Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

ja jestem jakaś inna..praktycznie nie czuję,że miałam operację. Plastry i opatrunek sama sobie zmieniam, kupuję w aptece ten,który łatwiej się odrywa od ciała. a według was bandażowanie wygodniejsze? jutro będę na kontroli niech lekarz oceni co i jak i być może już będę mogła czymś smarować moje cycuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez nie odczułam operacji i też od początku sama sobie robiłam opatrunki. Mam małe dziecko i ojca na wózku inwalidzkim. Więc nie mogłam sobie pozwolić na leżenie i pachnienie :) Od razu musiałam wszystko robić, sprzątać gotować, dźwigać dziecko itd. A do tego juz pare kopniaków od córci dostałam na cycuszki :) Ale co zrobić my kobiety tak mamy, nie mozemy sobie pozwolić na chorowanie. Ja powiem Ci szczerze odpoczełam jak leżałam w szpitalu. To paradoks żeby kobieta odpoczywała tam skąd każdy człowiek najchętniej by uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba mnie te plastry bardzo poodparzaly chociaz mialam zdjete tego samego dnia co operacje, jak wychodzilam do domu to az krwawiły i położyli mi na to opatrunki ze srebra takie jak na rany po oparzeniach ,do tej pory mam slady po tych ranach maaasakra!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziamagic Ryba33 Gratluje nowych biustów!! ;) Madziu bardzo Cię proszę o foteczki na maila: madzik56@wp.pl mnie tez doktor U. będzie operował, dlatego z niecierpliwością czekałam na Twoją relacje i bardzo się cieszę, że jesteś tak zadowolona :) kciuki były mocno zaciśnięte, dobrze, że napisałaś o tym staniku poszukam go, jest dużo tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ten gość to ja Madzik77 nie mogę wysłać postu z Nickiem, pisze mi ze traktuje to jako spam wrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
dziewczyny napiszcie jak możecie gdzie i jaki kupić biustonosz żeby nie był drogi i wygodny. Jutro jadę na konsultacje i zobaczymy kiedy ściąganie szwów. Skóra mnie swędzi pod tymi bandażami, już bym wzięła prysznic a tu niestety...pozdrawiam wszystkie laski z małymi cycuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba zamów sobie w sklepie medycznym, dziś zamawiasz jutro jest. Koszt do 200 zł. Wybierz sobie z niemieckiej firmy, są chyba najlepsze, dobrze trzymają i obciskają biust i są nie tylko białe ale i czarne. Możesz tez kupić sobie sportowy z triumpha lub panache. ja mam takie i takie. Wszystkie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bez depresji :) z jakiego sklepu zamawiałaś, podaj linka ;) - może być w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik77 nie kupowałam na allegro, podjechałam do sklepu medycznego koło szpitala u siebie w mieście i zapytałam, kobietka nie miała na stanie więc zamówiłam, to było koło 17h a rano następnego dnia koło 10 już dzwoniła ze biustonosz przyszedł. Te sportowe to normalnie w galerii kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam biustonosz z M&S za 140 zł i jestem mega zadowolona, rozpinany z przodu sportowy, doktor też dzisiaj pochwalił na kontroli,że dobry zakup. Ja po kontroli bardzo szczęśliwa ponieważ okazało się,że szwy mam rozpuszczalne ;) za 3 dni kąpiel i smarowanie linomagiem, za 3 tyg już krem na blizny. Cycuszki super jestem mega zadowolona a i Pan Doktor uznał,że wykonał kawał dobrej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
hej dziewczyny ja tez właśnie wróciłam z orłowskiego zabieg milam 7.02 i tylko załuje ze nie wypatrzyłam Magdzi magik na oddziale ...siedzilas kobitko chyba caly czas w sali:) madzia prześlij focie gosiaczekbusko@o2.pl No mnie ucieli duzoooooo jak narazie ne wiem jaki rozmiar bo do domu w bandażach czeka na biustonosz ale mysle ze C będę miała bo jaka plasak jestem chyba ze spod pach wyjdzie cos jeszcze;) mój lekarz stwierdził ze mam wskazania medyczne ( kreoslup ratować) a nie estetyczne choć wydaje mi się ze się bardzo przylozyl w piątek jade na zdjecie szfow bo niestety milam przeszczep brodawek...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, bo ja 6.02 już byłam w domu ;) a Ty pewnie tego dnia stawiłaś się na zabieg! no u mnie zostawili i to sporo...dzisiaj na kontroli pytał czy nie za duże ;) dla mnie idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
