Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 65nn
Czytam Was i czytam :) . Wreszcie postanowiłam napisać, bo dzieki temu forum zdecydowałam się na operację i ten moment ma nastąpić 22.08.16r w Łecznej. Tak wiec już za momencik. Mój biust to ohoho albo i więcej ....65NN z tym, że te 65 to na ścisk, bo mam normalnie z 75 pod biustem ale cycki mam blisko siebie i w tym rozmiarze jakoś miski mi je trzymają. Przezyłam z tymi cycami kawał życia - urodziłam i odchowałam 3 dzieci i teraz poprosze by doktor "ciachnął krótko po męsku". Czy bezpośrednio przed operacją dzwoniłyście do szpitala by potwierdzić termin, czy nie trzeba tylko przyjeźdzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
65nn witaj, już niedługo będziesz się cieszyć nowym życiem :) Ja dzwoniłam, bo okres urlopowy i bałam się, że pojadę na darmo 400km. Ale nie wszyscy dzwonią. Kto jest Twoim prowadzącym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJa75h
zdjęcia powysyłam dzisiaj wieczorem. 65nn ja nie dzwoniłam ...ale faktycznie tak jak pisze narrow dla bezpieczeństwa i spokoju ducha możesz potwierdzić. Krótko i po męsku nie będzie ... :) ja tak chciałam, błagałam o jak najmniejsze a wyszło jak u wszystkich :) co nie oznacza, że jestem niezadowolona - wręcz przeciwnie jest bossssko Trzymam kciuki za Twoje przyszłe maleństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Ja75h masz pewnie mojego maila, bo chyba wysyłałam Ci swoje zdjęcia. Mozesz mi też posłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow nie mam :( prosiłam cię żebyś przeslala ale chyba ci umknęło ;( podaj -wieczorkiem podeśle a ty sie zreflektujesz i odwdzięczysz tym samym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Ja75h a podawałas mi maila? Bo ja mam imię i nazwisko w mailu, tu Ci nie napisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytad83
Dziewczyny mi został jeszcze miesiac. Coraz czesciej mysle i maly stresik mnie ogarnia. Nie mam pojecia jaki stanik kupic, czy wstrzymac sie i kupic na miejscu. Piszecie o plastrach masciach rozmiarach, mam wrazenie ze jakas nie doinformowana i nie przygotowana jestem :( Pamietam jaki to jest wielki stres przed zabiegiem ale po jest taka ulga. Ja bede sama i to mnie troche doluje, ale coz zdecydowalam sie i wreszcie nadchodzi ta chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
dzięki dziewczyny - zadzwonie bo ja mam ponad 600 km :) Ale nic mi nie straszne ;) . Ciekawa jestem czy "koleiny" na ramonach kiedys znikna ? Prowadzi mnie dr Madry i mam tez nadzieje, ze On bedzie mnie operowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
goscja75h - a jaki masz teraz rozmiar? i jaki rozmiar stanika pooperacyjnego kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn ja również nosiłam swoje worki cycole przez prawie 50 lat i zdecydowałam sie miałam operację u dr Mądrego 28.06.2016 i do był wspaniały dzień , nowej Bożki , teraz już nie patrzę ze złością na seksowną bieliznę wieczorową bo cycole wisiały mi do pępka , teraz mogę sie nie przejmować bo teraz STANIK TO FANABERIA , Mam piękne cycunie . Trzymam kciuki za ciebie ty też będziesz zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie mogę sie napatrzeć na swoje piersi , chyba takich nigdy nie miałam , staję codziennie przed lustrem i nie żałuje decyzji mimo że były dni że myślałam " a po co mi to było"więc wy młode dziewczyny i starsze nie zastanawiajcie sie szkoda czasu i życia , a i niektóre z was czasami a ja tak też mam po narkozie włosy strasznie robią się suche ja wczoraj musiałam obciąć sporą część swoich włosów bo były nie do rozczesania mimo najlepszych masek , także nie bądzcie zdziwione jak po operacji około 1-2 miesięcy zaczniecie mieć suche włosy- strasznie suche albo będą wypadać , ale nowe odrosną a cycunie zostana .Pozdrawiam wszystkie która chce fotki to dawajcie maile , już nie wstydzę sie swoich cucusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wysłane :) Narrow agulekt@gmail.com