Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość marysia26l
dla zainteresiwanych Szare mydło jest mieszaniną soli potasowych, wyższych kwasów karboksylowych, gliceryny, kwasu cytrynowego, chlorku sodu i innych. W odróżnieniu od popularnych mydeł, które mają charakter sodowy, a w swoim składzie zawierają wiele związków chemicznych, szare mydło nie zawiera sztucznych składników czy substancji zapachowych, co sprawia, że praktycznie nie powoduje uczuleń, a jego zapach jest prawie nieodczuwalny, a zatem odpowiada każdemu gustowi i pasuje do każdego rodzaju skóry. Szare mydło ma bardzo dobre właściwości antybakteryjne, hipoalergiczne, jest również pomocne w leczeniu różnego rodzaju ran, w tym pooperacyjnych. Bardzo dobre efekty daje moczenie lub przemywanie ran roztworem szarego mydła. Właściwości szarego mydła chwalą sobie także osoby cierpiące na atopowe zapalenie skóry. Szare mydło doskonale pomaga przy regeneracji stłuczeń, skręceń, zwichnięć i uszkodzeń stawów, właściwości szarego mydła przyspieszają proces regeneracji, pomagają zmniejszyć obrzęk i opuchliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś dostałam uczulenia na "coś"i pani dermatolog powiedziała żebym myła się mydłem bambino dla dzieci ale nie szarym. teraz to "szare" w sklepach to już nie to szare , mój tata pracował na kopalni i przynosił takie prawdziwe szare, to było mydło... Może na rany i działa, nie kłócę się ale na uczulenia to lepiej kupić mydło dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia26l
bialy jelen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały jeleń to już nie to prawdziwe szare mydło, to podróba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę same nie wiecie czego chcecie,kobiety mające małe cycki chcą mieć duże,te co mają duże chcą mieć małe.Wystarczy troszkę zadbać o swoje ciało,trochę poćwiczyć a nie pchać pieniądze na operacje plastyczne i komplikować sobie życie.Wydaje mi się że wy po prostu jesteście trochę leniwe i dajecie zarobić lekarzom,tylko nie zdajecie sobie sprawy z powikłań po takich operacjach. Wydaje się wam że jak zrobicie sobie operacje to wasze cycki będą takie jak sobie wymarzyłyście a niestety w większości przypadków tak nie jest.Kobieta waży 90 kilo i przeszkadza jej że ma duże cycki,zrzuć wagę do 55-60 kg a nie będziesz potrzebowała operacji.Wystarczy troszkę pomyśleć,ale jak się ma styropian zamiast mózgu,to tylko operacja pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula1908 poproszę o fotki z góry dzieki niiu78@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc chyba mam deja vu, juz ktorys raz z koleji na forum pojawia sie "gosc", ktory wiedzac lepiej niz my "duzobiusciaste", jak to jest miec nie duzy a gigantyczny biust :P wiec ci wytlumacze: jak ktos ma rozmiar np B to cwiczeniami moze go lekko uniesc w gore,ale przy duzym obciazeniu jest to niemozliwe. tak, jestesmy bardzo leniwe i z nudow pozwalamy na okaleczenie swojego ciala, mamy tyle kasy ze nie wiemy na co ja wydac, wiec wydajemy na to co nam sie podoba :P jak zrzuci sie taka wage jak opisujesz, to cycki sie zmniejsza,ale nadmiar skory bedzie wisial na kolanach i wtedy tez jest konieczna operacja. a skoro masz styropian zamiast mozgu,a my jestesmy tak bogate,ze sie za kase tniemy, to podaj swoje dane,moze jakis lekarz zastapi ci styopian w mozgu tluszczep z naszego biustu-to zawsze lepsze rozwiazanie niz styropianowe kuleczki pozdrawiam inteligentnego goscia wiedzacego co jest lepsze dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Haha, ależ mnie bawią takie wypowiedzi. Ileż my się już tego w życiu nasłuchałyśmy. Zupełnie, jakby ktoś był świadomy tego, na jaki temat się wypowiada :D Przewieś sobie gościu przez karczycho dwa worki po 1,5-2 kg i chodź tak chociaż jeden jedyny dzień. Wtedy się wypowiedz. Ja jestem