Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
a bactigras ci lekarz nie kazal uzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie :( W szpitalu 2 razy mialam zmieniany opatrunek z bacticrastem a potem 2 razy bez tylko octenisept i gazy i biustonosz . Na Wypisie napisane przemywac woda z mydlem i octeniseptem . Wiec wiedzialam o tym bactigrascie tylko jak to stosowac i czy jakies masci to sobie jutro kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Czesc dziewczyny, jestem, jestem :) w poniedzialek minal tydzien od operacji. Czuje sie bardzo dobrze, nic mnie nie boli. Cycki mam male, a nawet wydaja mi sie bardzo male, chociaz robione na szypule ;) Wczoraj pierwszy raz zmienialam sama opatrunek, myslalam ze zejde ze strachu. Mi lekarze w Lublinie mowili zebym jeszcze nie myla mydlem wiec robie to dokladnie jak oni ( tak tez mi poradzili ) tj. przemywam piersi i szwy oktaniseptem, nakladam bactigrast - jednorazowo schodzi mi opatrunek o wymiarach 15x20, tne go i naklejam na szwy, na to nastepnie przykladam gaziki spryskane oktaniseptem, podklejam to wszystko plasterkami zeby sie nie przesuwalo i zakladam stanik. Stanik kupilam sportowy Triumph - 85 c, uwazam ze jest za luzny pod biustem, w ogole nie trzyma, zaluje ze nie kupilam mniejszy :/ Jutro powinnam dostac Silima model Cara, tez 85 b/c - mam nadzieje, ze ten bedzie trzymal i bedzie dobry w biuscie bo nie chcialabym go odsylac. Cycuszki narazie takie wg mnie niezbyt ladne, szerokie i pod pacha, ale to dopiero troche ponad tydzien wiec moze dojda do siebie, blizny widoczne, saczy mi sie troche zoltej wydzieliny, co widac przy zmianie opatrunkow. Na razie to te cycki troche wygladaja jak cycki Frankenstaiana ale nie zaluje, zrobilabym to jeszcze raz :). Tydzien po wyjsciu ze szpitala mam umowiona wizyte kontrolna, tj w najblizszy poniedzialek jade do Lublina na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Do gościa - kup bactigrast 15x20, jeden opatrunek u mnie kosztuje ok 6,50, schodzi na raz. Tne go na paski i dokladnie przyklejam na szwy, poniewaz troche mi zostaje to w niektorych miejscach klade podwojnie ( zal wyrzucac a ten o mniejszych wymiarach bylby za maly ). Ja mam zamiar uzywac co najmniej 2 tygodnie po operacji, tj do wizyty kontrolnej. Na kontroli sie dopytam czy nadal naklejac, jesli tak to bede to robila nawet i miesiac, zobacze co lekarze powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja np bactigras kupowalam te duze pakowane chyba po 6 czy 10szt bo wtedy wychodzilo najtaniej. Bez tego nie wyobrazam sobie....poniewaz one chronia skore rane i sie gazik nie przyklejal lub szewek z brodwki ten kikutek wiec ja je z 3-4 tyg stosowalam (mialam calkowity przeszczep i pozniej smarowalam brodawki mascia bo mialam troszke czarne i bactigras gazik i stanik...to czarne z dobre 1,5 miesiaca mnie meczylo a sciagac samej zrywac nie mozna bylo... co do blizn bo jutro bedzie 3 miesiace... od samej operacji ja mialam tylko szwy na brodawkach a reszta to wewnetrzne wiec z zewnatrz tylko ciecie bylo widac i do opatrunków 3x dziennie podchodzilam ze musze je robic i uwazam wyglada to ladnie i sensownie...teraz stosuje te plastry sutricon naklejam i co 4 dni wymieniam nowe kupie 2-3 opakowania i zobacze jak bede zadowolona... po roku ponoc dr mowil ze bedzie minimalny slad bo ja goje sie ksiazkowo zadnych widzielin czy cos nie mialam na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny kupuje dzisiaj ten bactigras i bede go stosowac ja mialam na szypule kontrol za miesiac , szwy maja sie same rozpuscic . Jedyne co mnie jeszcze martwi to ten stanik Triumpha czy nie jest za maly :( pod bistem sie naciaga ale boje sie czy w biuscie go nie splaszcza . Bo teraz to takie male sa ze maz mi mowi ze jakas taka plaska jestem :). Mialam 70 j tylko strasznie obwisle a teraz 70 d kupilam stanik triumpha a 75 c simili w szpitalu w Lecznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Dziewczyny nie bardzo rozumiem co znaczy jak piszecie , ze piersi po operacji są "pod pachami". Możecie mi to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
hmm nie wiem co inne maja na mysli ja powiem tak po operacji masz wysztko opchniete i piersi sa troche takie twarde dziwne nienaturlanie sterczace po miesiacu dwoch nawet jak u mnie trzech od zabiegu ladnie sie zaczynaja zaokraglac ta opuchlizna z boku wchodzi jak by do przodu delikatnie opadaja i stercza ale naturalnie i wygldaja slicznie juz wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
dlatego tez wazny tutaj jest biustonosz dlatego ja polecam ta slime bo ona jest sciskajaca ale elastyczna i ladnie formuje biust i wypuch go do przodu a nie splaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Zuzza mi chodzi o to, że są takie szerokie, tak jakby zachodzą do pach, nie umiem tego wyjasnić inaczej ;) Moze jak bede miała porzadny stanik to je zbierze po bokach i wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, już wszystko jasne. Pojawiał się ten temat wczesniej na forum, ale nie do końca to rozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
