Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Jesooooo nie pójde dziś do wyrka :D tak mnie wciągnęło.. Niestety nic nie wyszło z ćwiczeń z Chodakowska,ból kręgosłupa był straszny..odpuściłam sobie po 3 dniach.Nie dam rady fizycznie.Wszystko robiłam jak trzeba tyle,że po ćwiczeniach umierałam.. Jeśli chodzi o forum to jest mi przykro,że tak się podziało i teraz dobrze się zastanowię zanim napiszę coś osobistego..nie zdawałam sobie sprawy,że faktycznie wchodzą tu osoby,które chcą się dowiedzieć tylko informacji dotyczących operacji.Z drugiej strony każdy z nas jest inny i często mamy potrzebę podzielenia się z innym swoimi smutkami i bolączkami.Zwłaszcza gdy jedynym kompanem do rozmowy w domu jest małe dziecko...Wiem jak to jest... AAAA co z tą dietą? Czy bieganie i jazda na rowerze także pomoże mi zrzucić tuszę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOGUSIA bo Ty musisz tabate ćwiczyć.4 minuty bo masz super rodzinke :) - ale powim Ci, że po tych ćwiczeniach jesteś wypluta jak maasaaakra i to po treningu 45 minut:) to robi swoje, Tylko na początek raz w tyg, bo choć tak brzmi niepozornie to daje w kość.........uwierz mi :) Więc na początek raz w tyg. Potem pomjakiś 3 miechach można przejść na 2 razy w tyg ale jak masz dobrą kondycje. Potem możesz codziennnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Kasiol 2013 Odpisałam na maila i dzięki za fote , naprawdę pocieszyłaś mnie . Odpowiedz mi proszę czemu wygrzebywałś ten proszek z ran ? o co chodzi . PS dziewczynki dajcie sobie po buziaczku ... :) :) :) i nie róbcie kwasu , po to jest to forum żebyśmy sobie czasem popłakały , poużalały ale i też pośmiały ... (czyich to cycków jeszcze listonosz nie widział ?- strasznie to śmieszne było )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny za duza agata Super ze sie odezwałaś, ja jestem z Przemyśla wiec jak masz ochotę to sie odzywaj pisz zonna123@interia.pl. Monia Dzięki tobie dużo rzeczy zrozumiałam na tym forum, wiec nie krepuj się tylko pisz, nie patrząc na innych. Jak Ci już piałam to widzę siebie w twojej osobie, mam też 40 lat i dwie córki choć obie już dorosłe. Jak masz ochotę to pisz napisz do mnie, ja pracuje przy komp więc mam dostęp prawie przez cały czas. Napewno będę potrzebować twojej pomocy jak mnie zakwalifikują bo mam stracha i to jakiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja12345, jeśli chodzi o rany to witaj w klubie! moja w prawym cycku też przypominała wielki kanion ;) teraz po 9 dniach na Augmentinie i robieniu okładów z Octeniseptu trochę się zmniejsza i nie leci już tak bardzo ropa, płyn, sama nie wiem co to! a tekst o listonoszu był hitem ;)))) ja też wszystkim pokazuje heheh jakoś nie mam wstydu teraz :) ale tylko lewą bo prawa jeszcze w trakcie gojenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol i Kaja wyślijcie mi na maila jeśli możecie wasze "rozchodzące" się szwy, ciekawa jestem czy mamy to samo madziamagic@o2.pl odeśle Wam moje do porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam pytanko z serii głupiutkich...Dlaczego rozchodzą się szwy? Co takiego się dzieje z piersiami,że pojawiają się"kaniony" jak to piszecie..Czy takie duze blizny zostają po zagojeniu?Czy grozi martwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
