Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość dzwonki
Jeżeli chodzi o pasy bezpieczeństwa - ja dostałam zaświadczenie, że ze wzgledów zdrowotnych przez misiąc nie mogę zapinać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Hey dziewczyny jutro u mnie poprawka z nerwów już obgryzam paznokcie... Do wszystkich szczęśliwych "PO" :))) bardzo sie cieszę ze u was wszystko super :) bardzo wam zazdroszczę waszego szczęścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, dzis wrocilam do domu. Nie bede sie rozwodzic, powiem po prostu, ze jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!! Dzieki za mile slowa :-) Elessi - powodzenia, trzymaj sie, bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiol2013
dziewczyny, dzieki cycastejadze, ktora juz nie jest cycasta :D mam konsultacje w orlowskim 3 kwietnia - nie moglam sie dodzwonic, wiec aga przy okazji wizyty w szpitalu mnie zarejestrowala :D mam nadzieje,ze juz niedlugo dolacze do grona dziewczyn z wyznaczonym terminem wielkie dzieki aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dziewczyny, około końca kwietnia a może już w maju...do ustalenia, chcę zrobić u Mnie w domu Nasze spotkanie. W zeszłym roku spotkałyśmy się tak z Hexe i Dzwonki 🌻. W tym roku mam nadzieję że będzie Nas więcej .... ;) Zapraszam te PRZED i PO oczywiście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi Wiesz, że ja jestem pierwsza, jeśli chodzi o kolejne spotkanie:D Jeśli będę już na siłach, to na 100% będę! Mam już 3 staniki do spalenia;p Mogę pożyczyć jakby któraś nie miała;) Mi pasuje koniec kwietnia i początek maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny. Jestem po redukcji piersi 13 dzień, mam pytanie, czy to normalne, ze jeden sutek zrobił się sztywny jak skarupa? Mam kontrolę za kilka dni i zastanawiam sie czy iść wcześniej z tego powodu, bo się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a smarujesz piersi linoomagiem lub oliwką? to bardzo ważne bo skóra po operacji nie wytwarza warstwy ochronnej w postaci tłuszczu i trzeba codziennie smarować. A jaki kolor ma sutek? jest zaróżowiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Hey dziewczyny ja już jestem po, jesli chodzi o sam zabieg to nawet nie było tak złe prawie nie bolało szczerze to sobie to gorzej wyobrażałam ale miałam pobrane tylko z jednej nogi bo powiedział ze tak bedzie lepiej zeby ta druga zostawić na drugi raz mam tylko nadzieje ze nie bedzie widać różnicy pomiędzy nogami... ostrzyknal mi ta druga pierś narazie to nie wyglada ciekawie ale powiedział ze ta pierś sie ułoży plus narazie jest opuchnieta zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Hey dziewczyny ja już jestem po, jesli chodzi o sam zabieg to nawet nie było tak złe prawie nie bolało szczerze to sobie to gorzej wyobrażałam ale miałam pobrane tylko z jednej nogi bo powiedział ze tak bedzie lepiej zeby ta druga zostawić na drugi raz mam tylko nadzieje ze nie bedzie widać różnicy pomiędzy nogami... ostrzyknal mi ta druga pierś narazie to nie wyglada ciekawie ale powiedział ze ta pierś sie ułoży plus narazie jest opuchnieta zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smaruję niczym, tylko rany przemywamoctenisept, alekarz kazał wodą z mydłem. Sutek jest prawie czarny, sztywny, suchy,wygląda jak martwy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod sutkiem był krwiak, ale sam znalazł sobie ujście i się opróżnił, sączy do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Właśnie wróciłam od mojej lekarki i konsultacji u anestezjologa. Wszystkie badania mam bardzo dobre i juz na 100% 25 marca o 15.00 mam zabieg. Jestem mega szczęśliwa i jakoś tak dziwnie spokojna... Lekarka kazała mi kupić stanik triumpha i na ten stanik do czasu zdjęcia szwów(tydzień) jeszcze mi założy bandaże . Czy któraś tak miała??? Bardzo się zdziwiłam gdy o tym usłyszałam. Mimimimi czy można się jeszcze przyłączyć do Was na spotkanko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
