Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Karolcia76
ola1990buziale poproszę o zdjęcia, ja tez mogę swoje wysłać karolcia76@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży biust   x   x
Witam was :-) Czy któraś z pań miała operacje na nfz na Śląsku? Mam 26 lat i 80J. :'( I juz dosyć nic nie robienia! Tylko musze trafic na lekarza który zrozumie mój problem a nie wyśmieje. Będę wdzięczna za namiar na dobrego lekarza który wypisze takie skierowanie ale i takiego który dobrze to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
ja już prosiłam o zdjęcia na iti1@onet.pl, poprawcie mi humor ..... spokojnych świąt dla WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pheobe 70 f
Witam.jestem zdecydowana na pomniejszenie piersi....przez nie jestem zakompleksiona,ale znacie to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkowo
Dzień dobry kochanie kobietki! Powiedzcie mi proszę, ile dni po operacji na dobre zdjęto Wam lub zdjęłyście opatrunek i wskoczyłyście w sam biustonosz pooperacyjny lub sportowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
dzięki za zdjęcia, jutro odeślę swoje, ola, karolcia - efekt fantastyczny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
cycuszkowo ja do tej pory mam opatrunek tzn maleńki(specjalny) plasterek i na nim gazik, bo jeszcze nie jestem do końca wygojona. Myślę, że teraz to kwestia 2 - 3 dni i będzie zagojone, ale operację miałam 16 lutego. Stanik ubrałam od razu na wyjście ze szpitala(czyli na drugi dzień po operacji), tzn. to tak wyglądało, że ten stanik przytrzymywał opatrunki tzn. metrową gazę pod biustem miałam i mniejsze gazy na brodawki i pionowe szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość darexis
Gość czarna ja też placilam i moje wydaja mi się są równe i ładne. Przyślij mi zdjęcia przed i po a ja się odwdziecze ;) to co saczylo mi się na łączeniu okazało się być szwem który się nie rozpuscil i nie goilo się ale już powinno być dobrze :) mój e-mail daria82@autograf.pl Karolcia 76 ty tez mi prześlij jak mogę poprosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość darexis
A w bandazach byłam 2 tyg . I na ostatniej wizycie właśnie po 2 tyg od operacji miałam ściągane szwy i właśnie wtedy dostałam przebrzydki stanik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość darexis
Czarna teraz się przejrzałam cycuszkom i chyba równe są , ale brodawki nie są idealnie takie same a skutki hmm jeden jakby patrzy na godzinę 13 a drugi jakby na 21 ale w ogóle mi to nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jestem nowa - biuściasta (160 cm wzrostu, 60 kg, biust 75G). Podjęłam decyzję o operacji, zebrałam pieniążki. Trafiłam na Wasze forum i od kilku dni je czytam z zapartym tchem. Byłam już na konsultacji u dr Roberta małka (przyjmuje w Rydygiera), ale czytam, że doktor Zawisz jest bardzo chwalony. Ja mieszkam w Tarnowie. Proszę, poradźcie mi, do kogo się udać? Chciałabym miec operację jak najszybciej - od momentu pierwszej konsultacji ile trzeba mniej więcej czekać (prywatnie0. I jeszcze jedno - lekarz mi to na pewno powie, ale napiszcie, proszę dziewczyny, jakie badania trzeba zrobić przed? Z góry dziękuję za Wasze doświadczenia i obiecuję przekazać moje - PO - kolejnym biuściastym, które chcą zmienić swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka80
Hej Dziewczyny! Czy mogę prosić o maila osobę, która była na konsultacji we Wrocławiu w Poradni przy ul. Chałubińskiego? Chciałabym dowiedzieć się kilku szczegółów. Mój adres to: paolka25@gazeta.pl. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
witam Was,jestem nowa :-).Wybieram się na konsultację do Łęcznej w ten czwartek.Mam skierowanie do poradni plastycznej i zaświadczenie od lekarza rodzinnego,czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka 80 - szkoda kasy na prywatny zabieg- W Łęcznej masz na NFZ - od momentu jak masz już skierowanie , potem konsultacja- czeka sie tam któciutko na konsultacje (ja tydzień ). od konsultacji do operacji ok 3 mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie biuściaste dziewczyny szkoda kasy na taki zabieg jak można go zrobić na NFZ ja jestem dwa tygodnie po operacji jest świetnie nie boli mnie kręgosłup miałam miseczkę k teraz mam d biuścik jest piękny operacje miałam w Łęcznej leżałam tydzień w szpitalu ten szpital jest świetny polecam czekałam 2 miesiące o na operacje potrzebne jest skierowanie od specjalisty zaświadczenie ze musisz mieć taką operację ze względów zdrowotnych i mamografię jak będziesz miała to wszystko to na pierwszej wizycie wyznacza termin operacji dziewczyny naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzam2 - ile dostałaś l4 po operacji? i kiedy miałaś się zgłosić do kontroli? - ile razy po po wyjsciu ze szpitala trzeba sie jesczze pokazac tam? (ja mam zabieg za miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza- pytanie jeszcze czy biustonosz pooperacyjny kupowałaś na miejscu, czy miałaś swój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