madziamagic wysłałam według życzenia ... Gogusia 78 Mnie lekarz wytłumaczył że miałam bardzo obwisłe i duże piersi , (na pewno w obwisie pomogło zrzucenie 13 kg) , przesunięcie brodawki było duże a nie chciał mi robić przeszczepu (żebym nie straciła czucia ) no i jest bardzo duże napięcie na tych cięciach dlatego się rozlazły . Nie wiem i nie chce oczerniać doktora bo jest to lekarz z mega wielkim doświadczeniem i nie sądze żeby spieprzył coś , choć to tez tylko człowiek ....ale dalej mam o nim dobre zdanie . Nie znam sie na tym , tyle co mi wytłumaczył to to że bardzo duże napięcie u mnie było . Z rozmiaru 75 H poprosiłam o miseczkę C i wygląda na to że mam C ( może małe D) jeszcze nie wiem .Oraz swoje brodawki choć prawa jeszcze nie działa jak należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja także nie chcę mieć przeszczepu...Mam 75 K-L a chciałabym E-F i boję się,że także będę miała problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia Martwica nie musi się robić bo rozchodzą sie szwy. Martwica to obszar gdzie nie było ukrwienia przez dłuższy czas i doszlo do obumarcia tkanki. Ja miałam malutką na łaczeniu trzech cięć na dole. Miała wielkość około 0,5 cm, zrobiła się już po zdjeciu szwów. I są dwie metody leczenia tego. Albo się wycina chirurgicznie i wtedy szybko już sie goi, albo zostawiamy: myjemy szarym mydłem aby odkażać i wysuszać i czekamy aż rana zacznie zię ziarnianinować. Ja zrobiłam włąśnie tak. Po tygodniu strupek odpadł o pokazała sie różowa zdrowa tkanka. Taka metoda zapewne jest bezpieczna tylko przy małych martwicach, przy większych raczej bym tego nie polecała :) Oczywiście pisze o martwicy skóry, bo martwica wewnętrzna tkanki tłuszczowej to już inna sprawa, dużo poważniejsza, ale na szczęscie zdarza się rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odesłałam zdjęcia. Ja też miałam przesunięcie sutka na szypule, widać wtedy wszystko się goi bardziej problematycznie chociaż u mnie lewa pierś po prostu idealnie się zagoiła za to nadal walczę z prawą. U mnie z 75GG wyszło 75E. mimo,że rozmiarowo w staniku niby mała różnica to redukcja była znaczna, nie wiem od czego to zależy, pewnie dlatego że poprzednie cycuchy wisiały do pasa a teraz są pełne i sterczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia chyba Ci chodziło o to, ze na szypule lepiej sie goi? :) Bo wyszło Ci inaczej ale to pewnie lapsus słowny hi hi. Dziękuje za zdjecia. Wyglada to nieciekawie, a boli Cie to? Wpólczuj***ardzo takich powikłąń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc od czego to zależy? Z przeszczepem również mogą być problemy,martwica itd...Lekarka tłumaczyła,że u mnie musi być przeszczep z powodu olbrzymich rozmiarów ale boję się braku czucia.. W tej chwili zaczynam mieć watpliwości...do czerwca musze mieć wygojone piersi gdyż czeka mnie kolejna operacja więc w ciagu 3 miesięcy muszę dojść do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie, ja miałam na szypule i u mnie się paprze! więc chyba nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to chyba nie sprawa szypuły tylko czegoś innego. Przypuszczam ze gdybyś miała całkowity przeszczep to by było jeszcze gorzej. Z tym chirurgiem to masz racje. Już o tym pisałyśmy wcześniej. Ja byłam u siebie raz na zdjęciu szwów i więcej nie bylam. Chirurg ogólny nie ma pojęcia o takich operacjach jak nasze. U mnie Wszystko goi sie samo. Ale tylko dlatego ze nie mam żadnych powikłań.Gdyby coś sie działo zaraz bym jechała do Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkie po operacji taka myśl mnie naszła, moze zróbmy porównanie w którym szpitalu jest najwięcej powikłań pooperacyjnych, a w którym najmniej. Moze coś wysnujemy z tego porównania dla przyszłych biuściastych? Nie wiem czy dobrze kojarze, ale chyba najmniej jest powikłań w ŁĘcznej? Ale za to rozmiary robią wieksze, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak chcesz to zrobić? Ile osób operowanych pisze tu na forum? 10%, 20% czy 1%. Raczej mało obiektywniie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka ile by nie pisało to zawsze bedzie jakies porównanie i rozeznanie. Tylko nie wiem jak to fizycznie zrobić. Ale tak myśle, ze może w formie jakieś tabelki. Zrobie taką w arkuszu kalkulacyjnym i która dziewczyna napisze to ja dodam ją do tabelki a potem dla każdej chcącej osobyudostępie dane. Bo na kaweterii nie ma możliwości chyba zrobienia takiej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
