Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarna_kawa

WYRYWANIE ZĘBA... MĄDROŚCI

Polecane posty

ewencja, ja też chcę być uśpiona:( ale jak się dowiadywałam to prywatnie kosztuje to majątek:(( Ja wybieram się do Instytutu Stomatologii w Lublinie, boję się jak cholera:((( Moj narzeczony 2,5 h siedział na fotelu:(( Bądzmy dobrej myśli:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewencja
karolina daj znac jak będziesz juz po bo ja chyba poczekam na ciebie ,tak strasznie sie boje ze szok!!!!mniałam usuwane juz szustki niebylo najgorzej a wsumnie to luz nic strasznego,no ale w końcu to trwalo jakies 2 minuty no i szustka to nie usemka a tu jak słysze o jakimś dłutowaniu to az mnie wykręca no i może dwie godziny na fotelu a jeszcze bul po wszystkim nie nie!! ale wiem ze musze chyba jednak poczekam i zobacze jak u ciebie odezwij się a kiedy sie wybierasz??? POWODZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
ewencja-ja z trudnym przypadkiem poziomych ósemek spędziłam na fotelu jakieś 15-20 minut.Grunt to naprawde dobry chirurg.Napomknę jeszcze że sam mi wcześniej powiedział że to może potrwać ze 3 godziny.Jak wcześniej oglądał zdjęcia to tylko powiedział o jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewencja Dopiero na dniach idę zrobić zdjęcie ząbka:)) mam nadzieje ze w Maju wszystko załatwie i będę po rwanku! :(( Ja też ostatnio miałam wyrywaną 6 :)) nic nie bolało, ale jak znieczulenie puściło to chodziłam po ścianach :D :D a ty kiedy się wybierasz? Aj Aj nic niemów o tej B-ce bo ja też się booooje:(((( Oczywiście Moj narzeczony twierdzi, to nic nie boli, też miał 8ke wyrywaną (przesiedzial na fotelu stomatologicznym 2,5 h) a jak znieczulenie puściło to nie mógł wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewencja ja się dowiedziałam od stomatologa,w styczniu że mam 8ke do wyrwania,i od tej pory zwlekam troszke,bo się cholernie boję!!:((( Ja też miałam wyrywaną 6tke, 5minut i po kłopocie,strachu się najadłam.......w Maju mam nadzieję zę bedę po wyrwaniu już 8ki!! Moj narzeczony miał wyrywaną 8KĘ! oczywiście powiedział że nic nie boli, ale przesiedział na fotelu stomatologicznym 2,5 h.Jak znieczulenie puściło to chodził po ścianach tak bolało:((( widziałam to na własne oczy jak się męczył;( dlatego ja opóźniam swoją wizyte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delatka :D nie strawsz! No mi 8ka tylko troszeczke wystaję:( więc będzie dłutowanie napewno:((( ehhhhhh! ile zastrzyków dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
jeden zastrzyk ale naprawde pożądny w kilka miejsc na dziąśle.Czułam tylko trzaski(ble) i myślałam że glowę mi wyrywa a nie zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
mnie też tylko kawałeczki wystawały a na zdjęciu wyszlo że poziomo leżą i włażą na korzenie siódemek.Mało brakowalo a i 7 by poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewencja
ja też pujde teraz zrobić zdjątko a z zębem to powinnam sie wybrac gdzieś w przyszłym tygodniu mam nadzieje ze wszystko zależy od tego jaki chirurg i że jsa akurat trafie na jakiegós dobrego zastanawiam sie tylko czy jechacdo akademi i zroic to na kase,czy iść prywatnie dzwoniłam koszt do 250zł jak myślicie vczy prywatnie będzie lepiej jak dotąt mniała rwane tylko prywatnie i niewiem jak to zrobia na fundusz,ale wiem ze duzo ludzi jezdzi do akademi na stomatologie bo przeciez tam głównie zajmują się takim czymś i niby niejest żle......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
ja mieszkam w niewielkiej mieścinie i u nas jest własciwie jeden porządny chirurg i on przyjmował w szpitalu na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWENCJA :P moj narzeczony był w Instytucje Stomatologii, więc Ja też się wybieram, chwalił lekarzy, był zadowolony :) Bede Rwała Przez NFZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
