Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Dziekuj***ardxo za odpowiedz, poczytam i bede dxialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzik super że już po :) Emilia78 bardzo mi przykro :( e-maila Twojego nie mam. Grejs kwiat77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Emilia ja też proszę o szczegóły co się stało????? Pozdrawiam lee70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie cxy znacie jskiegos ,,normalnego" ortopede w Krakowie ktory wypisze mi takie skieroeanie. Bylam u dwoch z bolami kregoslupa ktorzy stwierdxili ze taka moja uroda i z takimi gabarytami kregoslup musi bolec. To co dopiero powiedza jak im powiem o skierowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia napisz tutaj to nie będziesz musiał pisac kazdemu z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Emilia napisz proszę co się stało????Może damy radę się ustrzec czegoś przed???? Do gościa ja była u normalnego ortopedy w Krakowie, jak chcesz to pisz karolcia76@onet.pl, bo prawdę mówiąc tyle tych GOŚCI, że nie chce mi się tu gadać, nie wiedząc z kim. MADZIK gratuluję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Gosciu z rozmiarem 70J - ja mam dokładnie taki sam i skierowanie czy zaświadczenie od razu dostałam bo przecież od razu przy takim rozmiarze widać ze coś jest nie tak :D tak samo do operacji zostałam zakwalifikowana bez problemu. Chirurg sam po zmierzeniu moich olbrzymow powiedział ze duże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
a właśnie co do mierzenia, mierzył mi od chyba obojczyka do sutka i mam 37 . zastanawiam się czy to bardzo dużo i ile miałyściewy przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co pamiętam to ja miałam 41cm Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Ja z tego co pamiętam 26, miałam przed operacją rozmiar 75 K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Mi nie mierzyli, ale pewnie miałam z pół metra przy tych moich zwisach :) Paulina lina Ten Twój długi czas oczekiwania na zabieg, to pewnie przez sezon urlopowy. Odejmij 2 miesiące wakacji, to w zasadzie masz szybko. Zleci, że nawet się nie obejrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Dziewczyny po operacjach jakie miałyście rozmiary przed i po i czy miałyscie cięcia w kształcie kotwic? Bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed operacją K/L po operacji D/E Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest jakis sposób na dodzwonienie sie do Orlowskiego??? Od 3 dni dzwonie (nie liczac wczoraj) i albo zajete, albo nikt nie odbiera. asiamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiamo bardzo trudno jest się tam dodzwonic ale się udaje. ostatnim razem po 12.00 mi się udało ale dzwonilam cały czas przez ponad godzinę :) Grejs ps. w poniedziałek tam będę może o coś się zapytać w Twoim imieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia Mo: Grejs bardzo Cię proszę odezwij się do mnie na maila: asia.mo.84@o2.pl napiszę Ci wszystko. Jeżeli by była taka możliwość to chciałabym, żebyś mnie umówiła na wizytę. Już dzwoniłam do kuzynki mojego męża, powiedziała, że jak będzie przy okazji w centrum Wa-wy to mnie umówi, ale skoro tam będziesz to może Ty byś mi pomogła? Od jakiegoś czasu nie mam możliwości dodawania postów na forum, a te teraz wysyłam mężowi na skype, a on je dodaje ze swojego kompa... asiamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Jakie ma znaczenie dla kobiety czy przeszczep sutka jest na szypule, czy jest całkowity przeszczep??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Opiszę to tak jak sama zrozumiałam, na szypule przesuwają ci sutek z otoczką(pomniejszoną) razem z podczepioną do niej wiązką (unerwieniem i kanalikami ) czyli powinien działać jak przed byś czuły na dotyk i dawać ew.możliwość karmienia (nie na 100%) a przeszczep to po prostu wycinają kółeczko skóry i przyszywają wyżej, wiadomo skóra w tym miejscu jest cieńsza i może być bardziej wrażliwa jak wcześniej ale o sterczących sutkach i karmieniu zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiamo już napisałam :) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed operacją DD , po C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka74
Dziewuszki, ile czeka się na konsultacje w orłowskim,ile czasu jest czekania od konsultacji do zabiegu ? Jak się tam u licha dodzwonić? Czy tam jest jakiś masakryczny tłok? Którego lekarza polecacie? Jakie dokumenty warto mieć ze sobą by dostać skierowanie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
weronka74 ja jestesm po orlowskiem, wszystko aezy od tego jakiego lekarza wybierzesz, ja od konsultacji do operacji mialam 3, 5 m-ca. nalepszy jest kulicki i ulatowski.jak chcesz sie dodzwobic to jest problem, ja tyle ray probowalam i zawsze konczylo siena tym ze jakas kobitka z forum to za mnie robia i ja robilam to tez innym dziewczyna na konsultacji jak bylam w wawie, wie moze grejs w pon lub ja we wtorek cie zapiszemy , odezwij sie na priv:assiara@o2.pl oprocz skierowanie do pradni chirurgi plastycznej to musisz miesc opis od ortopedy dot stanu swojego kregoslupa,ale jak maz wielki biust i cie poierza to tez ci zrobia operacje. door calkwity przeszczep polega na tym, ze na 90% nie bedziesz miala czucia w sutkach jaak ja, jak mi sie wbil fiszbin (nie pytaj jak ::P ) to dopiero jak zzobaczylam krew to doszlo do mnie ze cos jest nie tak, niektorym wraca czucie, choc czesciowo,ja tak ie mam, otoczki na szyciu czuje, reszte nie, niestety, dlatego polecam jak najszybszza operacje zanim odleglosc od sutka ktory jest obecne a ktory ma byc po operacji nie jestduza, sorry za literowki ale wlasnie wrocialm z imprezy :P buzzka,[apapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
dzieki dziewczyny juz mi sie troche cos rozjasnilo. Po zabiegu lekarz mi tylko powiedzial ze nie mogli go podniesc wyzej bo by go całkowicie stracili-cokolwiek to znaczy. Jestem połtorej m-ca po zabiegu i jak narazie czucia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Door To znaczy, że zrobili Ci na szypule. Czucie powinno wrócić. Kasiol Uwielbiam Twoją bezgraniczną szczerość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Przeszczep na szypule chyba też nie pozwala na bardzo duze zmniejszenie, tak jakby coś za coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
madzik77 i jak??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że madzik77 nie ma siły z nami dyskutować :) Jeszcze parę dni. .:) Ja przez pierwszy tydzień ledwo sie ruszałam. ..... Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
cześć dziewczyny byłam dziś na pierwszej kontroli, był inny lekarz niż ten co mi to robił, tylko ten co asystował, powiedział że za kilka miesięcy powinno mi wrócić czucie w sutkach.... słyszałam że niektórym kobietom nie wraca...to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widze pare nowych osób, jak miło. ;)Witam wszystkie nowe Panie:) Z tym czuciem to jest tak, ze na szypule zawsze jest czucie (przynajmniej nie słyszałam zeby któraś nie miała). Ja mam też na szypule i czucie miałam od razu, tylko takie jakby przez papier. Pomimo, że operacje miałam ponad 5 miesięcy temu nadal nie mam czucia na dole piersi, tam gdzie jest cięcie w kotwice. Mam nadzieje, ze wróci. Tez tak macie, dziewczyny kilka mesiecy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
marta7770 mnie nie wrocilo :( madzik77 zyjesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×