Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) widzę, że coraz nas więcej już "PO" - magiczne stwierdzenie. Nie mam ostatnio za dużo czasu by pisać, bo na zwolnieniu siedziałam z moim małym synkiem, a teraz wróciłam do pracy. Czuje się dobrze, goję się powoli. Maiłam problem z lewą piersią, bo dwa szwy mi się nie rozpuściły i tam zbabrało mi się trochę, ale już ładnie zaczyna się goić. Miejscami są jeszcze trochę opuchnięte, ale powoli zaczynają dochodzić do siebie. mam nadzieje, że troszeczkę zmaleję. Fakt, chciałam D mam śliczne D, Dr. U. bardzo się postarał :)Trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madzik77 fajnie że wszystko u Ciebie dobrze :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o pomoc czy któraś z was ma linka do zdjecia tego olejku różanego z hiszpanii swgo czasu zdesperowana o nim pisała ale nie mogę nigdzie namierzyć fotki ;-( a mam znajomych na wakacjach to by mi kupili ale w aptece w której byli nic nie było ? niiu78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niiu spytaj gogusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia83
Cześć dziewczyny, Dołączam do grona skierowanych przez NFZ. U mnie problemu nie było. Byłam u neurologa (leczę się już kilka lat u niego) i ze względu na sztywnienie karku (od obciążenia) i częste bóle głowy i kręgosłupa, dostałam skierowanie. Tyle,że to było prywatnie więc poszłam do I kontaktu ,podałam świstek od neur. i wypisali bez problemu skierowanie. I wizytę miałam w grudniu 2013 i zakwalifikowałam się w Polanicy.Rozmiar 75 K!!!Później pisałam pismo ( wystarczy) o przyśpieszenie terminu ( co znowu poparł neurolog) i wezwali mnie na 02.06 ale niestety nie chcą mi zrobić w trybie przyśpieszonym bo po I mam wykonać plan macierzyński a po drugie mam problem z hormonami i powoli chudnę. Więc jak urodzę dziecko, schudnę to mogę do nich się zgłosić. Czyli chyba za 10 lat (straciłam 2 razy dziecko w 2013) i to nie jest tak proste jak im się wydaje. Trochę się wkurzyłam bo myślałam,że to szybciej pójdzie. Macie któraś doświadczenie w Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Grazia83 mysle,ze nie powinni rezygnowac z operacji tylko dlatego,ze nie masz jeszcze dzieci,nie wiadomo kiedy bedziesz miala i czekanie tyle czasu to glupota. skoro masz papiery to moze postarasz sie w lecznej lub orlowskim o operacje. Choc karmienie piersia jest lepsze dla dziecka, to dzieci karmione butelka, tez sa zdrowe i szczesliwe. Szczesliwa mama to szczesliwe dziecko. nie poddawaj sie.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam 75 K i chcę mieć jeszcze dziecko ale mój kręgosłup już nie dawał rady z takim biustem. ja i moje 2 rodzeństwa wszyscy byliśmy karmieni butelką i jakoś nic nikomu się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Hej, ja jestem juz po operacji w Łęcznej. Wczoraj o 9 sie zaczęła, o 11 było juz po wszystkim. Narkoza spokojnie opuściła moje ciało. Dzisiaj juz zjadlam sniadanie i przyjelo sie. Mam 23 lata, nie rodzilam i bez problemu mnie pocięli.Nie wiem jak wyglądają moje piersi, ale napewno będą lepsze niz przed operacja. Zazyczylam sobie rozmiar maly, ok C. Zabrali mi po 600 gram z każdej piersi. Mialam przeszczep brodawki, bo bardziej zalezalo mi na mniejszym rozmiarze niz czuciu w brodawkach. Caly personel w Łęcznej jest super. Zabawni ludzie. Caly czas zartowalismy. Nawet na stole operacyjnym :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Paula1908 Gratulacje i najważniejsze że wiedziałaś czego chcesz i na co się decydujesz. Pozdrów wszystkich od pacjentki z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje. paula a jaki miałaś rozmiar przed? mówili Ci coś o przyszłej ciąży czy nie chcesz mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
mi tez na konsultacji w Lecznej lekarz tyko powiedzial ze prawdopp0odobnie nie bede mogla karmic piersia itp ale powiedzialam ze bardzij mi zalezy na moim kregoslupie i zadne karmienie mnie nie powstrzyma :) o nic wiecej nie pytal. przeciez to nasza sprawa. ps. 2 godz peracji? myslalam ze to trwa z 5 godz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. jak byś mogła powiedzieć jaki miałaś rozmiar przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
