Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

również niemogę się doczekać dopasowanych koszulek:-) marynarki koszuly eleganckiej:-) kurde jakie marzenia które jeszcze troszkę i się spełnia dokładnie od jutra za msc;-)nie wierzę że to tak szybko przeleciało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Donia faktycznie, zanim sie obejrzymy, będziesz leżała na stole :) i będzie.... rachu, ciachu i po strachu :p Karmi to zes mi przypomniała o tym bliznowcu :( a powiedz mi twarde masz te blizny? Pytam bo w końcu odważyłam sie i na małym kawałku dotknęłam moich i sa takie grubsze i twarde - tak wlasnie ma byc ???? Iwa odezwij sie :( plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ja 75H blizny te na otoczkach i te w dół sa delikatne i mało widoczne, natomiast te pod biustem są raczej twarde, najbardziej tutaj przy dekolcie są wyczuwalne i ciemniejsze i te z boku cycków tez dość czerwone jeszcze. Ale widzę, że jest poprawa z czasem sa bardziej miękkie. W niektórych miejscach widać już tylko kreseczkę po cięciu. generalnie to szczerze blizny na razie są i nie ma co nikogo oszukiwać, że ich nie ma czy nie będzie. ja juz się do nich przyzwyczaiłam i mi to w ogóle nie przeszkadza, ale nikomu obcemu nie chciałabym ich pokazać. Jeśli się już nie pogorszą to będę zadowolona bo chyba nie będę zbyt grube a z czasem pewnie zjaśnieją jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ja 75h swoje zaczęłam smarować ze 3 tygodnie po operacji a teraz jestem 2 i pół miesiąca i nadal smaruje dla czystości sumienia. Ile minęło już od twojej operacji. Ja nikogo nie straszę tutaj, ale dobrze żeby młode dziewczyny zwłaszcza, które nie są mężatkami wiedziały, że blizny są i pewnie nigdy nie zniknął. Moje blizny są chyba całkiem przyzwoite, ale ewidentnie widać, że cycki były krojone wzdłuż i w szerz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
No z bliznami nie ma co czarować, ja pewnie miałabym piękne, gdyby mi sie połowa szwów nie rozeszła i teraz mam cycki po przejściach :) Ale z biustonosza na szczęście nie wystają, nawet z bikini :) Trzeba się nastawić, że mogą być duże i grube, a jak wyjdą piękne i mało widoczne, to tylko się cieszyć. Karmi ma rację, że jak komuś ma to przeszkadzać potem w sytuacjach negliżu to lepiej przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Mi juz tez nie zalezy na tym by cycki byly idealnie bez blizn. Chcialabym zeby byly male i brodawki patrzyly w niebo a nie w buty ;) . Przez kupe lat nosilam ten balast, znosilam spojrzenia cymbalow i ich cmokania. Bylam kiedys bardzo szczupla a cyce zawsze mialam wielkie, nie tyle wiszace co pelne balony. Od biustonoszy mialam rany, na ramionach wrzery, a kupno odpowiedniego stanika graniczylo z cudem - teraz pod tym wzgledem jest lepiej ale i tak na male obwody ciagle jest problem. Reasumujac - jak dla mnie to pal licho blizny, komfort zycia, wygoda, piekna bielizna, bezproblemowe uprawianie sportow i wiele innych jeszcze plusow zdecydowanie przemawia za zmniejszeniem. I u mnie ta chwila nadchodzi juz prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w porównaniu do Was to jeszcze świeżynka jestem :) dwa i pół tygodnia po to jeszcźe żadna wyrocznia .... Nie martwią mnie blizny - od samego początku wiedziałam i byłam pogodzona z tym ze one bedą, ale mimo wszytsko chciałabym żeby były one jak najbardziej delikatne, a w szczególnoś nie przerośnięte (czyt. bliznowatośč). Karmi u mnie podobnie wokół otoczek i w dół są miękkie i delikatne ale ta pod biustem - nie jest tak kolorowo - zewnętrznie wyglada ładnie, ale w dotyku nie jest juz tak miła :(. Pewnikiem czas będzie działał na ich korzyść ... :) Jakby nie było i coby nie mowić - w negliżu zwis gorszy .... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Mnie na początku też nie martwiły blizny ale teraz mi przeszkadzają :( przed operacja myslalam, ze latem nakupie sobie pelno tych sznurkowych kostiumow kapielowych i takich modnych sexy bezszwowych i nieusztywnianych biustonoszy z samej koronki, będę nosiła sexy sukienki z głębokim dekoltem bez stanika i dupa :/ nie przypuszczałam, ze tę blizny będą aż tak widoczne i trzeba je będzie chować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Do-Da - cos nie rozumiem - dekoltów nie mozesz bo blizny widac ???? Przeciez u gory cycka zadnych blizn nie ma tylko wokol brodawki - a tej zwykle nie mamy ochoty pokazywac w dekolcie ;) no a chyba najgorszy to szew od brodawki w dol i pod cyckiem no ale te to tylko na golym cycku widac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Ja juz w niedziele wyruszam z domu pociagiem do Warszawy a w poniedzialek raniutko moja siostrzyczka zawiezie mnie do Lecznej ....oj....ojojoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze my chyba wszystkie za świeże jeszcze jesteśmy żeby rozmawiać o bliznach ..... Trochę czasu musi upłynąć żeby to wyglądało ... Ciekawe co powiedziałyby koleżanki które miały operacje rok, dwa lata temu, ale pewnie nie zaglądają tu juz :( 65 nn oj oj oj .... A za tydzień będziesz wracała do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
ciagle pisze, bo z nerow to albo jem albo pisze ;) to juz wole pisac :) . Wlasnie kupilam sobie pierwsza koszulke nocna na naramki. Mialam kupic pidzame rozpinana ale bie bylo wyboru - same takie dla matron, a koszulka na ramiaczka jest fajna - latwo ja zsune w dol i ma podomke z kieszeniami na te dreny brrrr. Najgorsze to sa chyba ostatnie dni ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
65nn mi chodziło o takie sukienki jak ta MG z Agenta http://macademiangirl.com/2016/05/misja-agent-czyli-wielki-final.html?lang=en Nie do końca świadoma przed operacją marzyłam sobie, że na jakieś super imprezy takie będę mogła założyć na moje nowe super jędrne cycki, głupia ja ;) Mi te pod cyckami tak nie przeszkadzają jak te pomiędzy, szkoda że te cięcia robią takie duże. No i myślałam, że tak jak moja blizna po cesarce jest cienką i prawie niewidoczną nitką tak i te takie będą. Operacji nie żałuję ale nie lubię pokazywać cycków nawet mężowi tak mnie te blizny denerwują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn wcale się nie dziwię że się denerwujesz......... ja siebie nawet sobie nie wyobrażam na krótko przed terminem:-( Do_da musisz nauczyć się życ z tymi bliznami ja wolę mieć duże blizny ale duzo mniejsze cycki strój kąpielowy mogę nosić jednoczęściowy z mały m biustem równiez :-)a sukieneczkę napewno nie jedną ładną jeszcze założysz nie koniecznie z takim dekoltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do_da a ile jestes po cesarce ? Ja jestem 3,5 roku po operacji i blizna tak jak piszesz - jest bielutka, cieniutka i praktycznie nie wyczuwalna ... A pamietam, ze na początku nie było tak kolorowo 65nn pisz kobieto :) dreny jak wszystko będzie dobrze zdejmą ci drugiego dnia ... Nawet nie poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Po cesarce już 12 lat, piersi w październiku robiłam. No wiem, ze muszę się przyzwyczaić ale kiepsko mi idzie. Cieszę się, ze sa małe i jędrne ale te blizny mi radość przycmiewają. Szkoda, ze Iwapoz nic nie pisze bo ona pierwsza napisała jak jej to przeszkadza i miała laser robić chyba. Ciekawe co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
