Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
ryba33 jaka jest kolejka w tym szpitalu co mialas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie pisze na wymiane fotek annasokol@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
ja byłam na pierwszej konsultacji w kwietniu 2013 a zabieg dopiero luty 2014 to troche czekania było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
gość podaj maila to wyślę ci namiary na ortopedę w rzeszowie który mi wystawił skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Ryba33 trzymam kciuki i z utęsknieniem czekam na twój wpis po jutrzejszej wizycie. Ale jeżeli nic złego nie piszesz, to znaczy, że się goisz ładnie. ZAZDROSZCZĘ jeszcze tyle przede mną, ale dopnę swego !!! Mam dość tych dziadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia fakt, to suka jedna hehe ;) Dziewczyny nie spotkałam sie z czym z takim mianowicie mam do Wawy daleko 220 km, dr U kazał mi sie dzisiaj stawic ale nie mialam jak dojechac wiec poszłam na miejscu do chirurga, dr U kazał napisac jak przebiega gojenie wiec po powrocie do domu ok 11 napisalam mail ze zalozyli mi dren i odkazili rane..godz 12.00 telefon! dzwoni dr U!! ze w zadnym wypadku dreny bo to zdeformuje piers itd i ze czeka na mnie jutro w ambulatorium w Wawie i ze cos zaradzimy...jade! i jestem w szoku, ze lekarz po zabiegu na NFZ jest tak zaangazowany w rekonwalescencje pancjenta. No oczywiscie wyjelam sama ten dren..poki co nadal cos wycieka ale do jutra dam jakos rade! Dziewczyny przed - zanim sie obejzycie juz bedziecie po :)))))))))))) zobaczycie!! czas strasznie szybko leci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusia a gdzie masz tą operację, bo bardzo mi się spodobała twoja PANI DOKTOR, ale ci super zobaczyła i zakwalifikowała. Jak się u mnie nie zgodzą to jadę tam gdzie TY !!!!!. Na mnie póki co tylko internistki z politowaniem patrzyły i mówiły powodzenia , ale to nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia dzięki za fotki są super. Patrząc na nie to jakbym siebie widziała w lustrze. Az nie mogę sie doczekać listopada. Ja mam 75 h/i, mam nadzieje ze u mnie będzie też ok. ,Kama 69 gdzie miałaś robiona operację? Dziewczyny wyślijcie mi jeszcze zdjecia tak bardzo chce sie jakoś przygotowac psychicznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia z wieczną depresją:-))) Dziękuję za foty. Fajne masz te cycki Lekarz się przyłozył Dobra robota Chylę w jego stronę czoło A gdzie miałaś wykonaną redukcję biust? Jaka ulga dla kręgosłupa Oby mi też udało się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.-lek.Katarzyna Michalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonna to miałam ten sam rozmiar 75 H/I Teraz 75 D/E Początkowo wyglądały na na C/D ale jak zaczęły z czasem wyłazić spod pach to się okazało, że jest rozmiar więcej :) No chyba że jeszcze coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA miałam w Łęcznej. 15-go stycznia. Czekałam 2 miesiace od pierwszej konsultacji z czego 2 tyg odpadły bo święta i nowy rok............. Jestem megazadowolona. Najlepszym specjalistą jest tam dr Mądry. Wspaniały człowiek i lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia76 wierz mi,sama nie mogłam uwierzyć,że tak szybko poszło.Jechałam do Krakowa niesamowicie zdenerwowana i zrezygnowana.Mam już doświadczenie z lek.,którzy niejednokrotnie traktują pacjenta jak zło konieczne.Jakież było moje zaskoczenie gdy Pani dok.spokojnie i bez kpin rozmawiała o moich problemach.Wytłumaczyła jak będzie wyglądała operacja i ustaliła termin,odległy ale miałam czas żeby nastawić się psychicznie.Wystarczyło tylko,iż oglądnęła mnie bo przecież logiczne jest że taki ciężar zniekształca kręgosłup i powoduje ból i inne dolegliwości. Z gabinetu wyszłam zszokowana gdyż nie spodziewałam się takiego"ludzkiego" podejścia