młoda, ważę 65 kg, sylwetkę mam szczupłą, a piersi mi urosły do rozmiaru 70I. Dyndały sobie bardzo nisko. To jest choroba, ma nawet swoją nazwę. Jak ciężko to pojąć :D Żaden sport nie pomoże na takie dojki, a co najwyżej obciąży kręgosłup. Boże, widzisz i nie grzmisz :D Jacy ci ludzie durni :D Nikt normalny nie chce mieć takich i wiszących dużych piersi jak my. To już kalectwo. Poza tym kobiety, które są na tym forum są w pełni świadome wszelkich powikłań pooperacyjnych/operacyjnych (włącznie ze śmiercią na stole operacyjnym, o czym informują lekarze przed zabiegiem) i jednak się na to decydują. Wydaje mi się, że taka desperacja nie świadczy o decyzji podejmowanej bezzasadnie i bez świadomości. Szanowny gość po prostu nie wie, o czym mówi. Sam z pewnością nie miałby tyle odwagi, co my :) No ale niestety, takie forum otwarte dla wszystkich ma ten jeden wielki mankament, że każdy może sobie tu wejść, poszczekać i zepsuć atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny.. zwłaszcza Paula. Mogę prosić o fotki? Zależało by mi również na tych 'przed' jeśli posiadasz i nie masz nic przeciwko. Zastanawiam się od jakiego mniej więc rozmiaru kwalifikują. Skierowanie mam w ręce ale waham się z ustaleniem terminu do Łęcznej. Kawał drogi mnie czeka a rozczarowanie to coś, czego chciała bym uniknąć. Jeśli którakolwiek się zdecyduje- ogromne dzięki, będę wdzięczna. Moj adres croatia91@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej; jak ci dali skierowanie to pewnie sie zakfalifikujesz , mysle ze juz obwisłe F sie nadaje do redukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tz. do redukcji na NFZ , bo prywatnie to i mniejsze redukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaja
Witam,jestem nowa,ale pełna nadziei na Waszą pomoc. Czytając Wasze wpisy stwierdzam,ze jestem najstarsza/55 lat/,jestem juz po menopauzie.Nie wiem,czy w tym wieku robia zabieg zmniejszenia piersi/mam j-k/,wzrostu jestem raczej średniego/158/.Mam pytanie,jakie zaświadczenia muszę miec i do jakich lekarzy musze sie udac,aby dostać skierowanie na zabieg.Czy jest ktoś z Trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama69
gagaja Najpierw do lekarza pierwszego kontaktu , skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa ( najlepiej żeby coś wyszło, ale z naszymi polskimi kręgosłupami to raczej nie problem, każdy ma jakies zmiany), potem z powrotem do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do ortopedy. Ortopedę proś o zaświadczenie, że masz zmiany , które są (moga być) spowodowane przerostem gruczołu sutkowego. Narzekaj ile się da, byle je dostać. Jak będziesz miała opinię ortopedy w ręku, to już połowa sukcesu. Potem skierowanie do chirurga plastycznego, które może być albo od lekarza pierwszego kontaktu albo od ortopedy. Następny jest wybór szpitala do którego musisz zapisać się na konsultacje z chirurgiem plastycznym. Na forum najpopularniejsze są: - Łęczna- koło Lublina (najkrótszy czas oczekiwania, nie odrzucają w zasadzie nikogo) - Szpital Orłowskiego w Warszawie ( bardzo chwalony, ale okres czekania na zabieg dłuższy) - Szpital Rydygiera w Krakowie Ewentualnie możesz próbować po prostu w Gdańsku w UCK, ale nie wiem jaki jest okres oczekiwania (musiałabyś się dowiadywać na miejscu). Nie przejmuj się wiekiem, tylko bierz się do dzieła, bo naprawdę warto. Są tu lub były kobiety, którym udało sie wszystko załatwić i przejść zabieg w ciągu dosłownie 2- 3 miesięcy. Niektóre jeździły na zabieg po kilkaset kilometrów. Życzę Ci powodzenia. Jeśli będziesz miała jakieś pytania, na pewno uzyskasz tutaj odpowiedź. Weszłam zerknąć na forum po długiej wakacyjnej nieobecności i od razu sie rozpisałam :), ale mam nadzieję, że Ci trochę poukładałam w głowie, bo wiem, że walka z naszą służbą zdrowia przeraża. