Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Od lat moim marzeniem jest założenie sukienki na cienkich ramiączkach...mam nadzieję,że po operacji będę mogła nosić delikatniejsze ubrania bo póki co chodzę w bluzach itd i w końcu sprawię sobie piękną bieliznę i strój kąpielowy... Nawet nie wyobrażasz sobie jak mi humor poprawiłaś tymi zdjęciami :))))) Mam nadzieję,że mój biust będzie wyglądał równie pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOGUSIA ja też miałam takie marzenia, teraz one się spełniają..........Twoje piersi też będą ładne, zobaczysz. Tylko szkoda, że musisz mieć całkowity przeszczep.......Bo jednak na szypule lepiej i szybciej się wszystko goi no i jest czucie. A może u Ciebie się jednak da? Porozmawiaj z lekarzem. Bo z tego co piszesz redukcja do rozm. F/G nie jest redukcją tak inwazyjną jak do rozm. B/C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiam i może moje czucie uratują bo przecież to bardzo ważna sprawa (dla mojego męża również) :D Wszystko okaże się dopiero 4kwietnia bo właśnie wtedy mam się zgłosić do szpitala na operację.Teraz czeka mnie zrobienie badań i nie ukrywam,że mam lekkiego stresa bo czas płynie nieubłaganie a ja będę zmuszona zostawić 4dzieci na kilka dni czego nigdy nie robiłam.Następna operacja 23 czerwca,tym razem kręgosłup.Jak szaleć to szaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. U mnie była taka młoda pani doktor w zastępstwie za dr Mądrego i powiedziała, że muszą mieć to zaświadczenie jako podkładka do NFZ. Wypisała mi skierowanie, ale bez pieczątki, jak dostarczę to zaświadczenie to mnie przyjmą na oddział, mam 600 km dlatego zależy mi żeby wszystko było dobrze napisane:) A napiszcie mi prosze czy brałyście piżamke rozpinaną czy może być wkładana czy bardzo to przeszkadza?? Jeszcze nigdy nie byłam w szpitalu wiec trochę sie martwię co zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOGUSIA ja też zostawiłam 1,5 roczną córeczke jak szłam na operacje. Oczywiście to bez porównania do Twojej 4-ki ale rozumiem Twoje rozterki. A z szaleństwem to tak jest................jak szaleć to szaleć hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny gogusia ja miałam gigantyczny biust, operacja z przeszczepem brodawki, zaraz Ci wyślę zdjęcie, żebys się nie nastawiała, ze na 100% będziesz miała takie piękne cycki jak monia :) niestety przy przeszczepie biust może wyglądać trochę inaczej. Mimo, ze mój nie jest idealny to i tak uważam, że jest super w porównaniu z tym, co miałam wcześniej. Staniki noszę teraz E, choć mam jeden D i jeden F, zależy od firmy. Odnośnie braku czucia już tu kiedyś pisałam, że to nie jest tak , że w ogóle nic nie czuję w brodawkach. Szczególnie prawą mam taką - "pół na pół" , no i teraz całe piersi mam bardziej czułe. Nie wiem jak to opisać. Ale jest przyjemne :) W każdym razie - warto, bezwzględnie warto pozbyć się tego nieszczęsnego nadbagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie dlatego, ze to nie był dr Mądry. On nic nie woła prócz skierowania a cała reszta młodych woła takowe zaświadczenia. Ale nie obawiaj sie, wszyscy są tam przesympatyczni i uczynni począwszy od salowej aż po lekarzy. Piżamkę weź lepiej rozpinaną bo nie wiesz jak zniesiesz operacje. Ja np mogłam podnosić ręce ale nie każdy tak da rade. Poza tym nic nie potrzeba bo wszystko dają i sztućce i szklanki. Nie ma tylko internetu. Telewizory już są. Pytaj o co chcesz. Pomogę z przyjemnością tak jak i mnie kiedyś dziewczyny tu pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMA no właśnie to miałam na myśli jak pisałam GOGUSI, ze lepiej na szypule. Może u niej da rade tak zrobic. Ty kochana i tak masz piękne cycuszki w porównaniu do wielkości jakie miałaś. A wiesz GOGUSIE trzeba podnieść na duchu bo czuje że ma dużo rozterek i mysle, ze nawet