Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Bema
Dziewczyny jestem w szoku. Bylam dzisiaj na konsultacji w Orłowskim w Warszawie.. I sama nie wiem co myslec. Po pierwsze musze schudnac 10 kg zeby mnie zakwalifikowali. Pozniej dopiero ustalic termin operacji. Czeka sie rok. Ale co mnie zszokowalo to lekarz ktory oznajmil mi ze to nie jest operacja estetyczna tylko w celu poprawienia zdrowia. (co wiedzialam) ale dodal ze zmniejszaja piersi jak najbardziej sie da. Czyli do miseczki A! Bo chodzi o to zeby jak najbardziej odciazyc kręgosłup. Czy ktoras z was moze sie tam operowala badz spotkala z taka informacja? Jestem w szoku i sama nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba po to żeby potem prywatnie włożyć implanty. Tak na serio nawet się tak nie da zmniejszyć piersi do miseczki A, chyba by trzeba było wyciąć cały gruczołu . Zawsze robi się piersi proporcjonalnie do sylwetki , zazwyczaj do miseczki c/d Może miał zły dzień bo przecież tak nie robi odpowiedzialny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema a u kogo bylas na konsultacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też, Bema, jestem ciekawa u kogo byłaś. Ja miałam w orłowskim sporą nadwagę i lekarz na temat wagi nic nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
U dr Pietrasika.. Nie wiem co mam teraz dalej robic. Chyba chcial mnie nastraszyc sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poddawaj się, a z jakiej wagi masz te 10 kilo zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Z 89 kg. Mam 172 cm wzrostu. Ja sie z tym liczylam ale rozwalil mnie ta 'amputacja'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam konsultacje w Orlowskim u Debskiego w sierpniu I zastanawiam sie czy on tez tak mysli jak ten Pietrasik . Jedynie przez telefon jakis lekarz z oddzialu powiedzial ze bmi musi byc ponizej 30ale ty Bema masz wiec ten doktorek to jakis nadgorliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema w Krakowie we Wroclawiu w Polanicy Zdroj w Bielsku czeka sie ok roku na operacje tylko na konsultacje trzeba isc prywatnie zeby na nia tez nie czekac kolejnych kilku miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post sie nie ukazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1209
Hej dziewczyny ja również mam problem z dużym i ciężkim biustem mam rozmiar 70 h przy wzroście 170 i wadze 70 kg . Zmniejszenie chce zrobić prywatnie bo zależy mi na czasie ale mam pytanie gdzie w Trójmieście najlepiej byłoby poddac się zabiegowi zmniejszenia? Jakaś dobra klinika albo lekarz? No i jeszcze jedno pytanie czy przy operacji zmniejszenia piersi można równocześnie włożyć implant? Z góry dziękuję za waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na konsultacji u Debskiego, z podobna waga do Twojej Bema i mnie zakwalifikował, zabieg w maju tego roku. Zwrócił uwagę na brzuch, powiedział że jak zmniejszymy piersi, trzeba będzie plastykę brzucha zrobic na co odpowiedziałam że o brzuch to musze sie sama postarac, zeby nie był potrzebny skalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc kiedy bylas na konsultacji u Debskiego ze operacje masz w maju? Ja jade do niego 7 sierpnia I zastanawiam sie na kiedy moge miec termin operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultacje miałam w lipcu 2017- u Debskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ktoś miał operację zmniejszenia piersi w szpitalu Rydygiera w Krakowie u dr Michalskiej? Byłam dzisiaj i mam termin na listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze Dr Michalska jest jednym z najlepszych chirurgow .Bylas u niej w szpitalu czy prywatnie.jak dlugo czekalas na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Czy ja zawsze musze miec takiego pecha? Masakra.. A nie orientujecie sie czy bede potrzebowac nowe skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idac prywatnie na konsultacje nie musisz miec skierowania zabierz tylko wszystkie zaswiadczenia od lekarzy I wyniki badan tylko lekarz musi pracowac tez w szpitalu na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę sie zalogować więc pisze jako gość: Byłam w szpitalu. Pani dr jest tam najczęściej w środy. Jest bardzo miła. Ja zakwalifikowałam się na operacje dwa lata temu ale zaszłam w ciąży i musiałam zrezygnować. Teraz musiałam na nowo ustalać termin ale podeszłam do Pani doktor i mnie przyjęła . Mam termin na listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie u mnie zaczęło sie od tego, że na USG piersi lekarz powiedział, ze mam "trudne" do diagnozowania. Na pytanie co mogę na to poradzić, gdyż dla mnie samej biust jest utrapieniem, odpowiedział, że są operacje zmniejszenia piersi refundowane przez NFZ w