Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

65nn kciuki beda trzymane w 100% ja za dwa tyg czekam na kolejna recenzje od ciebie co,i,jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Witam jestem nowa na forum ;) Dziewczyny będę miała modelacje operacji piersi u Doktora Brzuchanskiego. Zaproponował mi ciecię tylko pionowe powiedział ze nie widzi potrzeby cięcia tak zwanej kotwicy. Może mi któraś z was napisać o swoich efektach z takim cięciem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dziewczyn po dłuższym czasie po operacji. Czy może któraś z Was zaobserwowała u siebie blednące brodawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabc
Moje Drogie proszę o pomoc, jestem 19dni od operacji wszystko jest ok jak na razie... dziś ze sutka odpadł mi kawałek strupka i w tym miejscu ukazała się mała dziurka z której wystaje jakby maluteńki kawałek sznurka... czy to jest szew rozpuszczalny który muszę jechać do kliniki wyjąć czy on sam zniknie? co radzicie? nie ukrywam trochę się zmartwiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa przeglądam stronki ale nie mogę nic znaleźć o cięciu lejour pionowym. Będę operowana u doktora Brzuchanskiego i zaproponował mi właśnie ta metodę. Możecie się wypowiedzieć o jej efektach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Gość abc to jest szew rozpuszczalny, o ile nie miałaś syntetycznych. Pokaż się chirurgowi, on Ci zaleci ci masz stosować, to się musi zabliznic. A gdzie byłaś operowana? 65nn daj znać co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
No to jestem po badaniach. Jutro ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lawenda_nie denerwuj sie będzie dobrze :) z jakiego rozmiaru schodzisz ? Gośćabc_mialysmy operacje w tym samym czasie :) nie wiem czy to dobrze czy to źle, ale mam sporo takich wystających czernych punkcików .. Nie które giną inne sie pojawiają ... W środę bede na kontroli wiec moge dopytać i dam znać :) no chyba ze juz Byłaś u lekarza ? 65nn_super ze wszystko ok :) wiesz juz która jestes w kolejności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narrow a u ciebie juz wszystko w porządku ??? Wygoiło sie wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Ja75h juz wszystko wygojone ;) wczoraj plywalam, dziś biegalam, od jakiegoś czasu jeżdżę juz na rowerze a jutro do pracy ;) i cały Czas kupuje nowe Bluzki rozm.38 a nie 44 jak kiedyś ;) a jak u Ciebie? przeszedł Ci ten ból i obrzęk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow ale ci zazdroszczę :) to jak ty dopiero wracasz do pracy to ile ty wolnego (l4) miałaś ? :) U mnie - Niestety :( byłoby zbyt pięknie :( cały czas ja czuję, jest delikatnie opuchnięta i cały czas coś sie z niej sączy :( i takie coś białe na tej ranie :( jak pleśniawka to wygląda. Dziewczyny jak długo one was ciągnęły, były takie nienaturalnie napięte .... Hmmm nie wiem jak to Określić .... Jak ściągam biustonosz to mam wrażenie, szczególnie pod biustem, tak dziwnie ciągnie przez co sa one takie mega nienaturalnie naciągnięte, napięte :) jakby miały strzelić - to tak ma byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabc
jutro jadę z tymi wystającymi sznurkami ;) zobaczymy ale powiedzieli mi że prawdopodobnie to szew rozpuszczalny który wychodzi ;p ale lepiej dmuchać na zimne i podjechać żeby to sprawdzili ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny czy wszystkie macie cięcia w kształcie kotwicy? Nic nie mogę znaleźć na temat cięcia tylko pionowego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćabc_napisz co ci powiedzieli moze sie kiedyś przyda GośćAnna_z dziewczyn tu aktywnych wszystkie miałaśmy ciecie w kształcie kotwicy. Z tego co pamietam u jednej był pomysł na ciecie tylko pionowe, ale finalnie nie doszło ono do skutku. W twoim przypadku jesli jest taka opcja to tylko sie cieszyć, na pewno doczytałas ze nabardziej problematyczne, spędzające sen z oczu blizny to te pod piersią :( których ty możesz uniknąć ... 65nn_trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Ja75h miałam miesiąc po szpitalu i 2,5tyg od rodzinnego. to białe to ziarnina, tworzy się nowa tkanka. może spróbuj ten Aquacel Ag, nie zaszkodzi a pomoże. Nie zostają Dziury tylko płaski blizny w tych ranach a pod tym się ładnie goi i nie sączy. Anna to chyba lepiejy, że Blizny będą mniejsze. My niestety Wszystkie kotwica. 65nn trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Enel-Med w Warszawie – profesjonalna i sympatyczna obsługa, zabieg w 100% przebiegł tak, jak tego oczekiwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn trzymam bardzo bardzo mocno kciuki myślę że już odpoczywasz na pooperacyjnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabc
hej ;) okazało się, że wychodzą szwy wewnętrzne :) pani posprawdzała pod strupkami i je odcięła ;) już jest ok :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscabc_i po krzyku :) a tak poza tym wszystko dobrze ? Gdzie byłaś operowana ? Bo chyba mi umknęło :( pochwal sie swoimi maleńkimi newsami :)? agulekt@gmail.com Narrow ufff trochę mnie uspokoiłaś bo juz wyobraźnia zaczęła pracować nie w tym kierunku co trzeba :) jutro jadę na kontrolę zobaczymy co powiedzą .... Przy poprzedniej wizycie podpytywałam go o ten plaster o którym piszesz, ale powiedział mi ze nie na tym etapie .... Mam nadzieję, że jutro przejdę dalej do kolejnego etapu wtajemniczenia :) dzisiaj spałam trochę na boku !!!!!!! Lalalalala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziękuję dziewczyny za odpowiedz. Jak by któraś z was była po operacji z cięciem pionowym to proszę się odezwać jak piersi wyglądają po :) widziałam wsumie dużo zdjęć i piersi są super po takim cięciu ale zawsze to lepiej usłyszeć od osoby która to przeszła. Ja jeszcze 10 miesiecy do operacji modelacji piersi... także będę śledzić forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHALUTA
Witam, czytam Wasze opinie i opisywane przeżycia, sama biję się z myślami, bo jak tylko pamiętam zawsze miałam kompleks dużego biustu. Jestem prawie zdecydowana na operację, ale nie wiem czy w pracy uda mi się ukryć operację. Czy 2 tygodnie urlopu będzie wystarczające, czy dzieci w domu się nie poznają, czy jeżeli mąż będzie pomocny, to dam radę funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Chyba mi posty zżera. Operacja przesunięta na jutro. No trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Jakiś nagły przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×