Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakrakarkrakra

chce umiec zrobic szpagat!!!

Polecane posty

Gość Olusśśka
Prosta sprawa!!` ja to nawet bez sztuczek zrobiła,cały czas się dociskałam,skłony robiła,kuzyn brał minoge do góery,najbardziej sie dociskaj to napawde duzo daje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i szczupła.....
DO DŻO: mówisz o mnie? że ja jestem głupia????????????!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi12
Jestem Ola.Mam 12 lat.Chce nauczyc sie szpagatu.prosze o konkretne rzseczy.Jakie mam wykonywac ćwiczenia?[opis ćwiczenia a jesli mozna zdjecie w jakiej pozycji itd wykonywac,ale tgo nie trzeba] Ile ma trwać moje wykonywanie ćwicze i ile razy dziennie wiczyc. dziekuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo
nie do siebie wiesz...;/ najpierw pieprzysz takie głupoty a poźniej chcesz żeby ci ktoś wybaczył. Weź już przestań...;/ zachowujesz sie jak małe dziecko, dziecinada i tyle,szkoda sie z tobą kłócić nawet . Żal Miss polonia się znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo
nie do siebie wiesz...;/ najpierw pieprzysz takie głupoty a poźniej chcesz żeby ci ktoś wybaczył. Weź już przestań...;/ zachowujesz sie jak małe dziecko, dziecinada i tyle,szkoda sie z tobą kłócić nawet . Żal Miss polonia się znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo
U mnie wszystko by było super gdyby nie ta tylnia noga, cały czas zginam kolano, probuje je wyprostowac ale nie moge... jest jakies cwiczenie na to?? juz kilka razy sie podejmowalam zeby sie nauczyc, ale zawsze mialam problem z ta noga. .. a moze piekna i szczupla mi powie?? oj lepiej nie bo sie jeszcze połamie ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i szczupła.....
nie połamiesz sie :) zrób szpagat i wytrzymaj tak z minutkę, i przerwa i tak kilka razy dziennie.... ta noga powinna sie troche poprawiać, a jak będzie mniej zgięta to wtedy zrobisz więcej szpagatu :), rozciągaj tą tylnią noge jak najbardziej (musi ona dorównać tej drugiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i szczupła.....
do DŻO! :) (lubie cie wiesz....) rozciągaj tą tylnią noge jak najbardziej, rób szpagat wytrzymaj z minutkę i przerwa i tak kilka razy dziennie, mi to pomogło, gdy będzie sie mniej ta tylna noga zginać to znaczy że doruwnuje już tej drugiej POMOGŁAM???????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ Agbieszka_
Ja chciałam powiezieś, że niemorzna tak się dociskać i tak z ałej sily, ponieważ morzna se rozerwać ścięgna i już nigdy niezrobić szpagatu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallsoul
hej..od kilku miesięcy zabieram się do rozciągania aby w końcu osiągnąć swój zamierzony cel-SZPAGAT..i nic!!!Po przeczytaniu twoich,waszych cennych porad wiem co robię nie tak..mam cel,chęci,ale brakuje mi najważniejszego-samozaparcia i systematyczności!Wiem jedno,że BARDZO chcę..udowodnić sobie,że dam radę..podobnie było z nałogiem nikotynowymciężko było..ale w końcowym stadium osiągnęłam cel i DZIŚ NIE PALĘ................... Odezwę się jak już zrobię ten szpagat _______________________________ "sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallsoul
jeśli mięśnie i ścięgna bolą to muszę zrobić przerwę np.1dniową..czy lepiej nie (pytam bo nie chcę ich nadwyrężyć,a nigdy wcześniej nie dawałam im tak popalić:O)..???aha..jeszcze jedno..czy mała skolioza w niczym mi nie przeszkodzi???odpiszcie proszę;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i szczupła.....
ale nie chodzi mi o to aby z całej siły, tylko chodzi mi o to żeby go lekko bolało tyle ile może nawet mniej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżo
piekna i szczupla dlaczego jestes dla mnie taka miła?? bo ja chyba nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżo
nie rozumiem tego jak mam sobie ta noge rozciągnąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
CO TO JEST TA FOCZKA ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelka1444
Witam serdecznie ;) Mam 14 lat i wykonuję poprawnie tak zwany sznurek , do szpagatu poprzecznego brakuje mi 10 cm. Przedstawię wam kilka ćwiczeń dzięki którym nauczyłam się szpagatu w 7 dni. Oto one : 1. wymachy nóg ( stajemy przy czymś czego można się przytrzymać np. drabinka, ściana, prawą nogę wyrzucamy do przodu prostą, lewa stoi lekko ugięta na ziemi, a następnie cofamy ją do tyłu jak najdalej, ćwiczenie powtarzamy 10 razy i zmiana nogi ) 2. kładziemy się przy ścianie, rozkrokiem do ściany tzn. tak jakbyśmy siedzieli w rozkroku ale nogi na ścianie a kregosłup na podłodze, nogi muszą być dociśnięte w każdym miejscu do ściany, wytrzymujemy w takiej pozycji 30 sekund i rozluźniamy mięśnie ) 3. kładziemy się na podłodze lewa noga prosta, prawą nogę łapiemy reką za spód stopy i ciągniemy prostą do twarzy, ćwiczenie powtórzyć 5 razy i zmiana nogi ) 4. analogicznie do 3 tylko leżymy na boku 