Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Kajtka, ja też tak miałam i na początku tak robiłam, ale jak zaczęłam codziennie myć dokładnie mydłem szarym w kostce i spryskiwać tylko octeniseptem to w trymiga się zaczeło wszystko goić. Tzn wcześniej też było ok, ale zauważyłam dużą róznice po codziennym stosowaniu "białego jelenia" :)......ale tylko i wyłącznie w kostce bo jak używałam tego w płynie to nie było takich efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danio, moj email natka24@o2.pl Dziewczyny, kiedy wrocilyscie do pracy? Ja mam jeszcze strupy na brodawkach i chcę zeby mi sie to zagoilo do czasu pojscia do pracy. Tym bardziej ze czesto smigam po budowach. W poniedziałek podjade do przychodni na zdjecie zapomnianego szwu ( zdejowanie mnie nie bolalo wogole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Dziewczyny, kto właściwie pierwszy powiedział o Łęcznej? I kiedy to było? Bo chciałabym bardzo tej osobie podziękować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
Monia z wieczną depresją dzięki za info masz rację dużo zależy od nastawienia ja się zabiegu nie bałam a szwy ściągać będę się bać.Nastawiam się że nic nie będzie boleć. Dzięki. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina40
Monia z wieczną depresją Właśnie dlatego się martwię, bo wiem, że nie operują w czasie miesiączki. Tylko że tabletki odstawiłam, bo tak zasugerowała dr. Magda, ponoć mają wpływ na krzepliwość krwi. Teraz jak znowu zacznę brać coś na wstrzymanie to po co było tamte odstawiać. A gdybym nie odstawiła to teraz nie byłoby problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TINA nie wiem na jakim etapie jesteś, ale może by dalo rade wywołać luteiną. Powinnaś zdążyć. Zazwyczaj przyjmuje się od 10-14 dni, a potem czeka na miesiaczke od kilku dni do prawie dwóch tyg. Zależy od organizmu. dziś jest 22 luty, mogłabyś zdążyć. Mówie Ci Tina najlepiej idz do gina, znajdzie rozwiązanie. Teraz różne są sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina40
Monia kielczanka No i to właśnie ten problem bo okres mam teraz (od 16.02). Jeżeli się unormuje to na 16.03 będzie następny. Jedyne co mnie jeszcze pociesza, to to, ze jak teraz miałam dwa razy w miesiącu, to następny się spóźni. Ginekolog mi odradza jakieś kombinacje, bo nie ma gwarancji, że się udadzą, a mój organizm jeszcze bardziej zgłupieje. Pozostaje mi mieć nadzieję, że jednak się opóźni. Dlatego też muszę się dodzwonić do doktora i ustalić termin awaryjny. A może któraś z dziewczyn z Łęcznej ma wcześniejszy termin ode mnie i podobne zmartwienie i zamieni się terminem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina ja bym chyba nie liczyła na to że się opóźni @. Troche dziwnie Twój gin mówi. Teraz najważniejsza jest operacja i to do niej trzeba wszystko dostosować. Przecież nie starasz sie o dziecko tylko idziesz na redukcje biustu więc nawet jezeli przykombinujesz jeszcze jeden miesiąc to nic strasznego sie nie stanie. Moja gin zupenie inaczej ze mna rozmawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekaaee
dziewczyny czy wy tez mialyscie wrazenie ze jedna piers jest toszke wieksza poo operacji jakiś dyskomfort mam albo sama się nakręcam...:( spod pachy mi się wydaje ze więcej wyłazi niż z tej drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ja tak nie mam, ale jest to zapewne możliwe, ja natomiast widze ze odrobine różnią sie kształtem, ale przecież te naturalne też bywają niekształtne i nierówne, prawda? Poczekaj do całkowitego wygojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekaaaaa
no wiem ze jedna zawsze milam wieksza ale nie wiem czy to moej zludzenie czy tak jest fakt 2 tyg po operacja co ja chce :) ale jakos to dostrzegam Powiedizlam o tym Pietrasikowi niech wie co mi nie lezy... Goje się jak narazi ponoc ok za miesiąc kontrola.. Oby tak dalej :) pozdrawim goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi zazwyczaj są asymetryczne, moje naturalne też były teraz praktycznie są takie same ale i tak jest delikatna różnica, ale jeśli u Ciebie różnica jest znaczna masz prawo "reklamować" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonna 123 I do jakiego specjalisty szłas zeby zalatwic skierowanie na zabieg w Gdansku? Byly z tym jakies problemy? Slyszalas cos o wykonywanych tam operacjach pomniejszenia piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czas nadrobić zaległości musze poczytać co u Was :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja małam konsultacje neurologa, dermatologa i ortopedy. Myśle,że to ależy w gdańsku na kogo trafisz. Mnie najpierw jaks doktorek zniechęcał że nie ma czasu, że procedury nie ma itd ale zaraz przyszła po nim panii doktor i powiedzała że mne zoperuje. To było w styczniu, aoperacje mam wyznaczoną na 16 listopad, ale mne mniej próbuję do Łęcznej bo mam tam bliżej i napewno termn moż być tez bliższy. Zobacze 6 marca bo mam konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zonna123 Popieram Monie,startuj do Łecznej,a najpózniej w maju będziesz miala zabieg.Na lato bedziesz juz cieszyc sie nowym biuscikiem (w pełni wygojonym)Życze powodzenia:-) Monia jak sama piszesz twoj organizm jest (idealny) do zwalczania i pozbywania sie problemow,wiec te paskudne i juz niepotrzebne niteczki wychodzą.Ja ostatnio chorowałam i sie tak pocilam ,ze tez ze zdziwieniem zauwazylam,ze jeszcze wylazły.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Wpraszam sie na tą dobrą wodke,hahaha.Papieroskow nie pale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, tak się właśnie zastanawiałam kto się tu nowy udziela a tu zmiana nicku ;) u mnie gojenie już idzie dobrze, jest nadzieja,że w końcu rana się zagoi! dziewczyny jak przetrwałyście pierwszą miesiączkę po operacji? mi się trochę spóźnia ale sądząc po tym jak mnie cycki bolą pewnie zaraz nadejdzie...okropne uczycie aż mnie wszystko rwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Napewno wam powiem co mi powiedzieli w Łęcznej to już niedługo. :) Dobrze że mam was i moge cokolwiek sie dowiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Właśnie, nie wiem, czy kiedykolwiek Wam tu dziękowałam, za to ci robicie. Rady, wsparcie, dobre słowo. No a przede wszystkim w ogóle to, że któraś z Was się podzieliła wiedzą na temat Łęcznej :) ponawiam więc pytanie, kto tam był pierwszy? bo w sumie przecież ten ktoś mógł skorzystać i zachować wiedzę dla siebie, i ja bym pewnie wydała 12 tysi na operację prywatnie :) a tak to kasa w kieszeni, ale ponad 20cm mniej w cyckach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja jakoś przeszłam @ normalnie, albo jestem tak zajęta że nie mam czasu pomyśleć że jest coś gorzej ha ha ha. Do Was jak pisze to mam przez cały dzień włączonego laptopa i wpadam tu pomiedzy zmianą pieluch a wylewaniem z kaczki albo odcedzaniem ziemniaków i wieszaniem prania :) Zonna Ty masz 6-go marca wizyte wiec to we czwartek zatem u dr Mądrego. To dobrze On najszybciej i bezproblemowo wszystko załatwia. Przemiły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×