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny- przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gagaja, dziewczyny z tojmiasta decydowaly sie na orlowskiego, bo w gdansku czas oczekiwania byl okolo 2 lata, nie wiem jak teraz, ale tak bylo jeszcze w ubieglym roku. byly od ciebie starsze panie, najstarsza jaka znam to ok 63lata :) wiec nie jest z toba tak zle :P Kama 69 opisala wszytsko dokladnie, reszta badan - to dopiero jak sie zakwalifikujesz pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gagaja najpierw wybierz szpital w którym chciałabyś się poddać zabiegowi, ja zakwalifikowałam się w dwóch szpitalach i w żadnym nie były wymagane zaświadczeni, badania czy prześwietlenia nie narażaj się na nie potrzebne koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Hej, pojechałam wczoraj do Lecznej na zdjecie szwow i poradę w sprawie tej mojej dziury w sutku. Zostawili mnie na obserwacje do poniedziałku. Wzieli posiew zeby sprawdzic czy nie mam tam jakiejs bakterii, przetoki itp. Wyniki w poniedzialek. Ogólnie powiedzieli, ze sama dziura nie jest duza i rana zaczęła juz sie ziarninowac na dnie, ale cos sie z niej minimalnie saczy i musza sprawdzic czy problem nie tkwi gdzies glebiej. Gdybym była z bliska, to nawet by mnie nie wzieli na oddzial, ale ze jestem z Wroclawia, to woleli żebym zostala, bo chca przeprowadzic moj przypadek do samego końca tak zeby bylo dobrze i żebym była zadowolona. Super lekarze tu sa :) a na oddziale jest tak miło, ze z przyjemnością wrocilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
hej paula dobrze że Cię zostawili bo to różnie bywa,ale jesteś pod opieką to będzie wszystko dobrze... Jak tylko będę miała telefon z serwisu wyślę Ci też moje zdjęcia... Ja pod koniec września mam teraz kontrolę u mojego pana doktorka, fajne uczucie nosić stanik mieć normalne piersi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Paula super że się tobą zajęli i wszystko sprawdzają! Ja też się tam świetnie czułam ale niestety nie mogłam sobie pozwolić na zostanie i działam w Krakowie. Na razie wszystko lepiej wygląda, szwy zdjęte i teraz tylko jedno miejsce mam nieciekawe ale to nie martwica i już dr ją zaleczył i ładnie się zasklepiła. Tak coś czuje że gdyby nie te upały już bym była po gojeniu! Byłaś przygotowana na zostanie w szpitalu? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie to chyba wszystko zależy od organizmu, u mnie mimo upałów nie działo się praktycznie nic, zagoiło sie super ale to chyba dlatego że ja tak mam zawsze, taki ogranizm już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leem W Krakowie działasz prywatnie czy masz lekarza na kasę chorych? Ja mam małe poprawki do zrobienia i zastanawiam się czy do Łęcznej jechać czy może gdzieś bliżej dałoby się to zrobić (jestem z okolic Krakowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie poprawki? co to macie za popapranych lekarzy ze nie potrafią porzadnie operować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaja
O rany,aż mi się łezka w oku zakręciła ,że uzyskałam tyle odpowiedzi na moj problem. Bardzo Wam dziękuię.Zacznę od wędrówek po lekarzach,a jak będę juz coś wiedziała,to podzielę się zWami. Strasznie boję się tego zabiegu,ale moje plecy mówią,ze dłużej nie dadzą rady.Boli mnie kręgosłup,górna częsc pleców,drętwieje prawa ręka /zwłaszcza w nocy/.Mam stojącą pracę,do emerytury ok. 10 lat/nigdy nie wiadomo co po kolejnych wyborach wymyśli nasz Rząd/Mąz bardzo mnie wspiera,a ja tak bardzo boję się.Wczoraj połowe nocy spędziłam na czytaniu opini i moze wezme kredyt na prywatny zabieg,bo tyle nie przespanych z bólu nocy robi swoje. Ale rozgadałam sie,sorki,że przynudzam,ale zrobiło mi sie lżej.Pozdrawiam,nie mam z kim pogadac więc liczę na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