dziewczyny, a jak wracałyście do domu po operacji autem to jak z pasami? chyba bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja jechałam A2 i 6h wiec trudno bez pasów bo wolałam jak mi kazano niż majac stłuczkę wyleciec przez szybę wiec ja mialam przyłożyć recznik i dopiero na to pas. Mam ze szpitala pismo aby pasów nie zapinac dozywotnio mi wystawiono. Oczywiscie trzeba zachowac zdrowy rozsadek wiec jak jade dalej to zapinam a po miescie na krotkie trasy nie zapinam od lipca pasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny kupilam ten bactigras i robie opatrunki 2 razy dziennie nic mi sie nie saczy narazie :) do_da przyszedl ci ten biustonosz jak tak to powiedz czy dobry rozmiar i czy dobrze lezy bo jak co to moze sobie jeszcze jeden kupie.I mam jeszcze pytanie jak jest z powrotem do pracy ja dostalam l4 na miesiac ale nie wiem czy dam rade wrocic do pracy po tym zwolnieniu bo mam prace raczej fizyczna musze podnosic rizne rzeczy i vzy to nie befzie za wczesnie . Jak myslicie dr. Madry moze mi dac jeszcze zwolnienie jak pojade na kontrol bo nie wyobraxam sobie mnie wracajaca do pracy przed swietami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Mi w szpitalu powiedzieli, że opatrunki wystarczy robić raz dziennie i tego się trzymam. Stanik juz mam Silima model Cara, do dzisiaj jest promocja w sklepie on line 10%, jest super, dobrze podtrzymuje i ładnie zbiera, tradycyjnie mógłby być ciasniejszy pod biustem ale tragedii nie ma więc nie odsylalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie biustanasze.pl sa te staniki a;le tylko miseczki a/b/, b/c lub d/e. czy ktos gdzies kupił c/d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slima z tego co ja widze sa modele: aa/a , b/c, d/e z tego co mi sie wydaje takiego modelu c/d wcale nie ma bo producent go nie produkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja kupiłam biustonosz amoena patricia, to samo co silima ale tańszy jest. Też bardzo ładnie ściąga biust, formuje go. Kupiłam go przez internet w sklepie internetowym Korim. Polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem to jest bardziej gorset Ca nawet ma w opisie...taki dłuższy jest zdecydowanie.... A roznica 40zl... ja teraz stanik slime swoja do cwiczen wykorzystuje i spisuje sie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Do dziewczyn z Lublina :) Po jakim czasie bylyscie i czy w ogóle bylyscie na jakiejś kontroli. I gdzie? Lublin czy Łęczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kazali za miesiac do kontroli do Lecznej przyjechac. Zamowilam sobie ten biustonosz tylko d/e zobaczymy najwyzej odesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
hej a jestes juz po? bo tak na 90% mysle jak wyjdzie po operacji Ci C miska to b/c bedzie idelany bo wiekszy nie bedzie tak zbieral pamietaj on musi byc troszke opinajacy ja mierzac w Łecznej wlasnie kupilam czarny taki a pod biustem tyle ile nosze czyli 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Do da ja byłam po 2 tygodniach w Lublinie na zdjecie szwow a teraz jade pod koniec listopada tj. Po prawie 3 miesiącach też do Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja jestem juz po prawue 2 tygodnie,pisalam juz wczesniej . Zobzcze bo ten co kupilam w Lecznej tj. 75 c i jest za luzny musze go jakos zwrzic a drugi mam triumph triaction 70 d i nie wiem czy nie splaszcza . Zobacze moze ten D/E bedzie dobry . Bo nie chcialabym sobie nowego biusciku zepsuc przez zle dobrany stanik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
dziewczyny. ja za 2 tygodnie mam zabieg w lublinie , powinnam mieć miesiączkę teraz a mi się opóźnia jak na złość.... czy któraś z was brała pigułki przed zabiegiem? czy przerywa się antykoncepcję przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
szczerze to ja 2 tyg przed zabiegiem nie bralam zadnych lekow bo nie wiem czy kazda wie ale zwykla aspiryna polopiryna rozrzedzaja krew i nie jest to wskazane przy znieczuleniu ogolnym wiec ja nawet na bol glowy tab odstawilam. musiala bys zadzwonic do lekarza zapytac co w tej sprawie robic chyba najlpeiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uregulować miesiączkę tabletkami antykoncepcyjnymi można bo pytałam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uregulować miesiączkę tabletkami antykoncepcyjnymi można bo pytałam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Dziewczyny jadę na pierwszą wizytę do Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Oczywiście umieram ze strachu, nie wiem czy mnie zakwalifikują, bo mam skierowanie do poradni od lekarza ogólnego ponieważ ortopeda pomimo zmian w kręgosłupie wyśmiał mój pomysł zmniejszenia biustu i nie zgodził się wydać skierowania. Wróciłam do lekarza rodzinnego i ona mi dała skierowanie, mam także zdjęcia rtg kręgosłupa z opisem zmian chorobowych jak to nie wystarcza to ja już nie wiem co zrobię. Pierwsza wizyta na 12 listopada u dr Madrego oczywiście tak jak rodzicie,a dalej sama nie wiem co....? czy się uda czy nie? Może któraś z was też w najbliższym czasie wybiera się do Łęcznej? ja mam blisko niecałe 50 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×