Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Gosia68
Dziewczyny, ja jestem ostrożniejsza od Was. Bałabym się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo decydując się na branie tabletek bez konsultacji z ginekologiem albo nie mówiąc o plamieniu. Być może jestem przewrażliwiona. Każda z nas jest dorosła i odpowiedzialna za siebie. Zrozpaczona75J - trzymam kciuki i daj znać, jak poszła wizyta. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczyny przestane na dwa tyg przed,bo gdyby sie spoznial,to 10 dni moglo by nie starczyc.Mysle,ze to dobre rozwiazanie bez ryzyka.Pozdrawiam i dzisiaj daje juz spokoj z moim :( MARUDZENIEM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zabka681968 ja mam popekane naczynka, a co do zylakow to ich nie mam, ale mam za to bardzo balda i delikatna skore,wiec wiadac mi na calym ciele zylki. ja ci mowie ja bralam do 4 lub 5 dnia po operacji i jakos kilka dni pozniej ostalam okres. Po tym co przydazylo sie Hexe_asuu troche sie wystarszylam i na wizycie z anestezjologiem powiedzialam o tym ze mam wkladke i ze biore tab,zeby nie miec okresu, powiedzieli ze ta tabletka to nie jest problem, pozniej dzien przed operacjia przyszla inna kobieta anestezjolog i tez jej powiedzialam ze biore, nie mowila mi ze mam odstawic i ze beda jakies problemy, badan mi zadnych dodatkowych nie robili.co do twojego pomysly ze odstawisz 2 tyg przed i dostaniesz okres, to moze sie to udac,ale tak jak pisalm kazda z nas jest inna i nikt c nie zagwarantuje z ten okres dostaniesz,ale skoro isalas ze twoj okres to tylko plamienie, to moze nie ma sie czym przejmowac. co do przymoania o wyznaczonej godzinie to chodzi o zabezpieczenie jako antykoncepcja mnie lekarz powiedzial,ze jak nie chce miec okresu to max 3-4 godz i powinnam tab przyjac, bo i tak mam wkladke wiec w ciaze nie zajde, a chodzi ylko o okres. aguska65h ja mam mirene od wrzesnia 2010r do grudnia 2012 bylo super, a od stycznia okres zaczal mi sie pojawiac co 2 tyg, podobno wkladka jest tak silna ze czasem ma takie dzialanie, a co do okresu to ja lekarzowi powiedzialam ze wyjezdzam a tak naprawde chodzilo mi o operacje, a on pzy okazji powiedzial ze jak na jakis czas przestane miec okres to powinna wkladka sie uregulowac i na razie odpukac mialam raz okres po operacji w lipcu i kolejny raz w sierpniu, mam nadzieje,ze juz tak zostnie. :D:D:D co do cewnika i twojego plamienia, to moze przed zabaw sie z tamponem i wyjmij przed operacja :D:D:D zabka681968 ja po tab, mam okres taki jak zwykle czyli ok 5max6 dni, ale kazdy organizm inny zalamana75j powodzenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
zrozpaczona, powodzenia jutro. Na pewno wszystko pójdzie dobrze.:-) Daj znać od razu. gość, dzięki za info o olejku. Zamówiłam go sobie i jestem bardzo ciekawa efektów. Rzeczywiście, dużo tańszy niż ten mój bułgarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd_a
Witam Was :) Mam 21 lat i dzięki Wam i Waszym wpisom tu na forum podjęłam decyzje o zmniejszeniu piersi. Były dla mnie nie lada ciężarem fizycznym jak i psychicznym. W prawdzie nie pisałam tutaj wcześniej, ale pomyślałam, że moge polecić pana doktora który wykonywał operacje, jak i samą operacje :) Operacje miałam przeprowadzaną 24 lipca przez Dr. Greese- Łyko w Warszawie (prywatnie). Fantastyczny specjalista. