Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość Aniela
Witam! Mam prośbę do Agi Gośćia, z tego co przeczytałam do jezdziła Pani do por.chir.platycznej we Wrocławiu, ja własnie otrzymałam skierowanie do tej poradni, czy mogła by mi Pani napisać jakie musiała miec badania . Mam do Wrocławia 200km i nie opłaca mi się specjalnie jechać i dostać skierowania na badania, wolałabym już je mieć zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam prośbę do tych które już przeszły operację , proszę napiszcie jakie musiałyście przejść badania nim was skierowano na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aniela
Pannanikt001 czy mogła byś napisać jak przebiegła twoja operacja, od samego poczatku? Ja dopiero mam skierowanie do poradni we Wrocławiu i wizytę mam dopiero 18 kwietnia i chciała bym wiedziec jak to jest, jakie musiałaś mieć robione badania żeby dostac się na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 %. Ja dopóki byłam sprawna też pomagałam innym, słabszym, biednym, chorym a teraz przyszedł czas że sama potrzebuję pomocy innych... Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela: potrzebujesz tak: 1) skierowania od internisty do poradni chirurgii plastycznej, 2) zaświadczenie od internisty o braku przeciwwskazań do operacji, 2) zaświadczenia od ortopedy o zwyrodnieniu spowodowanym gigantomastią (najlepiej z wpisanym zaleceniem przeprowadzenia operacji redukcji piersi), 3) zaświadczenie od neurologa że gigantomastia powoduje bóle kręgosłupa i wpis że zaleca operację redukcji piersi Wpis o zaleceniu przeprowadzenia operacji redukcji piersi musisz mieć jedno: od ortopedy lub neurologa. To właściwie tylko podkładka bo lekarz na miejscu Cię obejrzy i zakwalifikuje. Jedziesz do DSS na Fieldorfa? Jeśli tak to kwalifikował Cię będzie dr Nawrocki ( 18.04 wypada w poniedziałek a to on przyjmuje w poniedziałki :) ). On mnie operował :D Świetny specjalista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Gość Aniela Ja byłam w por.chirur.plast we Wrocławiu na Chałubińskiego (Kliniki). Tam pojechałam ze skierowaniem od ortopedy, w którym było napisane, że mam wczesne zmiany zwyrodnieniowe i jest zalecana redukcja biustu. Nie miałam nic więcej. Od ręki dostałam skierowanie do szpitala - termin mam na 19.04.2016r. (czas oczekiwania ok pól roku). Na Chałubińskiego możesz jechać w każdy dzień tygodnia, od pn do pt bez wcześniejszej rejestracji . Najlepiej być rano 8 - 10 i zostaniesz przyjęta na 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aniela
gość Aga, dzięki że mi napisałas o poradni na Chałubińskiego, nie miałam pojecia że tam do poradni nie trzeba się rejestrować, czy mogła bys mi podać swój nr tel bo bym z chęcią zadzwoniła do Ciebie i podpytała się o szczegóły. Jeżeli nie chcesz go podawać na forum to moge Ci przesłać maila o tam Mi go podasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aniela
Pannanikt001 Ile Ty czasu oczekiwałaś na operację wDSS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Hej jestem juz w domu Łęczna super panie w rejestracji bardzo mile i pomocne pani dr.Wasilewska przemiła młoda lekarka oczywiście jestem zakwalifikowaną mega szczęśliwa ☺ termin co bylo dla mnie wielkim szokiem 20 września tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Witam, zastanawiam sie nad operacją zmniejszenia biustu u doktora Sirka - Bielkosko, czy któraś z Was moze powiedzieć mi jak to wyglada? Doktor sam dobiera rozmiar czy pacjentka no i oczywiscie czy po operacji piersi bedą podniesione, jędrne i ładnie ukształtowane? Czego mozna sie spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Ktoś ma jakies informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapakowana
Kobieto trochę wysiłku...cofnij się trochę wstecz i poczytaj...na tym forum masz wszystkie informacje.... O tym lekarza o którym piszesz nikt tu jeszcze nie wspominał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość B