Judyta tylko spokój cię uratuje wszystko przyjdzie z czasem. Ja osobiście do samego końca nie ogarniałam tej kuwety. Dobrze ze Zawsze można liczyć na bardziej doświadczone koleżanki :P nie martw sie ze będziesz sama, tez nikogo ze mną nie było - personel rewelacja, a do tego trafiłam na mega fajną współlokatorkę :) po operacji jesz, spisz, jesz, spisz itd itd, siebie spokojnie ogarniesz sama - dzień po operacji sama umylam głowę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn teraz mam 75 c/d tak bynajmniej mówili - jak dla mnie bliżej d. Stanik kupiłam przed operacja silima cara 75 b/c jest rewelacyjny, wlasnie dokupiłam drugi na zmianę :p. Na dole w szpitalu masz sklepik - problem w tym nie maja w nim od ręki małych obwodów, ale. .... Pani mówiła ze z dnia na dzień sa w stanie zrealizować zamowienie. Chyba na twoim miejscu nie kupowalabym przed ... masz bardzo duży rozmiar wyjściowy i na pewno jest minimum poniżej którego, nawet jak bardzo bedą chcieli, nie bedą ci w stanie zejść .. Była ze mną dziewczyna która zchodzila z Ł i wydaje mi sie ze miała większy niż ja teraz - ale o ile nie wiem bo jej nie zapytałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka ..... Co ty babo piszesz .... Dziewczyny pomyślą ze masz z 70 lat :p A ja ci powiem tak - cieszę się, ale jeszcze jestem na etapie: - po co mi to było - pewnie jak sie zagoją zmieni mi sie front - nie mogę na nie patrzeć o dotykaniu nie wspomnę - cały czas przerażają mnie szwy :( dobrze za ma kto robić mi opatrunki :) przed każdą zmiana mam milion powodów i zajęć żeby odłożyć to w czasie Dzisiaj na chwilę wyszłam do ludzi - kurczę wcześniej nie zauważyłam babek z dużymi cyckami. Myślałam ze tylko ja taką kaleką jestem :) a dzisiaj ... Matko i córko co druga co mnie mijała cyce miała ze hej ... Miałam ochotę je wszystkie zaczepiać i krzyczeć ze nie musza sie tak męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Ja75h piękne!!!!! Cudeńka od razu mogę iść na stół jak widzę twoje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia cmok :) tez mi sie podobają :p teraz trzymaj kciuki za gojenie a ja bede trzymała za twoje przyszłe równie piękne maleństwa :p Kiedy ty idziesz do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H 19 września mam się wstawić:-) to pewnie 20 na stół boję się jak cholercia hehehe a z drugiej strony nie mogę się już doczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Ja75h wysłałam Ci fotki, czekam na Twoje :) Dziewczyny wgłębienia na ramionach znikają bardzo szybko, mi przynajmniej zniknęły :) Swędziały mnie blizny pod piersiami i co? nierozpuszczone szwy zaczęły przez nie wyłazić... Już siły nie mam, kiedy to się wreszcie skończy! Ja jestem na serio ewenementem, jak nie urok to ***. Nie dość, że cycki zrośnięte, wszyscy oglądali mnie jak małpę w zoo, to potem te rozlazłe rany, gojenie 2 miesiące i jeszcze alergia na szwy, no masakra. Nie zmienia to faktu, że decyzji nie żałuję i drugi raz bym to zrobiła. Ale człowiek by już chciał normalnie funkcjonować, na basen iść, do pracy, poćwiczyć a tu ciągle coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narrow biedulko Ty nasza będzie w końcu dobrze musi być:-) cycki masz boskie teraz:-) kręgosłup odpoczywa wierzę że jesteś już wykończona bo wciąż coś a każda by chciała z nas tego uniknąć no ale nie zawsze idzie to w parze Pozdrawiam i ślę dużo buziaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Ja również pozdrawiam Syla 80k :* Przykro mi czytać o Twojej brodawce, szkoda ze tak się stało i trzymam kciuki za poprawkę. U mnie wszystko idealnie, ale od początku tak miałam ze nic nie bolało i godło się jak na psie. Szkoda tylko, że blizny są tak widoczne, drażni mnie to strasznie, nie spodziealam się że będą takie duże :( Po 9 miesiącach piersi już trochę opadły i nie są takie ładne jak na początku ale i tak sa super, to była najlepsza decyzja jaka mogłem podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie !!! Czytam to forum od kilku miesięcy, i to dzięki Wam zdecydowałam się na zmniejszenie. Bardzo pomogły mi informacje zawarte w Waszych postach. Skierowanie od rodzinnego zdobyłam bez problemów,gorzej było z ortopedą, ale poszłam prywatnie i mi wypisał. Na konsultacji byłam 21.07.,2016r u doktora Mądrego i zostałam zakwalifikowana na 22.01.2018r.