Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

z badaniami miałam podobnie i też bardzo się cieszę że będziesz , zastanawiam się kto w takim razie zajmie się moimi cyckami , raczej wolałabym wiedzieć chyba zadzwonię do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale numer ale zadzwoncie bo jak ja byłam na konsultacji to dokładnie pani dr. Wasilewska mi odp na pytanie ze dlatego takie długie terminy bo sa tylko jedne piersi w tyg:-( bo to dość długa i poważna operacja to słowa dr. Wasilewskiej a wam wychodzi ze obydwie macie się wstawić w jeden dzień!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Pewnie przyjmą was razem dziewczyny bo jest okres urlopowy to może inne obyczaje w tym okresie . Nie martwcie sie ze nie ma Mądrego bo operacje i tak robi cały zespół i tam pracują sami specjaliści . A mądrego i tak tam potem prawie nie ma . Po operacji tylko raz go widziałam . Bozka do szpitala jedziemy koniecznie na czczo bo robią badania podczas przyjęcia już na oddziale . Żadnych plastrów ze srebrem nie używałam bo to sie szybko goi panie pielęgniarki powiedzą ci co robić w domu . Ja sama robiłam sobie opatrunki bez żadnego problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zadzwoniłam do szpitala na oddział i potwierdziłam że jednak Dr Mądry będzie w przyszłym tygodniu i potwierdziłam termin operacji , odetchnęłam że wszystko na razie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Bożka 13 a możesz podać numer na jaki dzwonilas? Pytalas o coś jeszcze? Kiedy bylas na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do pokoju lekarskiego bo tam skierowali mnie z izby przyjęć odebrał jakiś lekarz i powiedziałam że chcę potwierdzić termin operacji i podałam wszystkie dane a pan dr powiedział że dziękuje za potwierdzenie obecności i przekaże dr Mądremu że napewno będę, tel do pokoju lekarskiego oddziału na którym będziemy leżeć: 81 752 65 38 możesz jutro zadzwonić i również potwierdzić obecność , rozmawiałam z koleżanką że oni tygodniowo robią jedne cycki i jeden brzuch , może być tak że akurat w tym tygodniu będa robić dwie pary cycków . Będzie dobrze ........MUSI BYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam sie dziewczynki trafiło :) super będą relacja z dwóch stron. a my kciuki będziemy tez trzymać podwójnie - musi byc dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Bożka dziękuję za info, jutro na pewno tam zadzwonię. Wolę mieć pewność, bo jadę 400 km do Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Ja75h dzięki za słowa otuchy :) Fajnie jakbyśmy sobie z Bożką trafiły razem do pokoju, byłoby raźniej :) Kupiłam dziś szlafrok i piżamę, biustonosz mam, reszta to pierdoły. Teraz intensywne 5 dni w pracy i za tydzień już ten moment. Nie potrafię sobie wyobrazić jak to będzie "po"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Narrow bo to właśnie trudno sobie wyobrazic ze lada chwila będzie już po wszystkim . Ja do końca nie mogłam uwierzyć ze to sie stanie . Chyba dopiero jak mnie wieźli na operacje to uwierzyłam . I jeszcze nie zapomnijcie dziewczyny zabrać sobie normalnych spodenek koszulek i legginsów bo bardzo sie przydają . Piżamki to tylko prosto po operacji potem to już normalnie można chodzić . Tym bardziej ze schodzi sie na dół do sklepiku to w szlafroku niebardzo lepiej cienka bluzę mieć . Nie zapomnijcie o lekkiej książce po operacji jak znalazł jak sie leży na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
I kawkę z kubkiem zabierzcie jak jesteście nałogowcami . Panie salowe gotują wodę jakby co . Narrow podczas przyjęcia już na oddział powiedz pani salowej żeby cię z koleżanka położyła co tez robi piersi będzie fam fajnie razem . Ja leżałam z dziewczyna co brzuch robił robila ale wiadomo inne problemy . Panie salowe są fajne na pewno nie odmówi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
