Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Do Kamila. Czy mogłabym skontaktować się z Tobą poza tym forum, ponieważ mam termin na września w Szczecinie.Chciałabym zadać kilka pytań. Miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Ci za odpowiedz Pozdrawiam Niutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa_mamba jesteś zadowolona z kształtu piersi? ile musiałaś schudnąć przed zabiegiem? właśnie się rejestruję do poradni na konsultację i mam wiele obaw i pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.19 normalny stanik przy tych wymiarach będziesz mieć 70E-F :) sportowe słabych firm (wszelkie adidasy, nike etc) czy "pooperacyjne" nijak się mają do rzeczywistych rozmiarów; ale fakt, że na psychikę dobrze robią literką :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zmniejszal piersi w Polanicy zdrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem tu pierwszy raz. Postanowiłam zmniejszyć piersi. Doradzcie mi który lekarz w Polsce jest w tym najlepszy?? Pieniądze nie grają roli. Pomóżcie mi wybrać najlepszego, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2017
Dziewczyny dajcie znać jak z terminami operacji na NFZ w Łodzi, Warszawie i Łęcznej? I jak to jest z postów wyczytałam u dwóch Pań termin w Łęcznej: Kasia M post z 13.01.2017 termin 08.04.2019 Kasia M post z 18.04.2017 termin 02.01.2019 Jak z tą kolejką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łęczna dalekie terminy 01.2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych dziewczyn, które są już po operacji, czy naprawdę szczerze warto iść zrobić sobie taką operację? Czy bardzo się cierpi po operacji i czy naprawdę jest taka różnica i komfort w życiu po operacji? Czy naprawdę jak ktoś ma duży biust warto się ciąć i przechodzić przez to wszystko? Napiszcie szczerze. Bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na konsultacji u dra Krzysztofa Potockiego, termin operacji wrzesień 2018!!! Katastrofa, jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 83
Witam Was! Mam 34 lata.Jestem szczupła,ale co z tego skoro w biuście mam aż...141cm. Bardzo chcę zmniejszyć te moje cyce. Jestem po konsultacji i pierwszych badaniach. Jestem ZAŁAMANA!!...po USG miałam zrobioną mammografie, która tylko potwierdziła cztery podejrzane zmiany w obu piersiach - 3 w lewej piersi jedną w prawej. Konieczna dalsza diagnostyka. Od przynajmniej 10-ciu lat badam sobie piersi, ale dotąd nic takiego nie wyczuwałam. Czy któraś z Was też ma taką sytuację i taki przypadek? Proszę o konkretne porady!! i odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem tutaj pierwszy raz. Mam 31 lat i bardzo chciałabym zmniejszyć swoje piersi /w obwodzie 146 cm/...mimo że jestem szczupła. Po konsultacji w Łodzi zostałam zakwalifikowana do operacji redukcji tych przeogromnych i bardzo ciężkich piersi. Badanie USG wykazało, że mam bardzo gęstą tkankę piersi ze zmianami utkania struktury gruczołowej. Zostałam skierowana na badanie mammograficzne które w obrazach celowanych na podejrzane obszary obu piersi uwidoczniły - w lewej piersi - podejrzaną zmianę włóknistą - w prawej : 4 torbiele. Jeszcze nigdy nie karmiłam piersią i stąd może są te zmiany. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Do Gość 2017r Żle spojrzałam na kartkę Mój termin 2.01.2019 Termin odległy bo dwa lata czekania Ale nie martwię sie tym Czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zmniejszać.Duże ładnie wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gośc Tu nie chodzi że duże ładnie wyglądają Tu chodzi o zdrowie i sylwetkę kręgosłup szyjny siada Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieka21
hej :) jestem tu nowa i mam pytanie czy jest tu ktos kto robil w warszawie na czerniakowskiej ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2 tygodnie po operacji. To najlepsza decyzja w moim zyciu. Dolegliwosci bolowe znikome, tylko do czasu wyjecia dronow, potem luz. Wyglad na 6-ke, ubrania duzo lepiej leza. Kregoslup poki co nie dokucza, ale byc moze dzieki oszczedzajacemu trybowi zycia po operacji. Operacje mialam w Orlowskim, pracuja tam super specjalisci, mozna w ciemno umawiac sie do kogokolwiek na najblizsze terminy. Ja na termin operacji czekalam 9 mies od wizyty kwalifikacyjnej, zlecialo b.szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieka21
Hej mam pytanie odnosnie co trezba zabrac ze soba do szpitala ?? ja mam 31 wizyte u anestezjologa i tez bede miala operacje w Orlowskim .Prosze podpowiedz troszke :) a jeszcze bardzo bym sie ucieszyla jak bys opisala jak przebiegl twoj pobyt w szpitalu itd,Z gory bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta
