli jest naprawde super sklep z używanymi ciuszkami i maja nowa wymiane towaru wiosna-lato w poniedziałek 7.03.11r naprawde polecam ja bylam wczoraj w ich innym sklepnie na gocławku - uminskiego 6(kiermasz odzieży) i pokupowalam sobie tyle fajnych ciuchow a naprawde nie drogo jak za take markowe ubrania.. oni maja rowniez sklepy na pradze na placu szembeka i na komorskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJĘCIE DODATKOWE
BARDZO DOCHODOWE:) Nowy sposób na zarobek w Internecie. Zarobki ponad 5 tys! To naprawde dziala. Wejdz na strone i przekonaj sie o tym sam to naprawde nie zadna sciema ani lancuszek ktory niedziala wplacasz 5 zl- to jedyne ryzyko... logujesz sie na stronie na ktorej widzisz wszystko co sie dzieje ile osob poleconych masz na wszystkich poziomach, system wyklucza oszustow takze naprawde dziala trzeba troche checi i siedzenia w necie zeby zachcecic jaknajwiecej osob a potem... kasa plynie jak rzeka.. trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc http://dobryzarobek.pl/index.php?id=99e0541ff86055fc59e083d7bd744f1e na poczatku listy powinnam byc ja czyli rachiel wplacilam te 5 zl bo mysle ze mozna sprobowac, teraz staram sie zaprosic jak najwiecej osob tam jest wszystko opisane na stronie, polega to mniej wiecej na tym ze wplacasz 5 zl osobie na 5 pozycji a sama wpisujesz sie na 1, jezeli nie wplacisz to cie usuna, bo na tej stronie sie rejestrujesz i po zalogowaniu widzisz cala historie, ile osob masz poleconych i na jakim poziomie, jak beda u ciebie osoby na 5 poziomie to one beda tobie wplacac i moze sie z tego uzbierac calkiem sporo dostaniesz swoj link, w ktorym ty bedziesz na 1 pozycji, a ja na 2 pozycji, wysylaj go gzie tylko mozesz, wklej na facebooka na sledzika wyslij wszystkim emaile, pamietej ze ryzykujesz tylko 5 zl i troche swojej pracy takze mysle ze warto sprobowac, a nuz tak jak obiecuja 5000wpadnie pewnie mi powiesz nie wierze w to... ja tez niewierzylam jak dastawalam takie maile, ale tu jest inaczej jestes zarejestrowana na stronie na ktorej widzisz ile osob udalao ci sie polecic ile te osoby polecily i td, az w koncu widzisz osoby ktore powinny ci wplacic kase i jesli tego nie zrobia blokujesz ich i sa usowani, takze do sieci moga przystapic tylko uczciwe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka29
ja znalazlam fajnego lupka na Traugutta,nowo otwarty i maja swietne ciuszki,w swietnej cenie i duzo fajnych firmowek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×