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Redukcja była duża, gdyż marzyłam o b. małym biuście (wycięto ok 3 kg - kotwica). Niesamowita ulga na kręgosłupie :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013.To moge byc spokojna z tego co piszesz i brac je do samego terminu,chociaz wolala bym tak jak pisalam na dwa tyg przed odstawic.Zaczelam brac od dzisiaj,a okres mam od wczoraj,ale nie dalo rady,bo gin wczoraj mi odmowil i dzisiaj zał recepte.Nigdy nie stosowalam antykoncepcji i niewiem czy jak odstawie,a pierwsze opakowanie konczy mi sie idealnie w czasie 08.10.To,czy napewno dostane okres i zdarzy mi sie zakonczyc.Czy organizm moze zrobic mi niespodzianke i dostane nie za pare dni,ale w dniu wyjazdu,czyli po dwoch tyg.A o co bylo z hexe_asuu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
cycasta Malgosia.Tez weszlam na strone z tym olejkiem,ale wydaje mi sie,ze to nie ten olejek chociaz nazwa sie zgadza,bo zzbyt niska cena.Niestety dobre i orginalne rzeczy sa w cenie.Ale jak go dostaniesz,to bedziesz miala porownanie.Napisz czy faktycznie dorownuje temu bulgarskiemu,bo mam watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
o hexe przeczytaj na 297 pewnie jeszcze bedziesz miala jakas konsultacje (tzn tak jest w orlowskim) i wtedy sie mozesz go jeszczez zapytac zeby potwierdzic. u mnie jedynym przezciwskazaniem do operacji, tak wszyscy mowili, bylo palenie papierosow, ale w pon mnie operowali a w srode po poludniu - dzieki pomocy NoWEJ (Kochanej)C dalam rade doczlapac sie na zewnatrz i zapalic -to byla bajka, gorzej z powrotem na gore, bo po znieczuleniu ogolnym czlowiek o wiele szybiej sie meczy. mnie to zajelo ok m-ca wrocenie do normalnego funkcjonowania (mowie o znieczuleniu) powodzenie ci zycze, na pewno wszytsko bedzie dobrze na swieta bedziesz juz calkowicie zagojona. zurfilda co u ciebie? na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013.Ja mam operacje w Lecznej i jade na zabieg,21.10 Moze,a raczej napewno przed operacja,beda przeprowadzac ze mna wywiad czy pale,biore jakies tabletki itd:Ale powiedz czy z tym odstawieniem na dwa tyg przed tez bylo by OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną nikt żadnego wywiadu na temat palenia, czy przyjmowania leków nie przeprowadzał, dali mi do wypełnienia tylko jakąś ankietę dla anastezjologa, bo anastezjolog też ze mną nie rozmawiał, teraz ponoć coś się zmieniło, bo z dziewczynami rozmawiał :) No ale ja nie palę i nie przyjmuję leków więc miałam to w nosie :;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Ze mną anestezjolog gadał, pytał o leki, ale o palenie chyba nie. Zresztą nie dam sobie głowy uciąć. Nie palę od kilku lat, więc mnie to nie dotyczy i mogłam zapomnieć. Zabka, ten olejek oczywiście nie jest w takim stężeniu jak bułgarski, ale patrzyłam na skład i wydaje się, że są w nim różne inne dobre rzeczy, więc zobaczymy. Bułgarski jest niewyobrażalnie drogi, za mililitr płaciłam 15 euro i chociaż wymieszałam go 1:1 z innym olejem, to już mi się kończy (czyli starczyło na jakieś dziesięć dni używania) Mam jeszcze jeden mililitr, a potem koniec:( Kupiłam sobie też ten krem evolet - tam jest masa perłowa i właśnie też olejek różany. Bardzo przyjemny. Zobaczymy, jaki będzie efekt tych wszystkich zabiegów:-) Ale na razie to chirurg i tak kazał mi głównie szorować mydłem i dużo wietrzyć. To niesamowite, przedwczoraj minęły 4 tygodnie od mojej operacji, jutro - miesiąc. Ale to zleciało, nawet nie wiem kiedy. I już zupełnie normalnie się czuję, wszystko jest prawie zagojone, tylko la lewa cholera ciągle jeszcze napuchnięta i krwiaki są (ale