Kamila Mam pytanie dzisiaj idę właśnie na konsultacje do dr Piotrowiaka w wojskowym . Co zrobić by mieć dwie piersi operowane od razu ? Jaki biust miałaś wcześniej ? Jak wrażenia ? Jakie badania ? Pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta
Dziewczyny udało się zakwalifikowalam się na zabieg ! Mało tego dr podejmie się operacji 2 piersi od razu. Mam tylko pytanie . W moim przypadku dr zdecydował ,że zrobi tylko cięcie poziome i przeszczep brodawki ku górze. Piersi mam ogromne i stwierdził ,że tzw.kotwica nie da tu rezultatów i trzeba piersi przeciąć poziomo na pół . Czy któraś z was miała takie cięcie ? Jakie efekty ? Nie mogę nic znaleźć w internecie na ten temat . Dziewczyny pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdina
Hej! Witam wszystkie zmagajace sie z ciężarem i innymi nieedogodnosciami zwiazanymi z posiadania tego balastu.Jestem posiadaczką cięzaru w rozm. 75H-28.07.bede miec zabieg w Krakowie u dr Katarzyny Michalskiej.Strasznie się boję,ale tez i strasznie chce.Wykarmilam 3je dzieci i biust jest ogromny i obwisły.O problemach i bolaczkach nie piszę bo kazda z Was-bujne posiadaczki wie o czy mowie.Pozdrawiam dziewczyny ciepkutko i zycze wytrwalosci w dazeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam operacje zmniejszenia piersi 3lata temu. Mialam biust 36 F, teraz mam 36D. Nie byla to jakas ogromna redukcja , ale jestem szczesliwa ze po latach myslenia o tym ,marzen o mniejszym biuscie , zdecydowalam sie na operacje. Juz samo podniesienie , mysle ze duzo daje, bo juz nie odczuwam tego ciezaru. Najlepsze jednak jest to ze polowe mojego dnia nie zabiera mi myslenie I kombinowanie w co sie ubrac zeby jakos schowac ten biust. Jak ogladam ciuchy w sklepach to nie patrze tylko na to jak moj biust bedzie w tym wygladal. Byla to bardzo trudna zyciowa decyzja , ale jestem bardzo szczesliwa ze sie zdecydowalam. Bardzo polecam I nie sluchajcie , tak jak ja, innych ze po co sie kroic ze to jednak operacja ze moze bede niezadowolona itp. Zycie jest duzo latwiejsze z mniejszym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po tej operacji piersi masz symetryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verdina
hej! dziewcny czytam ze Niutka zmniejszyla z 75 na 70 czy jest mozliwe ze obwod pod biustem tez maleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny z waszymi rozmiarami, jak tutaj czytam , to tylko sie dziwie ze niektore z was sie jeszcze zastanawiaja. Jka wy sobie wyobrazacie tak zyc do konca zycia z ta mleczarnia ? Ja zmniejszylam a mialam cos ok. miseczki E-F a czytam ze niektore maja jeszcze duzo wieksze , to na co wy czekacie? Komfort zycia naprawde podnosi sie po pozbyciu sie tego ciezaru.Az sie chce zyc , tymbardziej ze wyglada sie dziesiec lat mlodziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Witajcie dziewczyny. Mam taki sam problem jak wy. Za duże piersi. Ale z tego co przeczytałam nikt nie ma aż tak dużych . Moja miseczka to 75 K !! Oczywiście piersi są obwisłe. Zaczynam się poważnie zastanawiać nad operacją. Czy któraś z was miała operacje na NFZ? Jakie są warunki do spełnienia? Jak w ogóle zacząć starania o operacje na NFZ? I gdzie wykonują ten zabieg na poziomie a nie byle odklepać. Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim rozmiarem I ty sie jeszcze zastanawiasz ?? Jak ty wogole egzystujesz do tej pory ?? Ja robilam operacje w kanadzie I juz przy rozmiarze E-F spelnialam warunki do zmniejszenia na panstwowe ubezpieczenie, czyli nic nie placilam. Mysle ze z twoim rozmiarem napewno cie zakwalikuja nawet w PL. A jesli chodzi o lekarzy , to chyba nikt byle jak tego nie robi. W koncu to jest operacja I robia to wykwalifikowani odpowiedzialni ludzie a nie ktos z ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Boje sie ze na kwalifikacji stwierdza ze z moim kregoslupem jest wszystko ok i mi podziekuja.. Ale jutro wybiore sie do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy i zaczne dzialac. Juz dosyc mam meczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema, nie sadze ze jakikolwiek lekarz odmowi ci operacji z takim biustem. Jezeli jeszcze twoj kregoslup jest ok , to glugo taki nie bedzie. a jak bedziesz u lekarza to powiedz ze bola cie ciagle plecy I ramiona , on tez potrzebuje napewno to napisac do kwalifikacji.Dzialaj dziewczyno , bo wcale nie musisz sie tak meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×