Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Dojrzała 66
Do marta7770 oto mój e-mail bozena-nysa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta napisz tu na forum bo wielu osobom takie informacje się przydają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mieszkam w poznaniu Jak załatwić sobie operacje na NFZ Gdzie iść na konsultacje.?Jestem kompletnie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Dojrzała napisałam do Pani:) Więc dziewczyny jeśli któraś jest ze śląska to ja robiłam w Raciborskim Centrum Medycznym, jutro minie miesiąc. Płaciłam 11200, z rozmiaru 75 K na coś koło D-E, jeszcze muszę trochę ponosić stanik ortopedyczny to zobaczymy:) Ja mam prawie 180 cm wzrostu także dla mnie rozmiar w sam raz. Efekt super, piersi bardzo ładne, opieka super, jestem bardzo zadowolona. Można też tam robić na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Marta za wpis. Takie ważne rzeczy piszcie tutaj a jak chcecie poplotkowac aby nikt sie nie dołączył do rozmowy to na meila jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
LEEEMMMM co u Ciebie???????? jak się czujesz, mam nadzieję, że juz jesteś w domu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsdasdasd
ja mam ten sam problem niestety staram sie o dofinansowanie na operacje zmniejszenia piersi tak jak ta dziewczyna: http://mojaoperacjaplastyczna.bloog.pl/id,341804756,title,Dofinansowanie-NFZ-na-operacje-plastyczne,index.html jak widac czasami jednak sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z Poznania i tutaj bym planowała. Tylko nie wiem jak się starać , żeby zrobić to na NFZ , nie wiem gdzie iść . Jestem kompletnie zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm jak tam u Ciebie. Nie odzywasz się. Wszystko dobrze? Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny po jakim czasie po operacji poszłyście na basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, właśnie jestem po operacji zmniejszenia piersi na orłowskiego i mam pytanie gdzie w Warszawie można kupić biustonosz medical z, albo jakiś sprawdzony po tego typu opearacjach, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje kupowałam na targowa 12. jest tam sklep z perukami i tam jest dużo staniczkow. kto cię operowal? Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
dojrzala 66, mieszkasz w Opolu, dobrze zrozumialam? Jesli chcesz prywatnie , to moze sprobuj w Czechach, daleko nie masz, a operacje sa tu 2 razy tansze :) Choc na Twoim miejscu i tak bym sprobowala na NFZ. Ja tez nigdy sie nie leczylam u ortopedy ani nigdzie indziej a bez problemu sie zakwalifikowalam. Warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Witajcie, właśnie wróciłam do domu, operacja była 9go w srodę i z racji odległości zostałam do poniedziałku w Łęcznej. Co mam powiedzieć Ja jestem bardzo zadowolona mam góra D na dzień dzisiejszy śliczne małe z różowymi sutkami (na szypule) GENIALNE!!!! Szpital i cały personel jest niesamowity. Przeszłam wszystko bardzo dobrze, na dzień dzisiejszy dokuczają mi szwy te dolne ale nie mogę powiedzieć o bólu. Dr Ryszard.M. powiedział ze wyjdzie C/D i tak wyszło. Cały czas po operacji opiekował się mną Dr.Tomek K - jest bardzo profesjonalnym, miłym, otwartym lekarzem, cierpliwie odpowiadał na moje wszelkie pytania POLECAM. Dzisiaj wymieniłam się z ififi jutro ma mieć operację - super dziewczyna .Dziękuje za troskę i pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
lemm podbudował mnie Twój pozytywny komentarz. Ja wskakuję pod skalpel po ififi (22.07) i jeszcze to do mnie nie dociera, że zmasakrują mi klatę, ale już powoli... mam nadzieje, że w Łęcznej nie będę snuła planów ucieczki :P i też pewnie wypuszczą mnie w poniedziałek, bo z Wrocławia jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
leemm gratulacje, super ze jestes zadowolona z rozmiaru, obys sie teraz jeszcze szybko i bezproblemowo goila to juz w ogole bedzie swietnie. ififi trzymam kciuki, mam nadzieje,ze tak jak i leemm bedziesz zadowolona :) paula1908 powodzenia :) ten czas szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam problem! :( Na dziś miałam umówioną wizytę u lekarza rodzinnego. Oczywiście, bardzo miło i spokojnie przedstawiłam swój problem. Pani Doktor uznała, że nie przepisze mi skierowania do ortopedy!!! Powiedziała, że najpierw napisze mi skierowanie na rtg (muszę się na to umówić, więc znów czekać), potem dopiero przyjść do niej (teraz czekałam 2 tyg!), a dopiero potem MOŻE