oj madzik ja 6 przyjmowana na odzial bylam .... ja o takich myslam ale ten mój doktorek był nieugięty... na pewno mam mniej niż ty...ale coz teraz to juztrzeba przyjąć to co jest ciężko chyba będzie mi się przyzwyczaić.... puch up tera będą w modzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosiaczekbusko gratulacje, super,ze juz jestes po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Madzia, ale Ty masz fajne Cycki! dziękuje za zdjęcia :) ja tez już chcę być po! normalnie doktor odwalił kawał dobrej roboty!! jestem pod ogromnym wrażeniem, no i jaka figura!!! laska jesteś :) a staniczek jest super, będę go szukać na pewno. Gosiaczekbusko Tobie tez gratuluje nowego biuściku :) pochwal się foteczkami ;) Ciebie tez operował dr U? Miłego dnia dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
Dziewczyny po łącznej mam pytanie - czy szwy ściągał wam lekarz czy pielęgniarka? Jutro mam jechać na zdjęcie szwów i mam strasznego stresa nawet gorszego niż przed operacją :( Czy wy też miałyście metalowe zszywki na piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik77 ja laska? z tą oponką na brzuchu to chyba nie bardzo :( ale pracuję nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do dziewczyn po operacji, kiedy zaczęłyście nosić normalny biustonosz??? ktoś Wam pomagał dobierać nowy rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Czesc kochane. A ja mam takie dziwne pytania :-) czy można np. dopłacić w Łęcznej za rozpuszczalne szwy? I co z tym bólem pleców po operacji, czemu i jak długo bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana ja miałam ściagane u siebie w kielcach i zdejmowała mi pielęgniarka . Ififi nie mam pojecia czy mozna dopłacić za szwy rozpuszczalne, chyba żadna z nas się nie pytała o taką rzecz Ale ja Was pociesze z tym zdejmowaniem. dziewczyny zapewne dotykałyście się w okolicach szwów. Co czujecie? Bo ja nie czułam nic, miałam odrętwiałe ciało i zdejmowania też prawie nie czułam bo właśnie to odrętwienie jest naszym sprzymierzeńcem :). Naprawde. Tylko troche długo trwało bo mnie rozcinała i wyjmowała po kawałku właśnie po to aby nie bolało. Nic sie nie bójcie, najgorsze macie za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bóli placów. Bolą z dwóch powodów. Pierwsze, ze mozna leżeć tylko na plecach po operacji i to tak około miesiaca. Dwa, ze po takim zabiegu bóle pleców mogą sie okresowo nasilić jeszcze bardziej niż przed operacją. Jest to efekt "prostowania" i jest to przejsciowe. Tak może być ale możliwosc****informował mnie dr Mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AninkaHH
Cześć Dziewczyny zapisałam się dziś do orłowskiego na konsultację ,ale Pani w recepcji powiedziała że skierowanie muszę mieć od ortopedy (ja miałam od lekarza pierwszego kontaktu) jeżeli chce mieć operację na nfz. Teraz dowiadywałam się w przychodni o wizytę do ortopedy, ale to jakiś mega kosmos niema terminów czy nieorientujecie się czy jak pójdę do ortopedy do prywatnej placówki -ale na nfz to czy takie skierowanie będzie ważne dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aninka HH ja miałam podobny problem i zrobiłam tak: znalazłam lekarza który przyjmuje prywatnie (bo musiałam szybko to zalatwić, terminy goniły) ale ten sam lekarz pracuje również w szpitalu na NFZ. Poszłam na wizyte prywatnie i powiedziałam uczciwie o co mi chodzi i ze skierowanie musi być jak od lekarza z NFZ. Pokazałam mu różne tam moj***adania że mam pokrzywiony kręgosłup i On bez problemów mi wypisał i skierowanie i opis jeszcze do tego zrobił. Więc zapłaciłam stówkę za wizyte i dostałam skierowanie na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×