Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakrakarkrakra

chce umiec zrobic szpagat!!!

Polecane posty

Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
wiadomość do :) """"""""SUCHA XD""""""""" musisz się rozciągać pół godz. dziennie. :( I musisz się rozciagać 2x dziennie.:( Ja tak robie i szpagat idzie mi coraz szybciej....:D z roziągnięciem brakuje mi 4cm. a bez 8cm.:)) Najlepiej to siąść w rozkroku no i skłony. I jak sie rozciągasz to rób przerwe na pare przysiadów bo to jest po to aby dogrzać mięśnie.....:) Oprzyj też noge np. o parapet albo o stół i rób skłony.... :) Albo np zrób szpagat i wytrzym jak najdłużej...:) Najlepiej przed rozciagnięciem zrób porządną rozgrzewke czyli pobiegaj poskakaj itp. :) a potem zmierz sobie linijką ile ci brakuje cm do szpagatu i zmierz sobie linijką gdy już skończysz sie rozciągać.... :):):) ŻYCZĘ POWODZENIA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
a ja mam 20 lat i chcę się nauczyć robić szpagat, choć go nigdy nie umiałam. Mam nadzieję, że mi się uda ;) Chciałabym już za miesiąc go umieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
jeżeli masz takie mięśnie że ci sie szybko rozciągają to możliwe żebyś zrobiła szpagat za miesiąc. :D :)) Ale jak masz mięśnie trudne do rozciągania to ci sie chyba niee uda :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
jeżeli twoje mięśnie dobrze się rozciągają to zrobisz szpagat za miesiąc :D :)) a jeżeli źle to raczej niee :(( POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaa --
pomocyy!!!! strasznie chciAŁbym zrobić szpagat zaczłam cwiczyc od dzis i nawet jestem rozciagnieta al e i tak brakuje mi około 50 cm :( nogio mam w miare rozciągniete ale biodra to wogole prosze bardzo o jakieś przetestowane ćwieczenia!!!które naprawde pomagają musze przbić moją kolezanke której brakuje 15 cm i nie mam pojecia jak to zrobić pliis pomuszcie to mój mr gg11142743 prosze o szybkie i dobre radyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaa --
połączyłam te wszystkie rady i wymysliłąm włąsne cwicznie: przywiązałąm sznurek do kalorytera nogi rozszerzone na 90 stopni bo tyle umiem :( i prubuje dotchnąc głową do ziemi jezeli bede tak ćwiczyc za ile bede umiala szpagat jezekli bede tak cwiczyk 1h dziwennie ??prosze o kontakt z innymi skutecznymi radami nr gg11142743:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
jak bedziesz ćwiczyć przez miesiąc po 1h dziennie to sądze że dojdziesz do 20 cm.... a na 15 to chyba 2 miesiące. Przynajmniej ja tak sądze..... mi już brakuje z rozciągnięciem 3 cm a bez 6. na ale ciężko.... O to strona: wejdź: http://wdziek.info/stretching-czesc_2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lani
Ja nauczyła się w 2 miesiące.Codziennie ćwiczyłam:) najpierw się rozciągałam a póżniej kładłam nogę na moją szawkę i dotykałam czołem kolano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuchaXD
Wiadomosc do : NNNNNNNNNNNNNNNN dZIKI ZA RADE MAM NADZIEEJ ZE MI SIE UDA :) jak cso to napisze :P jak ktos ma inne rady to niech napisze na moje gg 3708245 dzieki :P i "Pozdro... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
! ! ! ! ! ! U W A G A ! ! ! ! ! ! ! ! ! O TO LINK NA DOBRE ROZCIĄGANIE SIĘ: http://www.sfd.pl/ROZCI%C4%84GANIE!!!!!-t134922.html WCHOOOOOODŹŹŹŹŹŹŹŹCIE!!!!!! :)) :) :)) :) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka1559
Jak zrobic to sie wszysczy pytaja? ale ja wiem czwiczylem dlugo ale poskutkowalo 1.nalezy zrobic jak najwiekszy rozkrok i szchodzic coraz nizej i nizej asz zaboli jak zaboli to usiasc na siedziaco rozkroczyc nogi i jedna noge coraz mocniej rozciagać jak najmocniej asz zaboli trzymac przez 4-5sekund puzniej zrobic tak samo z druga noga pocwiczyc tak pare dni i posktkuje narazie zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
heh wypróbuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliko96
ja nauczylam sie szpagatu przez 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuchaXD
JAk to 2 tygodnei powiedz mi jak napisz na moje gg prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
he. w 2 tygodnie. To musisz mieć bardzo SZYBKIE do rozciągania mięśnie.:)) Moje mięśnie sie trudno rozciąga....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuchaXD
Napisze Ktos jeszce jakies cwiczenia ?!?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawia
Ja tez mam 20 lat i chce umeic robic szpagat czy to wogole mozliwe w takim wieku?Prosze o odpowiedz boje sie,ze nie dam rady bo jestem na to za stara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
nie jesteś za stara. nie mów tak. dużo czasu potrzebujesz na to jak chcesz sie nauczyć... ale codziennie sie rozciągaj i mierz sobie linijką..... chyba ze cie bedą bolały mięśnie z rozciągania to zrób przerwe na kilka dni... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliko96
nie wiem jak to zrobilam ale sie udalo potwierdzam mam 2 lat i to moze przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliko96
heh nie 2 lata tylko 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ale przez co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuśka
Ja też bardzo chcę zrobić ten szpagat... ale serio da się w miesiąc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuśka
Ja też bardzo chcę zrobić ten szpagat... ale serio da się w miesiąc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
a ile masz lat? da sie. niektórzy mogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliko96
przez to ze jestem mloda !!!!! a tak na serio juz prawie umiem ten drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
a ja umiem i szpagat i sznur! UMIEM oby dwa:P i zrobiłam w szkole przy wszystkich a IM gęba opadła. I sie nie przechwalaj ja umiem OBY DWA :p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliko96
sorry ale nie chwale sie ty sie b ardziej chwalisz jajk na moj gust ale dobra :) heh a ja umiem tylko te dwa szpagaty i sie ciesze b bo nigdy nie umialam a w szkole nikt o tym nie wie hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
j asie nie przechwalam. To ty pierwsza powiedziałaś że już prawie ten drugi umiesz.... A jak nikt w szkole o tym nie wie to dlaczego nie zrobisz przed nimi szpagtu (np. na wf) ??? J abym zrobiła :p pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i szczupła...
he he he! wiecie co??? z was to lenie! jak ja sie tak na serio porosciagalam, to zrobiłam tak ok. po 20 minutach możecie nie wierzyć, ale to PRAWDA lenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaP
ja robiłam szpagat na lewą, prawa, turecki stanie na rekach, przejscie ze stania na rękach do mosta itd. ale podtawowe to wypady czyli stajesz 1 noga do przodu 2 do tylu, i zginasz 1 noge i kładziesz sie na nią 2 fazą jest zgięcie 2 nogi i rozjechanie sie do szpagatu ale to dopiero póżżżniej!!!! siad płotkarski, siadasz rozkraliem na podłodze i zginasz sie do obu nog raz jedna raz druga wymachy do przodu WAŻNEEE!!!!!!!!!!!! ZAWSZE TRZEBA SIE ROZGRZAC INACZEJ MOZNA ZERWAC SCIEGNO LUB MIĘSIEN ja mam naderwany mięsien i mialam krwiaka i teraz czeka mnie kwarantanna ale to kwestia czasu i znow bede smigac szpagaty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×