SamaOna Ja na twoim miejscu bym sie skontaktowala z lekarzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, lekarz powiedział mi przez telefon, że jeszcze się zregeneruje, ale widok jest fatalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Wiem co przechodzisz.... Jaki to stres jak coś jest nie tak... mam nadzieje ze u ciebie to tylko przejściowe :) i ze wszystko bedzie cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik gratki gratki! to teraz odliczanko:) będzie super:) elessi będzie dobrze, nie martw się na zapas. SamaOna... powiem ci, że ja bym już dawno była u lekarza jak tylko zobaczyłabym problemy z ukrwieniem, nie pytałabym też lekarza (bywają i tacy co z obawy przed oskarżeniem o błąd wolą mówić pacjentkom że wszystko dobrze) a skąd on wie czy się zregeneruje skoro ciebie nie widział? nie chce cię martwić, może to po tym krwiaku, może faktycznie się zregeneruje ale może być też tak że nie sam a potrzebna jest pomoc heparyny (był tu podobny problem na forum), i baardzo podobnie wygląda martwica tkanek (swoją drogą jedna z częstszych powikłań po tej operacji). Nie zdenerwuj się na mnie, ale ja bym nie czekała. Po operacji sutek z brodawką powinien wykazywać zdolność krążenia krwi, a twój z opisu tego nie wykazuje... no specem nie jestem, ale ja bym się pokazała lekarzowi- obojętnie jakiemu chirurgowi, jeśli nie ma się zaufania do oceny swojego lekarza, bądź wątpliwości co do jego szczerości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Znowu nie mogłam nic pisać, bo mnie nie wpuszczało na forum, też Wam się tak zdarza? Mimimimimi chyba jakieś ogromne ognisko będzie potrzebne na te spadochrony na tej cycatej/niecycatej imprezie, a może konkurs: która w swoim staniku więcej ziemniaczków przyniesie :), a potem te pyrki...do ogniska! Elessi dobrze, że już jesteś po, teraz efekt będzie na pewno ok SamaOna to, że z rany wylatuje wydzielina to jest ok, jakbyś miała dreny to to wszytsko znalazło by się wcześniej w drenie, a tak oczyszcza się jak może, tym się nie przejmuj, ja bym smarowała otoczkę linomagiem lub innym natłuszczaczem i jeśli nie masz zbyt daleko do lekarza, to chyba jedź mu pokaż jak to wygląda - tak na wszelki wypadek, żeby się uspokoić. Andzik 25 to już za chwilkę i dołączysz do grona nowonarodznych, powodzenia. Ja po operacji nie miałam żadnego stanika, miałam opatrunki i bandaże i to wszystko ładnie trzymało piersi. Ale każdy lekarz ma jakieś swoje metody zaopatrywania pacjentek i na pewno wie co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Andzik 179...zapraszam oczywiście. Tutaj na forum wszystko ustalimy :D Czym nas więcej tym lepiej... pomieścimy sie ;) 40stka :D Dzieki za pomysły, może cos się zrealizuje... grill ma duży więc spoko, damy radę, hehe Już się cieszę na to spotkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaOna wg mnie dziewczyny maja racje - najlepiej niech obejrzy Cie lekarz, ja bym nie czekala az samo sie zagoi. Na pewno wszystko bedzie dobrze, ale lepiej niech fachowe oko to osadzi :-) Mimimimimimi ja tez sie pisze na spotkanie, jak juz wiele razy mowilam :-) ale bedzie swietna imprezka, nie moge sie doczekac :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Ja tez bardzo chętnie sie spotkam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Mimimimimimi Ja oczywiście też się pisze zamiast ziemniaków przywiozę ciacho tylko nie w staniku a w pojemniku chyba ze będziemy jeść ze stanika łyżeczkami?????? Zuzuzanna super że wszystko dobrze mówiłam ze tak będzie!!!! SamaOna koniecznie idź do lekarza nie chcę Cię straszyć ale to może być martwica chociaż mam nadzieję ze to tylko strup i brak natłuszczania ,ale lepiej dmuchać na zimne kasiol2013 mam nadzieje ze i termin będzie szybko i lato powitasz w super formie Pozdrawiam Aga Słyszałam gdzieś ploteczki że NFZ chce zabrać Orłowskiemu niektóre operacje spieszcie się dziewczynki spieszcie bo z limitami krucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLA52
