Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Bema
Ja czesto tu zagladam ale malo sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poprosilam o odpowiedz czy mozna pojsc prywatnie zeby nie czekac na nfz... i zero odp. Fajnie, ze juz macie pozmniejszane, ale milo by bylo gdybyscie mogly podpowiedziec :) zebym i ja sie mogla cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już mam termin konsultacji do łęcznej - 19/03. Mam skierowanie oraz zaświadczenie od dr. rehabilitacji oraz od neurochirurga (jestem już po operacji przepukliny kręgosłupa). Czy takie dokumenty wystarczą? ile się teraz czeka na zabieg w Łęcznej? Jak się powinnam do tej konsultacji przygotować?dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SCM clinic, ul. Grzegórzecka 67c, Kraków. Jestem sześć tygodni po operacji. Z 75 h na 75c! Pani doktor Diana Hodorowicz-Zaniewska-geniusz onkologii, artysta plastyk! Za sprzęt i środki najnowszej generacji oraz profesjonalną opiekę okołooperacyjną ( badania, operacja, cztery wizyty kontrolne, za każdym razem usg)- 14.000zł! Piersi piękne, symetryczne, blizny ledwo widoczne, brodawki wrażliwe, idealne! O czym tu pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewuszki:) od dłuższego czasu czytałam to forum i w październiku dwa lata temu podjęłam decyzję o zmniejszeniu piersi.Kregoslup już bardzo zmęczony takim obciążeniem (95J) w październiku 2016 byłam w Polanicy na konsultacji, zostałam zakwalifikowana do operacji na nfz.musialam wysłać jeszcze im opinie ortopedy.termin operacji do roku.w październiku 2017 dostałam informację że termin operacji na 8marca.teraz czekają mnie badania przed operacją.jedyne czego bardzo się boję to NARKOZY bo nigdy nie miałam i bije się że się coś wydarzy w trakcie,a tak poza tym to już nie mogę się doczekać.ladny mały biust,normalne ceny staników itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też strasznie się bałam narkozy, myślałam, że umrę. Ale silniejsze wygrało że strachem przed śmiercią:) jestem pół roku po operacji. Wszystko poszło jak z płatka. Idź, nie bój się niczego. Dentysta jest o wiele gorszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę nie na temat Miałam poparzenie. Pan doktor Antonow podczas mojej pierwszej wizyty w przychodni (po leczeniu ambulatoryjnym) zaordynował inny opatrunek niż ten który miałam dotychczas (nie zmieniał go osobiście). Opatrunek „spłynął” tego samego dnia. Udałam się na oddział ale pan doktor stwierdził, że „to nie sklep”, nie pomógł mi i odesłał mnie na SOR. Trudno jest się dogadać z panem doktorem bo w zasadzie mówi chyba po ukraińsku albo rosyjsku ale nie po polsku. Jakaś młoda dziewczyna, która też miała wizytę w tym dniu u tego pana dr zdruzgotana stwierdziła, że to była jej pierwsza i ostatnia wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Mam pytanie do dziewczyn, które są po i miały zakładane tylko rozpuszczalne szwy, jak się Wam goiły? Czy piersi długo są takie tkliwe i bolesne przy dotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Antonow rozmawia po rosyjsku, jest z Czelabińska, z Rosji, jest bardzo niemiły, wszystcy narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Halo halo, jest tu ktoś jeszcze? Czy któraś w dziewczyn miała redukcje w ostatnim miesiącu czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Halo halo, czy jest tu jeszcze ktoś? Czy są tu moźe jakieś dziewczyny, które robiły redukcję w ostatnim czasie miesiąc czy dwa temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Halo halo, czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ja zaglądam:) jestem już 3.5 miesiąca po redukcji piersi . Dziewczyny nawet się niezastanawiajcie!!! Ja jestem mega zadowolona .Cycuszki już zagojone, ladne okrągłe a poza tym lżej na kregoslupie. Agniecha 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Hej Agniecha 83 :) Ja jestem 3 tyg po, miałam zakładane tylko rozpuszczalne szwy, goją się bardzo ładnie ale są bardzo tkliwe nawet bolesne, czy tez tak miałaś? Jeszcze nie odpadły mi wszystkie strupki ale nie ruszam ich