W panache mialam 65 HH. Pielęgniarki mówią, ze oni mają juz taka wprawe, bo ciagle zmniejszają piersi i tylko zacierają rece, jak jakas nowa przyjeżdża. Dało sie zauwazyc, ze sprawia im to frajde :P i dobrze. Od samego początku czulam, ze wiedzą, co robia. Pytali mnie o ciążę i informowali, ze zwiększa sie ryzyko torbieli w trakcie ciazy itp, ale ze nie jest to cos, czego nie da sie lekami zdusic w zarodku. Częściej trzeba te piersi badać i tyle. Jutro wyciagna mi dreny. Bola te cycki kurde, ale to taki znosny bol. Chodze duzo, bo jak leze, to kregoslup mnie strasznie męczy. Ogolnie powiem, ze nie ma sie czego bać :) odkąd tu przyjechalam w poniedzialek, caly czas sie śmieje :P ale ja tez tak reaguje na stres - śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula a mówili Ci długo masz sie ew. z ciążą wstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leem Udało ci się dobrać ten biustonosz w aptece w łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Nie mowili mi ile mam sie wstrzymac z ciaza (mam 23 lata i sama im mowilam, ze w ciągu minimum 5 lat nie planuje dziecka), ale pamietam, ze ktoras z dziewczyn na forum pisała, ze musi minąć rok od operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chciałaś sprzedać używany? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam używany chcesz?cały ponaciągany śmierdzący potem prany non stop zaropiały o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale brudasek z ciebie! Oj nie ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rozmiar 65 g-i to chyba sie nie zalapie za bardzo bo za male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w czym pierzesz? Zaropialy i smierdzacy po mimo prania? Nie wnikam jaka z ciebie kobieta z klasą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żartowałam wcale nie piorę, wietrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty wszystko sobie wietrzysz to raczej nikt koło ciebie nie przebywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to chodzi przecież!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagih40
Witam dziewczyny. Właśnie odkryłam to forum!! Jesteście skarbnicą wiedzy, dlatego postanowiłam się do Was zwrócić. W szczególności do pań, które były operowane w szpitalu "Orłowskiego". Przewertowałam wszystkie posty - ufff... trochę mi to zajęło:) i mam mętlik w głowie. Pomóżcie! Mam naznaczony termin na poniedziałek do szpitala "Orłowskiego". Czy mam kupić stanik pooperacyjny w ciemno przed zabiegiem. Obecnie mam 85 K z przewagą do L brytyjskie (178 cm wzrostu i ok 10 kg nadwagi z którą dzielnie walczę:))) ). Niektóre z Was pisały, że wyszły ze szpitala w bandażach inne zostały ubrane w bieliznę natychmiast po zabiegu. W czasie konsultacji lekarz określił docelowy rozmiar D aby pasował do sylwetki i w takim rozmiarze polecił zakupić i zabrać do szpitala . Ja osobiście wolałabym C - kręgosłup szyjny mi już poleciał ( 3 implanty +stabilizacja) ale jak rozmiar wyjdzie kto to wie? Pisałyście również, że rozczarował Was rozmiar tzn. w finale większy niż umówiony . Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, podpowiedź, poradę i Wasze historię. Jaki stanik kupić sportowy czy medyczny? Ile spędziłyście czasu w szpitalu? Przerażona jestem tym cewnikowaniem, przy operacji kręgosłupa (trwała 6 godz.) nie miałam zakładanego tego ustrojstwa i 3 godziny po operacji o własnych siłach dotarłam do toalety ku zdziwieniu wszystkich. Info dla poszukujących informacji jak zmniejszyć biust. W moim przypadku wskazaniem był kręgosłup, ciążący biust doprowadził do przemieszczenia kręgów oraz ogromnej przepukliny ingerującej w rdzeń kręgowy. Z dnia na dzień straciłam czucie w lewej nodze oraz w rękach. Ale nie o tym. Procedura wyglądała następująco : - lipiec 2012 polecenie ustne od neurochirurga operującego mój biedny kręgosłup:) jak tylko skończyłam rehabilitację i stanęłam na własnych nogach pierwsze kroki do lekarza rodzinnego - wrzesień 2013 wizyta u lekarza rodzinnego - z historią od kręgosłupa w łapkach ten bez dyskusji wydał skierowanie do poradni chirurgi plastycznej i pokierował co, gdzie i jak załatwić. - wizyta w poradni plastycznej - tam przy zapisie na wizytę kwalifikującą okazało się, że nie honorują skierowania od rodzinnego ale wpisali termin wizyty na luty 2014 z zastrzeżeniem dowiezienia skierowania tylko i wyłącznie od lekarza ortopedy - powtórna wizyta u rodzinnego, którego słów nie zacytuję przez grzeczność, o naszym chorym systemie zdrowotnym . szpital powinien honorować wszystkie skierowania bez zastrzeżeń!! wydano skierowanie do ortopedy. - listopad 2013 wizyta u ortopedy, który zrobił wielkie oczy jak usłyszał co chcę otrzymać i stwierdził że się na tym nie zna i zapytał mnie jaki kod choroby ma wpisać na skierowanku ( pacjencie lecz się sam!!). Po mojej luźnej sugestii aby przepisał żywcem z rodzinnego odniosłam wrażenie ze mu bardzo ulżyło. Dostałam upragnione skierowanko! 