przepisze mi skierowanie do ortopedy, na którego też będę musiała czekać. Pragnę nadmienić, że pół roku temu trafiłam do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu i zrobili mi rtg klatki piersiowej, dali też tego opis i wykryli skrzywienia kręgosłupa, wklęśnięty mostek itp., więc i rtg i opis posiadam. Pani doktor to jednak nie obchodziło, powiedziała, że skierowania mi nie przepisze i koniec i że ból pleców i karku nie jest wystarczającym powodem do skierowania! Spytałam, czy może mogłaby w takim razie zbadać mnie inaczej: kiedyś lekarze rodzinni kazali mi robić różne skłony itp i zawsze widzieli zaokrąglone plecy i skrzywienie. Powiedziała, że nie i że "TRZEBA BYŁO SIĘ TYM ZAJĄĆ PÓŁ ROKU TEMU A NIE TERAZ ZAWRACAĆ JEJ GŁOWĘ". Niestety nie wytrzymałam i powiedziałam, że to na szczęście nie jej sprawa, co miałam na głowie przez ostatnie pół roku. Jest mi tak smutno, jestem rozgoryczona! To miał być mój pierwszy krok do poradzenia sobie z tym ciężarem. Boję się, że już będę trafiać na samych takich ludzi, ciągle tylko kłody pod nogi. Zwątpiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Czy w szpitalu w Łęcznej jest Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emimi a nie mozesz isc do innego lekarza po skierowanie? Na pewno w przychodni przyjmuja inni lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emimi musisz nastawic sie,ze bardzo czesto lekarze nie chca zachowywac sie normalnie, bo uwazaja,ze problem duzego biustu to zaden problem, ty masz problem z rodzinnym ja mialam z ortopeda :( pokazywalas jej dzis to zdjecie rtg? jezeli nie masz duzego problemu z kasa to moze warto poswiecic kilkadziesia zlotych i zrobic prywatnie, ja tak zrobila, bo czas oczekiwania to 3 tyg w moim miasteczku,a tak poszlam z marszu-juz nie pamietam ile placilam ale w okolicach 70-90zl i mialam od reki zrobione rtg. i jakim prawem mogla ci powiedziec ze bol plecow i karku to nie jest powod wizyty u ortopedy? ja bym nie wyszla od niej po czyms takim tylko poprosila o konsultacje u innego rodzinnego lekarza. przepisala ci cos na ten bol? nie poddawaj sie, tylko probuj dalej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska70I
Witam Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Dziś plastyk wpisał w rozpoznanie gigantomastia (70/I) i wypisał listę badań do zrobienia. Jak będą ok to zabieg na NFZ tylko że za dwa lata. I mam pytanie o szpital na Wiśniowej we Wrocku. Czy któraś z was przechodziła tam zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
paula1908 zadzwoń do sekretariatu w Łęcznej i zapytaj o internet jak byłam to po burzy mieli problem z internetem i to trochę trwało więc nie pytałam czy dają dostęp(WiFi) emimi idź do innego lekarza nie mów od razu o skierowanie i operacji po prostu płacz że cię kręgosłup boli i pokarz opis ostatniego RTG dowiedz się też czy nie wystarczy ci zaświadczenie od prywatnego ortopedy bo już był tu taki temat i z tego co znalazłam w prawach pacjenta powinno być respektowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Zmień lekarza rodzinnego chociażby na tą jedną wizytę. Zmienić lekarza rodzinnego bez żadnych konsekwencji możesz trzy razy w roku "Pacjent ma prawo do wyboru podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) nie częściej niż trzy razy w roku. W przypadku czwartej i kolejnej w roku kalendarzowym zmiany lekarza/ pielęgniarki/ położnej należy wnieść opłatę w wysokości 80 złotych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm super ze juz w domku jesteś. I że wszystko dobrze. Powiedz ile rozmiarów masz mniej. A może wiesz ile kg ci zabrali :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam miałam J a nawet K teraz góra D wycieli mi w sumie 1100g z jednej 400 z drugiej 600 tak około bo nie pamiętam dokładnie czyli różnica ogromna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
leemm to wagowo chyba mialas lekkie piersi :) ja tez mialam J-K zmniejszyli mi na E-F a wycieli 1880g super ze jestes zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od budowy ja miałam takie skupione i nabite jak mi powiedzieli ile wycięte to się martwiłam że mało a byłam jeszcze w bandażach ale jak zobaczyłam :) i doktor tez mówił że z tymi rozmiarami różnie jest moje K to było w rozmiarówce VIKI a w Panache HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm najważniejsze że Tobie się wszystko podoba :-) teraz czas na następne dziewczynki :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×