Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Karmi71
ten wpis na górze to ja Karmi:) No i jesli mnie zakwalifikuje to czy zdążę przed wiosną z operacją? Ciekawe ile teraz się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
No dziewczynki został mi tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusiavvv
Fajnie wam...ja muszę czekać. ..aż skończę karmić. ..ale mam nadzieje ze wszystko później pójdzie szybko...a z drugiej strony to ciekawa sprawa ze na NFZ tak nawet nie długo się czeka na operację. .bo przecież wiadomo jak to u nas ...na niektóre badania czekają 4 ,5 lat :)) i jeszcze mam dylemat czy Lublin czy Łęczna??bo czytając komentarze i tu i tu jest dużo zwolenniczką. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rok czy pol musisz po karmieniu odczekac wiec szybko nie szybko... Uderz na warszawe tam masz terminy na rok dwa do operacji :) wiec zalezy gdzie...malo wie ze Leczna robi i temu sa takie terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym czy leczna czy lublin to i tak dowiaduja za Ciebie w Lecznej ...raczej nie slyszalam by na konsultacje ktos do lublina jechal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Dorotaxw a kiedy byłąś na pierwszej konsultacji bo tak nie mam pojęcia ile czeka sie na operację ? ja jeszcze tak do końca na serio o tym nie myślę, bo nie wiem czy mnie zakfalifikują, ale bardzo bym chciała i dlatego pomimo przeciwności nie poddaje się i liczę, że 12 listopada usłyszę termin operacji. jestem zdecydowana na 100 % już mi ten biust tak dał w kość, że pomimo, że panicznie boję się nawet zastrzyku to chce to zrobić. A o narkozie nawet nie wspominam, ale o to będę się martwiła jak się załapie na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Karmi71 Na pierwszej wizycie u Plastyka byłam w zeszłym roku w październiku, zakwalifikował i dał skierowanie na wszystkie badania, kazał mieć tez zaświadczenie od neurologa i od ortopedy oczywiście z RTG kręgosłupa, do tego USG piersi i Mammografie, jak już miałam wszystkie badania i zaświadczenia to kolejną wizytę miałam w marcu, trochę mi się zeszło, na neurologa czekałam do nowego roku, na mammografię też długi okres. Jak pojechałam w marcu to mi ustalił termin na na 5 października ale niestety coś się tam wydarzyło i przełożyli termin na 9 listopada...jeszcze 5 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa.. ale dzięki mojej koleżance która Was znalazła dowiedziałam się o możliwości zrobienia operacji zmniejszenia piersi. Obecnie mam rozmiar 85K i stale rośnie.. ale zostałam zakwalifikowana do operacji na 17 maja 2016 roku w Warszawie w szpitalu Orłowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Hej dziewczyny, Mam operacje za miesiąc. Jestem zdecydowana na 100%, ale najbardziej boję się bólu pooperacyjnego. To prośba do dziewczyn, które są już po operacji, czy mógłbyście powiedzieć mi coś na ten temat. Chcę się psychicznie nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Operacje mialam 19 pazdziernika, na razie nie mam zadnych dolegliwosci bolowych, piersi nie bolaly mnie nawet raz, czuje od czasu do czasu w nich dziwne mrowienie ale na pewno to nie boli. Przez kilka dni po operacji bolal mnie jedynie kregoslup, mysle jednak, ze to od ciaglego lezenia na plecach. Najgorzej sie czulam 2 dni po operacji, bylo mi caly dzien niedobrze i bardzo bolaly mnie plecy. Tak wiec nic sie nie boj, dasz rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
DorotaW w jakiej jesteś klinice , bo ja w Łęcznej pierwszą wizytę mam 12 listopada i niezbyt obszerną dokumentację w swojej sprawie. Modlę się żeby to wystarczyło bo trudno mi cokolwiek innego załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Jeszcze kilka dni oczekiwania i wszystko będzie jasne, jeśli mnie zakwalifikują to będę miała do was mnóstwo pytań. mamografię mam sprzed 2 lat to raczej chyba nieaktualna? Teraz już nie zdążę zrobić, ale jakby co chyba można dosłać lub dowieść? Mam 43 lata to raczej będzie konieczna prawda? czy wystarczy mi usg, bo mogę zrobić sobie 10 listopada tylko nie wiem czy warto bo może i tak trzeba mamografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Po 40 mammografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
