Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość zdesperowana68
paulina lina a czy Ty na pewno się zarejestrowałaś do chirurga plastycznego? coś mi to się dziwne wydaje, cała ta procedura i godziny przyjęć, bo tam jest od 11 do 14 lekarz, i chyba tylko w poniedziałki, środy i czwartki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
zdesperowana68 nie wiem czemu ale wlasnie mialam takie przeczucie ze cos tu jest nie tak, eh bede musiala drugi raz dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina lina zadzwoń koniecznie i poproś do doktora Mądrego na czwartek, bo on najmniej wymagający, jeśli chodzi o kwity, ode mnie nie chciał ortopedy żadnego, pojechałam tylko ze skierowaniem od rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
a ktos inny byl u Madrego i od innych tez nie chcial nic wiecej? Bylo by to super bo moje zaswiadczenie bylo wystawione pol roku temu wiec chyba juz jest nieaktualne a nie mam kiedy isc po nowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
paulina lina - ja mam do Łęcznej 550 km i mimo iż operacja jest za darmo koszty mi wyjdą z 1500 zł - a to ortpoeda, to usg, to mammografia, dojazdy, hotele. Niestety odległość generuje koszty. Co do konsultacji - ode mnie też wymagali danych i nazwisko lekarza wystawiającego skierowanie. Jeżeli przyjedziesz z kompletem dokumentów powinno pójść wszystko ok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
emilia78 ja mam 200km do szpitala, calosc leczenia wlaczajac w to opatrunki i roznego rodzaju kremy i masci wynioslo ok 2500zl z czego polowa to dojazdy. ale i tak warto, ten koszt rozklada sie na kilka m-cy wiec nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
aaa no wlasnie! jak to jest po operacji? na jakies kontrole czy cos tez tam trzeba jezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Emilia78 jak tam nastrój? zegar tyka, ja już mam pełen stres... myślę ciągle czy o czymś nie zapomniałam, dziękuję Wam za wszystkie cenne rady, biorę ze sobą podkoszulki na ramiączkach, dół od piżamy i tyle, ktoś mi zawsze pomoże albo będę paradować w staniku sportowym mam taki jak grejss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Paulina lina - ja sobie zrobiłam rozeznanie - ode mnie ze 40 km jest poradnia chirurgii plastycznej przy szpitalu. Z Łęcznej wezmę sobie skierowanie do poradni i już tam będę prowadzić całą opiekę pooperacyjną - bo nie sposób tyle jeździć na kontrole. Może też być chyba zwykła poradnia chirurgii ogólnej. Madzik77 - ja już wymiękam, bardziej się boję że się rozchoruję do tego wtorku , bo syna mam na antybiotyku. Póki co pakuję się pomału i stresuję niebotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Madzik Emilia Trzymam kciuki z całego serca Madzik pamiętasz, miałaś konsultacje w tym samym dniu co ja zabieg - 18 listopada. Wtedy obie miałyśmy nerwa. Ja przed operacją, Ty przed wizytą. Patrz jak czas do Twojego zabiegu minął szybko. Teraz ja będę Cię mentalnie wspierać :) W chwili stresu, pomyślcie dziewczyny, jak będzie super, kiedy pozbędziecie się tego balastu. Właśnie wróciłam z wypadu nad morze, opalona jak czekolada. Pierwszy raz mogłam wystąpić na plaży w sexi stroju, w dodatku mogłam sobie odpiąć ramiączka i opalić cały dekold, a cycki nadal sterczały :) Bajeczne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Słyszeliście o tej biednej dziewczynce z Rybnika, co to ojciec o niej zapomniał i zostawił w aucie ?? Straszna tragedia. Niewyobrażalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama - dzięki za wsparcie - mi się bardzo marzą takie sterczące cycuchy :) Stroju to ja w ogóle nie mogę na siebie znaleźć - może jeszcze w sierpniu uda mi się na chwilke wystąpić w nowej odsłonie. Jak Bóg da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg da Emilia, nie może być inaczej! Jak sobie radzisz ze stresem przedoperacyjnym? Ja sprzątałam i gotowałam, więc jak na mnie zachowywałam się po prostu irracjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam kilka ostatnich stron forum, bo miałam zaległości i okazało się, ze nadal się szarpiecie, sama tak naprawdę nie wiem o co. I przyszedł sezon na obrażanie? Po co Wy to dziewczyny kochane robicie? Po co te wzajemne ataki? Forum praktycznie zamarło, nikt nowy nic nie pisze, jakby kobitki z dużym biustem zniknęły. Chyba się wystraszyły wszystkie tej niemiłej atmosfery :( nawet gość przestał pisać :( tęsknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
EEEEEEE Kama - to dawno i nieprawda - wszystkie niesnaski poszły w las. Szkoda tylko, że ataki na jej osobę - zniechęciły Monię do pisania, bo bez niej zrobiło się leniwie. Trudno !! Stres jest olbrzymi, aż mi dech zapiera i duszno się robi - odliczam czas. W we wtorek mam być w Łęcznej, a w środe operacja. Zostało 6 dni. \\\\\czas się dłuży - i jeszcze te upały !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Emilia78 Trzymam kciuki i zazdroszczę ja jadę za niecały miesiąc ale wolałabym w czerwcu nic to poczekam.... upały to faktycznie problem ale może do wtorku się trochę ochłodzi Czekam na relację od ciebie!!!!! buźka \NIE BÓJ NIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia Musisz sobie znaleźć jakieś zajęcie. Mnie z nerwów nosiło więc wciąż coś robiłam, żeby nie myśleć. Zaparty dech i mdłości- znam to, bo jestem panikara. Kilka ostatnich dni przed zabiegiem wciąż mi było niedobrze. Może naprawdę okna pomyj i zrób generalne porządki, po powrocie ze szpitala jak znalazł, bo słaba będziesz przez jakiś czas. Chyba, że masz w domu ludzi, którzy będą robić wszystko za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kuzynka przywiozła mi ten biustonosz M&S 75 DD sportowy :) HUMMMMMMMMM jak się w niego wbije po operacji to chyba zwariuje ze szczęścia!!!!!! co do stresu zajecie się czymś jest najlepsze tak więc zamierzam wyszorować cały dom będę mieć 2 dni po wysłaniu chłopaków na wakacje/;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam i czytam i oczom nie wierze jak miło zrobiło się jak nie ma przemadrzalej moni ;) Kocham tą atmosferę Pozdrawiam. Buziaki cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu,a co ty masz do Moni!?To miła i życzliwa osoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu o popatrz ja też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do moni mam ... daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale śmieszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam się gości narobiło! Który to ten, co się z nim fajnie droczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
ha ha, zadzwonilam do tej Lecznej spytac czy na pewno mnie do chirurga zapisaly. i sie okazalo ze nie na zmniejszanie piersi ale na... zmniejszanie zaladka. buhaha :) bym sie zdziwila jakbymn pojechala tego 24. I jade jednak 18.6 do Korzeniowskiego bo Madry jest na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
paulina lina chcieli ci zmniejszyc zoladek na nfz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulina dobre jaja :-) Grejss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madzik77 ktory staniczek masz taki jak jak ? trzymam kciuki za Was :-) Grejss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Paulina lina - Korzeniowski - świetny facet !!! Madzik - kolejny dzień za nami, kolejny dzień bliżej do operacji. Miło czytać e wszystko będzie ok :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×