Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość marta7770
ja kupowałam to siateczka była dużo tańsza od tej gąbeczki ale mi nic a nic nie pomogła a gąbka wyciągnęła całą ropę, fakt miałam tylko malutką rankę ale super oczyściło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
daria286 a ile masz do warszawy? moze tu bys miala blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
lemm, Kupiłam dzisiaj tę gąbeczkę 10x10cm. Potnę ją sobie. Zapłaciłam ok 20 zł. Ja niestety się pofatyguję do tej Łęcznej. 9 godzin jazdy nocą... nie wiem co mi z tych cycków zostanie, ale jednak wolę żeby obejrzał to lekarz, który mnie prowadził. Akurat przyjmie mnie dr Tomek, to on cały czas w szpitalu zajmował się moimi nabytkami po operacji. I w prawej piersi (tak pomiędzy piersiami trochę) nad dolnym szwem mam jakieś takie mocno bolące/kłujące i twarde opuchnięcie pod skórą. Jakby mi się w środku jakiś krwiak może zrobił. Nie wiem co to, ale mocno boli, kiedy się schylam nawet odrobinę lub po prostu zmieniam pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Paula My się chyba wymieniłyśmy w Łęcznej :)ja wychodziłam a Ty przyjechałaś. Mam pytanie a kiedy się wybierasz do Łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się na NFZ nie kwalifikuje… na razie. Kazali czekać. Na konsultacjach Latkowski mi powiedział, że koszt operacji to około 8 tysięcy. Sporo, ale coś czuję, że prędzej uzbieram te pieniądze niż NFZ mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Czechach będzie jeszcze taniej. Napisz do dr Furmanka lub Brzuchańskiego . Szpital znajduje się 10km od granicy czeskiej. Jedziesz taxi, poczytaj forum o tych lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Jestem po wizycie u chirurga, stwierdził stan zapalny, wysmarowali mnie jakąś swoją maścią (mam ją trzymać jak najdłużej) i kontrola we wtorek. Puścił mi szew zewnętrzny i stąd to rozwarcie, szwy jeszcze nie zdjęte. Powiedział żeby na razie nie stosować aqwacell bo to na martwicę a ja nie mam. Coś czuje że będę szyta jeszcze raz tam gdzie puściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadora
Witam. Czy któraś z Was zmniejszała sobie piersi w Łodzi w DERMED u dr Żukowskiej? (lub w Białymstoku, bo tam też przyjmuje w Humana Medica OMEDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lemm ty masz jeszcze szwy zewnętrzne trochę długo, oby nie zrobiły ci się "odleżynki" ja w miejscu gdzie wychodził mi szew wew a to było najdłużej, dwie sterczące żyłki, mam taką małą brązową bliznę, reszta wygląda super właściwie nie wiem czy jest sens jeszcze je pielęgnować blizna ma nie całe 3 m-ce ta w fałdzie pod piersiowym jest jasna i cienka wkoło otoczki płaska i różowa a pionowa która najmniej mi się podoba troszkę szeroka różowo brązowa Furmanek może i tani ale w razie komplikacji nie interesuję się pacjentkami tak przynajmniej pisały dziewczyny na innym forum, więc lepiej dozbierać i zrobić w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
ififi tak też myślałam, że to Ty :) do Łęcznej jadę we wtorek ok północy i będę wcześnie rano na miejscu więc wejdę pierwsza. Z moimi piersiątkami nieco lepiej już. Ten obrzęk, który mnie tak bolał, to jakiś płyn, który nazbierał się w dolnej częśc****ersi, ale jak stopniowo wycieka, to boli mniej. Jak dzwoniłam do łęcznej, to dr Mądry powiedział mi, że to co wycieka, to może nie być ropa, a tłuszcz. Podobnie wyglądają. Mówił, że w dolnej części otoczki tworzy się jakby "jamka" którą ucieka ten tłuszcz nagromadzony. no i mam taką jamkę na 0,5 cm może teraz. Wygląda, jak dziura po prostu :P I już co raz mniej z niej