się zmniejszają powoli). Mój chirurg tutejszy pozwolił mi już jeździć rowerem - oczywiście bez szaleństw. Bardzo mnie to cieszy, bo ja bardzo rowerowa jestem. Ciekawe, jak tam konsultacja zrozpaczonej w Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczyny.Pisze tak,bo kazda mi cos doradza i nie chce,byc niegrzeczna.Ja w kolko mysle o tych tabletkach,czy je brac do konca,czy odstawic,bo nik nie odpisal mi co do mojego pyania konkretnie TAK lub NIE !!!Ja tez nie pale papierosow wiec to tez mam z glowy.Cycasta Malgosiu przetestuj ten olejek,to ja go tez zamowie,a ten krem z masy perlowej to zamawialas ze sklepu internetowego "zrobsobiekrem" Tak?Mam jeszcze pytanie co do tego chirurga,chodzisz do niego prywatnie czy na kase chorych?Bo tez juz mysle nad ta sprawa,zeby nie jezdzic,bo to niemozliwe tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zabka681968 nie stawiaj mnie w sytuacji gdzie mam ci mowic ze na pewno tak sie stanie, mnie sie okres pojawil jakies 4-5 dni po odstawieniu, ale pewnosci ze u ciebie tez tak bedzie to nie mam na 85% jezeli odsawisz na 2 tyg przed to w tym czasie powinnas dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013.Ok.Teraz juz sama musze podjac wlasciwa decyzje.Ale jesli sie zdecyduje nie odstawiac ? To napewno mi nie zaszkodza i lekarze mnie nie odprawia z kwitkiem.TAK? Przepraszam,ze tak cie drecze:(...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka681968 a może najlepiej zadzwoń do lekarza kierującego na operację i zapytaj co by było gdyby miesiączka się opóźniła lub przyspieszyła i wypadła w terminie operacji.Może lekarz coś sensownego powie może termin przesunie o tydzień i nie trzeba długo czekać będzie.Ja miałam tak,że jechałam do szpitala na operację (inną-ortopedyczną) i rano dostałam okres.Stres niesamowity,szukanie telefonu do lekarza w przychodni,szpitalu,wreszcie się dodzwoniłam,a lekarz(bardzo się bałam co powie,bo bardzo humorzasty,nie bardzo przyjemny),spokojnie przesunął termin na po miesiączce (ze stresu aż się popłakałam). Dobrze jak wszystko się dobrze goi,ale czasem bywa nie za ciekawie.Ja miałam operacje po Zdesperowanej 06.06.(minęło 3 miesiące) i dalej nie zagoiłam się,mam zapalenie,siedzę na zwolnieniu,pierś prawa czerwona i opuchnięta.Zrobiłam usg,mam jeszcze krwiaka w zagojonej piersi i jakiś zbiornik z płynem w drugiej i prawie 1 cm stan zapalny tkanki podskórnej i mam wrażenie,że lekarze nie wiedzą co robić.Na maść,którą miałam smarować czerwoną pierś dostałam uczulenia,jestem cała w krostach,jutro idę do ogólnego może on cos poradzi.Jak na razie obkładam pierś liśćmi ze świeżej kapusty:)Nie warto samemu nic kombinować,ja nie palę,stosowałam się do zaleceń lekarzy i kicha:(.Jak brałam kiedyś hormony to miałam w pierwszych miesiącach częste plamienia,ale ja miałam Marvelon.Potem też miałam Mirenę,i początki były podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że ja jeździłam na konsultację do tego kto mnie operował,tak mnie leczył,że zrobiła mi się martwica tkanki i trzeba było wycinać.Dziewczyny mają szczęście że mają chirurga na miejscu,j niestety tutaj gdzie mieszkam mam tylko "rzeźników":( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Arlecin.Ja nie moge przelozyc term,bo moj maz pracuje w systemie tyg 3/1i bedzie akurat zjezdzal na moj zabieg,a potem zostanie jezcze tydz w domu.Nawet nie chce myslec gdyby cos sie pokomplikowalo po operacji,bo pomocy do opieki nad dzieckiem nie mam,a maz jak do pracy nie