5. stajemy przy drabinkach, ścianie lub tym podobne nogi złaczone proste, tyłem do drabinek, prosimy o pomoc kolegę jedną nogę podnosimy do góry ( druga ciągle ma być prosto i dotykać drabinki ), kolega łapie ją pod piętę ( nie inaczej bo może dojść do kontuzji ) i ciągnie jak najwyżej do naszej twarzy, ćwiczenie powtarzamy 5 razy i zmiana nogi 6. analogiczne do 5 tylko stajemy bokiem 7. siadamy na ziemi w jak największym rozkroku i wykonujemy skłony do lewej, środka i prawej nogi. po 5 takich seriach staramy się dotknąć głową ziemi ( dla zaawansowanych brodą ) , plecy ciągle proste 8. stajemy, nogi proste i złączone wykonujemy skłon do ziemi i staramy się dotknąć rękami ( pełnymi ) ziemi, jak się uda przytrzymujemy 5 sekund, powtarzamy 10 razy jak coś mi się przypomni to dopiszę, muszę dodać, że każde ćwiczenie rozciągające musi być poprzedzone porządną ROZGRZEWKĄ !! należy o tym pamiętać. Ja rozgrzewki nie robiłam bo ćwioczyłam po 2 h tańców więc wszystko miałam rozgrzane ;) można np. pobiegać 30 minut przed , efekt będzie podobny. Mam nadzieję, że komuś pomogę piszcie czy moje ćwiczenia skutkują na was. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muslitusli
od miesiąca probije zrobić szpagat.wykomuje regularnie te same cwiczenia:0i od jakiegoś czasy stanelam w miejscu nie wiedze zadnych popraw .ciagle brakije mi gdzies ok 10cm .;(czy powinnam wykonywac jakies inne cwiczenia niz wczesniej a by zrobi szpagat((szpagat podłużny)/????Prosze pomóżcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i szczupła.....
do dżo: jestem miła bo chce być miła... :) no ty nie zbyt byłeś :( jak robisz szpagat to wytrzymaj troche (np. minute i przerwa i tak kilka razy dziennie) ... (musi cię trochę boleć noga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quara*
kurde próbuje i próbuje zrobić ten szpagat ale nogi mi nie pozwalają wciaż nie chcą się wyprostować do końca brakuje mi 3 cm do pełnego damskiego szpagatu.Umiem założyć nogi za głowe ale szpagatu już nie:/ próbowałam już tylu ćwiczeń czy ktoś mi poda jakieś? Może wreszcie mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_umiem_szpagat
no więc musisz zrobic 200 pszysiaduw i potem prubuj go zrobic ja nauczylam sie w 2 dni robic szpagat ale mam tylko 6 lat no to papa zycze wam duzo ćwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia199400
kiedys ktos mi dal rade zeby rozciagac sie tak poprostu zrobic rozkrok, podeprzec sie na czyms i siedzien w tym rozroku przez 15 minut .. na pocatku bylo spoko ale teraz po miesiacu to sie przejawilo w bol ..;/ nie moge zrobic wiekszego szpagatu .. moze o 5cm w dol ale to wszytko ..;/ nie chce miec kontuzji z rady kogos nawet moze nie wiedzacego nic o tymn ... co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eNgI
Proszeee !!! pomozcie mi ... jak zrobic szybko szpagat mozna zrobic w miesiąc ? Pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emariall
Hmmm... Ja postanowiłam się nauczyć robić szpagat i nauczyłam się w jedno popołudnie. Ale ja jestem dość rozciągnięta, bo mam codziennie jakieś zajęcia... Ja na Twoim miejscu bym sobie postanowiła, ż e po prostu musze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emariall
Hmmm... Ja postanowiłam, że się nauczę robić szpagat i się nauczyłam w jedno popołudnie, ale ja jestem dość rozciągnięta, bo codziennie mam jakieś zajęcia albo w-f albo piłka nożna, algo jakieś dodatkowe zajęcia z w-f... Ja na Twoim miejscu bym sobie postanowiła, że po prostu muszę się nauczyć i tyle... Się rozciągać, aż w końcu zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emariall
Hmmm... Ja postanowiłam, że się nauczę robić szpagat i się nauczyłam w jedno popołudnie, ale ja jestem dość rozciągnięta, bo codziennie mam jakieś zajęcia albo w-f albo piłka nożna, algo jakieś dodatkowe zajęcia z w-f... Ja na Twoim miejscu bym sobie postanowiła, że po prostu muszę się nauczyć i tyle... Się rozciągać, aż w końcu zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo *
Chodze na tańce nowoczesne nie umiem szpagatu chociaz sie rozciągam od pona 4 dni pani dala mi 3 dni na rozciągnięcie sie do szpagatu jak mam to zrobić chcem zrobić szpagat damski brakuje mi jeszcze ok 20 cm do ziemi POMOCY!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ja się uczyłam 6 miesięcy i brakuje mi 3 cm! jak on od ciebie może żądać tego żebyś zrobiła w 3 dni szpagat!? owszem są tacy ludzie ale nie jest ich zbyt duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia199400
dokladnie. nie rozumie tego ..;/ to tak jakbym chciala w jedno poludnien nauczyc sie calego ukladu pierwiastkow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Maria
Do KKKKKKKK.... Foczka to taka figura ginnastyczna w czasie której: leżąc na brzuchu odginamy głowę i kręgosłup do tyłu i podnosimy stopy. tak łódeczka czy jak to tam nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×