mi powiedzial doktor w Łecznej mamgrafia lu usg obojetnie wiec usg wystarczy poprostu mlodszej nie zrobia mamografi u mnie w Poznaniu w certusie robia od 35 lat ale nie mialam czasu i w zrobilam usg i dowizlam jak jechalam do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do_da bylas juz na kontroli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Byłam, obejrzeli, zmienili opatrunki i stwierdzili, ze wszystko super. Moze i super dla nich, dla mnie coraz mniej, bo cycki zachodza pod pachy i wcale mi sie to nie podoba. Ciesze sie, ze sa nieduże, ze sie goja ale przez te bulki pod pachami wygladaja jak dla mnie dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Karmi71 Ja będę operowana na Szaserów w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy masz nastepna kontrol, z kad jestes bo mi kazali przyjechac dopiero za miesiac a bylam operowano 20 pazdziernika u dr. Madrego i tez na szypule bo sam mowil ze robil podobnie dzien wczesniej ( tj. u ciebie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Laski nie panikujcie -one sie zmienia po operacji - ja mialam lewy cycek tez twardszy a po 3 mesiacach ciagle je macam bo sa mieciutkie i takie milutkie wstaw fotke jak mozesz jak te Twoje wygldaja i o co chodzi z tymi bulkami z boku lub przeslij bo sama jestem ciekawa grajowa@gmail.com czy to az tak zle wyglda ja opuchlizne mialam ale po 3 mesiacach to sama widze ze biust sie duzo zmienil od operacji -jest o wiele ladniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Ja kontrole mialam zalecona dokladnie tydzien po. Uwazam jednak, ze byla zbedna w moim przypadku, wizyta trwala 10 minut, jak juz pisalam obejrzenie piersi i zmiana opatrunkow. Akurat trafilam dodatkowo na Madrego ale jakiegos wiekszego zainteresowania moim biustem nie okazal, byc moze dlatego ze wszystko dobrze sie goi. Kolejna wizyta wyznaczona za miesiac. Jesli jednak nic sie nie bedzie dzialo to nie wiem czy nie pojade troche pozniej. Iwapoz jak zrobie zdjecia w weekend to Ci wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
A, jestem z Kielc. I wiesz co, ciesz sie ze masz kontrole za miesiac a nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale czekałam na jakieś wieści ze szpitala z ustalonym terminem. I się w końcu doczekałam :) Mam się stawić 02.02.2016 w szpitalu. Jakieś 10 miesięcy czekania ale jak się całe życie dorosłe czekało to te 10 miesięcy to kropla w morzu. Przypomnę tylko, że obecnie mam rozmiar 80 K-M Ja będę operowana we Wrocławiu. Bardzo żałuję, że nie spotkałam tu żadnej osoby, która miałaby operację tam gdzie ja się wybieram bo w sumie nie wiem czego mam się spodziewać. Mam papierki od lekarza rodzinnego, ortopedy, neurologa. Chcą jeszcze żebym miała USG i od onkologa zaświadczenie czy wszystko jest ok. Mam więc pytania: 1) czy mam o coś jeszcze zadbać na własną rękę? szczepienie przeciw żółtaczce? inne? 2) czy jeśli nie rzucę palenia to ma to jakiś znamienny wpływ na to czy mnie zoperują? 3) czy choroba skóry (w innym miejscu niż piersi) jest jakimś przeciwwskazaniem? (lekarzowi mówiłam i się tym nie przejął/nie zwrócił uwagi?) 4) co ze sobą zabrać do szpitala? (nigdy nie byłam na dłuższym pobycie) 5) czy wracając po operacji mogę w aucie zapiąć pasy czy lepiej jechać ostrożnie ale bez zapinania się? 6) czy po operacji owijają mnie bandażami itd czy już wtedy muszę mieć zakupiony stanik? więcej pytań nie pamiętam :P będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