wroci na czas to go wywala,bo to niemiecka firma i pracuje tam dopiero pol roku.Ja naprawde nie wiem co powiedziec na twoje klopoty.Do tej pory myslalam,ze jest zle,ale zaraz po operacji do miesiaca,ale potem juz tylko lepiej,a ty masz takie komplikacje.Bardzo Ci wspolczuje,bo nie wiadomo co dalej bedzie.A gdzie mialas operacje piersi i piszesz,ze jezdzilas na konsultacje do tego co cie operowa.To faktycznie rece opadaja,bo gdzie bedzie lepiej jak nie u lekarza prowadzacego? Zrobila ci sie martwica i trzeba bylo wycinac,to jak po tym wycieciu wyglada piers? Przepraszam jesli zadaje za duzo pytan.Tych moich ciezkich piersi mam dosc od zawsze,a od roku notorycznie mam bole kregoslupa,gornego lub dolnego odcinka.W sobote tak zacząl mnie bolec,ze musialam brac antyboityk i dopiero dzisiaj jest lepiej.Nie chciala bym plakac i zalowac,PO CO MI TO BYLO!? Nie chce robic sobie klopotow,a tylko chcialam odwle okres w czasie,bo inaczej do konca roku nie dalo by rady,a w nowym roku to chyba dopiero zrobila bym na wiosne,albo po maju,bo syn starszy ma mature.Pozdrawiam serdecznie.Dzieki za porade i pisz do mnie jak ida sprawy na bierzaco z tymi piersiami.Trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 75j
jestem już po konsultacji - 8 stycznia 2014 dołączę do grona "małobiuściastych" :) do łęcznej dotarłam spóźniona i na miejscu okazało się że dr mądrego nie ma i przyjmował sergey antonow. o nic się nie pytał zobaczył tylko skierowanie od ortopedy i wyznaczył termin. zaproponował koniec października ale poprosiłam na styczeń bo w tym roku nie dam rady. zaczęłam się wypytywać o operację jak to będzie wyglądać i jak z tymi tabletkami anty - a jak zaczął na każde moje pytanie odpowiadać "nie wiem" to się przeraziłam. nie chcę aby mnie ten typ operował. dziewczyny jak jest w łącznej - czy ten kto przyjął na konsultacji też operuje, czy mam szansę na operację u mądrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zalamana 75j Przedewszystkim gratulacje.Mnie przyjmowal dr Madry i z tego co piszesz o tym lekarzu Antonowie,to tez chce aby operowal mnie Madry,ale dziewczyny pisaly,ze przy operacji jest chyba wiecej niz jeden lekarz.Szkoda,ze nie odpowiedzial na twoje pytanie o tabletkach antykoncepcyjnych. kasiol2013.Zadzwonilam do mojego ginekologa i powiedzialam mu,ze porzadzilam sie z antykoncepcja,bo mam operacje i czy moge do samego zabiegu przyjmowac cerazette i powiedzial bez wachanie ,ze TAK.Teraz moge spac spokojnie i nikogo juz nie zadreczac.Jeszcze raz SORY:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko681968 operację miałam w Łęcznej a operował mnie dr Mądry.Mam nadzieję,że jutro rodzinny mi pomoże na to uczulenie.Do gojenia to myslę,że rana prawie ju zagojona tylko pierś czerwona i skóra jakby stwardniała w tym miejscu.Pierś za ładnie nie wygląda praktycznie cały spód prawej piersi to wielka czerwona blizna,ale i tak warto było,bo ból mija.Mam nadzieję,że piersi nie odrosną:).Po operacji miałam 3 tyg antybiotyk,potem miesiąc przerwy ponowne cięcie i znowu 2 tyg antybiotyk-organizm osłabiony może dlatego tak słabo sie goi.Mój przypadek to jednostka,dużo dziewczyn szybko do siebie doszło i taki jak mój nie musi się powtórzyć.Wszystkim przed życzę jak najszybszych terminów i szybkiego dojścia do siebie bo to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Arlecin, Boże, jak czytam, przez co przechodzisz, to naprawdę bardzo Ci współczuję. To okropne, że tak Ci się wszystko paprze. Mam