jak nie będzie miała idealnego biustu to i tak będzie szczęśliwa z pozbycia sie ciężaru. A wcześniej lepiej ją pozytywnie nastawiać no nie? :) Ale fakt faktem, że mój biust wyszedł naprawde super, sama się nie spodziewałam takiego efektu. Nastawiałam się na gorsze rezultaty, ale jak widać pozytywne nastawienie robi swoje :) No i redukcja u mnie była mniejsza niż u dziewczyn. Bo z rozmiaru 75 H/I wyszło na 75 D/E. To też swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama!!!!!!!!!!! Ależ mnie kobieto wystraszyłaś!!!!! Czytając Twoją wypowiedz sądziłam,że coś "spiepszyli" w trakcie operacji a na fotce ukazały się ładne,średniej wielkości cycuszki.. :D Jak tylko zacznę czuć strach lub wątpliwości przed operacją to włączę sobie Wasze fotki kobitki i będzie git!!!!! Już się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogusia nie chciałam Cię straszyć broń Boże :) chodziło mi tylko o to, że monia nawet przed operacją miała niezłe cycki według mnie :) moje były spokojnie ze 2 razy większe i ohydne, a efekt jest zależny także od zakresu zabiegu. Nie wiem jakie masz Ty, więc nie ma co domniemywać. Porównując z monią, mogę powiedzieć, że moje są takie sobie, porównując ze stanem przed operacją stwierdzam, że mam zaj... ty biust :) i takiego właśnie dobrego samopoczucia po zabiegu Ci życzę :) monia masz jakieś świeże fotki? jak teraz wyglądasz? bo Twoje zdjęcie miałam tylko od razu po zabiegu, jak jeszcze cala żółta byłaś od jodyny, teraz to wygląda jeszcze lepiej pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niestety 75L...wrrrrr...jakże to brzmi...no i grawitacja zrobiła swoje.Nie boicie się,że i te piękne i nowe cycuszki kiedyś będą obwisłe i zniekształcone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama jest już super u mnie. zaraz Ci wyśle najnowsze fotki. GOGUSIA na pewno troche piersi opadną, może i coś się zniekształcą, ale chyba juz nie urosną nie? A jak dla mnie to przede wszystkim najważniejsze jest że nie ma ciężaru do dzwigania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Moniu:) no to wezmę chyba rozpinaną. Powiem szczerze, że mam stracha jak nie wiem, ale jak tak czytam posty dziewczyn które są już po to nie mogę się doczekać:) A ten specjalny biustonosz można kupić w tym sklepie ortopedycznym na dole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia świetny masz biust i pięknie się zagoiłaś czym smarujesz blizny? gogusia ja miałam 85K w angielskiej rozmiarówce, nawet teraz nie wiem już jak mogłam z tym funkcjonować, bo to jest ok. 130 w biuscie. A chciałabym dodać , że w biodrach mam 102. Wyglądałam przez te cycki jak snop siana, nieforemny w dodatku. Teraz jest super, kupuje ubrania, które w końcu nie są na mnie za duże. Kiedyś wszystko, co było na mnie dobre w biuście, było po prostu za wielkie o kilka rozmiarów. Pozostawały mi tylko bluzki z elastanem, które naciągały mi się na biuście. Koszmar. A teraz namiętnie kupuję bluzki koszulowe :) i sukienki :) i kurteczki dopasowane :) i biustonosze w nienormalnych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama niczym nie smaruje, tylko myje szarym mydłem. Ja po prostu tak się goje ze nic nie potrzebuje do wspomagania :) Po cesarce też niczym nie smarowałam a po kilku miesiacach została mi tylko cieniutka biała kreseczka którą trudno dojrzeć. Marta tam na dole w sklepie kupisz taki biustonosz za ok 160 zł, i w aptece tez kupisz tylko ze inny droższy około 270 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gousia wysłałam Ci fotki. Ja miałam przeszczep na szypule i ok połowy mieli mi zmniejszyć ale w sumie wyszło E/F. Dziewczyny jak u Was z gojeniem? u mnie stan zapalny, ropa sie leje z prawej piersi :( mam założone dwa dreny i jestem na antybiotyku.... lewa pierś super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia kurcze współczuje Ci bardzo. Zapalenie opóźni Ci gojenie, a i ból pewnie Ci dokucza. Cholerne powikłania. Szkoda że Cie to spotkało. Albo coś Ci sknocili, albo cos Ci sie wdało. Zawsze niestety istnieje ryzyko powikłań. Madzia, a Ty moze słodyczy sporo jesz? Słodkości pogarszają gojenie. Ja na szczęście goje sie bardzo dobrze. życze Ci szybkiego gojenia i zdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ja jestem anty-słodyczowa :) a teraz to w ogóle mam jadłowstręt po tej operacji bo wymiotowałam z tydzień po narkozie. Jakaś bakteria się przyplątała...ale co zrobić, trzeba jakoś wytrzymać :) nikt nie mówił,że będzie łatwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Mam pytanie Wiecie może czy NFZ akceptuje skierowanie od neuro-chirurga? czy musi być koniecznie od ortopedy. Strach mnie ogarnia jak czytam o powikłaniach:-((( ale myśle że i tak warto zmniejszyć 75G:-((( Pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
hej dziewczyny ja w piątek znow jade na zdjecie szwów z brodawek... mam dość tej wawki jzu ale mam nadzieje ze ostani raz.. i troszek spokoju choć ze 2 mies:) na razie wydaje mi się ze się dobrze goje troszkę mi leci z łączeń na gazie zolte plamki. wczoraj probowalan zalzoyc zwykly biustonosz myslam ze mam takei małeeee a tu kurde będzie chyba E :) jednak mam wrazenie ze jedna jest troszkę mniejsza:( nie wiem czy u was tez tak było???? chyabz e to z czasem się ulozy jak obwisną: ) teraz tylko szare mydło , ocentisept i bactigras na sutki i jakoś nie mam apetytu włosy mi zaczęły wyłazić po tej narkozie... jednak kregoslup odpoczywa choć to spanie na plecach daje mi w kosc .. Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia z wieczną depresją Bardzo Cię proszę prześlij mi swoje fotki z przed i po zabiegu Bardzo się boję i chciałabym się nastawić psychicznie Mobilna@kasiamasuje.pl Będę Ci bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczekbusko na wypadanie włosów mogę polecić ci tabletki (Novophane) są rewelacyjne tylko trzeba poczekać ,pod koniec opakowania są już super rezultaty.Gogusia wysłałam ci fotki dla porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ........normalnie szok!!! Cudne!!! Agnieszka!! Gdyby nie było widać blizny,nie powiedziałabym,że miałaś operacje... Cholera,nie mogę się doczekać kwietnia! Tak mnie podniosłyście na duchu :D Jesteście BOSKIE!!! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia no to rzeczywiscie jakaś bakteria zołza Ci się zaplęgła. Suka jedna :) Kasia wysłałam Ci zdjęcia Ryba ja też myślałam ze bedzie C, takie małe mi się wydawały, a teraz wychodzi duże D a częściej E Ale i tak jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą to kolejny raz mi sie "przeczytało" pierwszy wpis, niejakiej Larsy która zrozpaczona rozmiarem 80D chciała koniecznie zmniejszyć piersi bo jest zakompleksiona. Ciekawe co by powiedziała na nas.....................które po redukcji o ponad połowę cieszymy się z rozmiaru D, E czy nawet F. Ale przepaść w świadomości nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto mi poleci jakiegos ortopede w reszowie/krakowie ktory by nie robil problemu z zaswiadczeniem? mam rozm 70G chyba a jestem chuda, boli mnie kregoslup ale nigdy nie leczylam sie u ortopedy wiec nie wiem czy mi da zaswiadczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie,że do teraz siedzę i oglądam Wasze fotki szczęściary??!!!! Ale Wasi faceci muszą być uchachani :))) Macie ładne,jędrne biusty jak nastolatki mimo,że naznaczone cierpieniem,bólem i wyrzeczeniami.Ale widząc je stwierdzam,że warto przez to wszystko przejść.Normalnie łezka mi się kręci w oku...Musimy kiedyś zorganizować zlot zmniejszanych biustów hahahah już wyobrażam sobie "stado" roznegliżowanych szczęśliwych kobitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×