cieknie. Wybaczcie tak szczegółowy opis. Lewa jest piękna :) świetnie się goi i prawa wydaje mi się, że też się poprawia więc jestem dobrej myśli. Czy przepisali wam do domu zastrzyki przeciwzakrzepowe czy to tylko ja miałam pecha? :P Bo muszę sobie ogólnie 10 strzałów w brzuch zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie dali zastrzyków. potem ginekolog kazała,mi łykać przez miesiąc aspiryne rano. kupiłam sobie śliczne Staniki w Marks&Spencer 2 szt za 89 zł. miseczka DD :-) nawet nie wiecie jaką mi to sprawiło radość :-)do tej pory kupowakan za..... kupę kasy...... i to brzydkie.... Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Kurcze, zmieniłam opatrunek dzisiaj i okazuje się, że ta dziurka na otoczce sutka mi się powiększyła jeszcze trochę i otacza ją żółta tkanka... Jestem już prawie (bo nie jestem lekarzem) pewna, że to martwica. I co ja mam z tym zrobić teraz? Naprawdę nie mam możliwości żeby dostać się do chirurga tak szybko. W poniedziałek dopiero skierowanie dostanę. Nadzwoniłam się i wszyscy na urlopach, terminy za miesiąc albo i dalej... Boję się, że do środy wyżre mi całą brodawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula ja bym na Twoim miejscu pojechała do najbliższego szpitala z izbą przyjęć. Powiedziałabym ze jestem po zabiegu i bardzo źle się czuję, jakaś gorączka itp. A do tego jeszcze ze bardzo Ci się paskudzi pod opatrunkiem i pokaż niepokojacą zmianę, koloruj i improwizuj; ) Przyjąć Cię muszą tzn musi Cię obejrzeć lekarz dyżurny. NIE DAJ SIĘ ZBYĆ! Może coś zaradzą i pomogą rozwiać wątpliwość czy to rzeczywiście jest martwica. POMOCY MUSZĄ UDZIELIĆ. Lepiej stracić trochę weekendu i pewnie nerwów na kłótni z rejestratorką ale będziesz wiedziała co się dzieje z piersią. Przynajmniej nie oszalejesz do czasu wizyty u chirurga. Pozdrowienia i trzymaj się:) sagih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilabym dokładnie jak pisze osoba wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie trochę was zaoszczędziłyście kupę kasy na zabiegu i szkoda wam kilku złotych na wizytę prywatną tym bardziej że coś się dzieje nie tak, wolicie martwić się, pisać na forum, niż iść do specjalisty i zaradzić problemowi. Skąpstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
drogi gościu, jestem bardzo młodą osobą, studentką, nie mam rodziny, która mogłaby mi w czymkolwiek pomóc, utrzymuję się zupełnie sama w dużym mieście. Nie mam oszczędności. Jestem wręcz na dużym minusie. To, co zarobię wydaję od razu na opłaty. Ledwo na jedzenie mi wystarcza. Nic więc nie zaoszczędziłam na operacji. Jestem przeszczęśliwa, że zaistniała możliwość wykonania jej na NFZ, bo w przeciwnym wypadku zapewne nigdy nie byłoby mnie na nią stać. Takie komentarze bardzo proszę zachować dla siebie, bo tylko przykro się robi i niczego nie wnosi do rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonna123
Dziewczyny , ktorym robi sie martwica i coś nie tak z gojeniem. Kupcie sobie opatrunek Aqua cel AG firmy convatec oraz Granuflex extra tinn . Pierw nakłada sie Aqua cell i na to przykrywa Granuflexem zmieniać jak najrzadziej bo co 2/3 dni i martwica sie cofnie i bedzie sie normalnie goic. Jak niektóre z was pamietaja jestem pielęgniarką i pracowałam 15 lat na chirurgii. No i oczywiście sama to wypróbowałam skutek 100%. Jestem już 2,5 mies po zabiegu . Wygojona i też miałam problemu z wygojeniem choć martwice tez miałam . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
O tak, zona, modliłam się o Twój powrót na forum :D już wysyłam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia26l
