Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakrakarkrakra

chce umiec zrobic szpagat!!!

Polecane posty

Gość ElerozciagnietyxD
no ja umiem duzo m.in. zalozyc noge za glowe xD wykrecic reke 360 na lewej 430 stopnitylko ze ja jestem jeszcze maly xD 11 lat wiec sie niedziwcie :) zeby zalozyc noge na kark sprobowac jak najmocniej ja zalozyc jesli sie nie uda nie robic!!! jak najwiecej sie da przywiazac doglowy czyms tam i z 30 min poczekac jak sie bedzie udawac to dobrze jesli bedziesz mniej niz 30 min no to odnowa ;p ja nierobilem ja od urodzenia czlowiek guma :DD a zeby wykrecic reke to inna sprawa ale jej nie omowie ja z 1 rok probowalem az sie udalo wiec sie niedziwcie ;p ok koncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiulka
ja sie rozciągam 1 tyd. i juz robie damski szpagat xdd bo robie sobie takie ćwiczenia ; siedząc w rozkroku głową dotykam prawej nogi i potem lewej i podłogi i potem złanczam nogii i do oby dwóch kolan dotykam to moje ćwiczeniia . ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kickboxer
Co wy tu piszecie? Od kiedy to można zrobić szpagat po dwóch miesiącach rozciągania? Jeśli ktoś ma predyspozycje i robi poprawnie wszystkie niezbędne do tego ćwiczenia (co wcale nie jest łatwe) to może zrobić szpagat najkrócej po pół roku. Normalnemu człowiekowi taki cykl zajmie ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmadelanna
ja tez tylko raz w zyciu zrobiłam szpagat to było u mojej siory po prostu stoje przy łuzku zagapiona w tv z zagapienia sie rozjezdzam i udało sie calutki szpagat bez rozciągnięc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
A ja ćwiczę już ponad rok i jeszcze nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwicze od 4 dni i niewiem czy uda mi się zrobić szpagat damski i męski... Bardzo chciałabym te obydwa szpagaty wykonać, bo u nas w szkole nikt nie umie go zrobić, a ja chciałaym wykonać go na konkursie w ferie a takze na koniec roku... Pomóżcie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BŁAGAM.! Natalia klasa 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie szpagat ze strony http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66019-polecam, jeszcze nie umiem, ale ćwicze i już drugi dzień robie i mnie tak mięśnie nóg bolą że szok. Tam pisało że w miesiąc się nauczę i nie mogę zabardzo kucać i takie tam. Ale mimo to róbcie ja myśle że mnie bolą od tego że na koniec nie zrobiłam rozlużnienie. Zalezy mi na tym bo moje 3 siostry nie umieją jedna z nich umiała ale teraz chyba nie i chce umieć.Narazie ćwicze trzymajcie za mnie kciuki żebym sie nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira
ja chce zrobic szpagat od 1 klasy ceiczyla leguralnie i nie bylo zadnej roznicy co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza podparta dowodami recepta na szpagat to to ksiazka autorstwa Thomasa Kurza pt. Stretching - trening gibkości, polecam, działa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Myślę, że najlepszym sposobem na rozciąganie się, jest chodzenie na jogę. Twoje mięśnie nabiorą odpowiedniej sprezystości i giętkości. Myślę, że przyda Ci się to również w wielu innych dziedzinach ;-p Joga the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love _dance
Ja to robie tak : !.włączam sobie jakąś fajną nutkę 2. kładę się na plecach i zginam prawą nogę (leżę na niej). A potem lewą :D 3. później siadam w "żabce" przy ścianie i się dociskam. 4. następnie siadam w rozkroku przy ścianie i też się dociskam. (najpierw przodem a potem tyłem) 5.a potem już szpagat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiku$$ ;*
po prostu rób jakieś skłony w siadzie i w siadzie pod karskim. ćwicz 6tak co dziennie po 30 min. a w ciągu tygodnia zrobisz szpagat ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stretcher :)
Chętnie pomogę jakiejś dziewczynie w gimnastyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała tancerka nie z zaWODU
TAK BARDZO CHCĘ UMIEĆ ZROBIĆ SZPAGACIORA I WYGRAĆ MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY TAŃCA... JESTEM ROZCIĄGNIĘTA, JAKIEŚ 16 CM BRAKUJE MI, TYLKO STOJĘ W MIEJSCU I NIE WIEM CO ROBIĆ love_dance jak mi się uda twoją metodą to cię netowo wycałuje Kickbocker mam cię daleko gdzieś jestem pewna że mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała tancerka nie z zaWODU
