Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Witajcie kochane Mam takie pytanie czy po konsultacji w Łęcznej jak sie już zakwalifikujemy a termin faktycznie dwa latado zabiegu to można zrezygnować? i zabrać skierowanie i załatwiać np w Polanicy? Ja jestem z Grudziądza To kawał drogi Czy któraś z Was dziewczyny to przerabiała może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Dziękuję Fatysia2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Konsultacja 20.04.2017 w Gdańsku Superrr cieszę się bo nie mam tak daleko. Dr. Elżbieta Klein. Może któraś miała u Pani doktor jakieś opinie. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Pomóżcie mi to ogarnąć na konsultację co muszę mieć zabrane ?? Jakie badania i co musi ortopeda napisac ?? Jak wygląda taka konsultacja o co pytają co robią czego mogę się spodziewać po takiej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne_sia na konsultacje musisz mieć skierowanie od ortopedy, neurologa, psychiatry etc. Na konsultacji pokazujesz wyniki badań np. Rtg kręgosłupa. W sumie na to nie patrzą, najważniejsze jest pokazanie piersi lekarzowi. To tyle, jak się zakwalifikujesz to lekarz ci powie z czym masz być przed operacja( morfologia, usg piersi, rtg klatki piersiowej etc) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia M Po konsultacji w Łecznej jak dostaniesz gdzieś termin szybszy możesz zrezygnować i poprosić o przesłanie skierowania. Nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J_mloda
ne_sia nawet nie masz pojęcia jak ja się stresowalam kiedy jechałam na konsultacje! Nie dość że sama do innego miasta to jeszcze daleko do domu a mam dopiero 22 lata. Jestem z tym sama, jeszcze nikt nie wiedzial o moim planie na zmniejszenie bo nie wiedziałam co z tego wyniknie ale jak zwykle się okazało strach ma wielkie oczy!! Kiedy dzwoniłam do szpitala żeby potwierdzić rejestrację Pani powiedziała mi tylko żebym miała że sobą skierowanie od lekarza rodzinnego na którym musi być numer. N62 I tylko tyle. I tak właśnie pojechałam tylko z tym skierowaniem. Jeszcze większe zdziwienie kiedy czekałam na lekarza a tam przyszedł młody i przystojny doktor Fabian Urban. Już miałam myśli żeby zwiac :) po wejściu dałam skierowanie lekarzowi i zaczęliśmy rozmawiać. Odpowiedziałam mu o moich piersiach, od kiedy rosną jak mam z nimi problemy itd. Pan doktor wysłuchal, zadawał pytania i poprosil żebym pokazała piersi, zbadał i powiedział że kwalifikuje się. Zaczął tłumaczyć na czym polega operacja, różnica między przeszczepem całkowitym a na szypule i kazał się zastanowić nad karmieniem piersią. Czy nie lepiej zdecydować się na dzieci a później operacje. Następnie wypisal skierowanie do neurologa, pani pielęgniarka kartke z wytycznymi przed operacja i potrzebnymi badaniami i to wszystko. Wyszłam taka szczęśliwa z gabinetu! Dziewczyny warto uwierzyc w siebie i bez strachu pytać pytać i jeszcze raz pytać. Mi ta operacja ma prawdę zmieni życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
witajcie. jestem dwa dni po zabiegu. Piersi mocno nie bolą, ale mam ogromny problem ze spaniem na plecach - nigdy tak nie spalam w efekcie czego plecy bola niemiłosiernie i mam nieprzespane noce.. czy któraś z Was też miała z tym problem? Po jakim czasie zaczelyscie spać na boku,brzuchu? Pozdrawiam! PS. jesli któras z Was nie jest pewna - POLECAM! to jedna z moich najlepszych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Gość Po ja pierwsze 2 noce miałam problem a potem zaczęłam kłaść się na boku trochę boli ale tak mi było wygodniej na brzuch też bym się chciała położyć jestem 3 tyg po operacji i też się zastanawiam kiedy na piersiach będę mogła spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Kaooma a po ilu dniach mialas zdjete szwy? Ja jak za 1,5tyg pojde na wizyte to zapytam jak ze spaniem na brzuchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Po 2 tygodniach. Część jest rozpuszczalna 2 mi zostały idę w pon bo to jest w miejscu gdzie się rozeszły szwy i mam otwarta rane czuje ze będzie bardzo boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Fatysia2018 Dziękuję :) mam skierowanie od rodzinnego i pisze tam "przerost gruczołu piersiowego bóle kręgosłupa N62. "I to wszystko tak może być ?? Czy iść do lekarza i zmienić coś żeby nie bylo zaskoczenia jesli coś będę miała nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
J_młoda Dzięki. :)) A jesteś przed operacją tak?? Gdzie i u kogo? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
J_młoda Dzięki. :)) Jesteś przed operacją tak ? A gdZie i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Ja się wlasnie boję ze mi się rozeszły tam gdzie miałam dreny bo tylko w tych miejscach jak coś robię to strasznie mnie "ciągnie" i piecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Ja właśnie też boję się ze rozejda mi się w miejscu obok gdzie były dreny. Jak tylko coś robię to czuje jak "ciagnie" i piecze w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
ja sie własnie boje ze sie rozeszly/rozejda obok mejsca gdzie mialam dreny. jakkolwiek sie nie rusze to "ciagnie" i piecze po obu stronach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Gość Po wyślij mi zdjęcia na e mail jak wyglądają , gdzie ty miałaś robione? Wyślę ci zdjęcia jak mi się roozeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
mój e-mail j.medyk@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Kaooma wyślę Ci dopiero poniedziałek/wtorek bo wtedy zdejma mi gorset z bandaza a założą opatrunki i na to specjalny biustonosz. Podeslij mi jak możesz póki co swoje zdjęcia na ada.chevaux@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Kaooma nie widać aż tak bardzo ze sie rozeszly. To tam gdzie masz plastry sciagajace? Ja robiłam prywatnie u dr Zukowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda270482 Witaj wśród nas Trzymam za Ciebie kciuki....Długą przeszłaś drogę ze tarmin tak nieodległy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi się rozeszło pod prawa piersią wyślijcie fotki moze pomogę donata.mostowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszystkim zakładają rozpuszczalne szwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
J_młoda Aaa doczytałam jesteś przed operacją. :) A gdzie będziesz miała robione i na kiedy termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Dziewczyny jaką ja jestem szczęśliwa szok. Hehe pół roku do konsultacji ale to nic radość jest.. :) nawet mi na rękę ponieważ dwa miesiące temu urodziłam a karmie piersia także jest ok :) A może ktoś się orientuję ile czasu potrzeba czekać na operacje po skończeniu karmienia ???? Roawialam z Panią w przychodni i mówiła mi że jeśli dziś przestanę karmić to za 2 msc mogę być krojona. Od dnia zasuszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J_mloda
Tak, przed zabiegiem w Gryficach. W grudniu 2017 mam do nich zadzwonić i podadzą mi dokładnie datę operacji w 2018. Czeka się sporo ale czas i tak szybko zleci:) Jeszcze co do skierowania to miałam na nim to samo napisane co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×