Dla SuzyX witam jestem po zmniejszeniu biustu u dr Sirka i jestem mega szczęśliwa pisz co chcesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Chciałam wiedzieć jak to wyglada co z rozmiarem i kształtem itd, sama wybierasz czy jest to w jakiś sposób dopasowane i jak piersi wyglądają po zmniejszeniu czyli czy sa jędrne i ładnie podniesione? I ogólnie czy jesteś zadowolona z efektu przedewszystkim? :) Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z operacji jestem bardzo zadowolona piersi sa bardzo jędrne pięknie podniesione rozmiar dopasowany do całej sylwetki a kształt piękny wyglądają jak u osiemnastki dr Sirek cudowny człowiek bardzo komunikatywny pomocny w każdym pytaniu jakie masz na pierwszej wizycie a ja miałam ich dużo wszystko mi wyjaśnił opisał operacje i jak to wyglada cały personel w tej klinice jest super super opieka po operacji perfekcyjna gdybym miała jeszcze raz wybierać klinikę to tylko dr Sirka w Bielsku Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
SuzyX a jaki masz rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
To super, jestem juz trochę uspokojona :) byłam na konsultacji ale przy tych wszystkich emocjach zapomniałam zapytać o kilka istotnych kwestii :) mam kolejne konsultacje w maju, operacje w sierpniu... Muszę chyba te pytania spisać... Bo np na forach czytałam ze nie wolno przyjmować tabletek antykoncepcyjnych miesiąc przed i pełno innych rzeczy które pewnie sa bzdurami... A Ty masz jakies wskazówki? Mogłaś sama wybrać rozmiar czy nie? I powiedz mi mialas poprostu zmniejszenie piersi czy cos z implantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
75G/H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Sugerowalam rozmiar ale to zależy od wymiarów operacja jest z calosciowym przeszczepem brodawek albo na szypule ja mam na szypule i rozmiar d bez żadnych implantów jeśli chodzi o tabletki to tylko lekarz może odpowiedzieć a Ty to robisz na NFZ czy prywatnie rozmiar taki jak mój przed teraz moje sa cudowne piękne nie zastanawiaj sie tylko zrób bo dopiero po operacji człowiek żałuje ze tak późno sie zdecydował zaczyna sie nowy rozdział życia ✋✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Do zapakowana dlaczego jesteś taka niemiła dzisiaj piszesz chyba pod innym pseudonimem bo ja czytam wasze wpisy od lipca 2015 i co jakiś czas tylko jedna jest taka nerwowa i opryskliwa jak cię to denerwuje to milcz bo jak ktoś nowy ma przeczytać 30 stron to ma groch z kapusta życzę wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Robię prywatnie tyle ze jako zabieg rekonstrukcyjny nie płaci sie VAT wiec wychodzi ok 13500zl, a Ty ile płaciłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Do zapakowana Uśmiechnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Tyle samo ale warto w tym masz wszystkie wizyty po operacji zmiany opatrunków u cudownej pani Ewy i kiedykolwiek coś bedzie Cie niepokoić to możesz tam być tego samego dnia to jest rewelacyjna klinika pełny profesionalizm jestem z tobą trzymam kciuki bardzo dobra decyzja a Ty jesteś z B B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Do zapakowana Uśmiechnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzuX
Niestety nie :( ok 40min drogi do BB. Ale umówiłam sie właśnie w maju na wizytę zeby dopytać o wszystkie szczegóły zeby wszystko wiedzieć i iść z lekkim sercem na operacje :) juz nie mogę sie doczekać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzuX
Dzięki za pomoc !! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
To bardzo blisko bądź spokojna to najlepsza decyzja a czemu tak długo czekasz na zabieg ja czekałem 5 tygodni od wizyty u dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Bo tak mi najbardziej pasuje :) bo jeszcze mam w planach wakacje i na spokojnie sierpień bedzie najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
To masz racje ale na sylwestra będziesz miała nowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Jak będziesz chciała zapytać to pisz ja często tu zaglądam pozdrawiam trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×