Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Dolaczam sie do pytania o leczna .Ja mam termin u dr Madrego na 2021 I z tego co wiem tylko miedzy soba mozemy zamienic sie terminem czy tez wskoczyc na miejsce dziewczyny ktora z roznych wzgledow zrezygnowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna111
W Gryficach robią obie jeśli chodzi o zmniejszenie.Pojedyńczo gdy jest profilaktyczna mastektomia z rekonstrukcją.Mialam miseczkę k mam d .Pewnie 3 kg mniej.Jak one wyglądają po ?Są cieniutkie cięcia pod każdą piersią i do góry do brodawki .Myślę ,że będzie wszystko ładnie wyglądało. Narazie za wcześnie by ocenić. Mam jeszcze szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ReneWlod, ja nie zamierzam rezygnować z operacji, która wypada w grudniu. No ale kto wie, czy jakaś choroba się nie przyplącze i mnie nie wykluczy. No ale to będę wiedziała tuż przed. Operacja oczywiście w Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna111
Przed operacją miałam ok 124cm w biuście. Teraz mam ok 110 .Czyli wtedy był rozmiar K a teraz coś między dd a e. I można kupić w Polsce takie biustonosze duże nawet w stacjonarnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReneWlod
Widzę, że trochę ubyło nas na forum, ale liczę, że przy rezygnacji dacie znać. Bardzo mi zależy. Trzymam kciuki za dziewczyny, które mają operację w najbliższych dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Do gość: Mam pytanie do Patik czy skierowanie które wysylalas było od lekarza pierwszego kontaktu? Jakieś dokumenty jeszcze były potrzebne. Skierowanie było od lekarza pierwszego kontaktu. Wysłałam tylko to - i czekam na wizytę. Ale czytam tak sobie forum i zastanawiam się czy nie zabrać na wizytę jeszcze jakiś badań może mammografię, rtg kręgosłupa czy opiniespecjalisty ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReneWlod
Patik, mój lekarz w Łęcznej pytał o podstawy wizyty, czyli o defekty ortopedyczne. Skierowanie od ortopedy było w moim przypadku dosyć istotne. Miałam ze sobą też USG piersi i też o nie zapytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy waga ma też znaczenie przy kwalifikacji? Ja mam nadwagę i 75L zastanawiam się, czy lekarz nie odeśle mnie z kwitkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wromona
Część dziewczyny mam do odsprzedania stanik pooperacyjny amoena sarah 75c. Biustonosz zakupilam ale okazal sie zbyt ciasny. Ubralam go tylko raz i musialam zdjąć. Cena w sklepie 185. Odsprzedam za 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam do sprzedania biustonosz pooperacyjny amoena sarah 75c ( biały) zakupiony 3 tygodnie temu.Przymierzony i niestety okazał się za mały. Koszt w sklepie 185 zł. Odsprzedam za 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam do sprzedania biustonosz pooperacyjny amoena sarah 75c ( biały) zakupiony 3 tygodnie temu.Przymierzony i niestety okazał się za mały. Koszt w sklepie 185 zł. Odsprzedam za 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam do sprzedania biustonosz pooperacyjny amoena sarah 75c ( biały) zakupiony 3 tygodnie temu.Przymierzony i niestety okazał się za mały. Koszt w sklepie 185 zł. Odsprzedam za 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak długo się teraz czeka na operacje w lecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy waga ma też znaczenie przy kwalifikacji? Ja mam nadwagę i 75L zastanawiam się, czy lekarz nie odeśle mnie z kwitkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też już podjęłam decyzję - też chcę wybrać się na operacji redukcji piersi.. Czy jest tu ktoś ze Świętokrzyskiego - Kielc? Jakoś nie mogę w waszych postach odnaleźć konkretnych wymaganych dokumentów na taką operację na nfz.. Dziś byłam u dr neurolog, na luty jestem już zapisana na operację przepukliny odcinka lędźwiowego.. poprosiłam dziś panią neurolog o skierowanie na redukcję piersi, a ona na to że neurolodzy takich skierowań nie wystawiają :-(... Podpowiecie? Co i od kogo potrzebuję? z góry Wam dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Odpowiadając na Twój post informuję, że każda z placówek wymaga różnych dokumentów. Ja miałam operację we Wrocławiu. Wybrałam ze względu na bliską odległość. Na kwalifikację czekałam 3 miesiące. Na zabieg - 10 miesięcy od kwalifikacji. Przygotowane musiałam mieć w momencie przyjęcia do szpitala: usg lub mammografie, zaświadczenie od neurologa, zaświadczenie od ortopedy, zaświadczenie od psychologa, spirometrię oraz badania krwi -zgodne z wytycznymi z konsultacji. Prywatnie zrobiłam mammografię. Pozostałe zaświadczenia i wyniki na kasę chorych otrzymując skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu ( cudowny człowiek). Nie z wszystkimi było łatwo. Ja napisałam do NFZ co potrzeba i kto daje zaświadczenia. Z odpowiedzią z NFZ chodziłam do lekarzy ( aby mieć podkładkę). Udało się. Cieszę się, że jestem po i osiągnęłam cel - miseczka B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny. No