karmi no to koniecznie muszę pamiętać o kawce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie słomki przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dziewczyny, czy któraś z Was robiła operację w Warszawie lub jest zarejestrowana? Widzę, że większość z Was wybrała Łęczną, ale boję się takiej odległości. Czy ktoś ma opinię na temat jakiegoś szpitala w Warszawie, jakie terminy, czy kwalifikują wszystkich itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMarta z tego co pamiętam to we Warszawie miała nowiutapanienka poszukaj jej wpisów ale kojarzy mi się że ona ok 2 lat czekała na samą operację i dość sporo wymagali papierów ale spokojnie cofnij się do tyłu i poczytaj na spokojnie może się mylę lub pozmieniali już coś w tym temacie ogólnie większość z nas wybiera Łęczną bo kwalifikują nez problemowo a jak masz odległość ja mam 600 i naprawdę sporo dziewczyn jedzie taki kawał drogi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
No Donia jak pijesz dużo kawy to weź swoją bo ta z automatu to wiesz taka sobie . Pamiętasz jak mi głowa pękała na drugi dzień po operacji . Dopiero po południu wpadłam na pomysł ze jestem prawie 3 dzień bez kawy . Jak wypiłam od razu ból minął od ręki . Ciężkie jest życie z nałogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
A w Lecznej prawie wszyscy są z daleka zwłaszcza na operacjach brzucha i piersi. Byłam tam raczej wyjątkiem ze tak blisko miałam . Salowa mi mówiła ze dziewczyny z drugiego końca Polski to tutaj normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam pamiętam jak bolała Cię głowa a ty o nałogu zapomniałaś:-) hahaha ja już papierochy pokonałam ale kawy sobie nie odpuszczę napewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Donia ja kawy to za nic sie nie wyrzeknę :) latałam z tym kubkiem po 2 razy na dzień a na koniec pani salowej tez suwenirka zaniosłam bo mi życie uratowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dzięki Donia za informacje, poczytałam te wpisy i jednak uprosiłam męża i zawiezie mnie te 500km do Łęcznej bo sama bym się zgubiła pewnie po drodze ze 3 razy i wyszlo by ze 700 :D Za tydzień w środę mam konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Dzwonilam do Dr Wasilewskiej, operacja aktualna choc w tym czasie ma być na oddziale 3 lekarzy, dużo pacjentów i trochę ponarzekala :/ dzięki Karmi za wskazowki, książki już mam, dresiki też :) kawę na 100 % wezmę. I powiem pani, że chcę na salę dla cycatych :) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Macie moze jakies doswiadczenia/opinie o dr Żukowskiej. Przeszukalam internet i jest jakos sporo negatywnych ale moze macie jakies osobiste doswiadczenia? Ona chyba przyjmuje tez w Łecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gośćMarta jak jestem zakwalifikowana do Warszawy na 26 września. Czekam od 30 czerwca ubiegłego roku. Czytam to, co dziewczyny z Łęcznej piszą i też już zaczynam się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
gość Marta to szybko masz termin konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narrow a co sami cos zamieszali widocznie ze jesteście obydwie na operacje zapisane tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta spokojnie ja mam 600 i tez jechałam z mężem w zyciu bym sama tam nie trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Nie Donia, nie namieszali, ale ktoś tam wyjechał na konferencje, a poza tym przecież operują przypadki nagłe, nie każdy ma planowaną operację jak my :) powiedziała, że mam się nie martwić, że wszystko ok. Bożka 13, to co? Wspólny pokój? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow chodziło mi o to ze macie operacje we dwie jednego dnia ale widocznie to też możliwe fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 17:41 Z tego co wiem to w Łęcznej jest dr Żuchowska a nie Żukowska i ludzie często przekręcaja nazwisko. Niby jedna literka a a różnica spora bo druga pani dr tez jest chirurgiem plastycznym ale chyba w Łodzi. W Łęcznej jest to młodziutka bardzo przyjemna pani doktor, ale w przychodni nie przyjmuje stale, chyba jedynie w zastępstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×