szczególnych przypadkach i polecił mi szpital Rydygiera i dr Michalską. Właściwie nie miałam nadziei, że coś z tego będzie ale zaczęłam szukać informacji najpierw na temat Pani doktor i przeczytałam same pozytywne opinie , potem trafiłam na jej prywatną stronę ale ceny mnie zabiły :-/ . Zadzwoniłam więc do szpitala i zapytałam co powinnam zrobić, żeby się do niej dostać. Wtedy wystarczyło skierowanie do poradni chirurgi plastycznej od lekarza rodzinnego . Ustalono mi termin wtedy (2015 rok) to było dosyć szybko i bez problem dostałam się do Pani doktor Michalskiej. Pani doktor przeprowadziła ze mną wywiad dlaczego chcę zmniejszyć piersi i tutaj uwaga: podstawy do operacji zmniejszenia piersi noga być różne: problemy z kręgosłupem, depresja z powodu poczucia wyobcowania, uciążliwość w życiu codziennym i wiele, wiele innych. Można poszukać na forach. U mnie jest problem z kręgosłupem szyjnym ale uwaga: nie miałam żadnego zaświadczenia od ortopedy i żadnych papierów że się leczę. Powiedziałam Pani doktor, że piersi przeszkadzają mi w codziennym życiu, mam problem z doborem biustonosza i ubrań, ze czuje się źle. Na końcu wspomniałam o kręgosłupie. Pani doktor mnie zbadała, zapytała do jakiego rozmiaru chcę zmniejszyć piersi mam f/g więc chciałabym c. Ustaliłyśmy termin - wtedy to było na wrzesień 2016 r,. Poinformowano mnie jakie badania powinnam wykonać. Zapytałam też o karmienie piersią - Pani doktor objaśniła, ze to zależy ale można się zdarzyć, ze się nie będzie dało. Tego się nie da przewidzieć. Operacje miałam mieć we wrześniu 2016 ale w między czasie urodziłam dziecko i musiałam zrezygnować z terminu. Teraz ponownie chciałam dostać sie do Pani doktor i nie było to już takie proste. Mnie uratował fakt, że już u niej byłam i po prostu poszłam z nowym skierowaniem w środę i "przypomniałam" jej się. Miałam też dokumentację z poprzedniego badania. Przyjęła mnie i mam ustalony nowy termin operacji na listopad br. Żeby do niej ustalić termin trzeba celować, by wypadł on na środę. Z tego co wiem obecnie zapisują na lipiec. Może pomoże prywatna wizyta - ja nie korzystałam . Pani doktor jest bardzo sympatyczna i bardzo miła, pełna empatii. Dla niej złe samopoczucie jest wystarczającym powodem do operacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Myslisz ze jesli bym do niej zadzwonila to umowilaby sie ze mna prywatnie na konsultacje i ewentualnie pozniej wyznaczyla termin na nfz? Dobry pomysł? Nie wiem czego sie chwycic. Jestem z okolic Poznani ale pojade nawet do Krakowa jak będzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia687
Możesz próbować się skontaktować np telefonicznie. Nie wiem co Ci powie, może jak powiesz, że z Poznania jesteś to podpowie CI co zrobić, żeby się do niej dostać na NFZ. Jak wspomniałam wyżej nie korzystałam z jej usług prywatnie więc nie wiem jak to się odbywa. Na tej stronie jest telefon do niej może spróbuj się skontaktować z nią a jak nie to się umów na prywatną wizytę do niej i wówczas porozmawiasz z nią :-) http://doktormichalska.com/kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz też próbować w szpitalu ale to już loteria. Przyjechać ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o przyjęcie. Tylko Pani doktor jest zwykle w środy. Natomiast istnieje ryzyko, że Ci po prostu nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monieka
czy macie może jakieś opinie o dr. Piekarskiej? operuje w Starachowicach i dopytałam już - są dość krótkie terminy - około 5-6 miesięcy od wizyty. Czy któraś z Was była operowana przez nią? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piekarska operuje tez w Bielsku Ja u niej usuwalam kepki zolte na powiekach I jesli moge o niej na tej podstawie cos powiedziec to jestem zadowolona blizn prawie nie widac zabieg w znieczuleniu miejscowym I na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema czy już coś załatwiłaś?*pytam bo gdyby mnie spotkała podobna sytuacja to chciałabym wiedzieć gdzie uderzać do którego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Napisalam email do dr debskiego i opisalam cala sytuacje. Odpisal ze mam sie odezwac w kwietniu i postara sie pomoc. Jeszcze zastanawiam sie czy nie napisac do tej pani doktor z krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bognna
Cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś wybieta sie na operację do szpitala Marciniaka na Fieldorfa we Wrocławiu , jeśli tak to jakie są warunki pozdrawiam Bognna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, w marcu mam operacje u Potockiego. Wiem, że sporo osób u niego jest już po. Wszystko było dobrze, jakie efekty, dodajcie mi odwagi, proszę. Bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×