niestety po raz kolejny został mi przeniesiony termin operacji z 13 listopada na 15 grudzień. Nieukrywam że powoli mam już dość tego czekania. Lekarz zapewniał mnie że ta data na grudzień będzie już na 100 % data operacji. Zobaczymy bo powoli po ponad roku czekania i kilku przestawionych w między czasie terminach moje pozytywne nastawienie zaczyna niknac. Pozdrawiam Agniecha83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniecha83 o ile się nie mylę miałaś mieć operacje u sirka w bielsku .Czy wiesz dlaczego ci znów przesunęli termin .Sama jestem z bielska i chciałam iść do niego ale teraz zastanawiam się czy to ma sens .Nie chodzi o czekanie bo w licznej terminy są na2021 ale o przeglądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło o Łęczna i o przekladanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc z 11.11.2017. W odpowiedzi na nurtujace Cie pytanie moge odpowiedziec ze swojego doswiadczenia, ze przy przeszczepie calkowitym jednym ze skutkow ubocznych moze byc brak czucia w brodawkach. Tak jest wlasnie w moim przypadku. Jestem ponad rok po redukcji. Czucie nie wrocilo. Temat powraca co jakis czas na forum ale nie wszystkie dziewczyny sie dziela ta informacja. Zazwyczaj sa bardzo krytykowane wiec rzadko sie pojawia. Brak czucia jednym nie przeszkadza, inne sie krepuja o tym mowic ale jest to problem, ktory moze wystapic i lekarz o tym informuje. Przed redukcja o tym bylam poinformowana ale nie przywiazywalam do tego wagi bo bylam zdeterminowana aby pozbyc sie problemowych, duzych piersi. Jesli masz watpliwosci to idz na konsultacje do wykonujacego takie zabiegi chirurga i dokladnie o wszystko wypytaj jesli ten aspekt jest tak wazny dla Ciebie. Moze przeszczep na szypule bedzie bardziej odpowiedni i zachowa czucie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ponownie. Od stycznia miałam przekładane terminy ze względu na umowę z NFZ. Zawsze jak już się zbliżał termin kilka dni przed zabiegiem dostawalam telefon że mam przesunięty zabieg bo mają ograniczoną liczbę pacjentów na NFZ i biorą tylko te ważniejsze przypadki. I tak cały czas w kółko aż do listopada. Z datą na listopad to już inna sprawa była bo trafiłam akurat na jakiś pilny wyjazd lekarzy na tydzień jakieś targi czy coś i wszystkie operacje były odwołane. Więc mam przeniesiony termin na 15 grudzień. Nieukrywam że się po raz kolejny zawiodłam i wkurzylam. Pojechałam do kliniki i rozmawiałam z lekarzem o tej całej sytuacji jak długo ma to jeszcze tak wyglądać. Zapewnił że ta data na grudzień jest datą już na 100 % . Zobaczymy. Agniecha83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy macie albo jest gdzieś dostępna lista placówek które mają umowę z NFZ? Chciałabym popytać dokładnie gdzie jakie dokumenty są wymagane i jaki jest czas oczekiwania. 11/12 mam wizytę u neurologa i chciałabym już wiedzieć o co prosić...dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy możecie proszę podać kliniki gdzie byłyście operowane na nfz? chciałabym zadzwonić do tych klinik i popytać dokładnie jakie dokumenty są potrzebne.. Wiem że jest klinika w Łęcznej (koło Lublina), a gdzie w Krakowie, Warszawie, Katowicach, może Wrocław? bardzo Wam proszę o podpowiedzi, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was była operowana we Wrocławiu w szpitalu na Chałubińskiego? Kogo tam polecacie i czy w ogóle polecacie ten szpital na zabieg. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna111
Ja byłam operowana w Gryficach,woj.zachodniopomorskie.Tam spotkałam kobiety ,które były z Warszawy,Krakowa i Wrocławia.Samo to utwierdziło mnie w przekonaniu ,że to miejsce i lekarz tu musi być naprawdę dobry skoro te osoby mogły równie dobrze zrobić sobie operacje właśnie w okolicach bliższych swojego miejsca zamieszkania a jednak wolały jechać taki kawał by trafić do Gryfic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te które z Was były operowane przez Potockiego, powiedzcie szczerze czy jesteście zadowolone. Bo jednak to dużo pieniędzy, chciałabym mieć 100% pewność, że dobrze wybrałam. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wiecie czy waga ma też znaczenie przy kwalifikacji? Ja mam nadwagę i 75L zastanawiam się, czy lekarz nie odeśle mnie z kwitkiem... Biust bez nadwagi też miałam wielki, więc wzrost wagi nie ma związku z olbrzymim rozmiarem stanika... Odpowiedzcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo sie czeka do Potockiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wiecie czy waga ma też znaczenie przy kwalifikacji? Ja mam nadwagę i 75L zastanawiam się, czy lekarz nie odeśle mnie z kwitkiem... Biust bez nadwagi też miałam wielki, więc wzrost wagi nie ma związku z olbrzymim rozmiarem stanika... Odpowiedzcie proszę Czy któraś z Was w ogóle miała taki dylemat? Były pytania o wagę? Zastrzeżenia? Dziewczyny, które czytają, proszę o poradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×