1 bitwa wygrana !! odliczam dni do 10 lutego 10 luty 2014 cała w nerwach czy mnie zakwalifikują czekam z mężem i całym tłumem innych pacjentów w poczekalni przed gabinetem plastyka i przez 5 godzin gryzę paznokcie. kwalifikacja podobno trwała całe 5 min, lekarz spojrzał na biust pomierzył odległości , opowiedział w skrócie o metodzie zabiegu - nic nie pamiętam tak byłam zestresowana wyznaczono termin zabiegu na koniec lipca uff...gdyby nie ślad po wizycie w postaci papierka czyli tak zwanego SKIEROWANIA (kolejne)na zabieg z datą i pieczątką dr Ulatowskiego to nie uwierzyłabym w swoje szczęście..... 2 bitwa wygrana. Wręczono mi również rozpiskę z listą badań do wykonania ale to już był pikuś. wszystko załatwiłam u rodzinnego. Nadmieniam, mam 40 lat, więc średnio dojrzałe:)) kobiety też operują ( byłam pewna że mnie odwalą ze względu na wiek). Czekam teraz na 3 bitwę czyli sam zabieg i wojna będzie wygrana :))) To już tylko 4 dni i zaczynam łapać stres... Dziewczyny , kobiety apeluję - rozwiejcie moje powyższe wątpliwości. podaję też maila może ktoś coś skrobnie na ten temat sagih40@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
sagih40 witaj jestem po "orlowskim" :) ja stanik mialam,ale do domu (2h autem) wracalam w bandazach.rozmiar mam taki jaki chcialam,wiec ja jestem z niego zadowolona, z blizn niebardzo, ale to wina mojego ciala,ze goi sie wolniej niz powinno. lekarz powiedzial na konsultacji ze moze byc sportowy lub medyczny, jedna z dziewczyn z ktorymi wtedy rozmawialm powiedziala ze miala sportowy i taki z triumpha kupila, nie ccialam placic tyle kasy za stanik, ktory pozniej wywale, bo ja lubie na fiszbinach, nie lubie miekkich stanikow. za ten zsportowy zaplacilam niecale 70zl, a pozniej okazal sie za maly pod biustem wiec kupilam kolejny sportowy i na te kilka tyg byl ok. operacje mialam w pon, przyjechalam do szpitala w ndz po poludniu,a wyszlam w czwratek. operacja trwala 5 h, bylam cewnikowana,ale nie ma na to reguly, kilka dziewczyn przede mna nie mialo, pozniej 2-3 pislay ze mialy cewnik, wiec nic z gory nie jest przesadzone. masz szczescie-ulatowski robi bardzo ladne biusty. bedzie dobrze, napisalabym ci ze nie masz sie czym stresowac, ale to i tak nie pomoze, dopoki sie tego nie przezyje to sie tego nie zrozumie, zycze ci powodzenia, na pewno wszytsko sie dobrze ulozy, wez sobie cos do czytania zeby sie nie nudzic i 2zl na tv. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagih40
kasiol2013 dzięki Ci wielkie za szybką odpowiedź. Jeśli to nie tajemnica napisz proszę z jakiego rozmiaru Ci redukowali piersi i jaki finalnie otrzymałaś:)). Mam pytanko także o dreny? sączki? czy jest to kłopotliwe i czy długo nosiłaś . czy po operacji był duży ból i dyskomfort czy raczej do zniesienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
sagih40 z 75J-K na poczatek F-G a teraz E czaesm F, ja jestem potawna osoba wiec z malym biustem wygladalabym dziwnie, mam bardzo dobrze dobrany do figury. dreny wyjeli mi w srode (w pon byla operacja), nie sa jakos szczegolnie przyjemne,ale da sie przezyc, wyjmoanie nie jest badzo bolesne tylko raczej nieprzyjemne, ale maly biust wynagradza ci kazdy dyskomfort :) ja czulam sie ok, caly czas jests na czyms pzeciwbolowym, wiec bol jest taki przytlumiony. idzie przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Ja tez najbardziej martwilam sie ceenikowaniem, drenami itp. Cewnikowana nie bylam, dreny troche przeszkadzały w życiu i czulam je w piersiach po bokach, jakbym miala tam siniaki, ale ogolnie wyciągają je zwykle w drugiej dobie po zabiegu. Ja do tej pory w wiekszosci lezalam, duzo spalam i jakoś mi nie przeszkadzały. Pielęgniarki przytwierdzily mi buteleczki od drenow plastrami do brzucha o moglam spokojnie chodzić do toalety. Usuwanie drenow nie jest przyjemne, ale trzeba to przeżyć, bo pozniej bez nich jest juz o niebo lepiej. Dostalam po usunięciu drenow goraczki (podobno to częste zjawisko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×