kochana my tu wszystkie Cie rozumiemy, ja miałam to samo-taki ból że już nie dawałam rady i kompleksy...psycha mi siadała... Będzie dobrze, najważniejsze że już poczyniłaś kroki, odważyłaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga68
Gość z wczoraj z godziny 23:10. Jakie poprawki masz po Łęcznej? Pytam, bo sama jestem zainteresowana. Ja miałam operację w Łęcznej w pażdzierniku ubiegłego roku i niestety, ale u mnie zmniejszenie piersi nie wyszlo lekarzom. Nadal mam duże piersi -70 G. W ciągu ostatnich 2 miesięcy z miseczki F zrobiła mi się G, znowu mi rosną. Jestem załamana i zastanawiam się nad kolejną operacją. Nie wiem, czy gdybym zgłosiła się do Krakowa, to inny szpital zdecydowałby się na korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
Zgaga68 witaj w klubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revoli
Witajcie, Czytam wasze posty i tak bardzo wam zazdroszczę ,ze część z was jest już PO operacji. Ja niestety jeszcze przed. Byłam na konsultacji w Opolu i dr Krzysztofa Czopkiewicza, zrobił na mnie dobrze wrażanie ale opinii na jego temat nie ma za wiele. Wiecie może coś na jego temat? Operował którąś z was? Pozdrawiam R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revoli
Revoli Witajcie, Czytam wasze posty i tak bardzo wam zazdroszczę ,ze część z was jest już PO operacji. Ja niestety jeszcze przed. Byłam na konsultacji w Opolu i dr Krzysztofa Czopkiewicza, zrobił na mnie dobrze wrażanie ale opinii na jego temat nie ma za wiele. Wiecie może coś na jego temat? Operował którąś z was? Pozdrawiam R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 lat. Może moje pytanie jest głupie, ale wciąż rosną mi piersi. Przez 4 miesiące urosły mi z miski C do E. Byłam u lekarza, nie stwierdził nic poważnego. Nie wiem, co powinnam robić, jakie badania są potrzebne. Źle się z tym czuję. Dodam, że nie jestem w ciąży. Czy to jest normalne? Przede wszystkim istotne jest, czy piersi zaczęły rosnąć nagle? Być może należy to wiązać z rozpoczęciem zażywania jakichś leków. Bardzo często zmianę rozmiaru piersi wywołuje zażywanie doustnej antykoncepcji. Naturalne jest również, że w drugiej fazie cyklu piersi stają się większe. Nie jest jednak naturalnym zjawiskiem powiększanie ich rozmiaru aż o dwa numery w tak krótkim przedziale czasu. Diagnostykę należy zacząć od wykluczenia wszelkich zmian organicznych narządu rodnego i piersi, a więc wszelkich torbieli czy guzków. W kolejnej fazie warto wykonać badania hormonalne, ponieważ najprawdopodobniej zaburzenia ich równowagi są przyczyną zmiany wielkości biustu. Z badań hormonalnych należy wykonać ocenę poziomu prolaktyny. Przerost piersi może się wiązać z jawną lub czynnościową hyperprolaktynemią. Należy wtedy zastosować leczenie bromokryptyną, która wyhamuje zmiany związane z działaniem podwyższonego stężenia prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama69
gagaja Jeśli myślisz o wzięciu kredytu i prywatnym zabiegu, to w zasadzie nie ma żadnych problemów żeby załatwić to błyskawicznie. Jedna wizyta u chirurga, na której ustalacie termin, podstawowe badania i jedno spotkanie z anastezjologiem przed samą operacją. Miałam taki prywatny zabieg robiony w Gdańsku w listopadzie zeszłego roku i jestem zadowolona z efektów. Jeżeli jesteś zainteresowana, to pisz do mnie maila, a podam Ci namiary na swojego lekarza i odpowiem na pytania. kama_rys@o2.pl Pozdrawiam wszystkie dziewczyny -przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
ja miałam ogromne piersi i to nie jest tak chyba że nagle z L zrobi mi C, to by musiał praktycznie całą pierś uciąć, kupiłam swój pierwszy stanik po operacji AVA 80 F, cycki mam adekwatne do budowy ciała, podniesione bardzo, sterczące, niestety to by chyba trzeba było się umówić na usuwanie ich i wstawienie implantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×