do pacjenta a tym bardziej zrozumienia. Tak wiec Kobitki juz niebawem moje duuuzzzzeeee cycuszki,które wykarmiły 4 dzieci (chwała im za to) trafiła w ręce prawdziwego specjalisty i miejmy nadzieję,że będą wyglądać jak te które widziałam na Waszych fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyn dzis rano było cotygodniowe robienie zdjęć. Dziś mija 5 tyg od operacji. I chociaż codziennie je ogladam to zawsze na zdjęciu coś można jeszcze dojrzeć. To niesamowite, ale może któraś z Was też tak miała - ta linia pionowa cięcia, zazwyczaj jest widoczna, a u mnie jej nie widać prawie w ogóle w szczególności na lewej piersi, zupełnie jakby sie wchłonęłą. Czy to aby normalne? Chyba pójde na kontrole jakąś bo to aż dziwne. Może tak nie powinno się robić? Czy któraś mi coś podpowie? Jakby co wyśle zdjecie. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale wydaje mi się ze każde odstępstwo od normy powinno się sprawdzić no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to normalne u mnie też na jednej piersi tylko prawej już prawie tej blizny nie widać .Te pionowe chyba najlepiej się goją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aguśka :) bo już zaczęłam myśleć ze coś mi sie rozłazi albo co? Prawie nie widać tego cięcia, a skóra nadal jest napięta i pomyślałąm ze moze skóra sią rozchodzi.........wiem, ze dobrze sie goje ale bez przesady. No i szwy ciagle jakieś mi wychodzą, już kilka ich wyjęłam i widze jak następne pchają się do wyjścia :) Jeden to nawet miał problem z przebiciem i odrobine ropy sie zrobiło ale delikatnie potarłam gazikiem skóra zeszła, wyleciało troche ropy i szew wylazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusia O raju jak mnie podniosłaś na duc******a właśnie z Krakowa jestem , właśnie idę do Rydygiera, o raju może i mnie sie trafi ta Pani doktor !!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia76 ja też szukałam tam gdzie nie powinnam a pod nosem miałam dobrych lekarzy.Ja do Krakowa mam ok 80km więc całkiem niedaleko. Mam nadzieję,że uda Ci się zarejestrować na szybki termin i zostaniesz zakwalifikowana.Będę trzymała kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusia a od konsultacji do operacji ile czasu minęło, wiem, że Ryba33 od kwietnia 2013 do lutego 2014, a u Ciebie??? Konsultacje mam na koniec marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultacje miałam 30 lipca a operacje mam 4 kwietnia.Lekarka szukała odpowiedniego terminu,stwierdziła,że wcześniejsze ma zajęte a na taką operację potrzebuje dużo czasu..Coś takiego..Cierpliwości,wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, u mnie też te szwy pionowe wyglądają jakby "zanikały". Pewnie dlatego,że mamy wewnątrzskórne one o wiele lepiej się goją i przy dobrym dbaniu o nie podobno czasami wtapiają się w skórę. Ja byłam dzisiaj w Wawie i nie ma tragedii ;) oczekiwał na mnie komitet powitalny pod postacią lekarzy i pielęgniarki, okazało się że wcale nie jest tak źle. A lewa pierś zagojona już praktycznie. Teraz walczymy z prawą. Kazali mi kupić oscenisept i przykładać do te rany na opatrunku. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia76 ja konsultacje miałam 01.09.13 a operację 04.02.14 w Warszawie. Gorąco polecam szpital im Orłowskiego, absolutnie żadnego problemu nie robili żeby mnie zakwalifikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
madziamagic bardzo dziękuje za odpowiedź, ale mam na miejscu Rydygiera,(Kraków) więc idę tu spróbować. Jak się nie zgodzą, to będę dalej szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama 69 Gdzie miałaś robioną operację? I jak się czułaś po? Monia bez depresji fajnie jest popatrzeć na to co mnie czeka, zwłaszcza że widzę się przed operacją. Mam jeszcze trochę czasu ale juz sie denerwuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×