na sile, żeby blizn nie było. Chciałabym już spać na boku ale boje się, och mam tyle pytań a nie mam z kim pogadać... odzywajcie się kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeszcze jedna chętna dołącza do kafeterii, czytam od jakiegoś czasu to forum i postanowiłam napisać. Jestem również posiadaczką big biustu, tj. 75 K. Decyzję o zmniejszeniu piersi podjęłam w zasadzie z dnia na dzień. Poszłam do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy. Ortopeda od razu zapytał czy nie myślałam o zmniejszeniu piersi. Więc w historii choroby wpisał zaleca się redukcję piersi. Hurra pomyślałam. Zadzwoniłam do szpitala w Polanicy i mam wyznaczony termin kwalifikacji na 04.07. Oczywiście na NFZ. Mam nadzieję, że się zakwalifikuję. I tu mam pytanie, czy ktoś jakoś ostatnio miał operację zmniejszenia piersi w Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
Witam. To jeszcze raz ja, ale pod nickiem. Jeszcze jedna chętna dołącza do kafeterii, czytam od jakiegoś czasu to forum i postanowiłam napisać. Jestem również posiadaczką big biustu, tj. 75 K. Decyzję o zmniejszeniu piersi podjęłam w zasadzie z dnia na dzień. Poszłam do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy. Ortopeda od razu zapytał czy nie myślałam o zmniejszeniu piersi. Więc w historii choroby wpisał zaleca się redukcję piersi. Hurra pomyślałam. Zadzwoniłam do szpitala w Polanicy i mam wyznaczony termin kwalifikacji na 04.07. Oczywiście na NFZ. Mam nadzieję, że się zakwalifikuję. I tu mam pytanie, czy ktoś jakoś ostatnio miał operację zmniejszenia piersi w Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz13
ReneWlod - pytałaś w Łęcznej o możliwość kontaktu z nimi np. telefonicznie, żeby dowiadywać się o zwalniające się terminy? Jadę tam na konsultację za miesiąc i obawiam się że terminy mogą być już na 2022, skoro Ty masz na 2021! Jadę na konsultację do dr Mądrego. Z jakim rozmiarem się zakwalifikowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja miałam zmniejszane piersi w 2016 w czerwcu w łęcznej u dr Mądrego , była to moja najlepsza decyzja . a dwa tygodnie temu usunął mi ten sam lekarz zwisającą powłokę brzuszną po ciążach , brzuch jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaXxl
Czy brzuch mialas no nfz?.Jak dlugo czekalas od konsultacji do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaz13 Dr Madry kwalifikuje na podstawie usg zaswiadczenia od ortopedy I przede wszystkim pomiaru odleglosci odobojczyka do sutka I spod piersi do sutka .To od tych odleglosci zalezy czy bedzie na szypule czy przeszczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz13
Odległość od obojczyka do sutka czy do otoczki sutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu w Łęcznej długo się nie czeka na wizytę kwalifikującą tylko potem dłużej ale chyba lepiej poczekac niz płacić kilkanaście tysięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taora ja spałam juz na boku po trzech tygodniach , delikatnie ale już spałam ja miałam dwa lata temu u Dr Mądrego i jest super. Pytaj o co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kasiaz13 liczy sie od obojczyka do sutka i pozniej tez od dolu piersi tez do sutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Dzięki Bożka 1313 :) Napisz prosze jak długo Ci się rozpuszczały szwy ( o ile miałaś takie, bo czytając to forum jednak wiekszosc dziewczyn ma usuwalne). Czy tez mialas bolesność piersi? Moje są strasznie tkliwe, po 3 tyg juz zaczynają mięknąc ale za to bardziej bolą mam wrazenie. No i jeszcze mi nie zeszly wszystkie strupki...och ile to kobieta sie musi nacierpiec ale wiem, ze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz13
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Jaka odległość kwalifikuje? 28 cm brzmi realnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 79
Czesc dziewczyny! Pochodze z Poznania i jestem gotowa ( psychicznie) na zmniejszenie piersi. Szukam SPRWDZONEGO, DOBREGO I GODNEGO POLECENIA LEKARZA. Jaka klinike, lekarza polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×