65nn niestety, ale blizny widać na dekolcie bo zaczynają się dokładnie w miejscu gdzie zaczynają się piersi na górze. Na szczęście piersi są dość blisko siebie i nie rzucają się w oczy te cięcia i są trochę pod biustem, także taka sukienka jak pokazała doda odpada raczej, strój też trzeba wybierać żeby łączył cycki bardziej do kupy bo inaczej tez widać. Bikini na sznureczkach też odpada bo widać te blizny z boku pod pachą. Także to nie jest tak, że piersi będą jak u celebrytek bo one mają włożone implanty i malutkie nacięcia pod biustem, a nasze cycki pokrojone są całe. Ja to aż się dziwię, że mi te blizny nie przeszkadzają, ale chyba po tych widokach od razu po operacji to teraz i tak są super. Wydaje mi się, że po roku zostaną tylko jasne kreski, póki co trzeba smarować maściami, a dziewczynom co bardzo zależy jeszcze masować blizny. Ja tam się cieszę, że moje piersi patrzą na wprost a nie do dołu i że mogę się ubrać w normalne ubrania i że nikt się na mnie nie gapił jak chodziłam w bikini. A , że idealnie nie będzie to wiadomo. Trudne to są decyzje i na pewno każda powinna wiedzieć o tym, że fakt każda się cieszy, że są małe, ale są i minusy operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny Co do blizn 4.09. moje cudeńka będą miały rok. Bilzny oczywiście są duże choć mi się super zagoiły. Wiedziałam jak będa wygladac i absolutnie nie żałuję. Jestem przeszczęśliwa. Mogę chodzic bez stanika i wygłąda to mega:) oprację miałam przed samym ślubem, więc mój Mąż wiedział jak to będzie a właściwie to mówi że efekt przerósł oczekiwania. Moim zdaniem największy minus-brak czucia w brodawkach ze wzgledu na przeszczep ale coś za coś. Komfort psychiczny jest dla mnie ważniejszy- zero spojrzen i komentarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Dziewczyny mam nowy termin 06.09 jestem przeszczęśliwa czym szybciej tym lepiej bo ja się tymi snami i myślami wykończę moje wspaniale czy jest ktoś kto będzie 5 mój termin to wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gošć ale stały sie bardziej delikatne i jaśniejsze? Donia_ale masz farta :) dobrze ...nie będziesz sie juz tak denerwowała ... 5 jestem na kontroli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak inne Dziewczyny piszą te wokół brodawek i te pionowe są prawie niewidoczne gorzej z tymi największymi ale są jaśniejsze niż wcześniej. Ale za to super stoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytad83
Sonia miałaś być 19 przełożyło Ci termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Donia ale masz farta. ;) super, nerwy Ci się skroca ;) U mnie tych blizn nie widać z bikini, ale ja nie mam ich tak na okrągło jak wy, tylko na prosto, wiec może dlatego. natomiast sukienka jak na zdjęciu odpada, to jest pewne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Narrow Ty pewnie miałaś inne ciecia . Bo ja mam od początku cycka od góry ale teraz jak juz troche opadły to właściwie mało to widac ale jednak sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dziewczyny - jadę pociągiem do Warszawy a jutro z siostra rano do Łęcznej. Ogarnęłam domowe sprawy i troche spokoju ni wróciło. Trzymajcie kciuki za wyniki badan, żeby mnie nie przesunęli. Będę pisac ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój termin też się zbliża, rok czekania minął nawet nie wiem kiedy. I zaczynam się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn trzymam kciuki :) pisz koniecznie ... a robiłaś w końcu badania na własna rękę ??? Lawenda a kiedy dokładnie twój wielki dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×