nadzieję, że będzie jednak coraz lepiej i że ogólny coś Ci jutro doradzi. Ja dostałam w pewnym momencie uczulenia na bactigras. Też mam krwiaki, ale lekarze mówią, że powinny się powoli wchłaniać. A Tobie co o tych krwiakach powiedzieli? Załamana, serdeczne gratulacje:-) Zabka, jeśli chodzi o tabletki, to akurat ja nic Ci nie mogę poradzić, dobrze, że skonsultowałaś się z ginekologiem, teraz już będziesz spokojniejsza. Jeśli chodzi o przesunięcie terminu operacji, to może wchodziłoby w grę przesunięcie o kilka tygodni, żeby Twój mąż znów był w domu? Mnie kwalifikował dr Mądry i on też mnie potem operował. To znaczy operowało mnie czterech lekarzy, ale o był głównym operatorem. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu. Ale wiedząc, co spotkało Arlecin, uznałam, że nie ma co się spinać i jeździć na konsultację do Łęcznej. Jak widać nawet super lekarzowi coś może umknąć, jeśli można tak to delikatnie nazwać. Ja na szczęście mam ubezpieczenie prywatne od męża z pracy, więc chodzę do chirurga prywatnie, ale za darmo. Ale nawet gdybym musiała płacić, to i tak mniej by mnie to kosztowało niż jeżdżenie 250 km w jedną stronę do Łęcznej. Nie mówiąc już o kłopocie i o tym, że na początku po prostu nie miałam na to siły. Ja tu chodzę do zwykłego chirurga, nie do plastycznego. Zwyczajni też się przecież znają na bliznach i gojeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Arlecin.Masz racje kazdy przypadek jest inny,ale mimo,to szkoda,ze spotkalo to Ciebie.Teraz trzeba miec pozytywne nastawienie,bo wtedy czlowiek lepiej dochodzi do zdrowia.Ciesze sie,ze mimo nie zalujesz swojej decyzji.Ja jestem z toba i czekam na dobre wiadomosci od Ciebie.:-) cycasta Malgosiu.Terminu nie przeloze,bo to odwleklo by sie moze do maja.Moj ginekolog uspokojil mnie,ze nic sie nie staniei moge brac do konca,a reszta w rekach "BOZI"Juz wszyscy mieli napewno dosc mojego marudzenia:(Co do chirurga,to albo panstwowo,albo prywatnie,bo tez oplaci miesie lepiej niz jezdzenie tak daleko,a ja mam prawie 400km.Pozdrawiam:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu krwiaki wyszły mi na usg ,na zewnątrz nie widać ich(miałam po operacji-smarowałam Lotionem i znikły),pewnie same się wchłoną.Na piersi widać tylko tą wysypkę czerwona tak w kształcie kwadratu od środka piersi przez brodawkę w dół,jakby płat taki.Trochę to swędzi,ale czego nie da się wytrzymać.Ja tez doszłam do wniosku że to było uczulenie na piersi na bactigras bo przecież przykładałam go przez 3 mies codziennei,ale wysypka wyszła tydzień po zaprzestaniu stosowania.Teraz kupiłam sobie Prontosan żel jest lepszy.Ja kupiłam sobie na blizny krem Regima scar repair smaruję starą bliznę i wydaje mi się,że spłaszcza się(to bliznowiec na dekoldzie).Świetnie się wchłania,zapach ok ale strasznie droga-280zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 75j
Arlecin przejęłam sie twoją historią i bardzo trzymam kciuki aby było OK strasznie boję się komplikacji a z drugiej strony nie mogę patrzeć na mój biust. dziewczyny jak wyglądała wasza pierwsza konsultacja? czy omawiany był sposób operacji, czy pokazywałyście swoje "Wdzięki" lekarzowi, czy rozmawialiście o nowym rozmiarze biustu? czuję się strasznie rozczarowana tą konsultacją Miałam wiele pytań i żadnych odpowiedzi. wystarczyło mu skierowanie, na cycki nie patrzył Na temat operacji nic nie powiedział konsultacja trwała max 5 min. Czy u was też tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zalamana 75j.Mnie