WITAM, CZY KTÓRAŚ Z WAS MIALA OPERACJE NA NF W ŁĄCZNEJ KOLO LUBLINA-_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
cycastaaga ja tez mam nadzieje,ze termin bedzie szybko :) juz nie moge sie doczekac martwi mnie twoje kolejne zdanie o zabraniu orlowskiemu niektorych operacji-zeby to nie bylo moje zajebiste szczescie, w ktorym okaze sie ze jak wyznacza mi termin, to po kilku dnaich odwolaja z powodu ciec :( SamaOna idz do lekarza jak najszybciej, obejrzy cie i bedziesz miala 100% pewnosc ze wszystko ok KOLA52 ja spotkalam sie z 3 wpisami na innym forum, gdzie dziewczyny mialy tam operacje, ppodobno calkiem niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny PO czy jest możliwość abyście mi przesłały swoje zdjęcie po operacji??? Tak w celu terapii uspakajającej:) Został mi już tylko tydzień... aniapez@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiol2013
KOLA 52 to kawalek odpowiedzi na innym forum: "Odpowiedniego lekarza znalazłam w październiku i on mnie skierował do Łęcznej. Do poradni w Łęcznej pojechałam w listopadzie, dostałam zlecenie na zdjecia i z wynikami wróciłąm do poradni - lekarz chciał mi robić operację 11 grudnia, ale ze względu na to, że nie mogłam poprosiłam o jakiś inny termin - i następny termin to był 14 stycznia. Zgłosiłam się do szpitala 14 a 15 (we wtorek) miałam operację - do domu wyszłam w piątek. Teraz jeżdżę co dwa - trzy tygodnie na kontrolę, ale wszystko jest w porządku. Sale są 2-osobowe (ale na ogół każdy leży pojedynczo) - na każdej sali masz łazienkę. A najważniejsze że miałam jedną operację a nie dwie - nie dość że czakanie to jeszcze stres i dziwi mnie to, bo przecież najpier robią Ci te rysunki :) jak ciąć - wieć łatwiej jest zrobić równo na dwie niż na raty, ale nic nie poradzimy na nasze kochane NFZ....." adres: http://www.estheticon.pl/dyskusje/zmniejszenie-piersi/do-jakiego-wieku-zmniejszenie-piersi-refunduje-nfz-i69235#182352 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik gołych nie mam fotek swoich, mam tylko w ciuchach. Natomiast mogę ci polecić zajrzeć na stronkę http://klinikachirurgiiplastycznej.pl/Galeria/Pomniejszanie-biustu-piersi.html tutaj są zdjęcia piersi po operacji w mojej klinice, ja mam takie jak ta pani 2 zdjęcia od dołu. I miałam takie jakieś 3-4tyg po operacji..z tego co pamiętam:) od początku były takie tylko wiadomo były szwy, ciemniejsze blizny a takie miałam gdzieś po 3-4tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalLodz Jeśli mi takie piersi wyjdą jak na fotce to będę mega szczęśliwa, są cudne. Powiedz mi czy po wybudzeniu odczuwałaś jakis wielki ból?? Oj jak bym chciała aby było juz po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Do KOLA 52 Ja mieszkam koło Łęcznej i tak to prawda, bardzo szybko robia tam operację, znaczy jak idziesz 1 marca do poradni to czasem i 10-tego leżysz juz na stole,jakbym wcześniej wiedziała to może i bym się zdecydowała, ale nastawiona jestem na termin 10 kw w Orłowskim i tam mam ponad 2 godziny autem także tez bez tragedii. W Łęcznej mają specjalistów z różnych szpitali a sam szpital jest bardzo nowoczesny i przyjazny. Jak coś pisz, moze jeszcze w czymś pomogę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×