No to spielam się i już jutro pod osłoną nocy wyruszam z Wroclawia do Łęcznej na konsultacje :) niestety doktora Mądrego nie bedzie do końca lutego, ale licze, ze i tak bedzie dobrze. Pani nie powiedziala mi przez telefon kto mnie przyjmie. Tylko, ze pewnie będzie zaspepstwo. Jestem taka podekscytowana! :) boję sie tylko jednak, ze moge miec za małe te piersi... Czy jest tu ktoś, kto zakwalifikował sie mając ok 102 cm w biuscie? Najwyzej mu sie tam rozplacze :D i czy ktoras z was wie moze, czy gdzies tam można sie odświeżyć? Umyć sie itp...? Jednak sporo czasu spedze w podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja miałam coś pomiędzy 99-100 cm. Więc się tak nie martw. Oni tam naprawde są normalni i nie patrzą na nas biuściaste jak na głupie baby. Rozumieją nasz problem. Więc wyluzuj i jedź spokojnie. Trzymam za Ciebie kciuki choć wiem, ze nie jest Ci to potzrebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni nie mierzą obwodu tylko odległość bodajże od obojczyka do sutka ja miałam 30-31cm i mi powiedział,że to graniczna odległość żeby się zakwalifikować na operację, teraz mam bodajże 22 cm już nie pamiętam. Przed operacją miałam w obwodzie 102 cm i miseczkę GG/H, teraz mam 97cm i E/F ale zależy jaka firma od biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Zadzwoniłam do Łęcznej w sprawie tej nieszczęsnej @ no i przesunęli mi termin..... na tydzień wcześniej :) Jeszcze tylko dwa tygodnie jak dobrze pójdzie dołączę do małobiuściastych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez mam niewielką różnice bo z 99 na 93 w obwodzie a wycięte ponad połowa cycka. Ja też nie pamietam ile miałam w cm tego zwisu ale na pewno był konkretny bo kończył sie tak coś przed pasem Tina gratulacje, trzymam kciuki za powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale się rozpisałyście ostatnio, 6 stron musiałam przeczytać, żeby być na bieżąco :) monia jesteś zaj...a babka i świetnie Cię rozumiem, ze piszesz o wszystkim, co Ci przyjdzie do głowy tez siedzę w domu w tym roku, tyle, ze ja nie mam takich obowiązków i zauważyłam, ze mi palma zaczyna odbijać z nic nie robienia i braku normalnych kontaktów z ludźmi dopóki operacja była i gojenie, to sie chociaż było czym zajmować za 2 tygodnie jadę do lekarza , ma mi poprawkę zrobić pod prawą pachą, bo mam paskudny nawis skórny na zakończeniu blizny, który mi wychodzi spod stanika. Plaża odpada z takim czymś. Czy któraś z was cos takiego miała? Czy to dotyczy tylko takich gigantów jak moje cycki przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Monia, mam 75HH w staniku Panache superbra. Zmierzylam sobie ten moj "zwis" tak pi razy drzwi i wyjdzie mi chyba te 30 cm. Poza tym prawy dynda sobie ze 3-4 cm niżej niż lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula Twoje "dyndanie" tak mnie rozbawiło, że sie ześmiałam jak głupia. Tez miałam takie dyndanie, albo i lepsze. A teraz mi cycki stercza jak u 16-tki :) Jak fajnie, ze jestem po zabiegu :) :) :) Ciekawe jak długo jeszcze bede sie tym tak ekscytować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×