Melka80 mnie operował dr Zawisz, moje piersi przed operacją były w rozmiarze 75H/I ale ja miałam dosłownie wiszące worki do pasa, teraz są piękne ale nie idealnie równe - daj @ prześlę ci zdjęcia. Doktor jest bardzo drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malacza
Czarna, czy ja mogłabym dostać zdjęcia? Masz przed i po? czy tylko po? Też myślę o Zawiszy, może dzięki Tobie się w końcu zdecyduję. Mam 56 lat i myślę, że to ostatni moment. Jestem szczupła, tylko te wielkie cycki przez całe życie :( Spotkałyście takie starsze panie zmniejszające piersi? Inne dziewczyny, które chciałyby się podzielić zdjęciami bardzo proszę :) Z góry dziękuję :) Mój mail: malacza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny, czy wytrzymacie trochę marudzenia? Chce mi się płakać, a nie mam z kim pogadac. Patrzyłam na mapę - ta Łęczna jest dość daleko, Kraków mam 70 km i dobre połączenie. Pieniądze uciułałam odmawiając sobie ciuchów, wyjazdów itp. Ale ja mam już dość tych worków. WF w podstawówce - nie mogę biegać, one mi się wylewają, wychodzą, chłopaki mnie obmacują. Całe życie chodzę w specjalnych maskujących ciuchach no i biustonosze - minimizery z Triumpha. Wstyd w sytuacjach intymnych. Mój partner już nawet nie dotyka mojej góry - woli, żeby była "spięta" ciuszkami i nie wylewała się na pościel. Dziewczyny ja pisząc to płaczę. Wiem, że ze do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja już umiem żyć z nimi. Umiem się ubrać, żeby wyglądać jako tako. Nie mam wsparcia w rodzinie. Czy dam sobie radę sama? A jeśli będą powikłania? Sama wychowuję dziecko... Czy warto? Skończyłam już 40, czy to się "opłaca"? Czytam, że tak naprawdę to moje 75G to malizna, że inni mają dużo gorzej. Co ja mam myśleć? Co robić? melka20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
Melka - w tym roku kończę 50 lat. I jedyne czego żałuję to to, że tak późno wpadłam na taki pomysł, a w zasadzie tak późno mi go lekarz podsunął. Założyłam, że wszystko pójdzie dobrze, wezmę urlop i w tym czasie "załatwię" mój nowy, lepszy biust i tego się trzymam. Za 2 dni zdejmę szwy, a za kolejny tydzień wrócę do pracy. Też miałam obawy, że mnie nie wybudzą, że się będzie paskudzić, że może trzeba odpuścić. Powiem jak moja ulubiona bohaterka filmowo - książkowa - NIGDY W ŻYCIU!!!! Cierpię bo boli i swędzi, może nie jest to najpiękniejszy widok póki co, ale już czuję się świetnie. I wreszcie mogę szukać ciuchów w rozmiarach normalnych a nie worków po ziemniakach. Rozumiem Twoje dylematy - też je miałam, też nauczyłam się "z nimi" żyć i je maskować. Tylko dlaczego mam to robić? Dlaczego mam się źle czuć sama ze sobą? Dlaczego mam uznać, że mój ból pleców, wżery w ramionach i odparzenia latem to coś na co muszę być skazana? I wkurzało mnie tłumaczenie, że to kwestia dobrania biustonosza - guzik prawda. Na biustonosze wydawałam majątek i mimo że rzeczywiście nastąpił postęp wśród producentów to i tak zawsze miałam poczucie, że kupuję mały namiot. I jeszcze jedno - jeśli możesz zrobić zabieg na NFZ to nawet się nie zastanawiaj. Płacisz co miesiąc składkę i pewnie naskładałaś tam niezłą kupkę, więc niech NFZ sfinansuje Twój zabieg a Ty swoje uciułane pieniądze wydaj na nową bieliznę i nowe ciuchy. I wiem co mówię bo w chwili obecnej nie mam co na siebie włożyć - wszystkie swetry, bluzki czy koszule są zdecydowanie za duże. A ja tylko sobie myślę - nareszcie!!! I jak dziecko cieszę się moich nowych piersiątek - są cuuuudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość darexis
Melka wysłałam ci zdjęcie przed i po . Zobacz i zdecyduj się . Naprawdę warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malacza
Darexis, ja też proszę o zdjęcia, mój mail: malacza19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malacza
Ibiza, ja mam 56 lat. Kurcze, nie ma na co czekać. Gdzie robiłaś? Gratuluję odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malacza
Ibiza, jaki miałaś rozmiar przed a jaki teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malacza
Ibiza, doczytałam o Twoich rozmiarach, przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy, któraś z Was przytyła po operacji i co z wielkością biustu, czy również się powiększył? " Ja przytyłam 12 kg - problemy hormonalne, ale już powoli wracam do normy. Biust skoczył o dobrą miseczkę, obwód pod trochę też, z 34FF chwilowo przesiadłam się 36FF. Ale to dalej pikuś w porównaniu do rozmiaru, z którego zmniejszałam (dobre 34K, 124 cm w obwodzie było w ostatnim pomiarze), więc spoko majonez ;) Aha, i trochę blizna na jednej piersi mnie zaczęła ciągnąć po przytyciu, i to to było momentami dosyć dokuczliwe (kazano mi smarować contratubexem, ale nie wiem czy ta maść pomogła czy po prostu skóra się dostosowała i samo przeszło ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
malacza - zabieg robiłam w Polanicy, zależało mi akurat na tym szpitalu więc trochę czekałam na termin. Ale i tak uważam, że było warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny po jak długo czeka się aż blizny będą jasne,ja jestem 2 m-ce po operacji zagoiło się ładnie,tylko blizny są raz białe raz czerwone,i od czego to zależy ?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×