Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem po Orłowskim operował mnie Ulatowski. dobrze zniosłam operacje, nie byłam cewnikowana, trochę tylko wymiotowałam wieczorem. Poza tym super wspominam cały pobyt w szpitalu, wspaniali lekarze jak i pielęgniarki. Stanik kupiłam sportowy w złotych tarasach w M&S, służy mi do dziś ;) piersi miałam rozmiar 75H/I teraz mam 75E wcale nie są takie małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
gościu, wymienię się fotkami, ale jeszcze nie teraz. Zaczyna mi się prawy sutek babrać, dosłownie zmyłam dzisiaj z niego skórę. Jakby mała meduza z niego odeszła.Ale ukrwienie jest w porządku. I zaropiał od spodu, ciurkiem ropa leciała i nie chciała przestać, delikatnie naciskałam miejscami żeby ją spod tej otoczki wydobyć, aż zasłabłam od tego widoku i oczyściłam, nakładłam 3 gazy na to i schowałąm w staniku pooperacyjnym :P Jutro idę chyba na Chałubińskiego do chirurga plastycznego żeby mi na to zerknął, czy jest ok i może się dogadam żeby mi zdjęli szwy we Wrocławiu zamiast w Łęcznej. Dr Tomek w Łęcznej uprzedzał, że może się "ślimaczyć", skóra mi pewnie z niego zejdzie i kawałek sutka może odpaść, naskórek się musi ponaprawiać itp. Ale nie spodziewałam się, że tak obrzydliwie to będzie wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja mam powiedziec jak mam 16 lat i 75 d robi sie za male? waze 54 kg i mam 169 wzrosty, wiec to nie z otylosci.....dzisiaj szukalam bikini i wszystkie byly male :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno Ty wiesz co to jest 75 D? Poszukaj jakieś dobrej brafiterki która Ci dobierze Twój prawdziwy rozmiar bo nie wiesz co to D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a strój kupisz fajny w triumphie, teraz są fajne przeceny a będziesz miała na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Czy jest tu jeszcze jakas dziewczyna, która miała problem z gojeniem? Jestem 8 dzień po operacji. Troszkę mi się chyba na łączeniu szwów rozeszło, a na dole prawej otoczki zrobiła mi się dziurka, z której wypływa "coś". Myślałam, że to ropa, ale dzwoniłam do Łęcznej i dr Mądry powiedział, że to może być tłuszcz. Ale przy tym tez rozjaśniła mi się skóra i nie wiem czy to nie martwica... do Łęcznej mam 600 km więc fajnie by było, gdyby jeszcze zaglądała tu którać z Was... wiem, że były tu dziewczyny z podobnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
paula mi sie zagoiło ogólnie super , miałam szwy rozpuszczalne ale pod piersią na łączeniu szwów przez jakieś 2 tyg taka mała ranka mi się babrała, psikałam tym..octanisept? i kupiłam sobie Aquacel Ag, plaster ze srebrem, jeden jest dość drogi, prawie 30 złotych ale potniesz go na kilka kawałków i starczy na długo, mi ten plaster bardzo pomógł, wyciągnął całą ropę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc z tego co pamietam na forum byly 2 lub 3 dziewczyny po pietrasiku, chyba jakos szczegolnie nie narzekaly, skoro zadna z nich sie nie odzywa to sprobuj poszukac sama od 350 strony. gosc jak ja mialam w eiku 14 lat 75D to bylam bardzo zadowolona,problem z kostiumem czasem byl, ale wtedy dobieralam gore,a majtki mi krawcowa malym kosztem przerabiala,a teraz w wiekszych miastach spokojnie 75D dostaniesz, ten rozmiar to juz standard a nie cos duzego. powodzenia w szukaniu. paula1908 ciezko jest cos powiedziec jak sie nie widzi,ale jak dla mnie 8 dni po operacji to ma rawo ci leciec, przez kilka tyg jeszcze moze ci sie saczyc, ja psikalam octaniseptem a jak wyschlo to zasypywalam dermatolem, ladnie mi to wysuszylo, lepiej niech ta ropa zleci, mi raz sie zrobil strup - z czego sie bardzo cieszylam,ze juz nie leci, a po kilku dniach mocniej dotknelam przy zmianie opatrunku i jak prysnelo to nie wiedzialam jak mam sie doczyscic :) mnie sie porozchodzilo na laczeniu pionu z poziomem. jezeli uwazasz,ze to naprawde cos zlego to zglos sie do chirurga u siebie. a jak nie to wstzrymaj sie kilka dni i zobacz czy bedzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
teraz też jest upał, najgorszy czas na gojenie ran, jak masz okazję to popsikaj octaniseptem i powietrz z 5 minut ranę. ja nienawidzę lata jak mam jakieś rany, człowiek się poci, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się paprało (wyciek jakby ropa, miałam "dziurę" na łączeniu szwów pod piersią) brałam antybiotyk przez 10 dni plus okłady z octenispetu po ok. 3 tygodniach zagoiło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viśka G
witam ,ponownie ,własnie zakwalifikowano mnie w Łęcznej na termin po 20 października,równoczesnie śmieję się i płaczę ze szcześcia,mam nadzieję,że poźniejsze badania mnie nie zdyskwalifikują,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki :) Zalogowałam się tutaj bo liczę na to, że mi pomożecie. Mam 23 lata, 174 wzrostu i piersi w rozmiarze 70 I... Chociaż jak tak dalej pójdzie to nawet ten rozmiar zrobi się mały bo piersi cały czas lekko się powiększają. :/ Zaznaczam, że żadnych hormonów nie przyjmuję! Jest to naprawdę spory problem dla mnie i mojego kręgosłupa. Jako, że mam wspaniałomyślnych rodziców, zaproponowali mi, że jeśli chcę to zapłacą za taki zabieg. I tu rodzi się pytanie. Szukam chirurga w Poznaniu lub Bydgoszczy, a niestety nie ma mi kto doradzic :( Znacie kogoś kto dobrze mi to zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , jestem 5,5 miesiaca po liftingu i niewielkiej redukcji, wydaje mi sie, ze wszystko juz sie pieknie wygoilo, mam jednak dylemat: mam zalecenie kontrolnej mammgrafii, i zastanawiam sie czy ta maszyna nie zdeformuje mi piersi, jak myslicie, czy nie jest jeszcze za wczesnie? Dziekuje z gory za wszelkie porady, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