przyjmowal dr Madry,bylam na niej z mezem i zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie.Obejzal zdjecia rtg,a potem wymierzyl mi piersi i spytal sie jakie chce miec,a ja ze male,ale moj malzonek zaprotestowal i on sie z nim zgadzal:-) :-) .Nie spytalam go o zdjecia pacjentek po operacjach,a babeczka ktorą tam poznalam pytala sie i jej pokazywal ze swojego telefonu.Co do czasu operacji,to powiedzial,ze od trzech do pieciu godzin trwania.Nasza wizyta moze trwala 15min.Nie kazal kupowac stanika do czasu operacji,bo mowil,ze nie wiadomo jaki rozm wyjdzie i kupie u nich w na miejscu.Spytałam na koncu co wziac ze soba,odparl,ze postawowe rzeczy.Tez bede pytac sie dziewczyn w co dokladnie sie zaopatrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe, hłe, zabka, to pewnie Ci doktor również i moje zdjęcie pokazywał :) Moja konsultacja trwała u dr-a Mądrego też max 5 minut, o nic nie pytałam i on też o nic nie pytał ani nic nie mówił. Najpierw coś tam pomierzył, potem z łąski spojrzał na zdjęcia rtg (skoro już je miałam ze sobą:)) długo, długo coś pisał w komputerze, aż się śmiałyśmy z cycastą Małgosią, że chyba na e-maile odpisuje ;-), i tyle. Przed operacją tez mnie nie pytał jaki chce rozmiar, o tym odgórnie zadecydował pan ordynator (miłośnik duzych chyba), a ja jakoś tego wszystkiego nie załapałam do końca, bo inaczej pewnie bym błagała na kolanach doktora o jak najmniejsze. Suma sumarum mam dużo większe niż chciałam, usunięto mi po 300 gram, noszę stanik 75E w porywach do F, a nosiłam 75 od H do J, tyle że nie są obrzydliwie obwisłe. Operacja moja trwała coś 2,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68 Ja tych zdjec nie widzialam,bo bylam tak przejeta,ze wiecej pytal,o szczegoly moj maz.Poznalam tam babeczke ktora weszla po mnie i prosila o pokazanie zdjec.Ale jak bym ogladala to napewno bym Cie rozpoznala hahaha.Dobrze wiedziec,ze pan Ordynator lubi duze,to ja juz pojde na kolanach od drzwi wejsciowych zeby mnie kazal ladnie zoperowac i pomniejszyli CUDNIE.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 termin operacji mam na 1 października. Robiłam już kontrolne badania, wyniki lepsze niż przed poprzednim terminem operacji więc jest ok. Obawa tylko o miesiączkę. Miałam dostać w miniony poniedziałek a wtedy kolejna wypadłaby na dzień operacji. Wzięłam dwa dni pod rząd pigułkę anty - w poniedziałek i wtorek. Miesiączki nie mam do dziś. Czyli aktualną udało się przesunąć więc kolejną powinnam dostać kilka dni po operacji. (Oczywiście jeśli wszystko zadziała tak jak sobie wyobrażam). Mam nadzieję, że nie przekombinowałam.... :-) teraz zastanawiam się jaki biustonosz kupić po operacji... jaki Ty miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 75j
tak się teraz zastanawiam czy przypadkiem początkiem grudnia nie pojechać jeszcze raz do Łęcznej do Mądrego i z nim umówić się na operację. Zależy mi przede wszystkim na ustaleniu rozmiaru końcowego. A poza tym boję się że skoro na konsultacji przyjął mnie antonow to on będzie mnie operował. facet zrobił na mnie strasznie negatywne wrażenie jakby znalazł się tam przez przypadek. cycasta Małgosia czy ty z lekarzem uzgadniałaś nowy rozmiar? a Ty zdesperowana68 miałaś coś do powiedzenia przy rozmiarze czy poprostu lekarz decyzję podjął za ciebie? mi się marzy biust c lub d, chociaż bardzo mi się podoba b/c ale przy mojej budowie ciała dziwnie bym wyglądała z takimi małymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×