zonna123 a profilaktycznie gdy nic sie nie dzieje warto sobie takie opatrunki robic? od razu po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula1908 wizyta kosztuje 100 zł a koszt zabiegu powyżej 10 tys. jeśli zdecydowałaś się na zabieg musiałaś wiedzieć że wiążą się z tym koszty. To że jesteś skromną osobą nie ma tu nić do rzeczy liczy się zdrowie, ty wolisz wydać 50 zł może na mało potrzebny opatrunek niż iść do fachowca który pomoże rozwiązać ci problem. Dla mnie ważniejsze było by zdrowie niż 100 zł i zamartwianie się całymi dniami czy jest dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Marysia, jak chcesz, to podaj maila, wyślę Ci moje zdjęcie z 12 doby po zabiegu. Są jeszcze opuchnięte, nie tak wygojone, jak te na zdjęciu, ale ładne :) gościu ponad rok odkładałam pieniądze, żeby uzbierać te 600 zł na wydatki związane z operacją (które się skończyły). Gdyby mnie było stać na prywatnych lekarzy, to juz dawno bym biegała od jednego do drugiego i kupowala to wszystko, co zalecają... a z resztą, nie będę już dyskutować na ten temat, bo nie ma sensu. Nie znasz mojej sytuacji,a tylko wygłaszasz mądrości życiowe w mało uprzejmy sposób. Poza tym nie jestem typem osoby, która ma skłonności do "zamartwiania się całymi dniami". Mam raczej nieuleczalnie pozytywne nastawienie do życia. To jest rana, a rana w końcu się zagoi. Szukam tu jedynie sposobu, aby jej w tym pomóc, a nie wdawać się w bezsensowne dyskusje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
paula jesteś dzielna i odważna nie przejmuj się głupimi komentarzami głupich zazdrosnych ludzi, nikt kto nie miał takich piersi nie rozumie jaka to jest katorga a jeśli można skorzystać z nfz to czemu nie..dla jednych 100 zł to jak na waciki a drudzy muszą za to przeżyć tydzień więc nie gadajcie głupot bo to na prawdę nie jest na miejscu!!! Kochana jak byś chciała to możemy wymienić się zdjęciami też, chętnie bym zobaczyła jak Twoje wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Paula. No to dobrze mi się wydawało,że się wymieniłyśmy w Łęcznej. Nie martw się głupim gadaniem ludzi, ja stosuję zasadę, że :najedzony, głodnego nie zrozumie". Też byłam w sytuacji, że mi na głupią bułkę brakowało pieniędzy a po knajpach, kinach itp się nie szlajałam. Taka jest rzeczywistość w PL :-( Mi sie ładnie zagoiła prawa pierś a z lewą mam co raz większy problem. Na pionowym szyciu mam dużą zmianę i chyba ropiejącą do tego zrobiła się bardziej twarda. Kupiłam Aquacell Ag (tak mi poleciła Leemm ) i przykładam codziennie wieczorem po wietrzeniu rany (tak przez 1-2 godziny) po myciu szarym mydłem i spsikaniu octaniseptem. Byłam u chirurga i powiedział, że tak mam robić. W piątek idę do fachowca chirurga plastyka i zobaczę co mi powie. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Chirurg plastyczny we Wrocławiu powiedział mi, że oni nie polecają swoim pacjentom przemywania rany szarym mydłem, bo ono nie ma żadnych właściwości myjących. Raczej należy stosować mydło antybakteryjne. Kupiłam sobie Protex i używam tego. Ono tak zasusza ranki fajnie, szybciej się strupki robią. Pamiętam, że w nastoletnich latach używałam go na trądzik i ładnie schodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Paula pokazała byś mi swoje nabytki? jestem ciekawa czy masz podobne do moich. jak nie chcesz to w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
marta, podaj maila to wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
martagoralska711@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia26l
podaje swojego maila: marysiab@vp.pl i dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×