gościu a czy miałaś wokół tej "dziury" skórę koloru beżowo żółtego? boję się, że to martwica... w Łęcznej będę dopiero we wtorek na zdjęciu szwów. Mam nadzieję, że do tej pory nie pogorszy mi się to za bardzo. Doszedł obrzęk jakiś od spodu piersi, zaczerwieniła się nieco skóra na szwach i jest bardziej naprężona. chciałabym żeby to nie było nic poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Daria a nie masz problemów z tarczycą? Znam kobietę co jej nawet po pomniejszeniu urosły bo miała ogromne problemy z tarczycą... Chciaż ja nie mam a też mi się wydawało że rosną a może miałam wiecznie za mały stanik?;) Ja jestem ze śląska więc Ci niestety nie pomogę ale jest takie forum beauty czy coś takiego, poszukaj w google na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie skóra była i jest zaczerwieniona, nie była żółta oprócz oczywiście siniaków. kurcze nie wiem co Ci poradzić, szkoda że szybciej nie możesz iść do żadnego lekarza, utrzymuj to w czystości, odkażaj, zmieniaj często opatrunki. jak możesz to kup sobie ten plaster ze srebrem to na prawdę super wyciąga wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
paula1908 - nie podpisalam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
ten opatrunek hydrokoloidowy, tak? Byłam u chirurga plastycznego we Wrocławiu, ale pani chyba pierwszy raz widziała pociachane cycki... rzuciła tylko okiem i powiedziała, że mam z tym iść do swojego lekarza (ktory mnie operowal). Ponarzekała, że nikt im nie płaci za opatrunki, ktore mi zalozyla i tyle. Zmarnowałam na nią tylko skierowanie, a następne mogę dostać najwcześniej w poniedziałek, bo lekarze na urlopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta- no wlasnie nic nie mam... Mam ksiazkowe wyniki. Zero problemow ze zdrowiem.... Dziekuje za odpowiedz :) A jest tu moze ktos z moich okolic? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Daria Jeżeli chcesz to zrobić prywatnie to może w Certusie? Ja byłam tam i choc mają wpisane, że robia na NFZ to jednak nie robią bo im szkoda kasy ale prywatnie chyba by Ci zrobili. Polecam pana profesora bardzo miły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula bo są dwa rodzaje tego opatrunku taka siateczka i taki filc, ja osobiście polecam ten drugi, grubszy bo ten pierwszy mi nic nie pomógł, popsikałam octaniseptem, poczekałam z 5 minut i przymocowałam ten plaster,wieczorem odkleiłam i cała ropa na nim była.musisz jakoś wytrzymać do wtorku, obrzękiem się chyba nie powinnaś martwić bo to jest normalne, on się długo utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znasz moze kogos kto tam robil? Ciezko mi wybrac :( Kurcze. Moja mama robila w Bydgoszczy u Bienkowskiego i mowi ze jest niezadowolona. Miala powiklania i kolejna operacje. Teraz po dwoch latach piersi ma w takim samym rozmiarze jak miala,czyli F. Jedyne co to fakt, ze stanika to ona nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria to musisz mieć genetycznie piersi po Mamie, moja mama i siostra mają fajne małe piersi a ja jedyna miałam ogromne... Ja przed operacją miałam 80 k/l a teraz na razie ma F więc dla mnie ogromna różnica, marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta- wlasnie wczoraj rozmawialam o tym z mama. Ona nigdy nie miala takiego rozmiaru jak ja. Dostalam chyba jakis gratis od natury... Ale ogolnie najgorsze jest to, ze strasznie boli mnie kregoslup. Chcialabym juz we wrzesniu miec ta operacje bo od pazdziernika wracam na studia i mialabym ten miesiac zeby do siebie dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem Daria...Ja czytałam że to jest przerost gruczołu, jakiś hormon spłatał nam figla.myślę że jak byś chciała prywatnie to nie powinnaś długo czekać. a ile masz lat? marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 23 lata. I chce zrobic jak najszybciej ten zabieg. Kwestia tego, zeby zrobil mi to ktos, kto nie potnie mnie jak kaczke :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Daria, ja mam 22 lata i robiłam w Łęcznej na NFZ ponad tydzień temu. Świetni lekarze tam są. Często wykonują te operacje. Po mnie były 2 kolejne panie przyjęte na oddział w tym samym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
hej paula mi też nadal coś cieknie i mam na 0,7mm rozwartą ranę na szwie od spodu piersi, jurto idę ściągać szwy do chir.ogólnego bo do Łęcznej 300km, więc uznałam że przy tej pogodzie i z tą rozłażącym się miejscem nie pojadę i muszę mieć kogoś na miejscu w razie potrzeby co do opatrunku to jutro go kupię aqawacel ag bo już niejedna osoba polecała i poczytałam w necie jak siateczka jest refundowana jeśli dostaniesz receptę ze zniżką a ta "gąbeczka" nie jest ale kosz ok 10zł za najmniejszy rozmiar który man wystarczy, pocztyaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×