no i stawiałabym jednak na silnego faceta do takiego rwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DELETKA, ja dowiadywałam się ile kosztuje prywatnie to powiedzieli mi że wyrwanie zęba do 600 zł nawet :o zależy od zęba.... A narkoza 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
przed rwaniem naczytałam sie tu komentarzy na kafe i myślałam że umrę ze strachu,po prześwietleniu,"o Jezu"lekarza i jego "zabieg co najmniej 3 godziny,dłutowanie,wiercenie, szycie,ból,szczękościsk......."to szłam po ulicy i płakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie potrzebnie się bałas:)) bo wszystko przebiegło Ok:] Ty masz dobrze:)) jesteś już po:P a my z ewencją bedziemy przechodzić przez ten koszmar!! Grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
u nas podobno 300zl.Ale i tak bym szła do tego samego.No gość naprawdę SUPER!!!!!! (o ile tak można powiedzieć na dentystę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewencja
jezu 2,5h musiał wytrzymac al;e odwaga ja bym chyba uciekla!!!!a boli cie ta twoja usemeczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie boli mnie właśnie!! :)))) ale miałam problemy z tą 6TKĄ, oczywiście mi się nadłamała:(( i puchły mi dziąsła a na dodatek to zatoki nie dawały mi spokoju! Od kiedy wyrwałam 6tke, to bóle glowy przeszły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
pierwszy ząbek to-narkoza 10 minut,rwanie jakieś 5 minut (złapał pokręcił pokręcił a bał się że pęknie-i wyjął a ja zdziwiona że już)potem szycie 5 minut i po sprawie.Usiadłam w domu i czekałam na te straszne boleści,zjadłam ketonal i....nic.Jednak po dniu spuchlam,potem fioletowialam i żółciałam ale to podobno od znieczulenia tak sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewencja
karolina a gdzie dowiadywałąs sie o narkozie normalnie w gabinecie czy w tym instytucie bo moze u nas w akademi tez robią z narkozą musze sie dowiedzieć,chociaż raz czytałan ze jakas babka normalnie wybudzała sie podczas narkozy i normalnie czuła bul?ciekawe czy to mozliwe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deletka, mójogo jak puściło znieczulenie to wariował, robiłam mu okłady zimne, tetonal, i tak prawie przez tydzień:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewencja o narkozie dowiadywałam się w prywatnym gabinecie! Wlaśnie muszę zadzwonić do Instytutu i się dowiedzieć czy u nich można skorzystać z narkozy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewencja
deletka jezu ale ty jesteś odważna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a mocno bylo widac ta twoja pierwsza usemke ktura ci tak szybko wyrwał/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
z drugi wiec odważnie poszłam uważając się za szczęściare.Tu już bylo ciut gorzej.Nie chciał wyleźć,i strasznie tarmosił moją glowę.Wkońcu usiała mi ją trzymać pielegniarka.Wkońcu wyjął takiego olbrzyma że myslałam że to konia albo co.Tu niestety po zabiegu a własciwie po tygodniu takie bóle ze myslałam że umrę.Do tego szczękościsk czyli otwierasz buzie na pół cm i ani joty dalej.Masakra.Tym razem mnie nie zszył.W tych bólach poszlam do niego czy to nie jakis pusty zębodół i zaaplikował mi w tą dziurę jakieś lekarstwo przeciwbólowe.Te bóle to mialam ze 2 tygodnie.Noce z butelką z lodem przy policzku....No iesiąc wyjęty z życiorysu.Same widzicie że co ząb to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewencja mi jest widać tak malutko tą 8ke! :[ damy radę dziewczyny1 niema co się bać! A po wyrwaniu i tym wszystkim będziemy się śmiały:)) że tak się bałyśmy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
mnie tez bylo widać niewiele ale skoro ząbek sobie leżał to widac bylo mu poprostu boczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
do dziś jestem pełna podziwu dla siebie i wiem że mój chlop napewno by tego nie przeżyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×