Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaajakas

Fajne ciuchy w Lublinie?

Polecane posty

Gość jaajakas

Gdzie w lublinie mozna kupic jakies fajne i nie drogie ciuchy?? Pytam o zwykle sklepy ale tez o lumpexy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często znajduję fajne rzeczy w Butiku na Staszica. Nie przeraź się wejścia bo jest jaskrawo różowe. Za 19,90 można kupić naprawde dobrą rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
prosze sie nie smiac ale czasem fajne ciuchy u czarnuchow na ruskiej mozna kupic, marynarka sztruksowa za 30 zl toz to bajka albo biala koszulowa bluzka taka z elegantszych za 20 i co z tego ze z bazaru ale nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolinka
w galeri olimp jest duża konkurencja iwec i wyprzedaże...w sierpniu mozna było kupić w top secret koszulki za 7 zł..przeceniane kilka razy...ajk z wyprzedażami zimowymi nie wiem...jeszcze nie byółam..ale radze ci tam zajrzec...bluzkę która na świętoduskiehj kosztowałaby mnie 80 zł w Olimpie dostałam za 45 zł..identyczna, elegancka...ten sam materiał, kroj itp... no wąłsnie..nie radze na krakowskim bo za drogo...możesz wstapic do butiku ( boczna krakowskiego) gdzie sa ubarnia ze snoopim i nie tylko po 20 zł można dostac fajne koszulki no i w Bramie ale tam drogo... jesli preferujesz mode młodziezowa to na krakowskim jest cropp, to secret, house w jednym budynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Realu w tym końcu gdzie jest pralnia jest nowy sklep z ciuchami - Logo Shop. Jest to sklep typu outlet a więc wyprzedażowy. Ja sobie tam kupiłam świetną bluzkę za 29 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluszak_torebeczka
A torebeczki takie jakby pluszowe z misia ktoś moze widział?? Szukami nie mogę znaleźć, a bardzo bym taką chciala mieć! proszę dziewczyny pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
secondhand - przy wjeździe do lublina na krasnickich - koncowy wiekszosci autobusow które jeżdźą na Węglin-petle (logo outlet) po za tym trudno powiedziec - ja ciagle cos odkrywam....na krolewskiej, na wolskiej, kilka na Narutowicza, na lubartowksiej sa ciuchlandy w których mozna cos dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie olimp- choc nie ukrywam, ze zazwyczaj w czasie wyprzedarzy :D a co do secondów, to mam kilka fajnych, jeden nawet z tych drozszych ale gdzie nie powiem, po co sobie robic konkurencje ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykroscia stwierdzam, ze w Lublinie nie ma gdzie sie ubrac. Przez rok mieszkania tam nie kupilam nic ciekawego, z pazurem, eleganckiego z nutka ekstrawagancji. Na wieszakach wiszą albo cekiny albo powycierane spodmie, taki bazarek. I wzory tez nienajnowsze. Czasami mozna znalezc cos w Olimpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteeeeeeeeeeeeeeex
plaza oczywisciee!:] ludzie, czy wy tam nie chodzicie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygfrydka
zalezy co kto szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra 23
.............ostatnio znalazłam bardzo fajny ,ciepły kolorystycznie sklepik ,rzeczy sa naprawde fajne i dla kazdego a ceny????????niskie w porównaniu z targami i innymi sklepami .sklep dobry dla osob ktore wiedza czego chca lub szukaja pojedynczych rzeczy torebek, butów-wiem ze sprowadzane sa z londynu ):)sklep znajduje sie w lublinie pod nazwa ULTRAVIOLET na krakowskim przedmiesciu -pierwszy tak tani sklep(szkoda ze tak mało osób o nim wie....hm a moze to i lepiej:)) polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita783
w Outlet Center kupuję ubrania. Są ładne, tanie i markowe (dla niektórych to ważne). Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeew
Butik outlet krasnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×