Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Narrow_minded
65nn nie martw się, miałam to samo:( wiem, że czekanie jest wkurzające ale co zrobisz. W takim razie trzymam kciuki jutro!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
65nn mam nadzieje ze dzis juz zabiora cie na stół powodzenia trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
dziewczyny potrzebuje kontakt na nocleg w miare tani poniewaz jedzie ze mna siostra i chce jej cos wynając na tydz znacie kogos i ja tez jade juz w poniedziałek 05.09 wiec tez 1 nocke musze zaliczyc???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już załatwiłam :-) nocleg od 05.09 to tak zaraz:-) jakaś spokojniejsza się odrazu zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Nie pisałam dosyć długo, bo nie byłam w stanie. Operacje miałam o 9 rano we środę. Trwała okolo 3 godz. Poszło ponad kg cyca. Fatalnie zniosłam narkozę. Na sali obserwacji byłyśmy całą środę, noc i do 9 rano dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Czułam się koszmarnie. Można powiedziec ze wszystko mnie bolalo. Noc masakra - nie powinnam straszyć nikogo ale u mnie tak bylo tylko,ze ja koszmarnie reaguje na narkoze. "rzygam dalej niż widze". Czułam się zupełnie bez sil. Ale po poludniu juz zaczęłam odzyskiwac sily. Piersi zobaczę jutro. Będzie zmiana opatrunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65NN najgorsze już za tobą teraz tylko odpoczywaj i nabieraj sił. Witamy w gronie posiadaczek małych cyckow-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn biedulko ty najważniejsze ze wszystko ok i już jesteś posiadaczka pięknych małych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dzis wreszcie zdejmą mi pancerz pooperacyjny. Może tez i dreny, bo one przeszkadzają najbardziej. Ogólnie mam znacznie lepsze samopoczucie, choć ciągle jestem slaba i kręgosłup od leżenia na wznak tez się buntuje. Na poczatku chciałam jak najszybciej do domu ale teraz bez żalu zostane jeszcze na oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65 nn to faktycznie sie wymeczylas dziewczyno. Najważniejsze ze dzisiaj jest juz dobrze, pogoda w najbliższym czasie będzie nas rozpieszczać - ruszaj sie wiec, spaceruj jak najwiecej. Ciekawa jestem twojej pierwszej reakcji na nowe cycusie :) Kilogram na jeden cyc :) imponujący wynik obyś szoku dzisiaj nie doznała :p do poniedziałku pewnie cie jeszcze potrzymaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn kto cię malował i kto operował na wizazu laski piszą że np mądry miał być prowadzącym a wogle go dziewczyny nie widziały kurde zaczynam się stresować wiem że robią ładne cycki ale nie chciałabym zeby jacyś studenci mnie pokroili:-( super że dochodzisz do siebie fajnie że dziś zobaczysz nowe cycuchy czekam na relację:-) i oczywiście nowe fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny, czy któraś z Was miała operację u dr. Chomickiej Jandy w Luxmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia mamy tyle do gadania co nic :( na bank w zespołach bedą operowali, moze nie studenci, ale lekarze z mniejszym doświadczeniem .... Przecież na kimś uczyć sie muszą i nabierać doświadczenia .... Nie bardzo sobie wyobrażam naukę na denatkach ..... ;) niestety taka prawda, brutalna, ale prawda ... Nie stresuj sie bedą najpiękniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H muszą być naj :-) teraz martwię się żebym w czasie okres dostała przyda mi na 29-30 i mam ok tyg choć biorę rutioscorbin to może będzie słabszy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem a jak twoje piersi już wszystko wygojone???75nn jak biuścik widziałaś? dreny powyciągali ciekawe kiedy Cię wypuszczą mi też przypadnie operacja w środę wiec pewnie w pon dopiero wyjdę. Ja teraz to proszę żebym okres w terminie dostała wypada mi na 29-30 wtedy mam ok tyg i jadę na łęczną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
65nn przykro mi, że tak źle zniosłaś narkozę, ale najważniejsze, że masz już małe cycki :) Gratulacje :) Daj później znać jak się czujesz i co tam zobaczyłaś pod bandażami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Hej dziewczyny, dzis jest juz znacznie lepiej. Zdjęli mi ten koszmarny gorset i widziałam swoje nowe cycuszki. Na razie mocno obrzęknięte ale maja być C na D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że czujesz się lepiej :) Teraz to już powinno być dobrze. Najważniejsze, ze masz już to za sobą. Życzę Ci szybkiego i bezproblemowego gojenia. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość jw. to ja Mary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dziś wyjęli mi dreny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dziewczyny, na razie moje nowe cycuszki widziałam na fotce i na zywo z góry. Wydają mi się ciut za duże ale i tak o wiele mniejsze niż były. Mysle ze potrzebuje czasu by opuchlizna zeszła. Brodawki patrzą w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
66nn a kto operował już się dobrze czujesz???pewnie w pon pójdziesz do domku☺jak opisujesz pobyt w szpitalu zadowolona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Juz któraś opisywała menu szpitalne - dietka bez Owoców i warzyw. Personel raczej miły i pomocny. Najtrudniejsze momenty to nie usypianie ale dochodzenie do siebie. Mnie i dziewczynę , która miała po mnie wycinanie z piersi torbieli i przy okazji podciągnięcie trzymali od 12 we środę do 9'w czwartek. Ja to zniosłam bardzo,bardzo kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Na druga dobę poczułam się ciut lepiej. Tu po operacji strasznie mocno bandażują nam piersi, ja nie mogłam oddychać i mysle, że to tez bym powód mojego fatalnego samopoczucia wiec jak będziecie miały problemy ze swobodnym oddychaniem to proście o poluzowanie tych bandazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Mi dreny wyjęto dopiero dzis rano (sobota a operowali środę rano). Duza ulga, ciut bolało ale bez przesady. Mam wyjść w poniedziałek i powiem szczerze ze wcale mi się nie pali. Naprawde potrzeba odpoczynku a obecność lekarzy daje poczucie bezpieczeństwa. Choc wyrka fatalnie niewygodne a spanie na plecach...ech. Ale wydaje mi się ze warto, choc nie od razu tak myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie laski pisza ze maja malutkie piersi na początku a ty ze troche ci się duże wydają pewnie opuchlizna zejdzie u będzie super a wiesz kto cie operował bo dziś słyszałam ze żukowska złamała rękę i laske przełożyli miała pojechać 29 a dzwonili i może w środę ale ma się jeszcze upewnić we wtorek Mądry jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dzis rano byla dr Żukowska zdrowa i cala wiec nie wiem. Mnie operował dr Mądry. Miałam na szypule tak wiec takie c/D wycieli mi po pól kg cycka z każdego. ....wlasnie dr Żuchowska byla na wizycie nie połamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Stanik mam sportowy chyba 70 c i spoko się wszystko mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×