love_dance twoje ćwiczenia mi pomogły brakuje mi już tylko 5 cm cmok* }24 000 razy to you * nie bój sie to taki przyjacielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siatkareczka.^^
Ja zaczęłam ćwiczyć przed chwilką stałam 1 min. w rozkroku i potem drugą min w większym i od razu są efekty to małe prawdopodobne ale spróbujcie ja od razu nogę mogę wyżej podnieść.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpagat poprzeczny. zbuduj górkę z piasku na mniej więcej tyle cm. ile brakuje Ci do szpagatu. i powoli opuszczaj się na górkę. xd krótkie ale skuteczne ;p więcej info na : 10648190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara97
W przyszłym roku (szkolnym), będę częscią klasy o profilu tanecznym. Do tego czasu muszę się nauczyć gwiazdy, szpagatu i mostku. Na razie idzie mi dość kiepsko... Próbowałam ćwiczeni od "tusz", ale mam mały pokój i z tym krzesłem, to... to ćwiczenie mogło prowadzić do porządnych szkód:) Pomóżcie, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia < 3
Hejka :) Ja chce się nauczyć szpagata proszę ?? podacie mi pare ćwiczeń prawdziwych jak się nauczyliście szpagata ?? waż ne mój e-mail : kasiula1998r@wp.pl pisać na e-maila ! czekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colorfulowa
ja umiem damski i męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddaa
no to tak trzeba być bardzo porościąganym np.Siądź na ziemi, nogi zegnij w kolanach, połóż płasko na boki na podłodze. Stopy złącz ze sobą. Delikatnie naciskaj rękami na kolana dopychając je do podłogi. Naciśnij tak, aby poczuć lekki ból , przytrzymaj 30 sekund po czym puść. Powtórz ćwiczenie 3 razy. Pamiętaj, że stopy powinny się stykać a pięty powinny być jak najbliżej twojego ciała. po co najmniej 2 tygodniach prubuj zrobić szpagat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia .muszeumiec za 7 dni sz
prosze pomocy za 7dni mam umiec szpagat na wystę pbaletowy na razie karzystam ze wszystkich cwiczen z tej sstronki dobrze robie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btdyhntr
musisz codziennie robić wypady , skłony , i kukułki podobno w tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakuje 2cm
Dziewczyny!! Nie marudźcie, tylko ćwiczcie po swojemu. Mi brakuje 2cm może 1.5cm. Jak się rościągnę!! Dostałam niedawno 6 z w-fu za szpagat, chociaż nie dotknęłam wiadomo czym podłoża, ale pani była innego zdania. No oki,mi to pasi!! Na sali rozciągałam się tak: Noga wysoko na drabinki(ale z lekkim bólem) i tułów nisko, aż dotkniesz palcami palców na dole ;) Potem na drugą nogę. Nauczyłam się w jakiś miesiąc. Następnie siad po turecku i rękammi daleko(pupa siedzi!!!) Zamień nogi. Wymachy nogami wysoko. No i zrobiony. A w domu: półszpagat czasem boli!! dzieje się tak gdy pupą będziecie tak jak ja dociskać do ziemi a nie opierać się na zgiętej nodze. ręce daleko w przód. Zmmień nogę. I w sumie tyle sprawiałam sobie jeszcze lekki ból(dziwnie brzmi, wiem) dociskając do podłoża. To są ćwiczenia na szpagat damski później rozluźnijcie się kręcąc biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hv h
ja mam 12 lat jestem rościągnięty rościągamy sie tak siad płotkarski i terzeba dostać do kolana i druga noga i potem robimy ciągle szpagaty asz do skutku na siłe prubować mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zucha:**:)
Ja się nauczyłam szpagatu w niecały miesiąc.Teraz umiem:mostek ze stania,szpagat na obie nogi,sznurek,gwiazdę przednią,gwiazdę tylnią,gwiazdę boczną i założyć nogi na szyję:)Wam też życze powodzenia:)=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je.bb.ane klamczuchy
i po co tak klamiecie? ktora s z waas NA PRAWDE potrafi zrobic szpagat? nie dai sie nauczyc szpagatu w tydzien , 2 tygodnie , 30 minut , czy Bog jeden wie co wymyslicie :/ na to trzeba czasu i cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krypska
ja nie umie dorać mi jak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×