Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Marta ciebie pierwszą powinni zablokowac za slowa: debilko, tepaku Widac ze słoma z butów wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnumberone
Ludzie, opanujcie się! Kiedyś to forum było skarbnicą wiedzy, porad i wsparcia a teraz komentujecie jaki stanik kto ma mieć na trzy strony forum! Nie zwracać uwagi, nie komentować i nie ciągnąć dyskusji. I te teksty gimbazy..ile macie lat, żeby sie wyzywać? Jak ktoś nie ma nic konkretnego do wniesienia to won. Zaśmiecacze wstrętne. Wracając do tematu, wszystkie skierowania w Łęcznej są respektowane czy słyszała któraś o dyskwalifikacji do operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
ja pytam o rany a ktoś chamsko pisze że jakbym miała nowy biustonosz to bym ran nie miała - i to jest normalne? Gościu cwaniaczku akurat mnie stać na operację w prywatnej klinice i biustonosz za 200 zł także polecam Ci zamknąć jadaczkę. Przepraszam wszystkie normalne dziewczyny które muszą to czytać ja już nie mam zamiaru się na tym forum wypowiadać bo szkoda mi czasu na takie zazdrosne prostaczki. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialam z lekarzem i powiedział ze na takich rzeczach jak biustonosz czy opetrunki masci nie należy żałować bo to podstawa dobrego gojenia. Czy ja cie obrazilam wpisem o biustonoszu? Ty masz cos nie pokolei marta. Jeśli już to ty mnie obrazasz wyzywajac od debili. Skoro jesteś taka bogata to włóż dupsko w samochód zaplac za wizyte i spytaj lekarza o rzeczy które cie nurtuja a nie obrazasz mnie bo ty masz kłopot. Wiesz pisac to ty mozesz kim ty nie jesteś ale czy to nie mija się z prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
każdy ma nika "gość" i robi się zamieszanie. mnie nie obraziłaś ale inne dziewczyny które pytały o używane staniki mogły się poczuć urażone. i tak kimkolwiek jesteś uważam cię za debilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny które pisały o uzywanych napewno zrozumiały ze to nie jest dobre. A ty coz masz kompleksy biede w domu i wyrzywasz się na innych. Zamiast pisac glupoty wez sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
chciała byś mieć takie "kompleksy" i taką "biedę" jak ja moja droga, oj chciała byś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
wyżywać piszemy przez "ż" a nie "rz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie chciałabym nie ten poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad do przedszkola z tymi pyskówkami. Tu poważne tematy są poruszane, dzieci zapraszamy na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy macie w zdłuż lini pionowej wewnatrz twarda pierś, tak jakby pozszywany miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze c
to zalezy ile jestes po operacji, na poczatku jest twarde ale z czasem mieknie, tam najwiecej gruczolu wycinaja wiec najbradziej poturbowane i nabrzmiale miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam 22 lata . Rozmiar biustu to 65 J jestem bardzo niska i wąska w pasie chciałabym zmniejszyć biust przynajmniej o 3 rozmiary . mam problem ze znalezieniem na siebie biustonosza a nie wspomne o stroju kąpielowym . Mój biust nie jest duży a raczej monstrualny przy wzroscie 158 cm wyglądam przekomicznie. Nic na mnie nie pasuje ,dobór odzieży jest naprawdę trudny . Myślicie ze NFZ mogło by zafundować taką operację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaomaa oczywiście masz szansę na operację z NFZ A gdzie planujesz konsultacje? Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże c jestem dwa miesiace po zabiegu piers juz dawno jest mieka troszke opadla a w tym miejscu nadal wyczuwalne zgrubienie.Jak wygladaly wasze blizny po 2 mcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zgrubienie wzdluż pionowego szwu zdarza się ponoc często , tez to miałam , zaczęło schodzic po jakiś 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze c
mysle ze trzba sie uzbroic w cierpliwosc i smarowac, masowac piesi i blizny,a wszystko powinno wrocic do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexe_asuu
Dokładnie, ja miałam prawie pół roku twarde 2 miejsca i codziennie masowałam i smarowałam ;) Także cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała 66
