Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

No pięknie...umawiają się na degustację trunków wyskokowych a tu człowiek trzęsie się na samą myśl o rozcinaniu moich gigantów- (o)(o). No to przynajmniej wypijcie za pomyślność naszych operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia Ty sie tak nie spinaj tymi myślami, wszystko będzie dobrze. Zobaczysz - przecież tu same giganty są albo pogigantowe cycki hi hi. Zobaczysz i Ty będziesz niedlugo doradzać tym przed operacją. A na wódeczke to ja zawsze chetna , a co :) zawsze możemy sie jakoś zmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia78 na pewno wypijemy za pomyślność wszystkich operacji no i oczywiście tych które się gorzej goją, może kiedyś uda nam się spotkać w większym gronie byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie chciałam cię zdołować, będzie ok trzymam mocne kciuki żeby było wszystko po twojej myśli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczeeke
hej dziś mneita peirs jedna ciagnelai dziwnie bolała i zagaldam a nadolnym szwie się rozeszlo ok 1,5 cmnie wiemco robci czy dermatolem czy czym i na sutku jak by strupek spod którego idzie ropa mam wrazenie ze jak odpadnie będzie dziura ;( masakrę siedze i wyje POZMOZCIE nie wiem czy dzownic do wawy bo zas 260 km jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczeeke chyba najlepiej zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj co zrobić bo tak jak pisały dziewczyny zwykli chirurdzy nie potrafią się odpowiednio zająć takimi przypadkami i przede wszystkim nie denerwuj się bo może nie ma tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek z tego co piszesz, to bym chyba do lekarza uderzała, normalnie lub chociaż telefonicznie wydaje mi się, że tu przynajmniej fachowy opatrunek jest potrzebny, który by te szwy, co się rozeszły złożył do kupy. Miałam tak na pionowym szwie w lewym cycku potem mi się z miesiąc bebrała dziurka na łączeniu pionu z poziomem tez w lewej piersi wciąż z niej coś ciekło, już miałam dość, aż mi lekarz założył 3 szwy dodatkowe monia jak się zagoiło, to została mi biała plamka ok. 0,5x0,5 cz (według tego, co piszesz to mogła być martwica, ale nie wiem) to białe mi zniknęło, jak zaczęłam smarować olejkiem różanym ze 2-3 tygodnie temu, chyba odpadło. A teraz w tym miejscu mam różowe ciałko, tylko, ze wgębienie nieznaczne zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia chciałaś zdjęcie mojej skóry pod pachą, ale to raczej niewykonalne nawet nie wiem, jak bym je miała zrobić jedna ręką, przydała by sie druga na plecach. Męża nie ma teraz , to nie ma mi kto pstryknąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieaczeeek
dziewczyny a macie zonny @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieaczeeek
napisałam do zonny ... ale i jutro rano będę dzonic do dr do wawy może cos zaradzi a jak nei to czeka mnie 260 km :) ale wole tam niż u naszych chirurgow :( ale jakso mi zle ze cos się nie tak dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek tylko spokojnie nie ma co panikować, bo nie ma wyjścia i jakoś się musi zagoić najbardziej przerąbane, ze masz tak daleko ja u swojego doktora byłam co chwila. Sama już nie wiem ile razy tam jeździłam, ale mam rzut beretem do niego. Dlatego się nie przejmowałam takimi rzeczami, ze coś nie tak, albo , ze coś cieknie, bo on zaraz coś robił z tym i mnie uspakajał dzwoń do swojego i się umawiaj, jeśli naprawdę się martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieaczeeek
no jutro po 8 będę się dobijac do wawy bo z rana odprawa ale moze go jakos złapie...a w pietk mowil ze wszystko ok jak bylam na kontroli ...ymmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek zadzwoń do lekarza! albo wyślij mu zdjęcie na maila,ja tak robiłam. Do wawy mam 230 km i jeździłam 2 razy w tygodniu, teraz już sama sobie radze z opatrunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na kontroli we wtorek było wszystko lux a w piątek dziura w cycku i wyciek, w sutku też miałam dziurkę z ropą, teraz mam strupa, podobno to nic strasznego, podaj mi mail to Ci podeśle zdjęcia, porównasz sobie. Gdzie miałaś operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na kontroli we wtorek było wszystko lux a w piątek dziura w cycku i wyciek, w sutku też miałam dziurkę z ropą, teraz mam strupa, podobno to nic strasznego, podaj mi mail to Ci podeśle zdjęcia, porównasz sobie. Gdzie miałaś operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieaczeeek
madzia magik milam w orlowskim Tywe wtorek ja w piątek :) gosiaczekbusko@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba sporo zdarza sie komplikacji u pacjentek z Wawy. Jakoś nie rzuciło mi sie w oko żeby ktoś miał tak poważne sprawy kto robił w Łęcznej. No chyba ze coś przeoczyłam. jedynie tylko kojarze ze reklamacje były o wielkość, a tak to chyba nie było jakiś poważniejszych rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już jestem... Jeżeli chodzi o martwice to zaczyna się żółtą tkanką a kończy na czarnej to jest martwica czyli niedotleniona tkanka. Ale jest sucha i bez wycieków. Jeżeli robi sie czerwona to bardzo dobrze tzn ze odżyła i będzie sie goić. Gosiaczek jesli rozeszła ci sie 1,5 cm i to spróbuj dermatolem jest niezawodny, jak będzie sucha to wystarczy ja przykleic stripami może pomoże. Jak to juz nic nie da to wtedy idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieaczeeek
zonna ale boje się ze ten dermatol mi tam wejdzie ...nie wiem czy na ten sutek z dziurka i ropa tez dermatola uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gosiaczek zmieniłaś nick ;) ok, już wysyłam mail, daj znać czy masz podobnie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje,że powikłania to kwestia indywidualna, zależy od organizmu. tak samo kształt, i to jak się piersi układają po operacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje,że powikłania to kwestia indywidualna, zależy od organizmu. tak samo kształt, i to jak się piersi układają po operacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek Dermatol tylko uzyj jak cos jest sączace , jak np cos strupkiem. Wysłąłam ci meila poczytaj. Tam wszystko dokładnie Ci wytłumaczyłam. Jak masz pytania jeszcze to pytaj . Monia szkoda, że ja jade 6 marca bo jak bym miała później to chetnie bym sie do was dołączyła....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie wiem czemu mi się to zrobiło pielęgniarka to nazwała "uszko", po prostu zakończenie szwu pod pachą zagoiło mi się na zewnątrz i powstał taki skórny trójkąt, który odstaje i wyglądam jakby mi krawcowa źle skórę dopasowała :) dopóki byłam spuchnięta nie było tego wcale widać, kiedy opuchlizna zeszła, został nadmiar skóry w jednym miejscu. Nie wiem, jak to napisać inaczej. Może mi się tak zrobiło, bo jestem gruba baba. nie wygląda to strasznie jakoś, ale mnie drażni i nie chcę latem paradować po plaży z takim czymś, bo bym sie stresowała rękę podnieść do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×