Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Czy miałyście może operację lub konsultację u dr Pietrasika w Orłowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
kasiol ja też miałam K, też jestem wysoka i postawna babica, kupowała i kupuję cały czas staniki AVA, moim zdaniem najlepsze. Dziś byłam u braffiterki i kupiłam pierwszy raz po operacji stanik AVA, 80 F, ale lekarz powiedział że jeszcze się zmniejszą ale jak ubrałam ten stanik to jest ogromna różnica jak w tym K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
marta7770 nigdy nie mialam AVA, w moim malym miescie musialam kupowac co bylo, z duzych tylko KRIS, jest co prawda interent ale po oierwszym razie sie zrazilam, jak zamowilam moj rozmiar i okazalo sie,ze za maly, odsylanie i kolejne koszty dostawy - to juz zrezygnowalam z kupna przez internet. ja 5 tyg po operacji kupilam swoj pierwszy stanik i sie zdziwilam ze mam 80G, troche sie balam,ze cos ze mna nie tak,ze tyle mi wycieli a nadal mam duzy rozmiar,po kilku tyg weszlam w F a teraz mam 3 staniki E i 1 F i jest super, sporo osob nawet sie nie zorientowalo,ze mialam operacje, bo odcieli mi to co upychalam po bokach i duzy zwis. roznica ogromna K a E. K moj maz w zartach zakladal na glowe, mowiac ze mozemy moje stare staniki wykorzystac na czapki :P ile juz jestes po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Juto mija 6 tyg po operacji. Ja też bym nigdy nie zamówiła przez internet bo to jednak jest ryzyko. Jak byś miała dostęp do Avy to szczerze Ci polecam, ja jak nosiłam K z Avy to panie pielęgniarki w szpitalu się pytały co ja chcę tam pomniejszać, a to po porostu stanik tak dobrze trzymał. Dziś jak ubrałam ten nowy to też mega różnica. mój ortopedyczny co nosiłam od operacji wygląda nie za ciekawie, ponaciągany, jednak 6 tyg noszenia non stop, prania robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sagih40 napisałam emalia :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
To niech mnie ktos uświadomi, czy skierowanie od rodzinnego w orłowskim + zaświadczenia że mam chory kręgosłup wystarczy?? bo tu saghi 40 pisze ze jej odrzucili bo musi być wyłącznie od ortopedy. Zgłupiałam bez reszty - za tydzień jadę na konsultację i mam skierowanie od rodzinnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Wiem o co chodzi :D Panache tez sa super. Nosilam tylko model Panache superbra 65 HH. Świetnie trzymają wiec jak komuś daleko jeszcze do operacji, to goraco polecam ten model. Można wszystko poupychac i sie nie wylewa nic. Mialam tak dobrze dobrany, ze jak mnie przyjęli na oddzial do zmniejszenia biustu, to wszyscy najpierw dziwnie na moje cycki patrzyli, pozniej na mnie. Jak usiadlam z pania doktor na rozmowe o operacji, to najpierw z lekkim dystansem powiedziala, ze moje piersi wyglądają super, ale zapewne sa dla mnie ciężkie itp. Po czym zdjelam stanik. Fala uderzeniowa zmiotla pol miasta :P zdziwiła sie, ze tak super można dobrać biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia 78 Najlepiej było by się dowiedzieć w szpitalu w rejestracji ,nawet telefonicznie, jakie skierowanie będą honorować . Po co ma Cię czekać duże rozczarowanie. Mi odrzucili od rodzinnego ale ja załatwiałam w zeszłym roku. może procedury się zmieniły.Upewnij się dla własnego komfortu psychicznego i spokojnego snu:)). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia78 ja miałam skierowanie od rodzinnego + zaświadczenie od ortopedy. jestem po operacji 4 miesiące. Grejs ps. dziś jak zadzwoniłam do rejestracji to odebrała pani po dwóch sygnałwch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
hehehe Paula dokładnie, ja też chodziłam po szpitalu, panie się tak na mnie patrzyły, ja sobie myślę a czemu tak... i potem pielęgniarka co się mną zajmowała przyszła i powiedziała że się dziwiły co ja chcę pomniejszać... Ktoś kto nie ma takich piersi to nigdy nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grejs Odbierz maila proszę:) Pozdrawiam sagih40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie badania zabrać ze sobą na konsutlację w Łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny Grejs, Emilia, chciałam tylko dać znać, że o Was pamiętam, na forum weszłam po raz drugi od miesiąca, bo tak mnie czas goni... Emilia napisz mi maila po konsultacji jak poszło :) Pozdrawiam asiamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Mi kazali tylko zrobic USG piersi i dla pewnosci mammografie (bo mialam taka budowę piersi, ze byly wyczuwalne jakies zgrubiebia). Ale wystarczy USG. I od ortopedt opinia. Ja nawet zdjecia kręgosłupa nie mialam robionego. A najlepiej jest dzwonic do pokoju chirurgow i pytać ( bo panie w sekretariacie często mylne informacje podają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Numer do pokoju chirurgow 817526538 w Łęcznej. Można rozwiać każdą wątpliwość. Chętnie rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia78 za tydzień masz konsultacje? przyspieszyłaś sobie? Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Hej dziewczynki nie było mnie dwa tyg. wakacje, szkoda , że następne za rok. Byłam chwilkę nad morzem no i musiałam wskoczyć w strój ,wiecie co się czuje MASAKRA, wzrok tych ludzi głupich !!!!!!!!!!, ale na szczęście za rok będę normalnie wyglądać, wtopię się w tłum nikt nie będzie patrzył jak na jakieś zjawisko, LEEMMMM ale super , ze wszystko poszło po twojej myśli, cieszę się z tobą , jak będziesz miała zdjęcia to bardzo proszę !!!!!!. Wszystkie was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolcia76 wzrok tych wszystkich ludzi.... okropny..... ja przez kilka ostatnich lat nie chodziłam w kostiumie..... wogole.... tylko nogi moczyłam. teraz jest super :-) nikt nie zwraca na mnie uwagi..... tak to odczuwam. :-) jeszcze trochę i Ty do nas dołączysz :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem kiedyś często na saunę i jakoś nie zauważyłem nigdy żeby kobiety mogły mieć jakieś problemy z wielkością swoich cycków.Wy naprawdę doszukujecie się problemu tam gdzie go nie ma.Bo to chyba jest nie możliwe żebym w ciągu 5 lat systematycznego chodzenia na saunę w której w większości saunowaliśmy na golasa, nie widział nigdy brzydkich cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie kobiety jak my nie chodzą do sauny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viśka G
hej biuściaste, trochę się oczytałam te 300 stron w tył,naprawdę cenne rady tu dajecie i niezły zarys sytuacji,(niestety głownie na wczesniejszych stronach)ja mam pierwszą wizytę w Łęcznej w środę - w sumie to przez przypadek a właściwie wypadek... samochodowy ,mam cykora ,że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do faceta gościa niema takiej opcji żeby wejść do sauny bez ręcznika jak miałam wielki biust, już sam prysznic po fitnessie wśród samych kobiet jest wyzwaniem ale też koniecznością... więc o czy ty mówisz ... nie widziałeś i pewnie w naszym kraju nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
do zona123 bardzo proszę Cię o kontakt na e-mail lee70@wp.pl w sprawie pielęgnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
karolcia76 witam Cię Kochana :* Jak się miewasz ? Ja za kilka dni wyjezdżam na urlop z rodzinka i cieszę się jak nigdy...Pierwszy raz nie mam problemu ze strojem,no może troszkę ze względu na fartuszek na brzuchu :D ale to pamiątka po 4 dzieci ;) Poszalałam ostatnio i kupiłam mnóstwo nowych ubrań zwłaszcza koszulki bez ramiączek.To jeden z plusów mniejszego biustu. Pozdrawiam ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusiu kochana, ale ci zazdroszczę !!! tych wakacji, ja juz jak widzisz po i to w takim stresie że szok, ale to ostatnie takie okrutne wakacje !!!!!!!!! Ty piszesz o bluzeczkach bez ramiączek rany, ja o takich nawet nie marzyłam , o kurcze może za rok też sobie kupię !!!! serdecznie pozdrawiam , życzę udanego wypoczynku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodziły kobiety z dużym biustem i małym,ale ja nie widziałem żeby budziły niesmak lub ich cycki wyglądały jakoś nieładnie.Kończę się rozpisywać bo pomyślicie sobie jeszcze że przychodziłem tam aby popatrzeć na wasze cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula1908 wymienimy sie fotkami po? mam podobny rozmiar agatka.c@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy w orłowskim operację wykonuje jeden chirurg czy jest ich więcej? Dziewczyny po Łęcznej mówią, że były operowane prze zespół 4 chirurgów. Chodzi mi też o czas trwania operacji- krótsze znieczulenie to chyba lepiej dla organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc orlowski - 2 chirurgow, ok 5h operacja, chyba ze biust jest mniejszy to czasem 4h, j mialam 5h, im krotsze znieczulenie tym lepiej dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za info, zakwalifikował mnie dr Pietrasik, ale o nim chyba nic nie ma na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×