Witam wszystkie forumowiczki. Dziewczyny jestem na forum nowa, trochę starsza od Was (48 lat) , biuściasta 75/gg czasami h , niestety grawitacja robi swoje i ból ramion i pleców zaczyna być nie do zniesienia. Dlatego jestem zdesperowana i gotowa na redukcję choćby zaraz. W związku z tym chciałam zapytać czy któraś z Was ma jakąś wiedzę na temat prywatnej kliniki MEDICUS w Opolu, może któraś robiła tam redukcję piersi i może podzielić się opinią i wrażeniami. I jeszcze jedno pytanie, czy dla redukcji piersi ma znaczenie ich budowa, wiadomo w moim wieku piersi mają budowę bardziej tłuszczowo -gruczołową niż gruczołowo- tłuszczową czy ma to jakieś znaczenie i czy w ogóle w moim wieku zmniejszenie piersi jest możliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
kaomaa jestes kolejna prawie w moim wieku i z takim rozmiarem jak ja :) bez problemu mi sie udalo wszytsko zalatwic i w pazdzrieniku juz mam operacje :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała 66
Dzięki paulina lina za tak szybki odzew i cieszę się że jesteśmy prawie rówieśniczkami ;). Już w październiku będziesz posiadaczką super biustu, fajnie masz. Ja w końcu dojrzałam do tej decyzji, dzieci wykarmiłam i mam dość balastu. Czekasz na prywatną operację czy z NFZ i gdzie ją będziesz miała? Ja myślę o prywatnej tylko jeszcze nie wiem gdzie, gdyż z racji zamieszkania i konieczności szybkiego powrotu do pracy myślałam o Opolu. Ale jakoś mało opinii znalazłam na temat tamtejszej kliniki. Ponoć ok ale chciałabym poznać kogoś kto tam właśnie miał, stąd moja obecność na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzala chyba zle zrozumialas co napisala paulina. Ona napisała do kaoma ze jest w tym samym wieku czyli ma 22 lat. Nie przejmuj się wiekiem z tego co sie orientuje to do operacji potrzebne jest zdrowie. Jak wyniki będą ok to i operacja bedzie . Nie myslalas o nfz? Jesli sie kwalifikujesz to szkoda kasy na prywatną klinike no chyba ze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała 66
No to rzeczywiście źle zrozumiałam, sorry. Być może się kwalifikuję na NFZ ale w moim " mikromieście" i mentalności lekarzy, to raczej ciężko będzie coś załatwić, a jak mam jeździć Bóg wie gdzie i do kogo to wolę to prywatnie zrobić. Tym bardziej że nigdy nie leczyłam się u ortopedy ani u neurologa. Wyniki mam ok, mammografię. Tutaj na forum dziewczyny piszą że po operacjach refundowanych nie uzyskały rozmiarów jakie by chciały, a zmniejszać o jeden rozmiar czy dwa to dla mnie bez sensu, tym bardziej że zbliża się menopauza i pewnie skłonności do tycia też wzrosną więc za rok czy dwa różnie może być znów z rozmiarem. A oglądając fotki z prywatnych klinik widać że redukcje są naprawdę duże, więc marzy mi się takie co najwyżej C, tym bardziej że jestem niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
dojrzała ja robiłam prywatnie w Raciborzu, jak wiesz niedaleko Opola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj marta7770. A możesz napisać coś więcej, u kogo, jaki koszt, jak długo leżałaś po operacji w szpitalu, z jakiego na jaki rozmiar zmniejszałaś no i jaki efekt, czy jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do marta7770 poprzedni post to Dojrzała 66 a nie gość, przepraszam za szybko kliknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała 66
i znów to samo, jeszcze raz sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
w porządku:) możesz proszę podać swojego maila to napiszę do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
dojrzala66 ja znam 1 pania po 60-tce ktora miala robione w orlowskim tam gdzie ja, a druga gdzies w polsce prywatnie, z nia pisalam na innym forum. obie nie mialy problemow z podejsciem do operacji, lekarz mowil,ze problemem moze byc choroba jaka sie posiada a nie wiek. budowa i ksztalt - to tylko 1 z czynnikow o ile rozmiarow moza zmniejszyc biust. ja takze nigdy sie nie leczylam u ortopedy czy neurologa, jak szlam z rentgenem plecow to sie modlilam,zeby cokolwiek tam wyszlo (co jest glupie, bo nie chcialabym miec problemow z plecami,ale myslalm,ze jak nic nie wyjdzie to mnie nie zakwalifikuja) co do tego o ile ci zmniejsza to nie radze sie sugerowac wszystkimi wpisami, bo nie kazdy z forum jest niezadowolony, ja mam zmniejszone o 5-6 roz czyli tyle ile chcialam. jak nie masz problemu z kasa to idz prywatnie, ale skoro jest szansa na nfz to moze lepiej sprobowac, moze sie uda i bedziesz miala w kieszeni te 15-18tys. pozdrawiam leemm nic sie nie odzywasz!!! wszystko ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×