hej zatem czekam na fotki :) a nie masz potrzeby wyjecia szwow z brodawek po 2 tyg od zabiegu? Mam więc pytania: 1) czy mam o coś jeszcze zadbać na własną rękę? szczepienie przeciw żółtaczce? inne? tak ja robilam prywatnie szczepienie na zoltaczke 1 szczepienie miesiac przed 2 miesiac po pierwszym szczepieniu 3 pol roku po 2) czy jeśli nie rzucę palenia to ma to jakiś znamienny wpływ na to czy mnie zoperują? szczerze nie wiem ale bankowo ze goic sie bedziesz gorzej bo mi odrazu lekarz powiedzial ze jak sie pali to sie o wiele wiecej babra zwlacza laczenie pion poziom widzialam 2 panny co palily to 3 miesiacach wygldaly z gojeniem gorzej niz ja po miesiacu nie wiem czy to byl jakis ewenement czy to jest norma 3) czy choroba skóry (w innym miejscu niż piersi) jest jakimś przeciwwskazaniem? (lekarzowi mówiłam i się tym nie przejął/nie zwrócił uwagi?) nie mam bladego pojecia ale tez zalezy jaka to chyba choroba 4) co ze sobą zabrać do szpitala? (nigdy nie byłam na dłuższym pobycie) pizamka w przodzie rozpinana to dobre wyjscie ja mialam stanik amonema ze soba zl na tv (tak w lecznej byly przydatne) ksiazka szklanka kubek dodatkowe jedzenie bo szpitalne rewelacyjne nie jest 5) czy wracając po operacji mogę w aucie zapiąć pasy czy lepiej jechać ostrożnie ale bez zapinania się? ja wracalam autostrada 6h godzin jazdy wiec zapiac musialam ale kazali recznik przylozyc i na to pasy pozniej juz to staralam sie nie zapinac i mam zaswidczenie ze nie moge zapinac pasow jak jade dalej zapinam jak po miesicie nie zapinam 6) czy po operacji owijają mnie bandażami itd czy już wtedy muszę mieć zakupiony stanik? po operacji 1 dzien nie ruszali mnie mocno bandaz i leżałam na drugi dzien zalozono mi 1 opatrunek i moj stanik amonema co mialam na trzci dzien zeszlam do sklpeu w leczej i kupilam cara slima stanik ciasny i jego jakos bite 2 miesiace dzien i w nocy nosilam jestem ponad 3 miesiace po (29.10,2015 mialam impreze z okazji nowych cyckow :) jak masz pytania pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz przesłać jakiegoś linka z wyglądem tego stanika bo wpisuje w Google i jakieś głupoty wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Dziewczyny sprawdziłam mammografię mam z maja 2014roku, to wezmę to co mam po prostu a jak trzeba będzie to dowiozę usg bo częściej niż 2 lata mamografii nie robi się. jak ja wam zazdroszczę, że jesteście już po:) A impreza z okazji nowych cycków....umarłam:):):) Dla mnie to tajemnica życia , że chce cycki zrobić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Szwy na brodawkach rozpuszczalne mam :) Co do tajemnic, to jestem w tym kiepska, wszyscy w pracy u mnie wiedzieli, nawet plec meska, przezywalam to codziennie ;) Iwapoz pisalas, ze dostalas wyplate z PZU za pobyt w szpitalu, jaki masz rodzaj ubezpieczenia, ile sie nalezalo za 1 dzien i jak dlugo od zlozenia wniosku czekalas na wyplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
stanik jeden co mialam http://www.biustanasze.pl/biustonosz-pooperacyjny-amoena-frances-id-2954.html kupilam http://www.biustanasze.pl/biustonosz-kompresujacy-silima-cara-id-127.html ja mam PZU polisa z pracy ubezpieczenie grupowe typ P place ok 55zl miesiecznie za 7dni pobytu dostalam 270zl aaa ja na brodawkach mialam normalne 8szt bo moze temu ze mialam calkowity przeszczep wiec po 2 tyg musialam jechac ponownie i pozniej po 2,5 miesiaca ostatni raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Iwapoz a ile czekałas na wyplate ubezpieczenia? Mam nadzieje, ze nic nie beda kombinowac i tez dostane. Tez mam P Plus. Z tego co wyczytalam powinnam jeszcze dostac karte do apteki na 200 zl, ciekawe czy dadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz a ja mam pytanie jak mialas ze zwolnieniem . Pierwsze ze szpitala na miesiac a pozniej ? Ja tez ci pozniej przesle zdjecie to ocenisz swoim okiem :) Do_da tobie tez tylko podaj maila to zobaczymy czy zrobil nam podobne :) moj to zuzaa77@ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przeslijcie mi też fotki kiciucha2 @gmail.com zrewanzuje się jak będę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×