- termin odległy ale będę czekać cierpliwie. Jechałam do Łęcznej całą noc, i czekałam kilka godzin pod gabinetem, ale było warto. Moje wymiary to 28/12 (obie piersi), a rozmiar biustonosza 70 h/i w zależności od producenta bielizny). Robiłam prześwietlenie kręgosłupa szyjnego i piersiowego- mam zwyrodnienia i skoliozę i garba do ciężaru. Na konsultacji miałam zaświadczenie od ortopedy i mammografię. Doktor tylko przeczytał wyniki i oddał mi. (bardzo sympatyczny lekarz:). Mój lekarz rodzinny twierdził, że nie słyszał o takiej operacji na NFZ, ale skierowanie dał (zmieniał jeszcze, bo pierwsze napisał źle). Natomiast ortopeda na NFZ to porażka :( nie słyszał o takiej operacji i stwierdził, że cyt. "gdyby taką operację zrobiła Pani 20 lat temu, to by Pani nie miała teraz takich zmian, a w takim wieku (47 lat) to już wszystko zanika i maleje, więc nie ma sensu robić- baran!!!! ) Aha i jeszcze pielęgniarka, która była z nim w gabinecie stwierdziła, "przecięż nie ma Pani takich wielkich". Byłam w kurtce, więc co ona mogła widzieć!!! Ale to już na szczęście za mną . Jeszcze raz dziękuję za pomoc wszystkim Paniom :) Jestem z Tarnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
mary miałam podobne doświadczenia w gabinecie u ortopedy na NFZ, aż się z nim w końcu pokłóciłam:) Narrow te wychodzące szwy to normalna sprawa, ja jestem 2,5 miesiąca po operacji i dzisiaj byłam u dr Madrego bo jeszcze miałam jakieś 2 zasuszone i trochę mnie ciągnęły, doktor jak zwykle przemiły wyjął bez problemu. Potem skomplementował mój nowy biuścik i powiedział, że więcej już mogę nie przyjeżdżać. Nadal mam lekki obrzęk na lewej piersi, ale powiedział, że do pół roku może schodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Powiem Wam jeszcze że dzisiaj były przynajmniej 2 dziewczyny w kolejce na zmniejszenie i jednej nie zakwalifikował, a przyjechała aż z Gdyni. Nie wiem może jest tu na naszym forum? Także cieszmy się, że nam się udało. Ja 75 H a jaki masz rozmiar biustu? Ja mam takie duże C z wyliczeń, ale wszystkie biustonosze kupuje 75D . Mi się wydaje, że mam malutki biuścik, ale mój mąż twierdzi, że jest okazały tym bardziej, że jestem raczej filigranowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ja tez nie mogłam patrzeć na swojej cycki jak były po operacji, ręce mi się trzęsły jak robiłam opatrunki i bałam się ich myć i dotykać. Aż przychodzi taki dzień, że zaczynasz je lubić nie tylko w biustonoszu pooperacyjnym, ale też gołe.Blizny mam chyba całkiem przyzwoite, ale od początku smaruje regularnie bliznasilem i oceanikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dziewczyny ponawiam moja ofertę, za grosze bo 50 zl plus koszty wysylki sprzedam biustonosz pooperacyjny silima cara 85 b/c czarny. Mozna pisac na adres nstepnik@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Ja ze swojej strony powiem tak im później się zrobi operację tym lepiej, na starość cycuszki będą piękne i jędrne a nie zwisy :) Tak więc nie ma co się przejmować wiekiem, ze mną operację robiła pewna Pani ok 20 lat starsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Masz Do da rację teraz jestem po 40, a cycki jak 18, fajnie było na wakacjach szpanować pięknym biustem. Mąż się śmieje, że biust nieadekwatny do peselu:) A z drugiej strony to szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o takiej operacji bo jednak tyle lat zmarnowałam na ukrywaniu się pod bluzkami kryjącymi piersi. I te ohydne spojrzenia facetów, blee. Śmiałyśmy się ostatnio z Donią, że już wystarczająco długo byłyśmy seksbombami i teraz czas pożyć jak normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×